CISO acquiring GravityZone Business Security Enterprise

GravityZone Business Security Enterprise

Uç noktalarınızı korumaya yönelik nihai çözüm: gelişmiş önleme, genişletilmiş algılama, etkili yanıt ve risk analitiği. Tehdit yaşam döngüsünün tamamını ele alacak şekilde tasarlanmıştır.

Her Kuruluş için Birleşik Önleme, Uç Noktalar Arası Korelasyon, Tespit, Yanıt ve Risk Analitiği

Enterprise cyber security

GravityZone Business Security Enterprise (eski adıyla GravityZone Ultra), Endpoint Detection and Response (EDR) yetenekleri ile dünyanın en etkili uç nokta koruma platformunu birleştirerek, tehdit yaşam döngüsü boyunca yüksek etkinlik ve verimlilikle uç nokta altyapısını (iş istasyonları, sunucular ve konteynerler) savunmanıza yardımcı olur.

Uç noktalar arası olay korelasyonu, EDR'nin ayrıntı düzeyi ve zengin güvenlik bağlamını XDR'nin (Genişletilmiş Algılama ve Yanıt) altyapı çapındaki analitiğiyle birleştirerek tehdit tespitini ve görünürlüğünü yeni bir düzeye taşıyor.

Risk Analitiğini (uç nokta ve kullanıcı tarafından oluşturulan riskler için) dahil ederek ve yenilikleri yerel olarak güçlendirerek, uç nokta saldırı yüzeyini en aza indirerek saldırganların sızmasını zorlaştırıyoruz.

Daha Fazla
best endpoint security technology

Dünyanın En Etkili Uç Nokta Koruması

EDR, Risk Analitiği ve Sertleştirme teknolojilerini tek aracılı tek konsolda birleştiren GravityZone, ilk temas, yararlanma, kalıcılık ve kötü amaçlı etkinlikten itibaren tüm tehdit yaşam döngüsü boyunca ihlalleri başarılı bir şekilde durdurmak için 30 gelişmiş teknik katmanından yararlanır.

Endpoint Protection

Uç Nokta Tespit ve Yanıt Teknolojisi

Bitdefender'ın yeni EDR'si, birden fazla uç noktayı içeren karmaşık siber saldırılarla daha etkili bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olmak için EDR analitiğini ve olay korelasyonu yeteneklerini tek bir uç noktanın sınırlarının ötesine taşıyor. Uç noktalar arası algılama ve yanıt, size benzersiz bir şekilde kurumsal düzeyde tehdit görselleştirmeleri sağlar; böylece soruşturmalara odaklanabilir ve daha etkili bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

system hardening

Risk Analitiği Odaklı Güçlendirme

Bitdefender'ın risk analizi motoru, uç nokta güvenlik yanlış yapılandırmalarını ve kullanıcı davranışlarını sürekli olarak değerlendirerek, güvenlik duruşu iyileştirmelerinin anlaşılması kolay, önceliklendirilmiş bir listesini sağlar.

Yetenekler & Anantajlar

Pattern
System engineer checking enterprise network data

Bu uç noktalar arası korelasyon teknolojisi, hibrit altyapılardaki (çeşitli işletim sistemlerini çalıştıran iş istasyonları, sunucular ve konteynerler) birden fazla uç noktadaki gelişmiş saldırıları tespit etmek için XDR özelliklerini uygulayarak tehdit tespitini ve görünürlüğünü yeni bir düzeye taşıyor.

Pattern
Enterprise endpoint security - advanced Iincident prevention

GravityZone Business Security Enterprise, anormallik tespiti ve istismar savunması dahil olmak üzere gelişmiş önleme yetenekleriyle, karmaşık tehditleri saldırı zincirinin başlarında engeller. Yürütme öncesi algılama ve EDR geliştirmeleri, saldırganların sisteminizi bozmasını engeller ve olasılığa dayalı olarak anormal davranışları tespit edip engeller.

Pattern
Enterprise grade cyber incidents investigation and response

GravityZone Business Security Enterprise'ın saldırı zaman çizelgesini ve sanal alan çıktısını kullanarak uyarıları hızlı bir şekilde önceliklendirin ve olayları araştırın. Olay müdahale ekiplerinin hızla tepki vermesini ve tek bir fare tıklamasıyla devam eden saldırıları durdurmasını sağlayın.

Pattern
Holistic cybersecurity incidents reporting

Tüm uç noktalarınızdaki yapılandırma risklerini ortadan kaldırmak için güçlendirme eylemlerini ortaya çıkarmak, önceliklendirmek ve otomatik olarak etkinleştirmek için yüzlerce faktörü kullanarak riski sürekli olarak analiz edin. Güvenli olmayan web sitelerinde oturum açmak, zayıf parola yönetimi ve güvenliği ihlal edilmiş USB kullanımı dahil olmak üzere kuruluşunuz için güvenlik riski oluşturan kullanıcı davranışlarını belirleyin.

Pattern
Automatic cyber threats response

Dünyanın en iyi önleme yığını ve yürütme sırasında davranışa dayalı algılama yetenekleri, gelişmiş tehditlerin kurumsal altyapıda yürütülmesini önler ve durdurur. Aktif bir tehdit tespit edildiğinde, daha fazla hasarı veya yanal hareketleri engellemek için otomatik bir tepki devreye girer.

Pattern
Network security

Kaba kuvvet, şifre hırsızları ve yanal hareketler de dahil olmak üzere ağdaki güvenlik açığı saldırılarını, yürütülmeden önce tespit edin ve önleyin. Ağ saldırısı savunması aynı zamanda EDR olay korelasyonları için önemli bir bilgi kaynağı görevi görür.

Pattern
Communication and integration with other enterprise security products

Fiziksel, sanallaştırılmış veya bulut altyapılarında Windows, Linux veya Mac çalıştıran tüm kurumsal uç noktalarda tutarlı güvenlik sağlar. Splunk da dahil olmak üzere önceden var olan güvenlik operasyon araçlarıyla entegrasyonu destekler ve tüm önemli hipervizörler dahil veri merkezi teknolojileri için optimize edilmiştir.

Pattern
Multiple cybersecurity technologies

Gelişmiş yerel ve bulut makine öğrenimi, davranış analizi, entegre korumalı alan ve cihaz güçlendirme gibi imzasız teknolojiler, karmaşık tehditlere karşı son derece etkili, katmanlı koruma olarak çalışır.

Teknoloji & Mimari

Bitdefender katmanlı yeni nesil uç nokta koruma platformu, uç nokta kontrollerini, önlemeyi, tespit etmeyi, iyileştirmeyi ve görünürlüğü içeren uyarlanabilir katmanlı bir mimari kullanır.

 • Tespit ve Yanıt
 • Uç Nokta ve İnsan Riski Analitiği
 • Tehdit Önleme ve Azaltma
Chief information security officer (CISO) analyzing data security

- Genişletilmiş algılama ve yanıt, potansiyel bir tehdidin nasıl çalıştığını ve ortamınızdaki bağlamını tam olarak gösterir.

- MITRE saldırı teknikleri ve risk göstergeleri, adlandırılmış tehditler ve dahil olabilecek diğer kötü amaçlı yazılımlar hakkında en güncel bilgileri sağlar.

- Kolay anlaşılır görsel kılavuzlar, kritik saldırı yollarını vurgulayarak BT personelinin yükünü hafifletir.

- Entegre yanıt önerileri, saldırı yüzeyini iyileştirmeye veya azaltmaya yönelik adımları gösterir.

Endpoint security and human risk advanced reporting

- Görünürlük için kurum çapında Risk Kontrol Paneli

- Kuruluşunuzun uç nokta mülkünde öncelikli yanlış yapılandırmaları, uygulamaları ve kullanıcı tarafından oluşturulan güvenlik açıklarını değerlendirin.

- Sunucular ve son kullanıcı cihazları için risk anlık görüntüsü alın ve en çok maruz kalan uç noktaları ve kullanıcıları inceleyin

- Yanlış yapılandırmalara, savunmasız uygulamalara, kullanıcı davranışı risklerine, bireysel cihazlara ve kullanıcılara odaklanın ve yanlış yapılandırmaları veya güvenlik açıklarını düzeltin.

Cumulative enterprise cybersecurity advanced technologies

GravityZone'un eşsiz savunma kombinasyonu, GravityZone Güvenlik Platformuna birden fazla düzeyde yerleştirilmiştir ve rakip güvenlik çözümlerini çok aşmaktadır.

- Çoklu Engelleme Katmanları Uç nokta ve ağ, yürütme öncesi ve erişim sırasında, dosya tabanlı ve dosyasız

- Çoklu Algılama Katmanları Süreç denetimi, kayıt defteri izleme, kod denetimi, Hyper Detect

- Çoklu Kurtarma Katmanları Yerel bir makineden, uzak sistemden veya EDR olayından etkili geri alma

- Uyarlanabilir Savunmalar Gelişmiş istismar karşıtı, uyarlanabilir buluşsal yöntemler, ayarlanabilir makine öğrenimi

- Agresif fidye yazılımı saldırılarını azaltmak için Kurcalamaya Dayanıklı Yedeklemeler

- Uzaktan Fidye Yazılımı Engelleme Uzaktan ve ağ fidye yazılımı saldırılarını engeller ve saldırganın IP'lerini kara listeye alır

- Kurumsal Çapta Temizleme İşlemleri uzaktan sonlandırın, genel dosya karantinasını ve kaldırılmasını kolaylaştırın

GravityZone Business Security Enterprise - Güvenlik Katmanları

GravityZone Enterprise Security Layers: risk analytics & hardening, prevention, detection & response, reporting

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

 • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
 • Mitre Att&ck framework
 • AV Test 2020 - best protection awards
 • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
 • CRN - 2020 technology innovators winner
 • Radicati Group - 2021 advanced threat protection top player
GravityZone Business Security Enterprise review - Lance Harris (CISO)

GravityZone güvenlik korumasında bir sonraki adımdır. EDR tespiti daha doğru hale getirir ve uç noktada neler olduğuna dair sağlam bir arka plan sağlar. Bu, karantina, kilitlenme veya dosyaları silme gibi nasıl yanıt vereceğimize karar vermeme yardımcı olur.

Lance Harris

Bilgi Güvenliği Baş Sorumlusu, Esurance

Bu çözümün demosunu nasıl edinebilirim?

GravityZone Business Security Enterprise demo talebi için lütfen bu ücretsiz deneme formu'nu doldurun.

GravityZone Business Security Enterprise için nasıl lisans alabilirim?

Demo süresinden sonra Bitdefender Ortağınız ile iletişime geçin ve GravityZone Business Security Enterprise lisans anahtarını isteyin.

Satın almadan önce deneyebilir miyim?

Evet. Sadece birkaç tıklamayla bir aylık ücretsiz deneme alabilirsiniz. Deneme süresi sona erdiğinde, kullanmaya devam etmek için çözümü satın almanız gerekecek.

GravityZone Business Security Enterprise'a ekleyebileceğim ek özellikler var mı?

Ayrıca, Bitdefender uç nokta güvenlik çözümlerinizden herhangi birini güçlendirin ve aşağıdaki gelişmiş güvenlik çözümlerinden herhangi birini veya tümünü kullanarak daha fazla korumanın keyfini çıkarın:

 • E-posta Güvenliği: İş e-posta kullanıcılarınızı, tüm önemli e-posta tehditlerine karşı korur; birden fazla e-posta sağlayıcısında (Office365, Gmail, Exchange ve daha fazlasında) çalışır.
 • Yama Yönetimi: Windows işletim sistemi ve uygulamalarınızı güncel ve güvende tutmak için.
 • Tam Disk Şifreleme: Uç noktalarınızda bulunan verileri korumak için.

Bu teklifin adının GravityZone Ultra'dan GravityZone Business Security Enterprise'a değiştiğini fark ettim. Ürün değişti mi?

Hayır, üründe veya teklifte herhangi bir değişiklik yapılmadı. GravityZone Ultra'nın adını 5 Nisan 2022 itibarıyla GravityZone Business Security Enterprise olarak güncelledik. Ad değişikliğiyle ilişkili herhangi bir işlevsellik veya yetenek değişikliği olmadı.

Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5