cybersecurity solutions for companies in the energy and utilities sector

Enerji ve Kamu Hizmetleri için Siber Güvenlik

Enerji sektörüne yönelik hedefli saldırılar giderek daha karmaşık hale geliyor. Bitdefender, performansı olumsuz etkilemeden çeşitli altyapıları güvende tutan katmanlı enerji ve kamu hizmetleri siber güvenlik çözümleri sunar.

Enerji ve Kamu Hizmetlerinde Siber Risk Yönetimi

business cyberthreats protection

Kötü Amaçlı Yazılım ve Fidye Yazılımı Saldırılarını Önleyin

Bitdefender'ın uyarlanabilir korumasını ve sürekli risk değerlendirmesini kullanarak tüm ağınızı ve varlık yelpazenizi kötü amaçlı yazılım bulaşmalarına ve fidye yazılımı salgınlarına karşı koruyun. Tehditlerin güvenlik katmanlarını aşmasını önlemek için dünya çapında yüz milyonlarca sensörden günlük milyarlarca tehdit sorgusu alan kamu hizmetleri ve enerji siber güvenliği çözümleriyle kritik altyapınızı koruyun.

unified endpoint security platform

Uç Nokta Güvenliğini Birleştirin ve Yükseltin

Uç noktalarınızı hedef alan saldırılar için önleme, tespit, müdahale ve risk analizi sağlayan tek konsollu bir çözüme güvenin. Ekibinizi, sektör lideri uzlaşma öncesi ve sonrası görünürlük, temel neden analizi, araştırma, tehdit avcılığı ve iyileştirme araçlarıyla donatın. Ayrıca Bitdefender riskli kullanıcı eylemlerini tespit ederek savunmasız uç noktaları güçlendirebilir ve önleyici eğitim sağlayabilirsiniz.

Utilities cybersecurity solutions

Sistem Genelinde Görünürlük ve Bağlam Kazanın

Petrol ve gaz sektörü ile diğer kamu hizmeti altyapılarındaki güvenlik risklerini yönetmek, tam sistem görünürlüğü ve kontrolleri gerektirir. Uygulama ve kullanıcı tarafından oluşturulan güvenlik açıklarını değerlendirmek, IoC'ler ve MITRE saldırı teknikleri için içeriğe erişmek ve kritik saldırı yollarını vurgulamak için Bitdefender'ın kuruluş çapındaki risk kontrol panelini kullanın. Perspektifinizi genişleten ve ekibinize rehberlik eden sürekli risk değerlendirmeleriyle saldırı yüzeyini azaltın.

Enerji ve Kamu Hizmetleri için Entegre Siber Güvenlik

  • Güvenlik Açıkları
  • BT Aşırı Yükü
  • Çok Fazla Güvenlik Açığı
Security Gaps

Siber Güvenlik Kurulumunuzu Modernleştirin

Algılama ve yanıt verme konusunda düşük performans gösteren ve uç noktalarınızı çökerten pahalı eski çözümleri değiştirin. Bitdefender tutarsız güncellemeleri ortadan kaldırır ve iş istasyonları, sunucular, sanal makineler, CAD, ERP ve diğer yazılımlar dahil tüm varlıkları kapsar. Entegre bir güvenlik yığını ile ihlallere anında müdahale, sürekli risk değerlendirmesi, etkili güncellemeler ve uyarlanabilir korumaya sahip olursunuz.

IT Overload

İş Akışlarını Kolaylaştırın ve Korumayı Optimize Edin

Karmaşık güvenlik görevleri ve istekleri çok fazla zaman aldığında her şey zarar görür. Çok fazla örtüşen güvenlik aracı ve sıkıcı yönetim, verimsizliklerin artmasına neden olur. Bitdefender'ın tek konsolu, yönetimi kolaylaştırır ve üst düzey personelin stratejik projeler için zaman kazanmasını sağlar. Maksimum koruma için ekstra personel gerektirmeden ekibinizin ek sertleştirme katmanları uygulamasını kolaylaştırın.

Too Many Vulnerabilities

Kapsamlı, Uçtan Uca Bir Yaklaşım

Arıza süresi müşterilerinizi enerji, yakıt veya ısıdan mahrum bırakabildiğinde, her şeyi kapsayan güvenilir risk azaltımına ihtiyacınız vardır. Bitdefender, saldırıların %99'unu otomatik olarak durduran 30'dan fazla uyarlanabilir katmanla daha fazla sağlamlaştırma sağlar. Tehditleri kontrol altına alma yeteneğini ve ayarlanabilir makine öğrenimini de eklediğinizde, petrol ve gaz siber güvenlik standartlarına uymanıza yardımcı olan eşsiz korumaya sahip olursunuz.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
Christopher Shelton- Bitdefender testimonial

‘‘GravityZone'ün katmanlı güvenliği çok değerli katıyor çünkü antivirüs, kötü amaçlı yazılım önleme, güvenlik duvarı ve makine öğrenme gibi tüm özellikleri tek bir çözümde yönetiyor. Bulut tabanlı portalı kullanarak her şeyi görmek ve departmanlara göre web sitelerini seçici bir şekilde engellemek veya engellemeyi kaldırmak ve özel güvenlik duvarı politikaları belirlemek çok kolay.’’

Christopher Shelton

IT Yöneticisi, Advanced Cabling Systems
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5