GravityZone Platform

GravityZone Güvenlik Platformu, siber direnci artırmak için gereken temel güvenlik işlevlerini içerir: Risk Değerlendirmesi ve azaltma, tehdit önleme, gelişmiş saldırı tespiti ve güvenlik olayı müdahalesi.

Birleşik Uç Nokta Güvenliği ve Analitiği

GravityZone, hem bulut (Hizmet olarak Yazılım) hem de şirket içi dağıtım seçenekleriyle tek bir konsol/tek aracı mimarisine dayanır.

GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış

Güvenlik Ayarları İyileştirme
Risk Analitiği

GravityZone Platformuna Genel Bakış

Önleme

GravityZone Platformuna Genel Bakış

Genişletilmiş
Tespit ve Yanıt

Genişletilmiş Tespit ve Yanıt

– Riskleri Analiz Edin: uç nokta yapılandırması ve kullanıcı eylemleriyle ilişkili siber güvenlik risklerini anlayın.

– Güvenlik Duruşunu Görselleştirin: Belirlenen riskler ve organizasyonu ifşa eden öncelikli öğeler listesi hakkında bilgi edinin.

– Güvenlik ayarları düzeltme: saldırı yüzeyini ve ilgili risk etkisini azaltın.

– Etkili Koruma: Tüm tehditlerin %99’dan fazlası önleme teknolojileri tarafından durdurulur.

– Saldırı Görselleştirme: Engellenen saldırılar saldırı zincirine ilişkin tam görünürlük

– Azaltılmış karmaşıklık – tam otomatik ve son derece hassas teknolojiler aracılığıyla.

– Genişletilmiş Algılama: XDR’nin uç noktaları korumak için güçlü yanlarını sağlayan gelişmiş tehdit algılama ve görünürlük.

– Odaklanmış araştırma: Odaklanmış araştırmalar ve daha hızlı kök neden analizi için kurumsal düzeyde tehdit görselleştirmeleri.

– Etkili Müdahale: Saldırının hızlı bir şekilde kontrol altına alınması için otomatik ve rehberli olay yanıtı.

GravityZone Platformuna Genel Bakış
 

Siber riskleri belirleme ve azaltma

 
Siber riskleri yönetmek, siber dayanıklılık için esastır. Risk Değerlendirme ve Sertleştirme işlevi aracılığıyla GravityZone, kuruluşlara güvenlik duruşlarını anlamaları ve yönetmeleri için araçlar sağlar.
GravityZone Platformuna Genel Bakış
 

Dünyanın en etkili önleme teknolojileriyle karmaşık tehditleri durdurun.

  Gelişmiş önleme yetenekleri, siber tehditlerin BT altyapısını etkilemesini durdurmak için gereklidir. GravityZone, 1 numaralı önleme teknolojisi yığınıyla saldırıların %99'unu otomatik olarak durdurur.
GravityZone Platformuna Genel Bakış
   

Gelişmiş saldırıların algılanması

  Genişletilmiş tehdit algılama yetenekleri, kötü niyetli etkinliklerin odaklanmış araştırılması ve hızlı olay müdahalesine olanak sağlayarak siber esnekliğe katkıda bulunur.
GravityZone Platformuna Genel Bakış

Güvenlik Ayarları İyileştirme ve Risk Analitiği

- Uç Nokta ve İnsan Riski Değerlendirmesi : gelişmiş uç nokta ve insan risk değerlendirmesi analitiği, gösterge tabloları ve raporlama, potansiyel siber güvenlik risklerini en aza indirmenizi sağlar.

- Güvenlik Açığı Yönetimi : Siber esnekliği geliştirmek, savunmayı güçlendirmek ve saldırı yüzeyini azaltmak için güvenlik açıklarını proaktif olarak tanımlayan ve ele alan devam eden bir süreç.

Önleme

-Fidye yazılımı önleme : Kötü amaçlı yazılım engellendikten sonra geri yüklenen hedef dosyaların otomatik olarak bir yedeğini oluşturarak fidye yazılımı girişimlerine karşı savunma.

- Uygulama Kontrolü : BT kontrolleri, kötü amaçlı yazılımları, sıfır gün saldırılarını önleme ve üretkenliği etkilemeden güvenliği artırma için kritik katman.

- Açıklardan Yararlanma Savunması : Yazılım açıklarından yararlanan sıfırıncı gün saldırılarını durduran ve kaçamak istismarlarla mücadele eden suistimal karşıtı teknoloji.

- Dosyasız Saldırı Savunması : komut dosyalarını çalıştırmak ve kötü amaçlı kodu doğrudan belleğe yüklemek için dosyasız tekniklerden yararlanan modern saldırılara karşı koruma sağlamak için gereken güvenlik özelliklerini birleştirir.

- Makine Öğrenimi (HyperDetect) : Kuruluşların karmaşık tehditleri ve yürütme sırasında siber güvenlik saldırılarını algılaması için özel olarak tasarlanmış güçlü önleyici makine öğrenimi teknolojisi.

- Ağ Saldırısı Savunması : hassas varlıkları ve bilgileri hedeflemek için ana bilgisayar ağından yararlanan bir dizi saldırıyı önlemeye odaklanan teknoloji modülü.

- Sandbox Analyzer : Derinlemesine davranış analizi için otomatik olarak güvenli bir ortama yüklenen şüpheli dosyalarla, yürütmeden önce gelişmiş sıfır gün tehditlerini algılar.

GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış

Genişletilmiş Tespit ve Yanıt

- Olay Görselleştirme : Kötü amaçlı yazılım davranışının etkili bir şekilde araştırılmasına izin vermek için olay olayı yaşam döngüsünün tam görünürlüğünü sağlar.

- Behavior Analysis (Process Inspector) : Bilinen ve bilinmeyen tehditler için süreç ve alt süreç davranış anormalliklerini tespit eden gelişmiş makine öğrenimi algoritmaları.

- Ağ Trafiği Analitiği : gelişmiş saldırıları erken tespit etmek için ağ trafiğine tehdit istihbaratı, makine öğrenimi ve davranış analitiği uygular ve etkili tehdit yanıtı sağlar.

- Kök Analizi , saldırganın olayın kök nedenini belirlemek için derinlemesine davranışsal analiz sağlamak için attığı her adımı tanımlar.

İlgili Ürünler

GravityZone Business Security Enterprise

Uç nokta altyapınızı (iş istasyonları, sunucular veya kapsayıcılar) tehdit yaşam döngüsü boyunca yüksek etkinlik ve verimlilikle savunmaya yardımcı olmak için dünyanın en etkili Korumasını Uç Nokta Algılama ve Yanıt (EDR) yetenekleriyle birleştirir. 

GravityZone Business Security Premium

30’dan fazla makine öğrenimi odaklı güvenlik teknolojisi katmanıyla kuruluşunuzu Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT’ler) ve fidye yazılımları dahil siber saldırılara karşı korur. 

GravityZone Business Security

Merkezi yönetim, kolay dağıtım ve bulut veya şirket içinde barındırılan yönetim konsolu arasında seçim yapma özgürlüğü sunarken yüksek performans ve koruma sağlayan, kaynakları verimli kullanan bir güvenlik çözümü.

GravityZone EDR Cloud

Şüpheli etkinlikleri erken ortaya çıkarmak için ağları izler ve siber saldırılarla mücadele etmek için araçlar sağlar. Tehdit görselleştirmeleri, araştırmaları yönlendirir ve doğrudan yanıt verme yeteneğini en üst düzeye çıkarır. 

Sektör Tanıma

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış
GravityZone Platformuna Genel Bakış

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

GravityZone Platformuna Genel Bakış