Avantajlı İş Ortağı Ağı

Satış Ortağı Programı

İş Ortağı mı Arıyorsunuz?

İş ortağı bulucumuzu hemen kullanın

Program Rehberi

İş ortağı avantajları, her bir iş ortağını en etkili şekilde destekleyecek şekilde uyarlanmıştır.

Neden Bitdefender ile Ortak Olmalısınız?

1 numaralı teknoloji. Uzmanların seçimi.

Birlikte çalışma. Basit, kolay ve anlaşılır.

Ömür Boyu Tekrarlayan ve Korunan Gelirler.

Herhangi bir sorunuz mu var?

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Siber Güvenliğin Geleceğine
Bugün Katılın

Benzersiz kanal merkezli yaklaşımımız sayesinde, iş ortaklarımızın büyümesini sağlayan yenilikçi kaynaklara ve avantajlara anında erişim sunan, dünya çapında 20.000'den fazla ortaktan oluşan güçlü bir ağ geliştirdik.

Neden BITDEFENDER

iş ortağı olmalıyım?

Bitdefender İş Ortağı Programı’nın benzersiz yaklaşımı, iş ortaklarının yüksek kârlara ulaşmasına, hesap koruması almasına ve tümü benzersiz ve en üst sıralarda yer alan ürünleri etkili destek ve araçlarla birlikte satmaya dayalı olası satış yaratma kampanyalarına erişmesine olanak tanır.

Partnerlerimiz

1 Numaralı Teknoloji. Uzmanların Seçimi

Her yıl Bitdefender sektördeki en çok rağbet gören ödülleri alıyor. Uzmanlar tarafından onaylanan mükemmellik konusundaki itibarımız, medya ve halk tarafından onaylandı.

Bir Bitdefender ortağı olarak, yüksek verimli yönetim ve en yüksek koruma ve performans aracılığıyla fiziksel, sanallaştırılmış ve bulut ortamlarında uç noktaların güvenliğini sağlamanın toplam maliyetini düşürme yeteneğine sahip benzersiz güvenlik çözümü GravityZone’u sunacaksınız.

Bitdefender’ın yüksek kaliteli hizmet ve teknolojiden duyduğu gurur, kullanıcılarımızın güvenliğini ve memnuniyetini sağlar. Teknoloji mükemmelliği, ortaklarımız için doğrudan faydalara dönüşüyor. Müşteriler, operasyonel maliyetlerin düşmesine neden olan enfeksiyonları önleyerek zamandan tasarruf sağlar ve ortaklar için bu, artan müşteri sadakati ve memnuniyeti anlamına gelir.

Partnerlerimiz

Birlikte çalışma. Basit, kolay ve anlaşılır

Ürünlerimizi ve araçlarımızı geliştirmek için her zaman çalışıyoruz ve ortaklarımızın her şeyin üstünde kalması gerektiğini biliyoruz. Ortaklarımızı dinleyerek onlara güvenir ve geri bildirimlerine değer veririz. Bu nedenle, iletişim sistemimiz aracılığıyla ortaklarımız hiçbir şeyi kaçırmazlar.

İnsanlar Bitdefender’ın en değerli varlığıdır. Neye ihtiyacınız olursa olsun, ne zaman ihtiyacınız olursa, büyümenize ve başarılı olmanıza yardımcı olacak doğru insanlara sahip olduğumuzu göreceksiniz. Ayrıca, Bitdefender güvenlik çözümlerini konumlandırma, satma ve sunma konusunda size yardımcı olmak için özel olarak oluşturulmuş ücretsiz satış ve teknik malzemelere sahip olursunuz.

Bir Bitdefender ortağı olarak, yeni anlaşmaları belirlediğiniz, geliştirdiğiniz ve kapattığınız için sizi ödüllendirecek. Yeni fırsatları sizinle paylaşmak bizim gücümüze güç katacaktır.

Partnerlerimiz

Ömür Boyu Tekrarlayan ve Korunan Gelirler

Bitdefender’ın yüksek kaliteli hizmet ve teknolojiden duyduğu gurur, kullanıcılarımızın güvenliğini ve memnuniyetini sağlar. Teknoloji mükemmelliği, ortaklarımız için doğrudan faydalara dönüşüyor. Müşteriler, operasyonel maliyetlerin düşmesine neden olan enfeksiyonları önleyerek zamandan tasarruf sağlar ve ortaklar için bu, artan müşteri sadakati ve memnuniyeti anlamına gelir.

Geliştirmeyi asla bırakmıyoruz.  Her hafta iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza Bitdefender ürünlerimiz hakkında online  eğitimler veriyoruz. Sorularını cevaplıyor ve onlara daha güçlü güvenlik yapılandırmaları için ipuçları veriyoruz.

Görevli bir ortak olarak, müşterilerimizle ilişkilerimizi sürdürmek ve güçlendirmek ve Bitdefender çözüm lisanslarının yenilenmesini sağlamak için daha fazla çaba sarf ettiğiniz için ek yenileme avantajları ve daha büyük ödüller alırsınız.

En iyi kanal denetçileri tarafından ödüllendirildi

Başarı Öyküleri

Bitdefender ile ortaklığın başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün

Video Görüşleri

Partnerlerimiz

İş ortağı olun

Sizde birden çok ödüllü güvenlik çözümlerimizi tanıtın ve gelirinizi arttırın.

Bitdefender’ı Yeniden Satmak İçin 3 Kolay Adım

Sizin başarınız bizim için hayati önem taşıyor. Bitdefender’ın tüm avantajlarından yararlanmak için ortaklık, birkaç önemli adımı izlemenizi öneririz:
Partnerlerimiz
Partnerlerimiz
Partnerlerimiz

1. Üye olmak

Bitdefender Partner Advantage Ağı için KATIL düğmesine tıklayarak kısa bir şirket profili oluşturun. PAN portalı için kimlik bilgilerinizi otomatik olarak alacaksınız.

2. Keşfetmek

Dünyanın 1 numaralı güvenlik teknolojisi! Bitdefender ürünleri hakkında her şeyi öğrenin ve size getirdikleri değer ve faydaları gerçek anlamda anlayın.

3. Başla

Yeni fırsatları ortaya çıkarmak ve anlaşmaları kapatmak için Bitdefender ve dağıtım sistemiyle kurduğunuz araçlardan ve ilişkilerden yararlanın.
Yardıma ihtiyacınız var ise bize sorun.