GravityZone Business Security Enterprise

Uç noktalarınızı korumak için nihai çözüm: gelişmiş önleme, kapsamlı algılama, etkili yanıt ve risk analizi. Tehdit yaşam döngüsünün tamamını ele almak üzere tasarlanmıştır.

Her Kuruluş İçin Birleşik Önleme, Uç Noktalar Arası Korelasyon, Tespit, Müdahale ve Risk Analitiği

GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone Business Security Enterprise (resmi olarak GravityZone Ultra olarak bilinir), tehdit yaşam döngüsü boyunca uç nokta altyapısını (iş istasyonları, sunucular ve konteynerler) yüksek verimlilikle savunmanıza yardımcı olmak için dünyanın en etkili uç nokta koruma platformunu Uç Nokta Algılama ve Yanıt (EDR) yetenekleriyle ve verimlilikle birleştirir. Çapraz uç nokta olay korelasyonu, EDR’ın ayrıntı düzeyi ve zengin güvenlik bağlamını XDR’ın (genişletilmiş Tespit ve Müdahale) altyapı genelindeki analitiğiyle birleştirerek tehdit algılama ve görünürlüğü yeni bir düzeye taşıyor. Risk Analizini (uç nokta ve kullanıcı tarafından oluşturulan riskler için) dahil ederek ve yenilikleri yerel olarak sağlamlaştırarak, uç nokta saldırı yüzeyini en aza indirerek saldırganların nüfuz etmesini zorlaştırıyoruz
GravityZone Business Security Enterprise

Dünyanın En Etkili Uç Nokta Koruması

EDR, Risk Analitiği ve Sertleştirme teknolojilerini, tek aracılı tek bir konsolda birleştiren GravityZone, ilk temastan, istismardan, kalıcılıktan ve kötü niyetli etkinlikten tüm tehdit yaşam döngüsü boyunca ihlalleri başarılı bir şekilde durdurmak için 30 katmanlı gelişmiş tekniklerden yararlanır.
GravityZone Business Security Enterprise

Uç Nokta Algılama ve Yanıt Teknolojisi

Bitdefender’ın yeni EDR’ı, birden fazla uç noktayı içeren karmaşık siber saldırılarla daha etkin bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olmak için EDR analitiği ve olay korelasyon yeteneklerini tek bir uç noktanın sınırlarının ötesine taşır. Çapraz uç nokta algılama ve yanıt, araştırmaları odaklayabilmeniz ve daha etkin şekilde yanıt verebilmeniz için kurumsal düzeyde benzersiz bir şekilde size tehdit görselleştirmeleri sağlar.
GravityZone Business Security Enterprise

Risk Analitiğine Dayalı Sertleştirme

Bitdefender’ın risk analizi motoru, uç nokta güvenlik yanlış yapılandırmalarını ve kullanıcı davranışlarını sürekli olarak değerlendirerek, anlaşılması kolay bir önceliklendirilmiş güvenlik duruşu geliştirmeleri listesi sunar.

Yetenekleri ve Avantajları

GravityZone Business Security Enterprise
“Bu çapraz uç nokta korelasyon teknolojisi, hibrit altyapılardaki (iş istasyonları, sunucular ve konteynerler, çeşitli işletim sistemlerini çalıştıran) birden çok uç noktada gelişmiş saldırıları algılamak için XDR yeteneklerini uygulayarak tehdit algılama ve görünürlüğü yeni bir düzeye taşıyor.”
GravityZone Business Security Enterprise
“Anormallik algılama ve açıklardan yararlanma savunması dahil olmak üzere gelişmiş önleme yetenekleriyle GravityZone Business Security Enterprise, saldırı zincirinin başlarında karmaşık tehditleri engeller. Yürütme öncesi algılama ve EDR geliştirmeleri, saldırganların sisteminizi alt üst etmesini engeller ve olasılığa dayalı olarak anormal davranışları algılayıp engeller.”
GravityZone Business Security Enterprise
“GravityZone Business Security Enterprise'ın saldırı zaman çizelgesini ve korumalı alan çıktısını kullanarak uyarıları hızlı bir şekilde öncelik sırasına koyun ve olayları araştırın. Olay müdahale ekiplerinin hızlı tepki vermesini ve tek bir fare tıklamasıyla devam eden saldırıları durdurmasını sağlayın.”
GravityZone Business Security Enterprise
“Tüm uç noktalarınızdaki yapılandırma risklerini gidermek için sertleştirme eylemlerini ortaya çıkarmak, önceliklerini belirlemek ve otomatik olarak etkinleştirmek için yüzlerce faktörü kullanarak riski sürekli olarak analiz edin. Güvenli olmayan web sitelerinde oturum açma, zayıf parola yönetimi ve güvenliği ihlal edilmiş USB kullanımı dahil olmak üzere kuruluşunuz için güvenlik riski oluşturan kullanıcı davranışlarını belirleyin.”
GravityZone Business Security Enterprise
“Dünyanın en iyi önleme yığını ve yürütme sırasında davranışa dayalı algılama yetenekleri, gelişmiş tehditlerin kurumsal altyapıda yürütülmesini önler ve durdurur. Aktif bir tehdit tespit edildiğinde, daha fazla hasarı veya yanal hareketleri engellemek için otomatik bir yanıt devreye girer.”
GravityZone Business Security Enterprise
“Kaba kuvvet, parola hırsızları ve yanal hareket dahil olmak üzere ağ güvenlik açıkları saldırılarını yürütülmeden önce tespit edin ve önleyin. Ağ saldırısı savunması ayrıca EDR olay bağıntıları için önemli bir bilgi kaynağı işlevi görür.”
GravityZone Business Security Enterprise
“Fiziksel, sanallaştırılmış veya bulut altyapılarında Windows, Linux veya Mac çalıştıran tüm kurumsal uç noktalarda tutarlı güvenlik sağlar. Splunk dahil olmak üzere önceden var olan güvenlik operasyonları araçlarıyla entegrasyonu destekler ve tüm büyük hipervizörler dahil olmak üzere veri merkezi teknolojileri için optimize edilmiştir.”
GravityZone Business Security Enterprise
“Gelişmiş yerel ve bulut makine öğrenimi, davranış analizi, entegre korumalı alan ve cihaz sağlamlaştırma gibi imzasız teknolojiler, karmaşık tehditlere karşı son derece etkili, katmanlı koruma olarak çalışır.”

Teknoloji ve Mimari

Bitdefender katmanlı yeni nesil uç nokta koruma platformu, uç nokta kontrolleri, önleme, algılama, iyileştirme ve görünürlüğü içeren uyarlanabilir katmanlı bir mimari kullanır.
GravityZone Business Security Enterprise
- Genişletilmiş algılama ve yanıt, potansiyel bir tehdidin nasıl çalıştığını ve ortamınızdaki bağlamını tam olarak gösterir. - MITRE saldırı teknikleri ve tehlike göstergeleri, adlandırılmış tehditler ve dahil olabilecek diğer kötü amaçlı yazılımlar hakkında en güncel bilgileri sağlar. - Kolay anlaşılır görsel kılavuzlar kritik saldırı yollarını vurgulayarak BT personelinin yükünü hafifletir. - Entegre yanıt önerileri, saldırı yüzeyini düzeltmeye veya azaltmaya yönelik adımları gösterir.
GravityZone Business Security Enterprise
- Görünürlük için kurumsal çapta Risk Gösterge Tablosu

- Öncelikli yanlış yapılandırmaları, uygulamaları ve kuruluşunuzun uç nokta mülkünde kullanıcı tarafından oluşturulan güvenlik açıklarını değerlendirin.

- Sunucular ve son kullanıcı cihazları için bir risk anlık görüntüsü alın ve en çok maruz kalan uç noktaları ve kullanıcıları gözden geçirin

- Yanlış yapılandırmaları, savunmasız uygulamaları, kullanıcı davranışı risklerini, bireysel cihazları ve kullanıcıları sıfırlayın ve yanlış yapılandırmaları düzeltin veya güvenlik açıklarını yamalayın.
GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone'un eşsiz savunma kombinasyonu, GravityZone Güvenlik Platformu'na birden fazla düzeyde yerleştirilmiştir ve rakip güvenlik çözümlerinin çok ötesindedir. - Çoklu Engelleme Katmanları Uç Nokta ve ağ, yürütme öncesi ve erişime açık, dosya tabanlı ve dosyasız - Çoklu Algılama Katmanları Süreç denetimi, kayıt izleme, kod denetimi, Hyper Detect - Çoklu Kurtarma Katmanları Yerel bir makineden, uzak sistemden veya EDR olayından etkili geri alma - Uyarlanabilir Savunmalar Gelişmiş anti-sömürü, uyarlanabilir buluşsal yöntemler, ayarlanabilir makine Öğrenimi - Agresif fidye yazılımı saldırılarını azaltmak için Kurcalamaya Dayanıklı Yedeklemeler - Uzaktan Fidye Yazılımı Engelleme, uzak ve ağ fidye yazılımı saldırılarını engeller ve saldırganın IP'lerini kara listeye alır - Enterprise-Wide Cleanup Kill süreçleri uzaktan, kolay küresel dosya karantinası ve kaldırma

GravityZone Ultra Security Layers

GravityZone Business Security Enterprise

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.
GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone Business Security Enterprise
GravityZone Business Security Enterprise

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

SSS

GravityZone Business Security Enterprise’ın demosunu istemek için lütfen bu bu soru formunu doldurun

Demo döneminden sonra Bitdefender Partnerinizle iletişime geçin ve GravityZone Business Security Enterprise lisans anahtarı isteyin.
Yes. With just a few clicks, you can get a 1-month free trial. Once the trial period ends, you will need to purchase the solution for continued use.
İş e-posta kullanıcılarınızı birden çok e-posta sağlayıcısı (Office365, Gmail, Exchange ve daha fazlası)
  • Genelinde tüm büyük e-posta tehditlerinden korumak için Email Security
  • Windows işletim sisteminizi ve uygulamalarınızı güncel ve korumalı tutmak için Patch Management
  • Uç noktalarınızda bulunan verileri korumak için .

Kaynaklar

Bitdefender Bağımsız Araştırma Şirketi Forrester’in EDR Raporunda En İyiler Arasında

Radicati, Bitdegender'i Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu Seçti

Bugün daha siber dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

GravityZone Business Security Enterprise