fbpx

Hepsi bir arada, basit güvenlik

next-gen SMB cybersecurity platform

GravityZone Business Security , kullanım kolaylığı, performans ve maliyet arasındaki mükemmel dengeyi arayan tüm küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlanmış kaynak verimli bir siber güvenlik paketidir.

GravityZone Business Security , sadece bir işletme antivirüs yazılımından çok daha fazlasıdır. İşte neden:

1. Tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı tam koruma sağlar: fidye yazılımları, dolandırıcılık, sıfır gün saldırıları, virüsler, casus yazılımlar, vb.

2. En son tehditleri takip etmek için birden fazla makine öğrenme tekniği, davranış analizi ve çalışan işlemlerin sürekli izlenmesini kullanır.

3. Her şey masaüstleri, dizüstü bilgisayarlar, fiziksel ve sanal sunucular dahil tüm cihazlarınız için tek bir, kullanımı kolay platformda sunulur; böylece bulut veya yerinde barındırılan bir yönetim konsolu arasından seçim yapabilirsiniz.

Daha Fazla
Best protection with the best performance

En iyi performansla en iyi koruma

Bağımsız güvenlik testlerinde sürekli olarak #1 sıralamada yer alarak, tüm boyutlardaki organizasyonlar için güvenilir güvenlik sağlar.

Efficient Management

Verimli Yönetim

Tüm güvenlik faaliyetleri tek bir konsoldan ve tek bir ajan üzerinden yönetilir.

Full Control

Tam Operasyonel Kontrol

Yüksek ayrıntılı güvenlik politikaları, minimum çaba ile maksimum koruma sağlar.

Yetenekler & Anantajlar

Pattern
Multy layer endpoint protection

Masaüstleri, dizüstü bilgisayarlar ve sunucuları koruyun ve etkili kötü amaçlı yazılım tespiti ve yanlış pozitiflerin minimum seviyeye indirilmesi için katmanlı güvenlik kullanın. Tüm türde tehditlere karşı tam iş güvenliği elde etmenize yardımcı olacak kapsamlı bir teknoloji yığını devreye girer.

GravityZone Business Security, endüstrinin en iyi önleme, tespit ve engelleme yeteneklerine sahip katmanlı bir sonraki nesil uç nokta koruma platformuna dayanmaktadır. Kanıtlanmış makine öğrenme teknikleri, davranış analizi ve çalışan işlemlerin sürekli izlenmesi kullanılarak.

Bitdefender'ın makine öğrenme modelleri, sürekli olarak küresel olarak yüz milyonlarca uç noktadan toplanan milyarlarca temiz ve kötü amaçlı dosya örneğinde eğitilen statik ve dinamik özellikler kullanır.

Bir tehdit tespit edildiğinde, GravityZone Business Security, işlem sonlandırmaları, karantina, kötü amaçlı değişikliklerin kaldırılması ve geri alma dahil olmak üzere işlem yaparak hemen etkisiz hale getirir.

Pattern
Ransomware prevention and mitigation solution

Fidye Yazılımları, dünya genelindeki organizasyonlar için büyük bir endişe kaynağıdır ve modern fidye yazılımı saldırılarına karşı en iyi koruma, katmanlı bir savunma mimarisi uygulamaktır. Saldırı yüzeyini azaltmakla başlayın, otomatik önleme kontrollerini kullanarak çoğu güvenlik olayını engelleyin.

GravityZone Business Security, değiştirilemez yedeklemeler kullanarak yerel ve ağ dosyalarınızı otomatik olarak kurtaran yenilikçi bir fidye yazılımı hafifletme özelliği sunar.

Bu, yüksek kaliteli önleme güvenlik kontrolleri kümesine dayalıdır, geniş kapsama sağlar ve kötü niyeti tanımak için farklı teknikler uygular. Yeni fidye yazılımı desenlerini çalışma zamanı modunda kesin olarak algılar, sistemlerinizin en gelişmiş korumaya sahip olduğundan emin olmanızı sağlar.

Pattern
single console for easy cybersecurity management

Bitdefender GravityZone Business Security, tüm güvenlik yönetim bileşenleri için tek bir bütünleşik yönetim konsolu olan GravityZone Kontrol Merkezi'ni içerir.

Cybersecurity olayları kolayca izlenebilir, yönetilebilir ve otomatikleştirilebilir, ayrı sunuculara, ek bakıma veya daha fazla IT personeline ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldırır.

Pattern
web-based security - no need for additional hardware resources

Tüm korumasız bilgisayarlara uzaktan koruma kurarak zaman kazanın, bu işlemi basit ve kapsamlı bir prosedürle gerçekleştirin.

GravityZone Business Security, ya yerinde dağıtılabilir ya da Bitdefender tarafından bulutta barındırılabilir.

Pattern
Efficient endpoint risk management

Uç nokta zayıflıklarını etkili bir şekilde tanımlamak, değerlendirmek ve gidermek, sağlıklı bir siber güvenlik programı yürütmek ve organizasyonel riski azaltmak için çok önemlidir.

GravityZone Business Security'nin Uç Nokta Risk Yönetimi altyapısı, riskli işletim sistemlerini (OS) ve diğer yazılım yapılandırmalarını keşfederek ve önceliklendirerek maruziyeti azaltır ve uç nokta yüzeyini sıkılaştırır.

Pattern
network security

Ağ Saldırı Savunması ile ağ zafiyet saldırılarına karşı yeni bir koruma seviyesi elde edin.

Ağ tabanlı güvenlikle korumayı genişletin ve yaygın ve yaygın olmayan tehditler, brute force saldırıları, şifre çalanlar, ağ saldırıları ve yanlış amaçlı hareketler gibi her türlü saldırıyı önleyen ağ tabanlı güvenlik ile yeni alanlara yayın.

GravityZone Business Security Teknolojileri

Uç nokta kontrolleri, önleme, tespit, giderme ve görünürlük içeren uyarlanabilir bir katmanlı mimari.

Gravityzone Business Security multi-layered cybersecurity technologies architecture

GravityZone Business Security'deki Fidye Yazılımlarına Karşı Teknolojiler

Cybersecurity, sürekli olarak yenilikler ve araçlar geliştiren her iki tarafın da yer aldığı bir kedi ve fare oyunudur. Saldırganların önünde olabilmek için güvenilir ve otomatikleştirilmiş önleme kontrolleri uygulamanız gerekmektedir, böylece çoğu güvenlik olayını önleyebilirsiniz.

pattern_grid

Önleyici Koruma

Fidye Yazılımı Hafifletme, etkin bir fidye yazılımı saldırısının etkisini hafifletmek için tasarlanmış bir özelliktir. Herhangi bir olası yeni fidye yazılımı türü dosyaları şifrelemeye çalıştığında tanır ve hedef dosyaların otomatik olarak yedek kopyasını oluşturur, böylece kötü amaçlı yazılım engellendikten sonra geri yüklenebilir. Bitdefender, saldırıda yer alan süreçleri engeller ve iyileştirmeye başlar, aynı zamanda IT yöneticilerini bilgilendirir.

Engelleme ve Önleme

Fidye yazılımlarına karşı birkaç uyumlu savunma önlemi devreye girer:

- Makine Öğrenme Tabanlı Kötü Amaçlı Yazılım, çalışma zamanında yeni desenleri doğru bir şekilde algılar,

- Gelişmiş Kötü Amaçlı Saldırı, kötü amaçlı süreçleri hızlı bir şekilde tanır ve otomatik olarak sonlandırır,

- Ağ Saldırı Savunması, ağ giriş noktaları üzerinden gelen fidye yazılımı saldırılarını engeller.

Gerçek Zamanlı İzleme

GravityZone'ün çok sayıda risk azaltma teknolojisi, sistem ve uygulama zafiyetlerini ve yanlış yapılandırmalarını organizasyonları fidye yazılımı saldırılarına karşı savunmasız bırakmaz.

Benzersiz İnsan Riski Analitiği modülü, riskli kullanıcı eylemlerini ve davranışlarını sömüren fidye yazılımı saldırılarını engeller.

Risk Azaltma

GravityZone'ün çok sayıda risk azaltma teknolojisi, sistem ve uygulama zafiyetlerini ve yanlış yapılandırmalarını organizasyonları fidye yazılımı saldırılarına karşı savunmasız bırakmaz. Benzersiz İnsan Riski Analitiği modülü, riskli kullanıcı eylemlerini ve davranışlarını sömüren fidye yazılımı saldırılarını engeller.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • Mitre Att&ck framework
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 advanced threat protection top player
GravityZone Business Security review - Trinity university

GravityZone ile birlikte, uç nokta performansı %100 artarken güvenlikle ilgili sorun çağrılarının hacmi 10 kat azaldı. Kullanıcı memnuniyeti, büyük ölçüde Bitdefender sayesinde rekor seviyeye ulaştı.

Joe Hatch

Sistem Yöneticisi, Trinity Üniversitesi
GravityZone Business Security review - Advance Cabling

Bitdefender'ın güzelliği, neredeyse hiç bilgisayar kaynağı kullanmaması ve test gruplarımızdaki kullanıcıların kullanımının inanılmaz derecede kolay olmasıydı. Zengin özellik setini ve politikaları ayarlama esnekliğini beğendik. Ayrıca enfeksiyon tespit oranı da harikaydı.

Christopher Shelton

IT Direktörü, Advanced Cabling

Kimler için GravityZone Business Security en uygunudur?

Yönetmesi kolay ve uygun maliyetli bir uç nokta güvenliği arayan işletmeler için ideal olan Business Security, küçük ve orta ölçekli organizasyonları korumak üzere tasarlanmıştır. Dosya sunucuları, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve fiziksel veya sanal makinelerin sayısını kapsar.

Satın almadan önce deneme yapabilir miyim?

Evet, sadece birkaç tıklama ile GravityZone Business Security'nin ücretsiz deneme sürümünü alabilirsiniz. Hizmetleri kullanmaya devam etmek için deneme süresi sona ermeden önce ücretli bir abonelik planı satın almanız gerekmektedir.

Lisans modeli nedir?

GravityZone Business Security, çevrimiçi veya bir iş ortağı ile satın alınabilir. İhtiyacınız olduğunda ek lisanslar ekleyebilirsiniz. Daha fazla uç noktayı korumaya ihtiyacınız varsa, bölgenizdeki resmi iş ortaklarından biriyle iletişime geçebilirsiniz.

Business Security lisansımı nasıl yenileyebilirim?

Çevrimiçi veya bir iş ortağı aracılığıyla istediğiniz şekilde yenileyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için iletişim'e geçin.

Business Security ile uyumlu hangi işletim sistemleri ve uç nokta cihazları vardır?

GravityZone Business Security, masaüstü bilgisayarlar ve sunucuları, fiziksel veya sanal olarak korur. Belirli sistem gereksinimleri için aşağıdaki bilgilere bakın.

Kurulum konusunda yardım alabilir miyim?

GravityZone Business Security çözümünü yapılandırma ve kurma işlemi son derece basittir, ileri düzey IT güvenliği bilgisine ihtiyaç duyulmaz.

GravityZone Business Security'ye ekleyebileceğim başka özellikler var mı?


Bitdefender uç nokta güvenliği çözümlerinizin herhangi birini daha da güçlendirmek ve daha büyük bir koruma sağlamak için bu gelişmiş güvenlik çözümlerinden herhangi birini ekleyerek daha fazla koruma sağlayın:

E-posta Güvenliği, iş e-posta kullanıcılarınızı (Office365, Gmail, Exchange ve daha fazlası) çeşitli e-posta sağlayıcıları üzerindeki tüm önemli e-posta tehditlerinden korur. 
Yama Yönetimi, Windows işletim sistemi ve uygulamalarınızı güncel ve güvende tutmak için. 
Tam Disk Şifreleme, uç noktalarınızda bulunan verileri korumak için.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10 Kasım 2021 Güncellemesi (21H2) Windows 10 Mayıs 2021 Güncellemesi (21H1) Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesi (20H2), Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi (20H1), Windows 10 Kasım 2019 Güncellemesi (19H2), Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi (19H1), Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi (Redstone 5), Windows 10 Nisan 2018 Güncellemesi (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Güncellemesi (Redstone 3), Windows 10 Creators Güncellemesi (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Güncellemesi (Redstone 1), Windows 10 Kasım Güncellemesi (Threshold 2), Windows 10 (RTM, sürüm 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7


Ubuntu 14.04 LTS veya daha yeni sürümler, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 veya daha yeni sürümler, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 veya daha yeni sürümler, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 veya daha yeni sürümler, Debian 8.0 veya daha yeni sürümler, Oracle Linux 6.3 veya daha yeni sürümler, Amazon Linux AMI 2016.09 veya daha yeni sürümler

macOS Monterey (12.x), macOS Big Sur (11.x), macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12)

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server 2022, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Donanım Gereksinimleri

Minimum: 2,4 GHz tek çekirdekli CPU Tavsiye edilen: 1,86 GHz veya daha hızlı Intel Xeon çoklu çekirdekli CPU
Bellek: Minimum serbest RAM: 512 MB Tavsiye edilen serbest RAM: 1 GB HDD alanı: 1,5 GB boş sabit disk alanı

GravityZone Kontrol Merkezi (Yerinde Konsol)

GravityZone Kontrol Merkezi, bir sanal cihaz olarak sunulur ve aşağıdaki biçimlerde mevcuttur:
OVA (VMware vSphere, View ile uyumlu)
XVA (Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box ile uyumlu)
VHD (Microsoft Hyper-V ile uyumlu)
Diğer biçimler ve sanallaştırma platformları için talep üzerine destek sağlanabilir.

Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku