Enerji ve Kamu Hizmetleri için Siber Güvenlik

Enerji sektörüne yönelik hedefli saldırılar giderek daha karmaşık hale geliyor. Bitdefender, olumsuz performans etkisi olmadan çeşitli altyapıları güvende tutan katmanlı enerji ve kamu hizmetleri siber güvenlik çözümleri sunar.

Enerji ve Kamu Hizmetlerinde Siber Riskin Yönetimi

Kötü Amaçlı Yazılım ve Fidye Yazılım Saldırılarını Önleyin

Bitdefender’ın uyarlanabilir korumasını ve sürekli risk değerlendirmesini kullanarak tüm ağınızı ve varlık yelpazenizi kötü amaçlı yazılım bulaşmalarından ve fidye yazılımı salgınlarından koruyun. Tehditlerin güvenlik katmanlarını atlamasını önlemek için dünya çapındaki yüz milyonlarca sensörden günde milyarlarca tehdit sorgusu çeken kamu hizmetleri ve enerji siber güvenlik çözümleriyle kritik altyapınızı koruyun.

Enerji ve Kamu Hizmetleri
Enerji ve Kamu Hizmetleri

Uç Nokta Güvenliğini Birleştirin ve Yükseltin

Uç noktalarınızı hedefleyen saldırılar için önleme, tespit, yanıt ve risk analitiği sağlayan tek konsollu bir çözüme güvenin. Ekibinizi, endüstri lideri güvenlik ihlali öncesi ve sonrası görünürlük, kök neden analizi, araştırma, tehdit avcılığı ve iyileştirme araçlarıyla donatın. Ayrıca Bitdefender, riskli kullanıcı eylemlerini tanımlar, böylece savunmasız uç noktaları sağlamlaştırabilir ve önleyici eğitim sağlayabilirsiniz.

Sistem Genelinde Görünürlük ve Bağlam Kazanın

Petrol ve gaz sektöründeki ve diğer kamu hizmetleri altyapılarındaki güvenlik risklerini yönetmek, tam sistem görünürlüğü ve kontrolleri gerektirir. Uygulama ve kullanıcı tarafından oluşturulan güvenlik açıklarını değerlendirmek, IoC’ler ve MITRE saldırı teknikleri için içeriğe erişmek ve kritik saldırı yollarını vurgulamak için Bitdefender kuruluş çapında risk panosunu kullanın. Bakış açınızı genişleten ve ekibinize rehberlik eden sürekli risk değerlendirmeleriyle saldırı yüzeyini azaltın.

Enerji ve Kamu Hizmetleri

Enerji ve Kamu Hizmetleri için Entegre Siber Güvenlik

Enerji ve Kamu Hizmetleri

Siber Güvenlik Kurulumunuzu Modernleştirin

Algılama ve yanıt vermede düşük performans gösteren ve uç noktalarınızı çökerten pahalı eski çözümleri değiştirin. Bitdefender, tutarsız güncellemeleri ortadan kaldırır ve iş istasyonları, sunucular, sanal makineler, CAD, ERP ve diğer yazılımlar dahil tüm varlıkları kapsar. Entegre bir güvenlik yığını ile anında ihlal yanıtı, sürekli risk değerlendirmesi, verimli güncellemeler ve uyarlanabilir korumaya sahip olursunuz.

Enerji ve Kamu Hizmetleri

İş Akışlarını Kolaylaştırın ve Korumayı Optimize Edin

Karmaşık güvenlik görevleri ve istekleri çok fazla zaman aldığında her şey zarar görür. Çok fazla örtüşen güvenlik aracı ve sıkıcı yönetim ile verimsizlikler artar. Bitdefender'ın tek konsolu yönetimi kolaylaştırır ve üst düzey personeli stratejik projeler için serbest bırakır. Fazladan personel olmadan maksimum koruma için ekibinizin ek sertleştirme katmanları uygulamasını kolaylaştırın.

Enerji ve Kamu Hizmetleri

Kapsamlı, Uçtan Uca Bir Yaklaşım

Kesinti süresi müşterilerinizi enerji, yakıt veya ısı olmadan bırakabildiğinde, her şeyi kapsayan güvenilir risk azaltımına ihtiyacınız vardır. Bitdefender, saldırıların %99'unu otomatik olarak durduran 30'dan fazla uyarlanabilir katmanla daha fazla sertleştirme sağlar. Tehditleri ve ayarlanabilir makine öğrenimini içerme yeteneğini ekleyin ve petrol ve gaz siber güvenlik standartlarına ayak uydurmanıza yardımcı olan eşsiz korumaya sahip olun.

Enerji ve Kamu Hizmetleri için Çözümler

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

İş İstasyonları için GravityZone Güvenliği

Makine öğrenimi ile güçlendirilmiş katmanlı bir mimariyle gelişmiş tehditleri önleyin, tespit edin ve otomatik olarak engelleyin.

GravityZone İş Güvenliği Kurumsal

Güvenlik olayı ve olay görünürlüğü ile en yüksek düzeyde önleme, genişletilmiş algılama ve yanıt (uç noktalar arası korelasyon) elde edin.

Sektör Tanıma

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Enerji ve Kamu Hizmetleri
Enerji ve Kamu Hizmetleri
Enerji ve Kamu Hizmetleri
Enerji ve Kamu Hizmetleri
Enerji ve Kamu Hizmetleri
Enerji ve Kamu Hizmetleri

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Antivirüs'ten 2021 Siber Güvenlik Öngörüleri

Siber Güvenlik Nedir ?

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Enerji ve Kamu Hizmetleri