Geliştirilmiş Yeni Nesil Uç Nokta Koruması

next-generation endpoint protection software

GravityZone Business Security Premium (eski adıyla GravityZone Elite), çok katmanlı makine öğrenimi destekli güvenlik teknolojileri ile kuruluşunuzu sofistike siber saldırılardan, özellikle gelişmiş sürekli tehditler (APTs) ve fidye yazılımlarından korur.

GravityZone Business Security Premium'u kurmak ve yönetmek için uzman güvenlik bilgisi gerekmez. Tek bir konsoldan kolayca yönetilebilen bu çözüm, fiziksel, sanal, mobil ve bulut tabanlı uç noktaları ve e-postaları kapsar. Bulut ve yerinde.

GravityZone Business Security Premium, güvenlik ekosisteminize insan unsurunu ekler, düşük iş yüküne sahiptir ve ihtiyacınız olan görünürlüğü ve kontrolü sağlar. Büyümekte olan orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere tasarlanmış olan GravityZone Business Security Premium, uygun bir fiyat noktasında maksimum güvenlik değeri sunar.

Daha Fazla
best endpoint security software

#1 Sıralı Önleme Teknolojisi Paketi

Otomatik olarak saldırıların %99'unu durduran (cihaz kontrolü, uygulama kontrolü, risk analizi ve daha fazlasını içeren) geniş, tam entegre önleyici yetenekler yelpazesi.

cyber forensics and reporting

Saldırı İncelemesi ve Görselleştirme

Tehdit ortamınızı anlayın ve kuruluşunuza yöneltilen saldırıları adli analiz yapın. Saldırı öldürme zincirini görselleştirin ve tehdidi durdurun.

improved cybersecurity

Saldırı İncelemesi ve Görselleştirme

Tehdit manzaranıza dair bilgiler edinin ve kuruluşunuzu hedef alan saldırıları adli analiz yaparak inceleyin. Saldırı öldürme zincirini görselleştirin ve tehdidi engelleyin.

Yetenekler ve Faydalar

Pattern
integrated risk analytics

Uç nokta risklerini sürekli olarak analiz ederek yanlış yapılandırmaları ortaya çıkarın ve önceliklendirin, ayrıca güvenlik zafiyetlerini düzeltmek için otomatik sıkılaştırma işlemlerini etkinleştirin. Kuruluşunuza bir güvenlik riski oluşturan kullanıcı eylem ve davranışları tespit edin, bunlar arasında güvensiz web sitelerine giriş, zayıf şifre yönetimi ve tehlikeli USB kullanımı gibi durumlar bulunabilir.

Pattern
ransomware prevention and mitigation

Ransomware'yi engellemek, tam siber öldürme zincirini anlamayı ve savunmaları her saldırı aşamasına uygun bir şekilde haritalamayı gerektirir.

Ransomware önleme ve azaltma, GravityZone Yönetim Konsolu'na entegre edilmiş olup aşağıdaki unsurlardan oluşur:

• Otomatik, güncel değiştirilemez yedek kopyaların kullanıcı dosyaları için kullanılması, gölge kopyalar kullanılmadan;

• Engellemeyi ve önlemeyi sağlayan yetenekler (Dosyasız Saldırı Savunması; Ağ Saldırı Savunması; Gelişmiş Anti-Exploit; Makine Öğrenimi Anti-Kötü Amaçlı Yazılım);

• Birden fazla tespit katmanı (Davranış Analizi, kayıt izleme, kod incelemesi, Hyper Detect);

• Kullanıcı ve sistem risk azaltma teknolojileri.

Pattern
human behavior risk analytics

Kullanıcıların, güvenlik riski oluşturan eylem ve davranışları tespit etmeye yardımcı olur. Bu tür eylemler, şifrelenmemiş web sayfalarını kullanarak web sitelerine giriş yapma, zayıf şifre yönetimi, organizasyon ağında kompromize olmuş USB'lerin kullanımı, tekrarlayan enfeksiyonlar vb. gibi organizasyona güvenlik riski oluşturabilir.

İnsan unsurunu risk analitiği ve yönetim stratejisinin merkezine yerleştirerek, organizasyonunuzun daha zor geçilebilir hale gelmesini sağlarsınız.

Pattern
multilayer cyber defense

İmzasız teknolojiler, gelişmiş yerel ve bulut makine öğrenimi, davranış analizi, entegre kum havuzu ve cihaz sıkılaştırma dahil olmak üzere, sofistike tehditlere karşı son derece etkili, katmanlı bir koruma olarak çalışır.

Pattern
cyber forensics

Saldırı incelemesi ve olay görselleştirme, kuruluşunuzun tehdit manzarasına daha yüksek bir görünürlük seviyesi kazandırır ve uç noktalardaki saldırıların daha geniş bağlamını ortaya çıkarır. Belirli tehditlere odaklanmanıza ve düzeltici önlemler almamanıza olanak tanır.

Pattern
network security

Ağ zafiyet saldırılarını tespit edin ve önleyin. Ağ saldırı savunması, zorla şifre denemeleri, şifre çalıcılar ve yanal hareket dahil olmak üzere ağ saldırılarını, bunlar gerçekleşmeden önce engeller. Ağ saldırı savunması, EDR olay ilişkilendirmeleri için önemli bir bilgi kaynağıdır.

Gelişmiş Önleme Teknolojileri

pattern_grid

HyperDetect™, önceden gerçekleşen dosyasız saldırıları engeller

HyperDetect, saldırıları ve şüpheli aktiviteleri önceden gerçekleşme aşamasında tespit etmek için tasarlanmış makine öğrenimi modelleri ve gizli saldırı tespiti teknolojisi içerir.

Kum Havuzu Analizörü hedefli saldırı tespitini geliştirir

Kum Havuzu Analizörü, gelişmiş saldırıların ön çalışma tespitini sağlar. İhtiyaç duyan dosyaları bulut kum havuzuna otomatik olarak gönderir, ardından kum havuzu bulgularına dayalı olarak uygun işlemi gerçekleştirir.

Makine Öğrenme, gelişmiş saldırıları tahmin eder ve engeller

GravityZone, tarama motoru, HyperDetect, Kum Havuzu Analizörü, içerik kontrolü ve Küresel Koruyucu Ağı dahil olmak üzere tüm teknoloji portföyünde Makine Öğrenme kullanır.

Exploit Savunması, belleği korur

Exploit Savunması ile engellenen saldırıların listesi önceden gerçekleşme aşamasına genişletilir ve saldırı zincirinin başlarında bilinen ve bilinmeyen saldırılara karşı erken koruma sağlar.

GravityZone İş Güvenliği Premium Teknolojileri

Entegre uç nokta koruma, risk yönetimi ve saldırı incelemesi platformu.

GravityZone security layers: risk analytics and hardening,  prevention,  detection and response, reporting

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • Mitre Att&ck framework
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 advanced threat protection top player
GravityZone Business Security Premium review - Timothy du Four - Greenman-Pedersen

"GravityZone çözümünün kötü niyetli etkinlikleri tanımlama ve engelleme konusundaki hassasiyeti ve hızını takdir ediyoruz. GravityZone bizim için mükemmel bir iş çıkardı."

Timothy Du Four

Başkan Yardımcısı ve Bilgi Teknolojileri Direktörü, Greenman-Pedersen
mario ferterer

"Bitdefender, sürekli olarak sağlamlık ve güvenlik sunmuş olduğundan, tıbbi tesislerimiz Covid-19 hastalarında bir artış yaşarken bile verilerimizin ve sistemlerimizin korunacağından emindik. Güvenimiz yerindeydi çünkü hiçbir sorun yaşamadık."

GravityZone İş Güvenliği Premium İncelemesi - Mario Fersterer - Tauernklinikum GmbH

Başkan Yardımcısı, BT ve BT Altyapı Sorumlusu, Tauernklinikum GmbH
GravityZone Business Security Premium review - Denis Muckensturm - IT Manager, Les Jardins de Gaia

"GravityZone'nin güvenlik koruması tüm önemli araştırma çalışmalarında sürekli yüksek sıralarda yer aldı. Bitdefender'ın güvenlik, kaldırma ve temizleme işlemlerini tek bir pakette ele alması harikaydı, böylece birden fazla çözümü yönetmek zorunda kalmamız gerekmiyordu. Ayrıca, tüm bilgisayarlarımızı buluttan merkezi olarak yönetme verimliliğini beğendik, bu arada Exchange sunucusunu da içeriyordu."

Denis Muckensturm

GravityZone İş Güvenliği Premium İncelemesi - IT Müdürü, Les Jardins de Gaïa
GravityZone Business Security Premium review - Dan Croft - Senior Infrastructure Engineer, Creditsafe Group

"Makine öğrenme, davranış analizi ve çeşitli aşamalarda tespit ile Bitdefender, tehditlerin herhangi bir zarar vermeden önce tespit edileceği konusunda çok daha fazla güven sağlıyor. Bu katmanlı yaklaşım, ürünü rakipline göre gerçekten farklı kılan şeydir."

Dan Crofts

Kıdemli Altyapı Mühendisi, Creditsafe Group

Neden son nesil uç nokta koruma güvenlik yeteneklerine ihtiyaç var?

İşletme veri ihlalleri devam ederek daha yaygın hale gelmekte ve zarar vermektedir. Hackerlar, geleneksel antivirüs çözümlerini atlatmak için saldırılarını sürekli olarak mükemmelleştirmektedir. İşletmeniz, temel önleme ve sıkılaştırmadan daha fazlasını sunan bir son nesil uç nokta güvenlik çözümüne ihtiyaç duyar.

Neden GravityZone Business Security Premium?

Doğru uç nokta güvenlik çözümünü seçerken, güvenliği pekiştirmek için teknolojilerle güçlendirilmiş daha güçlü bir önlemi tercih etmenizi öneririz: savunmaları sıkılaştırın, riski azaltın ve tehdit manzarasını ortaya çıkarın. GravityZone Business Security Premium, tüm bunları tek bir pakette sunar.

Satın almadan önce deneyebilir miyim?

Evet. Sadece birkaç tıklamayla 1 aylık ücretsiz deneme alabilirsiniz. Deneme süresi sona erdiğinde, çözümü devam ettirmek için satın almanız gerekecektir.

Lisans modeli nedir?

GravityZone Business Security Premium, çevrimiçi (en fazla 100 cihaz) veya güvenilir ortaklarımızdan biri aracılığıyla satın alınabilir. İhtiyacınız olduğunda ek lisanslar ekleyebilirsiniz. Daha fazla uç noktayı korumak ve ölçeklendirmeniz gerekiyorsa, bölgenizdeki resmi ortaklarımızdan biri ile iletişime geçebilirsiniz.

Lisansımı nasıl yenileyebilirim?

İnternet üzerinden veya bir ortak aracılığıyla yenileyebilirsiniz, hangisi size uygunsa.

GravityZone Business Security Premium ile uyumlu hangi cihaz ve uç noktalar bulunuyor?

GravityZone Business Security Premium masaüstü bilgisayarları, sunucuları (fiziksel ve sanal), mobil cihazları (yerinde) ve Microsoft Exchange posta kutularını korur. Herhangi bir işletim sistemi (Windows, Mac, Linux) ve tüm sanallaştırılmış platformları kapsar.
İmalat firması, kötü amaçlı yazılım ile ilgili olayların neredeyse yüzde 90 oranında azaldığını, tehdit tespiti ve yanıtın daha hızlı olduğunu ve yanlış uyarıların azaldığı bir kullanıcı deneyimi gelişimi gözlemlemiştir.

Operasyonlar Video İncelemesi'ni görüntüle

Bu teklifin adının GravityZone Elite'den GravityZone Business Security Premium'a değiştiğini fark ettim. Ürün değişti mi?

Hayır, üründe veya teklifte herhangi bir değişiklik yapılmadı. GravityZone Elite adını 5 Nisan 2022 tarihinden itibaren GravityZone Business Security Premium olarak güncelledik. İsim değişikliği ile ilişkilendirilen işlev veya yetenek değişiklikleri olmadı.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 11, Windows 10 Kasım 2021 Güncellemesi (21H2), Windows 10 Mayıs 2021 Güncellemesi (21H1), Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesi (20H2), Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi (20H1), Windows 10 Kasım 2019 Güncellemesi (19H2), Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi (19H1), Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi (Redstone 5), Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 Kasım Güncellemesi (Threshold 2), Windows 10 (RTM, sürüm 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7


Ubuntu 14.04 LTS veya daha yeni, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 veya daha yeni, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 veya daha yeni, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 veya daha yeni, Debian 8.0 veya daha yeni, Oracle Linux 6.3 veya daha yeni, Amazon Linux AMI 2016.09 veya daha yeni

macOS Monterey (12.x), macOS Big Sur (11.x), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12)

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server 2022, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Kontrol Merkezi Minimum Donanım Gereksinimleri

İşlemci: 4 vCPU, her biri 2 GHz ile
Minimum RAM bellek: 6 GB önerilir
40 GB boş sabit disk alanı
Güncellemeler ve uzak ve mobil uç noktalarla iletişim için internet erişimi

Uç Nokta Donanım Gereksinimleri

Minimum: 2.4 GHz tek çekirdekli CPU
Önerilen: 1.86 GHz veya daha hızlı Intel Xeon çok çekirdekli CPU
Bellek:
Minimum serbest RAM: 512 MB
Önerilen serbest RAM: 1 GB
HDD Alanı: 1.5 GB boş sabit disk alanı

GravityZone Kontrol Merkezi (Yerinde Konsol)

GravityZone Kontrol Merkezi, sanal bir cihaz olarak sunulur ve aşağıdaki biçimlerde mevcuttur:
OVA (VMware vSphere, View ile uyumlu)
XVA (Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box ile uyumlu)
VHD (Microsoft Hyper-V ile uyumlu)
Diğer biçimler ve sanallaştırma platformları için talep üzerine destek sağlanabilir.

Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5