education sector security software

Siber Güvenlik Çözümleri için Eğitim

Bitdefender, öğrenci verilerini fidye yazılımlarına karşı korumaktan okullardaki siber saldırıları önlemeye kadar, eğitim için önde gelen siber güvenlik çözümleri sunar. Okullar, okul bölgeleri ve yüksek öğrenim için kapsamlı, entegre ve uygun maliyetli güvenlik yazılımını keşfedin.

Okullar için Temel Siber Güvenlik

scholls data protection

Sürekli Tehdit Korumasına Güvenin

En son koruma ve algılama teknolojilerinin 30’dan fazla katmanıyla proaktif olarak algılama boşluklarını kapatın ve saldırıların %99’unu durdurun. Bitdefender, okulunuzun BT sistemlerini ek BT ​​yükü olmadan korumak için gelişmiş davranış analizi, suistimal önleme teknikleri, şüpheli dosyalar için bir Sandbox Analyzer ve HyperDetect ayarlanabilir makine öğrenimi dahil olmak üzere en son teknolojiden yararlanır.

education seccurity

Performans Sorunlarından ve Kesinti Süresinden Kaçının

Okullar, sistem çalışma süresini ve performansını korurken Bitdefender’ın artırılmış korumasından yararlanır. Bitdefender ürün geliştirmeleri, son kullanıcılar için otomatik güncellemeler aracılığıyla sorunsuz bir şekilde sunulur. Bitdefender, siber saldırı yüzeyini ve güvenlik ihlali riskini azaltarak BT liderlerinin temel operasyonel ihtiyaçlara odaklanmasını sağlar.

end-to-end cybersecurty software

BT Gerginliği Olmadan Güncel Kalın

Otomatikleştirilmiş, sürekli risk değerlendirmeleri ve kolaylaştırılmış güvenlik iş akışları ile BT personelinizin şüpheli etkinliklerin bir adım önünde olmasına ve soruşturmaları hızlandırmasına yardımcı olun. Tek bir konsoldan yama yönetimi, şifreleme ve entegre sağlamlaştırma katmanları dağıtın ve iş istasyonlarını personel sayısını artırmadan saatler yerine dakikalar içinde sağlayın. Fidye yazılımı, kimlik avı ve iş e-postası güvenliği ihlalleri (BEC) saldırılarına ve diğer yıkıcı saldırılara karşı güvenliğinizi artırın.

Okullar için Gelişmiş Siber Güvenlik

  • Aşırı BT Yükü
  • Etkisiz Kapsama
  • Bütçe Sınırlamaları
IT security overload

İş Akışlarını Kolaylaştırın ve Korumayı Optimize Edin

Siber güvenlik uzmanlarının azlığı ve fidye yazılımı saldırılarının artması, etkili önleme ve koruma çözümlerinin yürürlükte olmasını zorunlu kılıyor. Bitdefender, ezici bir güvenlik araçları yığınını yönetmekten kaçınmak için tek bir çözüm sunar. Destek ve sorun giderme isteklerini tek başına azaltır, güvenlik yöneticisi ve risk değerlendirmelerini otomatikleştirir ve araştırmaları daha verimli hale getirir.

integrated cybesecurity solutions

Saldırı Yüzeyini Azaltın ve Boşlukları Kapatın

Yetersiz güçlendirme, yavaş güncellemeler ve sınırlı algılama, eğitim BT altyapısını riske sokar. Bu güvenlik açıklarını kapatmak ve proaktif olmak için tüm uç noktaları ve varlıkları kapsayan entegre bir çözüme ihtiyacınız var. Dünya çapında yüz milyonlarca sensör tarafından sağlanan derinlemesine korumayı devreye alın. Her dakika keşfedilen 400'den fazla tehditle Bitdefender, siber saldırıları durdurarak salgınları önler.

cost-efective security software

Kapsamlı, Uygun Maliyetli Koruma

Uç nokta büyümesini yönetebilen ve saldırı karmaşıklığını artırabilen bir siber güvenlik çözümüyle BT bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Uç noktadan buluta, yama yönetimi ve e-postaya kadar geniş bir saldırı yüzeyini kapsayan çözümlerle Bitdefender, korumayı sağlamlaştıran ve ölçeklendirmenizi sağlayan uygun maliyetli bir çözümdür. Tüm uç noktalarınızı daha fazla otomasyonla koruyun ve taleplerinizi karşılayan eğitim güvenliği uygulayın.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
Hogeschool - customer testimonial

"Her şey güvenlik açısından daha kolay yönetilebilir ve daha iyi korunmaktadır. Zararlı yazılımları uzak tutuyoruz ve artık güvenlikle ilgili kesinti ve performans sorunları yaşamıyoruz. Üniversite için çok başarılı bir proje oldu."

Johan Vorsterman van Oijen, Teknik Proje Lideri, HAN

Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN)
University of Urbino - customer testimonial

"Bitdefender'ı kurduktan sonraki dört hafta içinde IT departmanımıza güvenlikle ilgili gelen yardım çağrılarında %35'lik bir düşüş yaşadık. Ayrıca güvenlik ihlallerinde %25 azalma gördük."

Mauro Raimondi, Bilgi İşlem Müdürü

University of Urbino
Socorro Independent School District - customer testimonial

"Güvenlikle ilgili olarak eskiden günlük yaklaşık iki saat çalışırdık. Şimdi bu süre yaklaşık 10 dakika. Tasarruf ettiğimiz zamanı diğer projelere ayırabiliriz ve çevremizin güvende olduğundan emin olabiliriz."

David Akers, Teknik Hizmetler Koordinatörü

Socorro Independent School District
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5