fbpx
GravityZone protects your network from breaches

Ağ Saldırısı Savunması

Bitdefender Ağ Saldırısı Savunması, hassas varlıkları ve bilgileri hedeflemek için ana bilgisayar ağından yararlanan bir dizi saldırıyı önlemeye odaklanan güçlü bir teknolojidir.

Ağ İhlallerine Karşı Korunun

Data structure

Bitdefender teknolojisi, ağ trafiğini analiz ederek ana bilgisayar tabanlı tehditleri algılamak ve bunlara yanıt vermek için oluşturulmuştur. Yanal hareketler ve kaba kuvvet girişimleri gibi kötü amaçlı yazılım etkinliklerini doğru bir şekilde ortaya çıkarmak için davranışı gerçek zamanlı olarak analiz etmek için makine öğrenimi ve buluşsal yöntemleri kullanır. Bu, ana bilgisayar tabanlı ağ tehditlerinin görünürlüğünü ve kontrolünü artırır.

Daha Fazla
  • İlk Erişim Tekniklerini Tespit Edin
  • Uç Noktalarda Kimlik Bilgisine Erişimi Engelleyin
  • Ağda Varlık Keşfini Engelleyin
Discover network attacks

Uç noktalara İlk erişim teknikleri, bir ağ içinde yerlerini almak için çeşitli giriş vektörlerini kullanır. Teknikler, hedeflenen hedefli kimlik avını ve halka açık web sunucularındaki zayıflıklardan yararlanmayı içerir.

Ağ saldırısı savunması, HTTP, SMB, RPC gibi protokolleri güçlendirir ve SQL enjeksiyonu, kaba kuvvet ve Drive-By indirmeleri gibi saldırıları engellemek için ağ trafiğini analiz eder.

Protect sensitive informations

Ağ saldırısı savunması, hesap adlarını ve parolaları çalmak için keylogging veya kimlik bilgisi dökümü gibi teknikler kullanan siber suçlular tarafından sızmayı önler ve hassas bilgileri güvence altına alır.

Secure information in your network

Siber suçlular, iç ağ hakkında bilgi edinmek için keşif tekniklerini kullanır. Hangi varlıklardan taviz vereceklerine karar vermeden önce zayıflıkları keşfederler ve kendilerini yönlendirirler.

Yerel işletim sistemi araçları, genellikle bu uzlaşma sonrası bilgi toplama tekniği için kullanılır. Bitdefender ağ koruması, bu keşif girişimlerini hızla tespit edebilir ve durdurabilir.

harden endpoint defenses

Yanal Hareketi Engelleyin

Siber suçlular, bir ağdaki uzak sistemleri istila etmek ve kontrol etmek için yanal hareket eder. Varlık keşfinden sonra, saldırganlar ya enfeksiyonu yaymaya ya da yüksek ayrıcalıklar elde etmeye çalışır. Düşmanlar, yerel ağ ve işletim sistemi araçlarıyla yasal kimlik bilgilerini kullanarak özel araçlar da kurabilir. Patentli teknolojimiz, ek bir güvenlik katmanı sağlayarak uç nokta savunmalarını güçlendirebilir.  

Secure sensitive information

Suç Yazılımlarına karşı daha fazla koruma

Suçlu yazılımlar salt teknik bir tehdit değil, daha çok finansal kazançlar için yayılan sosyo-teknik bir olaydır. Siber suçlular, sosyal güvenlik numaraları, telefon numaraları, kişisel adresler, tıbbi kayıtlar vb. gibi işlem verilerini kilitler ve çalar. Bitdefender ağ koruması, siber suçluların hassas bilgileri kötüye kullanmasını engellemek için güvenlik mekanizmalarından kaçan teknikleri tespit etmek için tam görünürlük sağlar.  

Secure your network with GravityZone Business Security

GravityZone Business Security

Merkezi yönetim, kolay dağıtım ve bulut veya şirket içinde barındırılan yönetim konsolu arasında seçim yapma özgürlüğü sunarken yüksek performans ve koruma sağlayan, kaynakları verimli kullanan bir güvenlik çözümü.

Enterprise-grade network devices protection with GravityZone Business Security Premium

GravityZone Business Security Premium

30'dan fazla makine öğrenimi odaklı güvenlik teknolojisi katmanıyla kuruluşunuzu Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT'ler) ve fidye yazılımları gibi karmaşık siber saldırılara karşı korur.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, sektör analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından siber güvenlik lideri olarak kabul edilmektedir.

  • Gartner logo
  • Forrester
  • Gartner Customer Choice 2023
  • Mitre Engenuity
  • AV Test
  • AV Comparatives
GravityZone network attack defense - testimonial

"Siber saldırılara yanıt verme süresini neredeyse %94 oranında azalttık. Bu da işe daha doğrudan katkı sağlayan projeler üzerinde çalışma zamanımızın olduğu anlamına geliyor."

Matt Ulrich

Speedway Motorsports, Inc.
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku