fbpx
GravityZone Incident Visualization - an easy way to understand facts

Olay Görselleştirme

Bitdefender, kötü amaçlı yazılım davranışını etkili bir şekilde araştırmanıza olanak sağlamak için olay yaşam döngüsünün tam görünürlüğünü sağlar. Siber güvenlik görselleştirme araçlarımız, saldırganın attığı her adımı tanımlar ve bunları anlaşılması kolay bir gösterge panosunda sunarak kapsamlı bir genel bakış ve derinlemesine davranış analizi sunar.

Visualize cybersecurity incidents in dedicated dashboards

Gelişmiş siber saldırıların, titiz siber güvenlik duruşlarından geçtiği bilinmektedir. Saldırganlar, bilgisayar ağlarını, altyapıyı veya hassas bilgileri yok etmeye, ifşa etmeye veya yetkisiz erişim elde etmeye çalışabilir.

Etkili bir koruma platformu, tehdit araştırmalarına yardımcı olmak için olayları gerçek zamanlı olarak görselleştiren siber güvenlik panoları sağlamalıdır. Bir kuruluşun siber dayanıklılık çabaları, devam eden saldırıları proaktif olarak belirleyen ve gelişmiş güvenlik sonuçları sağlamak için eksiksiz olay yaşam döngüsü görünürlüğü sağlayan yöntemler aracılığıyla güçlendirilir.

Bitdefender gelişmiş makine öğrenimi modelleri, ihlalin boyutunu ve kapsamını belirlemek için ağdaki birden çok olayı verimli bir şekilde ilişkilendirebilir ve birleştirebilir. Bir saldırının tam hikayesini gösteren, kronolojik olarak düzenlenmiş bir etkinlik zaman çizelgesi oluşturur.

Daha Fazla
  • Saldırı Görselleştirme
  • Olağandışı Halleri Gözlemleyin
  • Kapsamlı İyileştirme
Visualize malicious activities

Siber saldırı etkisine ilişkin tam görünürlük elde edin

Siber suçlular, varlıkları tehlikeye atmak ve kalıcılığı korumak için çoğu algılama teknolojisinin radarı altında uçmak için gizli taktikler, teknikler ve prosedürler kullanır. Bitdefender'ın çok katmanlı koruması, süreçleri yaşam döngüleri boyunca izler ve güvenlik ekiplerinin verimli bir soruşturma yürütmesini sağlamak için görsel kanıtlar sağlar.

identify suspect patterns

Etkili bir soruşturma yürütmek için kötü amaçlı yazılım davranışını anlayın

Bitdefender gelişmiş makine öğrenimi, şüpheli etkinlikleri hızla tanımlar ve kötü niyetli olayları yakalar. Tespit edilen siber saldırılar için zaman damgalı kanıtlar sağlar ve korumalı alan raporları aracılığıyla davranışsal derin analizler gerçekleştirir.

visualize the full cyber attacks chain in real-time

Siber saldırıların temel nedenini hızla belirleyin ve güvenlik risklerini azaltın

Bitdefender makine öğrenimi, saldırıdaki tüm adımların görselleştirilmesini sağlar. Müşteriler, etkiyi net bir şekilde görselleştirebilir, davranışı anlayabilir ve siber suçluların hedeflerine ulaşmasını engellemek için araçları hızla devreye alabilir.

Quantify and score cyber risks

Puana dayalı sınıflandırma

Bitdefender, riskleri ve olayları kötü niyet derecesini gösteren puan değerlerine göre kategorize eder.

Güvenlik ekipleri yüksek etki yaratan olayları hızla tanımlayabilir ve ele alabilir, böylece güvenlik ihlali olasılığını azaltabilir.

Complete security visibility in one console

Tehditleri tek bir konsoldan araştırın

Bitdefender, tek bir konsoldan siber saldırıları incelemek için tam olay görünürlüğü ve etkileşimli araçlar sunar.

Entegre teknolojileri kullanarak, güvenlik ekipleri davranış analizi görselleştirmek, kötü amaçlı yazılım etki alanı etkisini değerlendirmek ve sadece birkaç tıklama ile açık kaynak istihbarat araçları kullanmak için hızla daha fazla detaylara inebilirler.

take action on visualization insights

Gerçek zamanlı olarak siber saldırıları azaltın

Kötü niyetli işlemler ve muhtemel kök nedenler, güvenlik ekiplerinin hızlı bir şekilde müdahale edip siber saldırıları gerçek zamanlı olarak engellemeleri için vurgulanır.

Güvenlik ekipleri, modern siber saldırılara karşı savunmalarını güçlendirmek ve yüksek riskli varlıkları korumak için kolayca düzeltme araçlarını görselleştirebilir ve kullanabilirler. Bu, organizasyonların siber hijyen standartlarını başarılı bir şekilde sürdürmelerine ve sağlamalarına olanak tanır.

Incident Visualisation is included in GravityZone Business Security

GravityZone Business Security

Merkezi yönetim, kolay dağıtım ve bulut veya yerinde barındırılan yönetim konsolu arasında seçim yapma özgürlüğü sunarken yüksek performans ve koruma sağlayan, kaynakları verimli kullanan bir güvenlik çözümü.

Get Incident Visualisation module with GravityZone Business Security Enterprise

GravityZone Business Security Enterprise

GravityZone Business Security Enterprise, uç nokta altyapınızı (iş istasyonları, sunucular veya konteynırlar) tehdit yaşam döngüsü boyunca yüksek etkinlik ve verimlilikle savunmanıza yardımcı olmak için dünyanın en etkili Korumasını Genişletilmiş Uç Nokta Algılama ve Yanıt (XEDR) yetenekleriyle birleştirir.

Business Security Premium

Business Security Premium

30'dan fazla makine öğrenimi odaklı güvenlik teknolojisi katmanıyla kuruluşunuzu Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT'ler) ve fidye yazılımları gibi karmaşık siber saldırılara karşı korur.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • 2019 Forrester Wave leader - cloud workload security
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
GravityZone incident visualizsation module - testimonial

"Bitdefender, tehditleri tespit etme ve çözme konusunda en etkili olduğunu gösterdi ve çok kolay kullanılıyor. GravityZone Business Security Enterprise, bize en son uç nokta tespiti ve yanıt yeteneklerini sunuyor ve veri merkezinde ve uç noktalarda sanal, bulut ve fiziksel ortamlarda tüm altyapımızı koruyor."

Alberto Santini

SeSa CISO
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku