BITDEFENDER ÜCRETSİZ ANTİVİRÜS PROGRAMI

Mevcut ve yeni siber tehditlere karşı ödüllü koruma.
Hızlı kurulum ve düşük kaynak kullanımı. İhtiyaç duyacağınız tek ücretsiz antivirüs programı.

Bitdefender
TOTAL SECURITY

Bitdefender Total Security, cihazlarınızı tek bir tıkla korumak için En İyi Performans ve En İyi Koruma alanında ödüllü teknolojisini kullanır. 0-gün atakları ve gelişmiş ısrarcı tehditler gibi üst düzey kötü amaçlı yazılımları algılamak için yapay zekâ teknolojisini kullanır.

 • Yeni-nesil teknolojiler
 • En iyi koruma. Kolay kullanım.
 • Tam gizlilik koruması
 • Bütün cihazlarınız için tek bir ürün

 • Güvenli çevrimiçi ödeme
 • Kayıp ve çalıntıya karşı koruma
 • Windows 7 Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumlu

Ücretsiz İndir
30 GÜN ÜCRETSİZ DENEME

PLATFORMLAR:
     


Bitdefender
INTERNET SECURITY

Bitdefender Internet Security ürünü, cihazınızın performansına etki etmeden siber- tehditler ile savaşmak için YILIN ÜRÜNÜ ödülüne sahip teknolojisini ve makine-öğrenme algoritmalarını kullanır.

 • Resmi olarak En İyi Antivirüs Koruması
 • Makine-Öğrenme Algoritmaları
 • YENİ Yeni nesil Güvenlik Duvarı
 • Kullanım Kolaylığı

 • YENİ Anti-Ransomware
 • GELİŞTİRİLMİŞ Ebeveyn Kontrolü
 • Windows 7 Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumlu

Ücretsiz İndir
30 GÜN ÜCRETSİZ DENEME

PLATFORMLAR:


Bitdefender
ANTIVIRUS PLUS

Bitdefender Antivirus Plus ürünü, cihazınızın performansına etki etmeden siber- tehditler ile savaşmak için YILIN ÜRÜNÜ ödülüne sahip teknolojisini ve makine-öğrenme algoritmalarını kullanır.

 • Resmi olarak En İyi Antivirüs Koruması
 • Makine-Öğrenme Algoritmaları
 • Kişisel Çevrimiçi Koruma Kalkanı

 • Kullanım Kolaylığı
 • YENİ Anti-Ransomware
 • Windows 7 Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumlu

Ücretsiz İndir
30 GÜN ÜCRETSİZ DENEME

PLATFORMLAR:


Bitdefender
ANTIVIRUS FOR MAC

Bitdefender Antivirus for Mac, Mac cihazlarınızın performansını etkilemeden yeni ve bilinmeyen bütün zararlı yazılımlara karşı mutlak koruma sağlar. Dünya’nın neresinde olursanız olun, Bitdefender’ın gelişmiş bulut tabanlı teknolojisine bağlanarak, zararlı yazılımları anında tespit eder ve engeller.

 • Zararlı yazılımları engelleme ve silme
 • Bitdefender Autopilot™ ile durmaksızın koruma
 • Mac ve PC zararlı yazılımlarına karşı koruma

 • Sıfır performans etkisi
 • Güvenli çevrimiçi alışveriş deneyimi
 • 7/24 bulut tabanlı güvenlik

Ücretsiz İndir
30 GÜN ÜCRETSİZ DENEME

PLATFORMLAR:

2022’nin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı 2022 En İyi Antivirüs Programları ve Özellikleri

Bilgisayar ve tabletlerde bulunan bilgilerin korunması ve zararlı yazılımların erişimlerine engel olunması adına en iyi ücretsiz antivirüs programı 2022 yılı itibari ile araştırılmaya başlandı. Gerek kişisel kullanımda, gerekse kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen teknolojik aletlerin, zararlı virüslerle karşı karşıya kalması çok yüksek olasılıktadır. Başta kişisel bilgiler olmak üzere tüm bilgilerin kötü amaçlı yazılımlardan korunması, çalınmaması ve erişilememesi adına antivirüs programları sıklıkla kullanılmaktadır.

En İyi Antivirüs Programları Sıralaması Nedir? Dikkat Etmek Gerekir mi?

Kullanıcıların görüşleri ve oluşturulan programların sağladığı avantajlar doğrultusunda en iyi antivirüs programlarının sıralandığı bir liste oluşturulmaktadır. Bu anlamda, elde edilen sıralama listesinin kimler tarafından, hangi etkenler göz önünde bulundurularak ortaya koyulduğu oldukça önemlidir. Kullanıcıların görüşleri kadar kurumsal bir aracı sayesinde oluşturulan sıralamaların, ücretsiz antivirüs yazılımı arayan kişiler için yol gösterici olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla En iyi ücretsiz antivirüs programı 2022 başlığı altında, en iyi programların sıralandığı bir liste oluşturulmaktadır. Bu da ücretsiz olarak ortaya koyulan antivirüs programı, bilgisayarlarda güvenlik duvarı sağlayarak zararlı yazılımlara dur diyebilmesi ile bu listede bir denge oluşturulmasını sağlar. İlk sırada yer alan programın, kişisel kullanımda etkili olduğu kadar, kurumsal iş alanlarında da firmaya dair bilgileri en iyi şekilde koruduğu apaçık bir gerçektir.

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı 2022 Hangisi?

2022 yılında yapılan araştırmalar ve aynı zamanda bilgilerin korunması konusunda zararlı yazılımlar ile en iyi mücadele eden antivirüs programları arasından Bitdefender olarak saptanmıştır. Bitdefender ücretsiz antivirüs programı, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılabildiği gibi geniş bir ağa sahip olan firmalar tarafından da tercih edilmiştir. Tercih sıklığının çok olması ve giderek artması, istenmeyen yazılımlara karşı güvenlik duvarı oluşturmasındaki başarısından kaynaklanmaktadır.
Kötü amaçlı yazılımlara karşı tek bir tıkla güvenlik duvarı örebilmesi ve erişimlerine engel olabilmesi, en iyi ücretsiz antivirüs programı 2022 listesinde ilk sırada yer almasını sağlamıştır. Kişilere kullanım kolaylığı sağlaması ve diğer virüs programlarına göre daha basit bir ara yüze sahip olması, kullanım sıklığının giderek artmasını sağlayan faktörlerdendir. Böylece bilgiler korunduğu gibi, olası siber saldırılara karşı da bir engel oluşturulmaktadır. Herhangi bir bilgi kaybı, bilgi çalınması yada herhangi bir tehditle karşılaşılması olası değildir.

2022 En İyi Virüs Temizleme Programı: Bitdefender Antivirüs Programı Özellikleri

Bitdefender antivirüs programı sadece Türkiye’de en iyi ücretsiz virüs temizleme programı olarak seçilmemiştir. Aksine, Bitdefender Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde 150 ülke tarafından kullanılmaktadır. Bu da giderek daha da adını duyurması, tercih edilmesi, gerekli koruma ve güveni sağlaması ile ülke sınırlarını aşmaktadır. Programın sahip olduğu özellikler neticesinde, çok sayıda kişi tarafından aktif kullanılmakta, bunun bir getirisi olarak en iyiler listesinde birinci sırada yer aldığı görülmektedir.
En iyi ücretsiz antivirüs programı 2022 listesinin ilk sırasında yer alan Bitdefender birbirinden farklı kullanılabilir özelliğe sahiptir. Bu özellikler incelendiğinde;

 • Ücretsiz antivirüs programı kullanım imkânı,
 • Basit ara yüz,
 • Tek bir tıkla bilgisayar-tablet taraması,
 • Kısa sürede kötü amaçlı yazılımları saptama,
 • Olası siber saldırılara karşı güvenlik duvarı oluşturma,
 • Hem Windows için hem de MAC için uyumlu olması gibi etkenler göze çarpmaktadır.

Kısa sürede indirme seçeneklerinden yararlanarak denemeye başlayabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı 2022| En iyi Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

Ücretsiz indirme seçeneği ile sunulan Bitdefender antivirüs programına, farklı internet sitelerinden indirme seçeneğini kullanarak erişebilirsiniz. Ancak bu sitelerde, antivirüs programı adı altında zararlı yazılımların bilgisayarınıza giriş yapmasını isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Bu sebeple kişilerin virüslerden korunmak amacıyla indireceği virüs programlarının da resmî sitesi tercih edilerek indirilmesi gerekir.
Bilinmeyen kaynaklı internet sitelerine giriş yaptığınızda bilgisayar ya da tabletiniz için güvenli olmadığına dair uyarılar alacaksınız. Bu uyarılara dikkat etmeden en iyi ücretsiz antivirüs programı 2022 birincisi Bitdefender’ı indirme odaklı hareket ederseniz kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
Tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için Bitdefender’ı doğrudan indirin, olası tüm güvenlik tehditlerini, virüsleri, malware ve spam gibi tüm zararlı etkenlerden ücretsiz bir şekilde antivrüs programımızla korunun!

Bitdefender antivirüs programı indirmek için tıklayınız.

En İyi Ücretli Antivirüs Programı Hangisi?

Ücretsiz antivirüs programı arayışına ek olarak, kurumsal firmalar tarafından güvenliğin sağlanması adına belirli bir bütçe ayrılarak en iyi ücretli antivirüs programıaraştırılmaktadır. Bu anlamda, doğru programın sahibi olmak verilen antivirüs bütçesi ile gerekli korumayı sağlayarak ilerlemek isteyenlerin izleyeceği yolların başında gelir. Özellikle, dijital çağın içerisinde bulunmamız ile birlikte, tüm değerli bilgilerin teknolojik aletlerde saklandığını göz önünde bulundurursak bu oldukça doğal bir durum olmaktadır.
En iyi ücretli antivirüs programı, en iyi ücretsiz antivirüs programı 2022 birincisi Bitdefender olmaktadır. Dolayısıyla Bitdefender antivirüs programı, kişilerin özel bilgilerini dilediğiniz takdirde 30 gün kadar ücretsiz korur. Ayrıca Bitdefender güvenli ödeme talimatları ile sürekli olarak da korumaya devam etmektedir. 30 gün sonunda ödeme yaptığınız takdirde yıllık paketleri temin ederek, avantajlardan faydalanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En kaliteli virüs programı hangisi?

En kaliteli virüs programı, en etkili ve hızlı taramayı gerçekleştiren ve 7\/24 koruma sağlayan virüs programıdır. Bitdefender ise bu gereklilikleri kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek, verilerinizi güvende tutar.

En iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi?

En iyi ücretsiz antivirüs programı, birçok güvenlik testinden üstün başarı kazanmış, kullanıcı dostu, bilgisayarınızın performansını yormadan güvenlik sağlayan programdır. Bitdefender ücretsiz antivirüs programı ile bilgisayarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz.

En iyi virüs temizleme programı hangisi?

En İyi virüs temizleme programı, en son çıkan güncel virüs ve tehditlere karşı sisteminizi güvende tutan antivirüs yazılımıdır. Bitdefender Antivirüs 500 milyondan fazla kullanıcısı ile bilgisayarınızı virüslere karşı korur.

Cep telefonu için en iyi antivirüs programı hangisi?

Cep telefonu için en iyi antivirüs yazılımı, kişisel verilerinizi riske atacak uygulamalara karşı sizi koruyan ve çalınmalara karşı da cihazınızı güvende tutabilen çözümlerdir. Bitdefender Mobile Security ürünü ile mobil cihazlarınız en iyi güvenliğe sahip olur.

Windows 7 için en iyi antivirüs programı hangisi?

Windows 7 için bildiğiniz gibi Microsoft güncellemelerini kaldırdı fakat Bitdefender Antivirüs, Windows 7 için kısmi de olsa hala en iyi antivirüs güvenlik çözümünü sunuyor.

Windows 10 için en iyi antivirüs programı hangisi?

Windows 10 için en iyi antivirüs yazılımı, gelişmiş bulut tabanlı zararlı yazılım önleme ve daha birçok özellikle beraber Bitdefender Antivirüs yazılımlarında bulabilirsiniz.

Antivirüs programı fiyatı nedir?

Bitdefender Antivirüs`ün işletim sistemi, ürün seçeneği ve yıl opsiyonlarına göre fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. İşletim sistemi ve istediğiniz yıla göre size en uygun fiyatlı antivirüs seçeneğini seçebilirsiniz. Ayrıca 3 yıllık lisanslar daha uygun birim maliyetlere gelmektedir.

En iyi antivirüs hangisi?

En iyi antivirüs yazılımı sisteminizin performansını düşürmeden, yeni çıkan tehditlere karşı bilgisayarınıza en iyi güvenlik çözümünü sunan Bitdefender Antivirüs yazılımlarıdır. Birçok bağımsız test kuruluşunsan üst üste ödüller alarak en iyi antivirüs programı olduğunu kanıtlamıştır.

Antivirüs bilgisayara nasıl indirilir?

Antivirüs programını bilgisayarınıza indirmek için central.bitdefender.com adresinden hesap oluşturduktan sonra cihazlarım bölümüne girerek işletim sisteminize göre antivirüs yazılımını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Antivirüs telefona nasıl indirilir?

Cep telefonunuza antivirüs yazılımını indirmek için cep telefonu işletim sisteminiz desteklediği uygulama sayfasından (Appstore ve Google Play) “Bitdefender Mobile Security” yazarak cep telefonunuza antivirüs yazılımını indirip, kurabilirsiniz.

Nasıl antivirüs programı satın alabilirim?

Antivirüs yazılımını satın almak için Bitdefender.com.tr web sayfasından tercih ettiğiniz ürünün yıl ve kullanıcı sayısı seçeneklerini belirleyip sepetinize atabilirsiniz. Sonrasında ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra belirttiğiniz e-posta adresinize lisansınız ve kurulum adımları gönderilecektir.

Windows için ücretsiz antivirüs hangisidir?

Bitdefender`ın Windows için ücretsiz antivirüs yazılımı Windows virüslerine ve diğer tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı temel koruma sağlar.

MAC için ücretsiz antivirüs hangisidir?

Bitdefender`ın MAC için ücretsiz antivirüs yazılımı Bitdefender Virus Scanner For Mac programı MAC`inizin güvende kalmasını temel modülleri ile sağlayacaktır.

Telefonlar için ücretsiz antivirüs var mıdır?

Telefonlar için birçok ücretsiz antivirüs yazılımı bulunmaktadır fakat milyonlarca kişi tarafından kullanılmış ve güvenilirliği kanıtlanmış Bitdefender Mobile Security ürünlerini uygun fiyata tercih etmenizi öneririz.

Ücretsiz antivirüs programı nasıl yüklenir?

Ücretsiz antivirüs yazılımını Bitdefender.com.tr adresine girerek bireysel ürünler sekmesinde “Ücretsiz Araçlar” bölümünden indirebilirsiniz.

Ücretsiz antivirüs programı kullanmak bilgisayarı yavaşlatır mı?

Ücretsiz antivirüs programı kullanmak bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olmaz fakat tam kapsamlı güvenlik için ücretli antivirüs yazılımları ile tam güvenlik sağlamanız önemlidir.

Demo antivirüs programı nedir?

Demo antivirüs programı orijinal ürünün sahip olduğu tüm modül ve özelliklere kısıtlı bir süre zarfında kullanma olanağı sağlayan deneme paketidir.

Demo antivirüs programı bilgisayara zarar verir mi?

Demo antivirüs programı eğer Bitdefender’ın web sayfasından indirdiyseniz bilgisayarınıza zarar vermez, aksine güvende olmanızı sağlar.

Demo antivirüs programı kullanmak faydalı mı?

Demo antivirüs programı kullanmak, demo süresi boyunca tam güvenlik sağladığı gibi satın almadan önce ürünü deneyimleyip sonra satın almanıza olanak sağlayacaktır.

Ücretsiz antivirüs kullanımı ne oranda koruma sağlar?

Ücretsiz antivirüs programları kısıtlı modüller ile gelip tam kapsamlı tarama gerçekleştirmemektedir fakat temel seviye de zararlılara karşı güvende olmanızı sağlar.

Ücretsiz antivirüs kurulduktan sonra lisans nasıl alınır?

Ücretsiz antivirüs lisansını kullandığınız herhangi bir zaman diliminde Bitdefender.com.tr sayfasından ürünlerinizi ve kullanıcı opsiyonlarınızı seçerek lisans alımını gerçekleştirebilirsiniz. E-posta adresinize gelen lisans numarasını mevcutta yüklü olan yazılımınıza girerek lisanslı bir şekilde tam sürüme geçiş yapabilirsiniz.