Yönetilen BT Hizmetleri
Siber Güvenlik

Çözümleri
Bitdefender’ın sunduğu son teknoloji MSP siber güvenliği ile olağanüstü performans ve koruma sağlayın. Birleştirilmiş ve kapsamlı sağlamlaştırma, önleme ve algılama yetenekleriyle birden çok güvenlik çözümünü yönetmenin karmaşıklığını ve maliyetlerini azaltın.

Tam Entegre MSP Siber Güvenlik

Daha Gelişmiş Güvenlik Hizmetleri Sunun

Gelişmiş yönetilen BT güvenliği sağlamak için Bitdefender’ın kapsamlı sağlamlaştırma, önleme ve algılama katmanlarını kullanın. 500 milyondan fazla sensörden gelen verilerle 10 yılı aşkın bir süredir mükemmelleştirilen yerleşik makine öğrenimi, pazar lideri koruma ve performans sağlar. Kötü amaçlı yazılımdan koruma, gelişmiş kötüye kullanım önleme, sürekli işlem izleme, içerik ve cihaz kontrolü ile tüm istemci güvenlik ihtiyaçlarını desteklemek için eksiksiz bir çözüme sahipsiniz.

Yönetilen BT Hizmetleri
Yönetilen BT Hizmetleri

Stellar MSP Siber Güvenliği Sunun

Korumayı en üst düzeye çıkaran kapsamlı, katmanlı güvenlik çözümleriyle daha etkili yönetilen BT hizmetleri sunun. Bitdefender, iş istasyonları ve sunuculardan Microsoft Azure ve AWS ortamlarındaki sanallaştırılmış altyapı ve hizmetlere kadar çok çeşitli varlıkları kapsar. Ayrıca Bitdefender, güvenlikle ilgili sorguların sayısını önemli ölçüde azaltır ve otomatik eylemlerle yanıt süresini iyileştirmenize yardımcı olur.


Otomasyon ile Tekliflerinizi Genişletin

Bitdefender, sağlam otomasyon ve kolaylaştırılmış yönetilen BT güvenliği ile zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Çok kiracılı uzaktan izleme yetenekleri ve yönetilen altyapıların tamamını kapsayan güçlü raporlama sayesinde, ek personel olmadan daha fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz. Bitdefender’ın ödüllü çözümleri, proaktiviteyi farklılaştırıcınız haline getirme gücü verir. Pazarda öne çıkmak için sürekli olarak kusursuz hizmet ve performans sunun.

Yönetilen BT Hizmetleri

Sektörün En İyi Analistleri ve Uzmanları, Yönetilen BT Hizmetleri Avantajlarımızı Tanır


Yönetilen BT Hizmetleri

Kat Hizmetlerinden Yüksek Değere Geçiş

Enfeksiyon temizleme, işletim sistemi yeniden yüklemeleri ve araç düzenleme gibi yoğun emek gerektiren, tekrarlayan işlemleri azaltın. Bitdefender, temel görevleri otomatikleştirir, çok çeşitli sertleştirme katmanlarının kullanıma sunulmasını basitleştirir ve endüstri güvenlik standartlarıyla uyumluluğu sağlar. Eski yazılımlardan kurtulmak için saatler harcamak yerine ekibiniz stratejik projelerde ilerleme kaydedebilir.
Yönetilen BT Hizmetleri

Ekibinizi Daha Büyük Bir Rekabet Avantajı Hale Getirin

İş akışı kesintilerinden ve üretkenliği tüketen faaliyetlerden kaçının. Bitdefender, ekibinizin moralini artıran, daha fazla beceri geliştirmeyi sağlayan ve bir müşteri hizmeti avantajı sağlamanıza yardımcı olan daha ilginç projelere odaklanmasını kolaylaştırır. Günümüzün siber güvenlik beceri eksikliği ile sektör lideri araçlara sahip olmak, en iyi yetenekleri çekmenize ve elinizde tutmanıza yardımcı olabilir.
Yönetilen BT Hizmetleri

Daha Etkili Hizmet için Görünürlüğü Artırın

Tek bir birleşik bulut yönetim konsolu aracılığıyla müşterinizin tüm ortamını görün. Bitdefender raporlaması, yönetilen altyapıyı tamamen kapsar. Otomatik iyileştirmelerin şeffaf, denetlenebilir yolu, ekibinizi her zaman haberdar eder. Eksiksiz bir entegre araç takımıyla performansı optimize edebilir ve müşterilerinize güvenilirliğinizi ve değerinizi düzenli olarak gösterebilirsiniz.

Uçtan Uca MSP Çözümleri

GravityZone Cloud MSP Security

Tek bir MSP konsolundan yönetilen risk analitiği, sağlamlaştırma, yeni nesil AV ve EDR ile tehditleri etkili bir şekilde durdurun.

Sektör Tanıma

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Yönetilen BT Hizmetleri
Yönetilen BT Hizmetleri
Yönetilen BT Hizmetleri
Yönetilen BT Hizmetleri
Yönetilen BT Hizmetleri
Yönetilen BT Hizmetleri

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Proaktif Korumayı ve Gelişmiş Algılamayı Artırmak İçin MDR Hizmetini Geiştiriyor

Siber Güvenlik Nedir ?

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Yönetilen BT Hizmetleri