fbpx

Windows için en iyi internet güvenliğini edinin

İndirim
1 Yıllık Plan

Cihaz sayısı

 • 1
 • 3
 • 5
 • 10

Eski Fiyat

Kazancınız
* İlk yıl için
İndirim
2 Yıllık Plan

Cihaz sayısı

 • 1
 • 3
 • 5
 • 10

Eski Fiyat

Kazancınız
* İlk 2 yıl için
İndirim
3 Yıllık Plan

Cihaz sayısı

 • 1
 • 3
 • 5
 • 10

Eski Fiyat

Kazancınız
* İlk 3 yıl için

Bitdefender diğer siber güvenlik markalarıyla nasıl karşılaştırılıyor?

Icon

En İyi Koruma

E-Tehditlere Karşı En İyi Koruma (0 ile 6 arasında bir ölçekte, 6 en yüksek koruma düzeyi)

Bitdefender

5.95

Norton

5.87

McAfee

5.37

Genel Puan. Ocak 2011 - Haziran 2023. Kaynak AV TEST.org

Icon

En İyi Performans

Performans Üzerindeki En Yüksek Etki (0 ile 6 arasında bir ölçekte, 6 en hafif etki düzeyi olmak üzere)

Bitdefender

5.85

Norton

5.57

McAfee

5.46

Genel Puan. Ocak 2013 - Haziran 2023. Kaynak AV TEST.org

Windows PC'lerde tüm İnternet tehditlerine karşı en iyi güvenlik

Bitdefender Internet Security, AV-Comparatives tarafından verilen Yılın Ürünü ödülünü kazandı. Windows PC'leri her türlü çevrimiçi tehdide karşı korur ve gizliliğiniz ve güvenli çevrimiçi bankacılık için Bitdefender VPN ve Bitdefender Safepay içerir.

Seç
 • Windows
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • Standart
 • Premium
Protection

Koruma

Bitdefender`ın rakipsiz çok katmanlı koruması, cihazlarınızı tüm yeni ve mevcut tehditlere karşı güvende tutar.

Tam Gerçek Zamanlı Veri Koruması

Geliştirilmiş

Günümüzün en etkili internet güvenlik paketinde mutlak güç. Bitdefender Internet Security, virüsler, solucanlar ve Truva atlarından fidye yazılımlarına, sıfırıncı gün açıklarına, rootkit'lere ve casus yazılımlara kadar tüm e-tehditlere karşı çalışır. Verileriniz ve gizliliğiniz güvende.

Ağ Tehdidi Önleme

Bitdefender Internet Security, saldırıları daha başlamadan durdurur. İçerdiği yeni siber tehdit istihbarat teknolojileri, şüpheli ağ düzeyindeki etkinlikleri analiz edip tanımlayabilir ve karmaşık istismarları, kötü amaçlı yazılımları ve botnet ile ilgili URL'leri ve kaba kuvvet saldırılarını engelleyebilir.

Gelişmiş Tehdit Savunması

Bitdefender Internet Security, aktif uygulamaları yakından izlemek için davranışsal algılama adı verilen bir teknik kullanır. Şüpheli bir şey tespit ettiği anda, enfeksiyonları önlemek için anında harekete geçer.

Çok Katmanlı Fidye Yazılımı Koruması

Bitdefender'ın fidye yazılımlarına karşı çok katmanlı yaklaşımı, belgelerinizi, resimlerinizi, videolarınızı ve müziğinizi her türlü fidye yazılımı saldırısına karşı koruyan bir veri koruma katmanı içerir. En önemli dosyalarınızı fidye yazılımları tarafından şifrelenmeye karşı korumak için Gelişmiş Tehdit Savunma modülü ile birlikte çalışır.

Güvenlik Açığı Değerlendirmesi

Geliştirilmiş

Tek bir tıklama ile güvenlik açıklarını ve zafiyetleri tarayın. Bitdefender Internet Security, bilgisayarınızı eski ve savunmasız yazılımlar, eksik Windows güvenlik yamaları ve potansiyel olarak güvenli olmayan sistem ayarları için kontrol eder ve ardından en iyi düzeltmeyi gösterir.

Web Saldırılarını Önleme

Web filtreleme teknolojimiz zararlı bir web sitesine asla girmemenizi sağlar. Bir bağlantıya gerçekten tıklamadan önce arama sonuçlarınızın erişmek için güvenli olup olmadığını öğrenin. Bitdefender Internet Security ayrıca bilinen tüm virüslü bağlantıları da engeller.

Kimlik Avı Önleme

Çevrimiçi dolandırıcılıklar artıyor, ancak gelişmiş kimlik avı koruması sizi kolayca tehlikeden uzak tutar. Bitdefender Internet Security, şifreler veya kredi kartı numaraları gibi finansal verileri çalmak için güvenilir gibi görünen web sitelerini koklar ve engeller.

Dolandırıcılıkla Mücadele

Gelişmiş filtreleme sistemimiz, sizi dolandırmaya çalışabilecek web sitelerini ziyaret ettiğinizde sizi uyarır.

Antispam

Gelen Kutunuzdaki alakasız mesajları filtreler. Yerel e-posta istemcileri (Microsoft Outlook, Thunderbird) için kullanılabilir.

Kurtarma Ortamı

Rootkit gibi bazı karmaşık kötü amaçlı yazılımların Windows başlatılmadan önce kaldırılması gerekir. Bitdefender Internet Security bu tür tehditleri tespit ettiğinde, bilgisayarı temizleme ve geri yükleme için Kurtarma Ortamı'nda yeniden başlatır.

Performance

Performans

Bitdefender'ın güvenlik yazılımı, sisteminizin performansından ödün vermeden tüm e-tehditlere anında tepki verir.

Otopilot

Bitdefender Otopilot, bir Güvenlik Danışmanı olarak hareket etmek ve güvenlik duruşunuz hakkında size daha derin bilgiler vermek için tasarlanmıştır. Akıllı yetenekleri, sistem ihtiyaçlarınız ve kullanım modelleriniz bağlamında güvenlik eylemleri önerebileceği anlamına gelir.

Bitdefender Foton™

Bu yenilikçi ve özel teknoloji, Bitdefender Internet Security'nin sisteminizin donanım ve yazılım yapılandırmasına uyum sağlayarak bilgisayar kaynaklarından tasarruf etmesine, hız ve performansı artırmasına yardımcı olur.

Global Koruyucu Ağ

Ağır taramaların çoğu bulutta gerçekleşir, bu nedenle yerel kaynaklarınız üzerinde neredeyse sıfır etki vardır. Bu da sisteminizin hızının ve performansının etkilenmeyeceği anlamına gelir. Ve dosyalarınız her zaman tamamen gizlidir: Bitdefender dosyalarınızın gerçek içeriğini taramaz ve onları asla buluta yüklemez veya depolamaz.

Oyun, Film ve Çalışma Modları

Bitdefender Internet Security oyun oynadığınızı, çalıştığınızı veya film izlediğinizi algılar, böylece sizi gereksiz isteklerle rahatsız etmemesi gerektiğini bilir. Bitdefender, ne yaptığınıza bağlı olarak, pop-up'ları geçici olarak durdurur, görsel ayarları yapar ve cihazınızın keyfini en üst düzeyde çıkarabilmeniz için önemsiz arka plan etkinliklerini duraklatır.

Pil Modu

Bu kullanışlı ve akıllı özellik, ekran, sistem soğutması, sistem güncellemeleri ve Bluetooth bağlantısı gibi sistem ayarlarını geçici olarak değiştirerek dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için pil ömründen tasarruf sağlar.

Privacy

Gizlilik

Bitdefender Internet Security, çevrimiçi gizliliğinize ve kişisel bilgilerinize özen gösterir.

Bitdefender VPN

Geliştirilmiş

Bitdefender VPN ile web'de gizlilik konusunda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Tüm internet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Bitdefender Internet Security, Windows cihazlarınız için günlük 200 MB'a kadar şifrelenmiş trafik içerir.

Anti-tracker

Anti-tracker uzantısı, verilerinizi toplayan izleyicileri engeller ve ziyaret ettiğiniz her web sitesinde bu bilgileri görüntülemenize ve yönetmenize olanak tanır. Tarama verilerinizi gizli tutar ve web sayfalarını daha hızlı yükleyerek performansı artırır.

Mikrofon Monitörü

Mikrofon Monitörü ile kendi cihazlarınız üzerinde kontrolü yeniden ele alın. Bunu kullanarak hangi uygulamaların cihazınızın mikrofonuna ne zaman erişebildiğini görebilirsiniz.

Web Kamerası Koruması

Gizliliğinizi koruyun ve web kamerası sızıntılarını önleyin. Web Kamerası Koruması, uygulamalar web kameranıza erişmeye çalıştığında sizi uyarır ve yetkisiz erişimi engellemenizi sağlar.

Güvenli İnternet Bankacılığı

Dolandırıcılığı önlemek için işlemlerinizi güvence altına alan benzersiz, özel bir tarayıcıdan banka ve alışveriş yapın. Bitdefender Safepay artık faturalandırma alanlarındaki kredi kartı bilgilerini de otomatik olarak doldurabiliyor.

Ebeveyn Kontrolü

Ebeveyn Kontrolü ebeveynlere dijital yardım ve çocuklara ekstra çevrimiçi güvenlik sunar. Uygunsuz içeriği filtreleyin ve ekran süresini sınırlayın. Çocuklarınızın çevrimiçi aktivitelerini izlemek için Bitdefender Central'a uzaktan giriş yapın.

Gizlilik Güvenlik Duvarı

Bitdefender Internet Security ile güçlü bir ağ koruması katmanı elde edersiniz, böylece kişisel bilgileriniz bilgisayar korsanlarına ve veri meraklılarına karşı güvende kalır.

Wi-Fi Güvenlik Danışmanı

Nereye bağlanırsanız bağlanın, Wi-Fi ağınızın ve yönlendiricinizin güvenliğini değerlendirin.

Sosyal Ağ Koruması

Kötü niyetli bağlantılardan ve arkadaşlarınızın sosyal ağlar aracılığıyla farkında olmadan size aktardığı çevrimiçi tehditlerden korunun.

Dosya Öğütücü

Bir dosyayı tamamen silmek ve bilgisayarınızda var olduğuna dair hiçbir iz bırakmamak istediğinizde bu aracı kullanın.

Bitdefender Ürünlerini Karşılaştırın

Ödüllü ürünlerimizi karşılaştırın ve gerçek dünyadaki en iyi korumayı elde edin; böylece biz güvenlikle ilgilenirken siz önemli işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Bitdefender Total Security

5 Cihaz

Eski Fiyat ₺1537
₺1306
* İlk yıl için

Bitdefender Internet Security

3 Cihaz

Eski Fiyat ₺1094
₺930
* İlk yıl için

Bitdefender Antivirüs Plus

3 Cihaz

Eski Fiyat ₺850
₺723
* İlk yıl için

Her işletim sistemi için koruma: Windows, macOS, Android ve iOS

green tick
Windows
Windows

Cihaz Optimize Edici

green tick
close tick
close tick

Gizlilik Güvenlik Duvarı

green tick
green tick
close tick

Ebeveyn Kontrolü

green tick
green tick
close tick

Kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına karşı koruma

green tick
green tick
green tick

Çok Katmanlı Fidye Yazılımı Koruması

green tick
green tick
green tick

Sistem Gereksinimleri

Seç
 • Windows
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • Standart
 • Premium

Bitdefender INTERNET SECURITY

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Service Pack 1 ile Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11

Bellek (RAM): 2 GB

Kullanılabilir boş sabit disk alanı: 2.5 GB boş alan

*Eski nesil CPU'lara sahip cihazlarda sistem performansı etkilenebilir

Yazılım Greksinimleri

Internet Explorer 11 sürümü

Bitdefender Central

SYazılım Greksinimleri

Desteklenen tarayıcılar:

Chrome 56 ve sonrası

Firefox 52 ve sonrası

Microsoft Edge

Bitdefender Internet Security beni siber tehditlere karşı nasıl korur?

Bitdefender Internet Security, son 10 yıllık bağımsız test sonuçlarının da kanıtladığı gibi sektördeki en iyi korumayı sağlamaktadır.

Bitdefender Internet Security, AV-Comparatives tarafından verilen Yılın Ürünü ödülünü kazandı.

Windows için çok sayıda gelişmiş güvenlik ve gizlilik özelliğinin yanı sıra güvenli VPN, Güvenlik Duvarı ve Ebeveyn Kontrolü gibi birçok bonus özelliğe sahip olursunuz.

Bitdefender Internet Security beni fidye yazılımlarına karşı koruyor mu?

Bitdefender Internet Security, belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı bilinen ve yeni ortaya çıkan tüm siber tehditlere karşı güvende tutan rakipsiz fidye yazılımı koruması sunar.

Bu güvenlik çözümü, birden fazla koruma katmanı kullanarak en yeni fidye yazılımı ailelerini bile tespit edebilir.

Bitdefender Internet Security ne tür cihazları ve işletim sistemlerini kapsar?

Bitdefender Internet Security, özellikle Windows PC'ler için tasarlanmış bir güvenlik yazılımıdır.

Windows 10'da neden Bitdefender Internet Security'ye ihtiyacım var?

Windows 10, seçtiğiniz güvenlik programını çalıştırmanıza izin verir ve Bitdefender Internet Security, bugün mevcut olan en iyi korumaya ihtiyacınız varsa mükemmel bir seçenektir.

Bitdefender Internet Security diğer Bitdefender güvenlik ürünleri ile karşılaştırıldığında nasıldır?

Bitdefender Internet Security, özellikle Windows PC'ler için tasarlanmış bir güvenlik yazılımıdır.

Tüm işletim sistemleri için güvenliğe mi ihtiyacınız var? Bitdefender Total Security, 10 cihaza kadar Windows PC'ler, Mac'ler, Android veya iOS çalıştıran Akıllı Telefonlar ve Tabletleri kapsayan platformlar arası koruma sunar.

Sınırsız VPN trafiğine mi ihtiyacınız var? Bitdefender Premium VPN edinebilirsiniz.

Bitdefender Internet Security aboneliğimle birlikte bir VPN alabilir miyim?

Bitdefender Internet Security, ücretsiz olarak cömert miktarda trafik (200 MB/gün, toplam 6GB/ay) içeren temel bir Bitdefender VPN sürümü ile birlikte gelir.

Sınırsız trafiğe ihtiyacınız varsa, Bitdefender Premium VPN'i Bitdefender aboneliğinize ekleyin.

Satın almadan önce Bitdefender Internet Security'yi deneyebilir miyim?

Satın almadan önce her zaman deneyebilirsiniz. Bitdefender Internet Security'nin 30 günlük ücretsiz tam deneme sürümünü indirin ve kredi kartı gerekmeden tüm paketi test edin.

Bitdefender Internet Security'yi nasıl etkinleştiririm?

Satın aldıktan sonra e-postanıza gidin ve bir Bitdefender Central Hesabı oluşturmak ve aboneliğinizi etkinleştirmek için adımları izleyin. Aboneliğiniz Bitdefender Hesabınızda aktif olduğunda, yüklemeye başlayabilir; cihazlarınızı koruyabilirsiniz.

Bilgisayarımı değiştirdim. Bitdefender Internet Security'yi nasıl yeniden yükleyebilirim?

Bitdefender Central hesabınıza giriş yapın, Cihazlarım'a gidin ve Bitdefender'ı yeni cihazınıza yüklemeye başlayın. Eski bilgisayar artık kullanılmıyorsa, aboneliğinizde ek bir yuvaya ihtiyacınız olmayacaktır.

Aktivasyon kodunu almadım. Ne yapmam gerekiyor?

Onay e-postaları genellikle sipariş verildikten kısa bir süre sonra alınır. E-posta istemciniz e-postaları otomatik olarak kategorize ediyorsa Promosyonlar ve Spam klasörlerinizi de kontrol ettiğinizden emin olun. Daha fazla bilgi için bunu kontrol edin. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

circle

Bitdefender Central

Gittiğiniz her yerde güvenlik

Bitdefender Central hakkında bilmeniz gereken her şey

 • Cihazlarınızda Bitdefender korumasını etkinleştirin
 • iOS veya Android telefonunuzdaki tarayıcınızdan yönetin
 • Bitdefender Central mobil uygulamasından ağınızı tarayın
 • 7/24 güvenlik güncellemelerini alın
 • Destek ekibimize doğrudan erişim sağlayın
Office Security

Mobil Uygulama