fbpx

Avantajlı İş Ortağı Ağı

Bayi İş Ortağı Programı

 • #1 sıralı teknoloji. Uzmanların tercihi
 • Birlikte çalışma. Basit, kolay ve açık
 • Ömür boyu tekrarlayan ve korumalı gelirler

Program Rehberi

İş ortağı avantajları, her bir iş ortağını en etkili şekilde destekleyecek şekilde uyarlanmıştır.

Neden Bitdefender'la Ortak Olmalısınız?

Neden Bitdefender ortağı olmanız gerektiğini öğrenin.

Herhangi bir sorunuz mu var?

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Siber Güvenliğin Geleceğine Bugün Katılın

Video image

Benzersiz kanal odaklı yaklaşımımız sayesinde dünya genelinde 20.000'den fazla iş ortağı ağı oluşturduk ve her işletmenin büyümesini sağlayan yenilikçi kaynaklara ve faydalara anında erişim sağlıyoruz.

Hala ikna olmadınız mı?

Aşağıda PAN Programımıza katılmanın diğer faydalarının neler olduğunu görün.

excellence icon

1 Numaralı Teknoloji. Uzmanların Seçimi.

 • Göz kamaştırıcı güvenlik. Kanıtlanmış Mükemmellik

  Dünya lideri kalite ile tanınma gelir. Yılın her yılında Bitdefender, endüstride en çok aranan ödülleri kazanır. Uzmanlar tarafından sertifikalandırılan mükemmellik itibarımız, medya ve halk tarafından da fark edilmiştir.

business icon

Birlikte Çalışma. Basit, Kolay ve Açık

 • Her zaman bilgilendirmekteyiz

  Ürünlerimizi ve araçlarımızı geliştirmek için sürekli çalışıyoruz ve iş ortaklarımızın her şeyin üstünde kalmaları gerektiğini biliyoruz. İş ortaklarımızı dinleyerek, onlara güveniyor ve geri bildirimlerini değerli buluyoruz. Bu nedenle iletişim sistemimiz aracılığıyla iş ortaklarımız hiçbir şeyi kaçırmazlar.

growth icon

Ömür Boyu Tekrarlayan ve Korunan Gelirler

 • Garantili ödenen performans

  Bitdefender'da temel bir felsefe, sürekli başarıların sonuçların doğrudan ve cömertçe ödüllendirildiği zaman geldiğidir. Bu nedenle iş ortaklarımız olağanüstü performansları için yüksek marjlar ve bonuslar kazanır.

 • Öncü teknoloji. Kolay kurulum

  Bitdefender iş ortağı olarak, fiziksel, sanal ve bulut ortamlarındaki uç noktaları güvence altına alma maliyetini azaltma yeteneğine sahip olan GravityZone'u sunacaksınız. Bu, son derece verimli yönetim ve en yüksek koruma ve performans ile gerçekleştirilir.

 • Kapsamlı destek

  İnsanlar Bitdefender'ın en değerli varlığıdır. İhtiyacınız ne olursa olsun, ne zaman ihtiyacınız olursa, sizin büyümenize ve başarınıza yardımcı olacak doğru insanların olduğunu göreceksiniz. Dahası, Bitdefender güvenlik çözümlerini konumlandırma, satma ve teslim etme konusunda size yardımcı olacak özel olarak oluşturulmuş ücretsiz satış ve teknik materyallere sahip olursunuz.

 • Yeni Fırsat Kaydı

  Bitdefender iş ortağı olarak, yeni fırsatları tanımlama, geliştirme ve kapatma konusunda sizi ödüllendirmek için New Opportunity Registration gibi harika araçlara erişiminiz vardır. Her yeni fırsatı kaydettikçe, belirli bir anlaşma için ek bir marj elde edersiniz ve tüm işletmelerin değerlerine bakılmaksızın kapatıldığından emin olursunuz.

 • Memnun Kullanıcılar. Geri Dönen Müşteriler

  Bitdefender'ın yüksek kaliteli hizmet ve teknolojiye duyduğu gurur, kullanıcılarımızın güvenliğini ve memnuniyetini sağlar. Teknoloji mükemmelliği, iş ortaklarımız için doğrudan faydalara dönüşür. Müşteriler, enfeksiyonları önleyerek zaman kazanır, bu da işletme maliyetinin azalmasına neden olur ve iş ortakları için artan müşteri sadakati ve memnuniyeti anlamına gelir.

 • Entegre araçlar

  Sürekli olarak gelişmeye devam ettiğimiz için, sistemimizi sürekli olarak ayarlıyor ve PAN portalı gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeni özellikler ekliyoruz. Bu portalda her şeyi bulabilirsiniz, 7/24 açıktır. Ayrıca, ücretsiz online satış ve teknik kurslar ve çözümlerimize yönelik sertifikasyonlar sunan e-Öğrenme platformumuz veya İş Ortağı Bulucu gibi araçlara sahipsiniz.

 • Görev Programı

  Mevcut bir iş ortağı olarak, müşterilerimizle ilişkimizi sürdürmeye ve Bitdefender çözümleri lisanslarının yenilenmesini sağlamaya daha fazla çaba harcadığınızda, ek yenileme koruması ve daha büyük ödüller alırsınız.

Daha fazla gör

En üst düzey kanal denetçileri tarafından ödüllendirildi

Başarı Öyküleri

Bitdefender ile iş ortaklığı yapmanın sizi başarılı kılma şeklini görün.

ipad image

Satış Ortaklığı

Bitdefender İş Ortağı olarak, çok ödüllü güvenlik çözümlerimizi tanıtma erişimine sahip olacak ve bunu yaparak para kazanacaksınız.

3 Kolay Adımda Bitdefender Satış Ortağı Olun

Sizin başarınız bizim için hayati önem taşıyor. Bitdefender ortaklığının
tüm avantajlarından yararlanmak için birkaç temel adımı izlemenizi öneririz:

1. Kayıt olun

Bitdefender Partner Advantage Network için JOIN butonuna tıklayarak kısa bir şirket profili oluşturun. PAN portalı için kimlik bilgilerinizi otomatik olarak alacaksınız.

2. Keşfedin

Dünyanın 1 numaralı güvenlik teknolojisi! Bitdefender ürünleri hakkında her şeyi öğrenin ve size getirdikleri değer ve faydaları gerçek anlamda anlayın.

3. Başlayın

Yeni fırsatları ortaya çıkarmak ve anlaşmaları kapatmak için Bitdefender ve dağıtım sistemi ile oluşturduğunuz araçlardan ve ilişkilerden yararlanın.

Şimdi Başvur

Yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen bir soru sorun