UÇ NOKTA, AĞ, BULUT

Tüm Ürünler

KÜÇÜK VE ORTA İŞLETME

Yönetimi kolay ve uygun maliyetli uç nokta güvenliği arayan küçük işletmeler için idealdir. Dosya sunucularını, masaüstü veya dizüstü bilgisayarları, fiziksel veya sanal makineleri kapsar.

KÜÇÜK VE ORTA İŞLETME

Security for Amazon Web Services (AWS)

Fiziksel, sanal ve diğer bulut ortamları için kullandığınızla aynı güvenlik satıcısını ve aynı web konsolunu kullanarak Amazon’daki bulut iş yükleriniz için daha iyi bir genel güvenlik elde edin.

Entegre edilmiş önleme, sağlamlaştırma, risk ve olay analizi platformu

Entegre edilmiş önleme, sağlamlaştırma, risk ve olay analizi platformu

KURUMSAL İŞ

GravityZone EDR Bulutu

Şüpheli etkinlikleri erken ortaya çıkarmak için ağları izler ve siber saldırılarla mücadele etmek için araçlar sağlar. Tehdit görselleştirmeleri, araştırmaları yönlendirir ve doğrudan yanıt verme yeteneğini en üst düzeye çıkarır.

KURUMSAL İŞ

GravityZone Kurumsal İş Güvenliği

Entegre edilmiş önleme, tespit, müdahale ve risk analitiği

Bu hizmet, tehdit aktörlerini müşteri ortamlarından kaldırmak için 7/24 izleme, ana bilgisayar ve ağ katmanlarında dağıtılan teknolojiler, gelişmiş analitik, tehdit istihbaratı ve olay araştırmasında insan uzmanlığından yararlanır.

GravityZone Security Cloud ve Server Security, tek bir kontrol ve görünürlük noktası ile tüm özel veri merkezlerinde ve genel bulutlarda yüksek performanslı koruma sağlar.

KURUMSAL İŞ

GravityZone a la carte

Tüm kurumsal uç noktalar için yeni nesil güvenlik. Alakart olarak sunulur

Kurumsal ve BYOD mobil cihazlar için merkezi olarak yönetilen koruma

KURUMSAL İŞ

Exchange Sunucuları için GravityZone Güvenliği ​

Microsoft Exchange için en yüksek puanlı antispam, anti-phishing ve antimalware

Fiziksel uç noktalar için katmanlı yeni nesil güvenlik

KURUMSAL İŞ

Bitdefender Hiper Yönetici İncelemesi

Bitdefender ve Citrix birlikte çalışarak şimdi veri merkezi sahiplerine daha önce bilinmeyenleri bilme ve bu yeni içgörü düzeyinden gelen bilgilere göre hareket etme yeteneği veriyor.

SERVİS SAĞLAYICILARI

Tüm müşterileri korumak için basit aylık kullanıma dayalı lisanslama ve tek bir web konsolu ile Yönetilen Hizmet Sağlayıcılar için Gelişmiş Güvenlik. Yeni nesil AV, Ayarlanabilir Makine Öğrenimi, Risk Yönetimi, Web Koruması, İçerik Kontrolü, Cihaz Kontrolü, E-posta Güvenliği, Bulut Korumalı Alanı, EDR’nin tümü uzak GravityZone konsolundan verimli bir şekilde yönetilir.

Geleneksel tehditlerin ötesine geçen eksiksiz iş e-posta koruması sunan, Business Email Compromise (BEC) ve CEO sahtekarlığı dahil olmak üzere modern, hedefli ve karmaşık e-posta saldırılarını durduran çok katmanlı bulut tabanlı e-posta güvenlik çözümü.

ICAP uyumlu ağa bağlı depolama (NAS) ve dosya paylaşım sistemleri için makine öğrenimi odaklı kötü amaçlı yazılımdan koruma taraması

GravityZone Konsolundan sağlanan otomatik ve tam özellikli yama yönetimi.

Windows ve Mac için İşletim Sistemi yerel şifreleme yönetimi.