Siber Güvenlik
Çözümleri için Eğitim

Bitdefender, öğrenci verilerini fidye yazılımlarına karşı korumaktan okullardaki siber saldırıları önlemeye kadar, eğitim için önde gelen siber güvenlik çözümleri sunar. Okullar, okul bölgeleri ve yüksek öğrenim için kapsamlı, entegre ve uygun maliyetli güvenlik yazılımını keşfedin.

Okullar için Temel Siber Güvenlik

Sürekli Tehdit Korumasına Güvenin

En son koruma ve algılama teknolojilerinin 30’dan fazla katmanıyla proaktif olarak algılama boşluklarını kapatın ve saldırıların %99’unu durdurun. Bitdefender, okulunuzun BT sistemlerini ek BT ​​yükü olmadan korumak için gelişmiş davranış analizi, suistimal önleme teknikleri, şüpheli dosyalar için bir Sandbox Analyzer ve HyperDetect ayarlanabilir makine öğrenimi dahil olmak üzere en son teknolojiden yararlanır.

Eğitim
Eğitim

Performans Sorunlarından ve Kesinti Süresinden Kaçının

Okullar, sistem çalışma süresini ve performansını korurken Bitdefender’ın artırılmış korumasından yararlanır. Bitdefender ürün geliştirmeleri, son kullanıcılar için otomatik güncellemeler aracılığıyla sorunsuz bir şekilde sunulur. Bitdefender, siber saldırı yüzeyini ve güvenlik ihlali riskini azaltarak BT liderlerinin temel operasyonel ihtiyaçlara odaklanmasını sağlar.

BT Gerginliği Olmadan Güncel Kalın

Otomatikleştirilmiş, sürekli risk değerlendirmeleri ve kolaylaştırılmış güvenlik iş akışları ile BT personelinizin şüpheli etkinliklerin bir adım önünde olmasına ve soruşturmaları hızlandırmasına yardımcı olun. Tek bir konsoldan yama yönetimi, şifreleme ve entegre sağlamlaştırma katmanları dağıtın ve iş istasyonlarını personel sayısını artırmadan saatler yerine dakikalar içinde sağlayın. Fidye yazılımı, kimlik avı ve iş e-postası güvenliği ihlalleri (BEC) saldırılarına ve diğer yıkıcı saldırılara karşı güvenliğinizi artırın.

Eğitim

Okullar için Gelişmiş Siber Güvenlik

Eğitim

İş Akışlarını Kolaylaştırın ve Korumayı Optimize Edin

Siber güvenlik uzmanlarının azlığı ve fidye yazılımı saldırılarının artması, etkili önleme ve koruma çözümlerinin yürürlükte olmasını zorunlu kılıyor. Bitdefender, ezici bir güvenlik araçları yığınını yönetmekten kaçınmak için tek bir çözüm sunar. Destek ve sorun giderme isteklerini tek başına azaltır, güvenlik yöneticisi ve risk değerlendirmelerini otomatikleştirir ve araştırmaları daha verimli hale getirir.

Eğitim

Saldırı Yüzeyini Azaltın ve Boşlukları Kapatın

Yetersiz güçlendirme, yavaş güncellemeler ve sınırlı algılama, eğitim BT altyapısını riske sokar. Bu güvenlik açıklarını kapatmak ve proaktif olmak için tüm uç noktaları ve varlıkları kapsayan entegre bir çözüme ihtiyacınız var. Dünya çapında yüz milyonlarca sensör tarafından sağlanan derinlemesine korumayı devreye alın. Her dakika keşfedilen 400'den fazla tehditle Bitdefender, siber saldırıları durdurarak salgınları önler.

Eğitim

Kapsamlı, Uygun Maliyetli Koruma

Uç nokta büyümesini yönetebilen ve saldırı karmaşıklığını artırabilen bir siber güvenlik çözümüyle BT bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Uç noktadan buluta, yama yönetimi ve e-postaya kadar geniş bir saldırı yüzeyini kapsayan çözümlerle Bitdefender, korumayı sağlamlaştıran ve ölçeklendirmenizi sağlayan uygun maliyetli bir çözümdür. Tüm uç noktalarınızı daha fazla otomasyonla koruyun ve taleplerinizi karşılayan eğitim güvenliği uygulayın.

Kapsamlı, Eğitime Hazır Çözümler

GravityZone Business Security Premium

Otomatik algılama ve müdahale eylemleriyle önleme ve görünürlüğü genişletin.

GravityZone Security for Workstations

Makine öğrenimi ile güçlendirilmiş katmanlı bir mimariyle gelişmiş tehditleri önleyin, tespit edin ve otomatik olarak engelleyin.

GravityZone Business Security

Yeni nesil antivirüs, risk değerlendirmesi ve dağıtımı kolay uç nokta korumasıyla güçlendirmeden yararlanın.

Sektör Tanınırlığı

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Eğitim
Eğitim
Eğitim
Eğitim
Eğitim
Eğitim

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Antivirüs'ten 2021 Siber Güvenlik Öngörüleri

Siber Güvenlik Nedir ?

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün daha siber dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Eğitim