fbpx

En iyi Android korumasını edinin

Rakipsiz e-tehdit algılama, Android cihazlarınız için akıllı hırsızlık önleme deneyimi, neredeyse hiç pil etkisi olmadan.

İndirim
Bitdefender Mobile Security
1 Cihaz / 1 Yıl
Kazancınız ₺49

₺195

₺244

* İlk yıl için

Bitdefender diğer siber güvenlik markalarıyla nasıl karşılaştırılıyor?

Icon

Virüslere Karşı En İyi Koruma

(0 ile 6 arasında bir ölçekte ve 6 en yüksek koruma olmak üzere)

Bitdefender

5.94

Kaspersky

5.92

Norton

5.86

McAfee

5.32

Genel Puan. Ocak 2011 - Haziran 2022. AV TEST.

Icon

Performans Üzerindeki En Düşük Etki

(0 ile 6 arasında bir ölçekte ve 6 en düşük etki olmak üzere)

Bitdefender

5.83

Kaspersky

5.82

Norton

5.54

McAfee

5.42

Genel Puan. Ocak 2013 - Haziran 2022. AV TEST.

Android için En İyi Koruma

Bitdefender Mobile Security, Android cihazınız için rakipsiz bulut tabanlı kötü amaçlı yazılım algılama ve akıllı bir hırsızlık önleme deneyimi sunar ve neredeyse hiç pil etkisi yoktur.

Seç
 • Windows
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • Standart
 • Premium
Protection

Koruma

Bitdefender`ın mobil güvenlik uygulaması, Android cihazınızı tüm yeni ve mevcut çevrimiçi tehditlere karşı korur.

Uygulama Anomali Tespiti

Sektörde İlk

Sektörde bir ilk olan ekstra güvenlik katmanı, kullanıcıları kötü niyetli davranışlar sergiledikleri anda gelişen tehditlere karşı korur. Bu, düzenli algılamadan kaçmaya çalışan uygulamaların neden olabileceği finansal, hassas ve kişisel veri kaybına karşı bir başka güvencedir.

Kötü Amaçlı Yazılım Tarayıcı

Korunduğunuz tehdit türleri hakkında derinlemesine bilgi alın, böylece Android cihazlarınızı korumak için doğru seçimi yaptığınızı ilk elden bilirsiniz.

İsteğe Bağlı & Yükleme Sırasında Tarama

Tüm uygulamalarınızın temiz olduğundan emin olmak için Android telefonunuzu veya tabletinizi istediğiniz zaman tarayın. Ayrıca, antivirüs modülü her uygulamayı yüklediğinizde otomatik olarak tarar ve herhangi bir tehlike oluşturup oluşturmadığını anında size bildirir.

Web Koruması

İnternette gezinmek sizi tehlikeli yerlere götürebilir, ancak Bitdefender Android güvenliği sizi korumak için her zaman yanınızda. Kimlik avı önleme sistemimiz web sayfalarını tarar ve sahte sayfalarla karşılaştığınızda sizi uyarır.

Dolandırıcılık Uyarısı

En yeni teknolojimiz, cihazınıza girmek için bağlantılara dayanan artan mobil saldırılara karşı sizi proaktif olarak korur; sizin ve başkalarının dolandırıcılık kurbanı olmasını önlemek için bildirimlerinizi, metinlerinizi ve anlık mesajlarınızı korur. Android 6 veya üstü gerektirir.

WearON

WearON mobil güvenliği akıllı saatinize taşıyor. Telefonunuzun nerede olduğunu bilmiyorsanız, kolayca bulabilmeniz için sesli bir uyarıyı etkinleştirmek üzere Android'inizden WearON'u kullanın. Telefonunuzdan çok uzaklaştığınızda bir uyarı alın, böylece onu asla geride bırakmazsınız.

Hırsızlık Önleme

Bitdefender Anti-Theft ile kaybolma veya çalınma durumunda cihazınızı uzaktan bulabilir, kilitleyebilir, silebilir veya bir mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca, Android telefonunuz kendini savunma yeteneğine sahiptir: yokluğunuzda onu kurcalamaya çalışan herhangi birinin sabıka fotoğrafını çeker ve ardından Bitdefender Central hesabınızdan size gönderir.

Performance

Performans

Bitdefender Mobile Security for Android, sisteminizin performansından ödün vermeden çevrimiçi tehditlere anında tepki verir.

Otopilot

Bitdefender Otopilot, bir Güvenlik Danışmanı olarak hareket etmek ve güvenlik duruşunuz hakkında size daha derin bilgiler vermek için tasarlanmıştır. Akıllı yetenekleri, sistem ihtiyaçlarınız ve kullanım modelleriniz bağlamında güvenlik eylemleri önerebileceği anlamına gelir.

Pil & Performans Tasarrufu

Bitdefender Mobile Security for Android'i size en etkili korumayı verimli güç yönetimi ile birlikte sunmak için tasarladık. Ağır işlerin çoğu bulutta gerçekleştiğinden, cihazınızın kaynaklarını tüketmez ve pil ömrünüz neredeyse hiç etkilenmez.

Hızlı & Hafif

Bitdefender Mobile Security for Android kötü amaçlı yazılımlara karşı inanılmaz derecede güçlüdür, ancak telefonunuzun kaynaklarını kolayca kullanır, bu nedenle performans üzerinde herhangi bir olumsuz etki görmezsiniz. İsteğe bağlı tarama çok hızlıdır ve uygulama yeniden başlatma süresine yalnızca bir saniye ekler.

Privacy

Gizlilik

Bitdefender'ın mobil güvenlik uygulaması çevrimiçi gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizi korur.

Bitdefender VPN

Geliştirilmiş

Bitdefender VPN ile web'de gizlilik konusunda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Tüm internet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Android için Bitdefender Mobile Security, Android cihazınız için günlük 200 MB'a kadar şifrelenmiş trafik içerir.

Uygulama Kilidi

Uygulama Kilidi en hassas uygulamalarınızı korur, böylece kimse ayarlarınıza veya özel bilgilerinize müdahale edemez. Bitdefender Mobile Security for Android, uygulamaları PIN kodu ile kilitleme imkanı sunarak ekstra bir koruma katmanı ekler. Smart Unlock ile telefonunuzu güvenilir bir Wi-Fi ağı kullanırken korumalı uygulamalarınıza doğrudan erişime izin verecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Hesap Gizliliği

Çevrimiçi hesaplarınızın herhangi bir veri ihlaline karışıp karışmadığını kontrol edin. Veritabanı sızıntıları hakkında uyarılar yayınlayan pek çok popüler web sitesi ve uygulama nedeniyle, maruz kalan hesaplarınızın izini kaybetmek kolaydır. Hesap Gizliliği, hassas verileriniz risk altında olduğunda sizi bilgilendirir ve durumuna göre harekete geçmenizi sağlar.

Bitdefender Ürünlerini Karşılaştırın

Bitdefender Mobile Security

1 Cihaz / 1 Yıl

Eski Fiyat ₺244
Kazancınız ₺49

Fiyat

₺195 * İlk yıl için

Bitdefender Total Security

5 Cihaz / 1 Yıl

Eski Fiyat ₺1537
Kazancınız ₺615

Fiyat

₺922 * İlk yıl için
Windows Koruması

Windows için birinci sınıf koruma ve tavizsiz hız.

Geliştirilmiş

Tam Gerçek Zamanlı Veri Koruma

Günümüzün en etkili kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümünde mutlak güç. Antivirüsün ötesine geçen otomatik koruma.

Gelişmiş Tehdit Savunması

Geliştirilmiş davranış tabanlı teknolojimiz gelişmiş tehditleri ve fidye yazılımlarını tespit eder ve engeller.

Web saldırılarını önleme

Web filtreleme teknolojimiz, zararlı bir web sitesine asla girmemenizi sağlar.

Kimlik Avı & Dolandırıcılıkla Mücadele

Alışveriş yaparken, bankada veya internette gezinirken kimlik avı veya çevrimiçi dolandırıcılığı önler.

Bitdefender Foton™

Bu yenilikçi ve özel teknoloji, Bitdefender'ın sisteminizin donanım ve yazılım yapılandırmasına uyum sağlayarak bilgisayar kaynaklarından tasarruf etmesine, hız ve performansı artırmasına yardımcı olur.

Global Koruma Ağı

Ağır taramaların çoğu bulutta gerçekleşir, bu da sisteminizin hızının ve performansının etkilenmeyeceği anlamına gelir. Dosyalarınız tamamen gizli kalır: Bitdefender dosyalarınızın gerçek içeriğini taramaz ve onları asla buluta yüklemez veya saklamaz.

Ağ Tehdidi Önleme

Dahil edilen yeni siber tehdit istihbarat teknolojileri, şüpheli ağ düzeyindeki etkinlikleri analiz edip tanımlayabilir ve karmaşık istismarları, kötü amaçlı yazılım veya botnet ile ilgili URL'leri ve kaba kuvvet saldırılarını engelleyebilir.

Çok Katmanlı Fidye Yazılımı Koruması

Çok katmanlı fidye yazılımı koruması dosyalarınızı şifrelemeye karşı güvende tutar.
Geliştirilmiş

Güvenlik Açığı Değerlendirmesi

Tek bir tıklamayla güvenlik açıklarını ve zafiyetleri tarayın.

Kurtarma Ortamı

Rootkit gibi bazı karmaşık kötü amaçlı yazılımların Windows başlatılmadan önce kaldırılması gerekir. Bitdefender bu tür tehditleri tespit ettiğinde, bilgisayarı temizleme ve geri yükleme için Kurtarma Ortamı'nda yeniden başlatır.

Otopilot

En yeni Otopilot'umuz bir 'Güvenlik Danışmanı' olarak hareket etmek ve güvenlik duruşunuz hakkında size daha derin bilgiler vermek üzere tasarlanmıştır. Akıllı yetenekleri, sistem ihtiyaçlarınız ve kullanım modelleriniz bağlamında güvenlik eylemleri önerebileceği anlamına gelir.

Oyun, Film & Çalışma Profilleri

Bitdefender oyun oynadığınızı, çalıştığınızı veya film izlediğinizi algılar, böylece sizi gereksiz isteklerle rahatsız etmemesi gerektiğini bilir. Açılır pencereleri geçici olarak durdurur, görsel ayarları yapar ve cihazınızdan maksimum keyif almanızı sağlamak için önemsiz arka plan etkinliklerini duraklatır.

Pil Modu

Bu kullanışlı ve akıllı özellik, ekran, sistem soğutması, sistem güncellemeleri ve Bluetooth bağlantısı gibi sistem ayarlarını geçici olarak değiştirerek dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için pil ömründen tasarruf sağlar.
Geliştirilmiş

Bitdefender VPN

Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Cihaz başına günlük 200 MB trafik dahildir.

Anti-tracker

Taramanızı gizli tutar ve verilerinizi toplayan izleyicileri yönetmenizi sağlar.

Güvenli İnternet Bankacılığı

İşlemlerinizi güvence altına alan benzersiz, özel tarayıcımız Safepay ile banka ve alışveriş yapın.

Wi-Fi Güvenlik Danışmanı

Nereden bağlanırsanız bağlanın, Wi-Fi ağınıza ve yönlendirici güvenliğinize erişin.

Sosyal Ağ Koruması

Kötü niyetli bağlantılardan ve arkadaşlarınızın sosyal ağlar aracılığıyla farkında olmadan size aktardığı çevrimiçi tehditlerden korunun.

Parola Yöneticisi

Şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer hassas verilerinizi ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişebilmeniz için bir siber kasada korur.

Dosya Öğütücü

Bir dosyayı tamamen silin ve bilgisayarınızda var olduğuna dair hiçbir iz bırakmayın.

Mikrofon Monitörü

Kendi cihazlarınız üzerindeki kontrolünüzü yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Bunu kullandığınızda hangi uygulamaların cihazınızın mikrofonuna ne zaman erişebildiğini görebilirsiniz.

Webcam Koruması

Uygulamalar web kameranıza erişmeye çalıştığında sizi uyarır ve yetkisiz erişimi engellemenizi sağlar.

Antispam

Gelen Kutunuzdaki alakasız mesajları filtreler. Yerel e-posta istemcileri (Microsoft Outlook, Thunderbird) için kullanılabilir.

Ebeveyn Kontrolü

Ebeveynlere dijital yardım ve çocuklara ekstra çevrimiçi güvenlik sunar. Log in remotely to Bitdefender Central to keep up with them.

Gizlilik Güvenlik Duvarı

İzinsiz girişleri engeller ve ağ trafiğinizi filtreler.

Cihazlarınızı Hızlandırın

OneClick Optimizer ile cihazlarınızın hızını ve performansını artırır.

Hırsızlığa Önleme

Etkili kayıp ve hırsızlık önleme araçları içerir ve uzaktan erişilebilir.
macOS Koruması

Mac'iniz için tasarlanmış mutlak koruma.

Güvenli Dosyalar

En önemli dosyalarınızda yetkisiz değişiklik yapılmasını önler.

Zaman Makinesi Koruması

Bu karmaşık özellik sayesinde, fidye ödemek zorunda kalmadan Mac'inizdeki dosyaları geri yükleyebilirsiniz. Time Machine Koruması, yedeklerinizi şifrelemeye veya yok etmeye çalışabilecek kötü amaçlı yazılımlara karşı size avantaj sağlar.

Reklam Engelleyici

Mac'inizi reklam yazılımlarından, korsan programlardan, istenmeyen araç çubuklarından ve diğer tarayıcı eklentilerinden kurtarın.

Platformlar Arası Zararlı Yazılım Tespiti

Hem macOS'u hedef alan kötü amaçlı yazılımları hem de Windows için hazırlanmış tehditleri tespit eder ve kaldırır, böylece başkalarına gönderdiğiniz dosyaların temiz olduğundan her zaman emin olursunuz.

Trafik Işığı (tarayıcı uzantısı)

Online alışveriş ve bankacılık dahil olmak üzere tüm gezintilerinizi korur ve uygunsuz içerikleri filtreleyebilir.

Kimlik Avı Önleme

Bitdefender, şifreler veya kredi kartı numaraları gibi finansal verileri çalmak için güvenilir gibi görünen web sitelerini koklar ve engeller.

Bitdefender Kalkanı

Mac'inizin hızı ve performansı üzerinde hiçbir olumsuz etki yaratmadan tüm tehditleri otomatik olarak algılayıp kaldırmak için bir dizi yenilikçi tescilli teknolojiyi bir araya getirir.

Otopilot

En yeni Autopilot'umuz bir Güvenlik Danışmanı olarak hareket etmek ve güvenlik duruşunuz hakkında size daha derin bilgiler vermek üzere tasarlanmıştır. Akıllı yetenekleri, sistem ihtiyaçlarınız ve kullanım modelleriniz bağlamında güvenlik eylemleri önerebileceği anlamına gelir.

7/24 Bulut Tabanlı Koruma Görevi

Mac'inizin kaynaklarını zorlamadan dünya çapında anında koruma sağlamak için e-tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için inanılmaz güçlü Bulut tabanlı teknolojiler kullanıyoruz.

Ultra Hızlı Tarama

Tarama hızlıdır ve kaynakları hafifletir, bu nedenle Mac'inizin hızı ve performansı üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

Bitdefender VPN

Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Cihaz başına günlük 200 MB trafik dahildir.

Anti-tracker

Taramanızı gizli tutar ve verilerinizi toplayan izleyicileri yönetmenizi sağlar.
Android Koruması

Android telefonunuz veya tabletiniz için ödüllü güvenlik.

İsteğe Bağlı & Yükleme Sırasında Tarama

Tüm uygulamalarınızın temiz olduğundan emin olmak için Android telefonunuzu veya tabletinizi istediğiniz zaman tarayın. Ayrıca, antivirüs modülü her uygulamayı yüklediğinizde otomatik olarak tarar ve herhangi bir tehlike oluşturup oluşturmadığını anında size bildirir.

Web Koruması

Kimlik avı önleme sistemimiz web sayfalarını tarar ve sahte sayfalarla karşılaştığınızda sizi uyarır.

WearON

Bitdefender güvenliğini bağlı akıllı saatinize genişletin.

Hırsızlık Önleme

Kayıp veya çalıntı durumunda cihazınızın yerini belirleyin, kilitleyin, silin veya cihazınıza bir mesaj gönderin.

Otopilot

En yeni Otopilot'umuz bir <Güvenlik Danışmanı> olarak hareket etmek ve güvenlik duruşunuz hakkında size daha derin bilgiler vermek için tasarlanmıştır. Akıllı yetenekleri, sistem ihtiyaçlarınız ve kullanım modelleriniz bağlamında güvenlik eylemleri önerebileceği anlamına gelir.

Pil & Performans Tasarrufu

Hız veya pil ömrü üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmadan mobil deneyiminizi güvence altına alır.

Hızlı & Hafif

Bitdefender, kötü amaçlı yazılımlara karşı inanılmaz derecede güçlüdür, ancak telefonunuzun kaynaklarını kolayca kullanır, bu nedenle performans üzerinde herhangi bir olumsuz etki görmezsiniz.

Bitdefender VPN

Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Cihaz başına günlük 200 MB trafik dahildir.

Uygulama Kilidi

Hassas uygulamalarınızı bir PIN kodu veya parmak izinizle yetkisiz erişime karşı korur.

Hesap Gizliliği

Çevrimiçi hesaplarınızın herhangi bir veri ihlaline karışıp karışmadığını kontrol edin. Hesap Gizliliği, hassas verileriniz risk altında olduğunda sizi bilgilendirir ve durumuna bağlı olarak harekete geçmenizi sağlar.
iOS Koruması

Verilerinizi koruyun ve iPhone veya iPad'inizi güvende tutun.

Web Koruması

Kötü amaçlı yazılım, kimlik avı veya hileli içerik içeren web sayfaları hakkında sizi bilgilendirir.

Bitdefender VPN

Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Cihaz başına günlük 200 MB trafik dahildir.

Hesap Gizliliği

Çevrimiçi hesaplarınızın herhangi bir veri ihlaline karışıp karışmadığını kontrol edin. Hesap Gizliliği, hassas verileriniz risk altında olduğunda sizi bilgilendirir ve durumuna bağlı olarak harekete geçmenizi sağlar.
Otomatik Yükseltme

Her Bitdefender ürünü otomatik olarak güncellenecek ve sizi gezegendeki en gelişmiş siber tehditlere karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. En son sürüme yükseltmeler aboneliğinizin bir parçası olarak dahil edilir. Bu şekilde, abonelik sürenizin yarısında olsanız bile yeni ve geliştirilmiş özellikleri asla kaçırmazsınız.

Ücretsiz Çevrimiçi Destek

Destek merkezimiz tüm yıl boyunca açıktır.

Thank you for downloading Premium Security

If the download doesn’t start automatically, please click here to download your trial. After the download has finished you can find the installer in your browser’s Downloads folder.

Get Started with Bitdefender in 3 easy steps:

Service Image
1.Double-click the downloaded Bitdefender file and the installer will start immediately.
Service Image
2.Sign in to activate your Bitdefender protection
Service Image
3.Enjoy the peace of mind of being protected by Bitdefender.

Sistem Gereksinimleri

 

Select
 • Windows
 • macOS
 • iOS
 • Android
 • Standart
 • Premium

Bitdefender MOBILE SECURITY for Android

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Android 5.0 ve üstü

Scam Alert ve App Anomaly Detection için Android 6 veya üstü gerekir.

Aktif bir İnternet bağlantısı

Android için Bitdefender Mobile Security beni virüslere ve siber tehditlere karşı nasıl korur?

Bitdefender Mobile Security for Android, geçtiğimiz yıllarda bağımsız test sonuçlarıyla kanıtlandığı üzere Android cihazlar için en gelişmiş mobil güvenlik uygulamasıdır.

Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için çok sayıda gelişmiş güvenlik ve gizlilik özelliğinin yanı sıra VPN, Anti-Theft ve WearON gibi birçok bonus özelliğe sahip olursunuz.

Kurulumu ve kullanımı kolay olan Bitdefender Mobile Security for Android, sisteminizin performansından ödün vermeden virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara anında tepki verir.

Bitdefender Mobile Security for Android ne tür cihazları ve işletim sistemlerini kapsar?

Bitdefender Mobile Security for Android, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizi tüm siber tehditlere karşı korur.

Android'de neden Bitdefender Mobile Security for Android'e ihtiyacım var?

En kişisel verilerinizden bazıları Android akıllı telefonunuzda saklanır - ve her zaman güvende olduklarını bilmeniz gerekir. Bitdefender Mobile Security for Android, siber tehditlere karşı mutlak koruma sağlar ve günlük aktivitelerinize müdahale etmeden çevrimiçi gizliliğinizi ve özel bilgilerinizi korur.

Android için Bitdefender Mobile Security aboneliğimle birlikte bir VPN alabilir miyim?

Android için Bitdefender Mobile Security, ücretsiz olarak cömert miktarda trafik (200 MB/gün, toplam 6GB/ay) içeren Bitdefender VPN'in temel bir sürümü ile birlikte gelir.

Sınırsız trafiğe ihtiyacınız varsa, Bitdefender Premium VPN'i Bitdefender aboneliğinize ekleyin.

Satın almadan önce Bitdefender Mobile Security for Android'i deneyebilir miyim?

Satın almadan önce her zaman deneyebilirsiniz. Android için Bitdefender Mobile Security'nin 14 günlük ücretsiz tam deneme sürümünü indirin ve kredi kartı gerekmeden tüm paketi test edin.

 

Android için Bitdefender Mobile Security'yi nasıl etkinleştiririm?

Satın aldıktan sonra e-postanıza gidin ve bir Bitdefender Central Hesabı oluşturmak ve aboneliğinizi etkinleştirmek için adımları izleyin. Aboneliğiniz Bitdefender Hesabınızda aktif olduğunda, yüklemeye başlayabilir; cihazlarınızı koruyabilirsiniz.

Aktivasyon kodunu almadım. Ne yapmam gerekiyor?

Onay e-postaları genellikle sipariş verildikten kısa bir süre sonra alınır. E-posta istemciniz e-postaları otomatik olarak kategorize ediyorsa Promosyonlar ve Spam klasörlerinizi de kontrol ettiğinizden emin olun. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

circle

Bitdefender Central

Gittiğiniz her yerde güvenlik

Bitdefender Central hakkında bilmeniz gereken her şey

 • Cihazlarınızda Bitdefender korumasını etkinleştirin
 • iOS veya Android telefonunuzdaki tarayıcınızdan yönetin
 • Bitdefender Central mobil uygulamasından ağınızı tarayın
 • 7/24 güvenlik güncellemelerini alın
 • Destek ekibimize doğrudan erişim sağlayın
Office Security

Mobil Uygulama