Kamu Sektörü
Siber Güvenliği

Sınırlı kaynaklar ve geniş kapsamlı etki, devlet kurumlarını siber saldırılar için ana hedef haline getiriyor. Bitdefender, kamu sektörü ve devlet kuruluşlarına, en gelişmiş siber tehditleri önleyen, tespit eden ve bunlara yanıt veren, uygulaması kolay, kapsamlı çözümler sunar.

Devlet Siber Güvenlik Çözümleri

Tek Çözüm, Yaygın Kapsam

Veriler üzerinde tam kontrol sağlarken ve katı düzenlemelere uyumlu kalırken karmaşık altyapıların güvenliğini sağlayın. Bitdefender, bulut tabanlı veya şirket içi bir konsoldan yönetilen tek bir çözümle iş istasyonlarını, sanal masaüstlerini, fiziksel ve sanal sunucuları ve bulut iş yüklerini korumanıza olanak tanır.

Kamu Sektörü
Kamu Sektörü

Daha Yüksek Verimlilik için Otomatikleştirin

Ekibinize zamanını geri verin. Otomatik dağıtım, merkezi konsoldan birkaç tıklamayla Bitdefender’ı uzaktan kurmanıza olanak tanırken kolay yönetim, ortamınızı tam olarak korumak için gereken operasyonel çabayı azaltır. Ayrıca, çözümlerimizi maksimum avantaj sağlayacak şekilde planlamak, tasarlamak, dağıtmak ve yapılandırmak için Bitdefender Profesyonel Hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Yeni Tehditlerin Önünde Kalın

Bitdefender’ın gelişmiş korumasıyla şüpheli etkinlikler hakkında güncel kalın ve görünürlüğü artırın. Katmanlı önleme ve algılama teknolojisi, fidye yazılımı veya zero-day açıklarından yararlanma ve kötü amaçlı yazılım gibi karmaşık saldırıları otomatik olarak durdurmak için tasarlanmıştır.

Kamu Sektörü

Kamu Sektörünü Korumak

Kamu Sektörü

Yüksek Koruma ve Performans

Sistem performansını engellemeden veya BT personeline yük olmadan saldırıları ve güvenlik açıklarını önleyin. Bitdefender cihaz ve uyumluluk taramaları, sistemleri gerçek zamanlı olarak korumak için sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Kullanıcı üretkenliğini artırmanın yanı sıra Bitdefender, etkilenen sistemleri onarma ve verileri geri yükleme ihtiyacını en aza indirerek BT iş yükünü azaltır.
Kamu Sektörü

BT Verimliliğini Etkinleştirin

Korumayı kolaylaştıran sağlam bir siber güvenlik çözümüyle BT ekipleri üzerindeki baskıyı azaltın. Bitdefender, güncellemeleri otomatikleştirir ve çakışan çözümlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Sertifikalı çözümlerimizle, ekibinizin tüm uç noktalarda çok katmanlı sorunlara çözümü parmaklarının ucunda. Kullanımı kolay tek bir konsolla yönetim, uyumluluk, incelemeler ve dağıtımlar çocuk oyuncağı.
Kamu Sektörü

Insights'ı Kuruluşunuzun Geneline Yayın

Güvenlik performansı, kötü amaçlı yazılım saldırıları, engellenen olaylar ve ağ yanıt hızı hakkında kapsamlı ölçümlere erişin. Kullanımı kolay, kuruluş çapında risk panosu ile tüm uç noktalarda kuruluşunuzun güvenliğine olan güveni artırın. Bitdefender, optimum koruma için yanlış yapılandırmalar ve kullanıcı tarafından oluşturulan güvenlik açıkları gibi öncelikli sorunları hızla değerlendirme gücü verir.

Kamu Sektörü İçin Tasarlanmış Çözümler

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

İş İstasyonları İçin GravityZone Security

Makine öğrenimi ile güçlendirilmiş katmanlı bir mimariyle gelişmiş tehditleri önleyin, tespit edin ve otomatik olarak engelleyin.

GravityZone Business Security Premium

Otomatik algılama ve müdahale eylemleriyle önleme ve görünürlüğü genişletin

Sektör Tanınırlığı

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır

Kamu Sektörü
Kamu Sektörü
Kamu Sektörü
Kamu Sektörü
Kamu Sektörü
Kamu Sektörü

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Proaktif Korumayı ve Gelişmiş Algılamayı Artırmak İçin MDR Hizmetini Geiştiriyor

Siber Güvenlik Nedir ?

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Kamu Sektörü