telemetry across entire infrastructure

Birleşik Görünürlük

Uç noktalar, kimlik, ağ, bulut ve üretkenlik uygulamaları genelinde otomatik olay montajı için birden fazla sensöre erişimden yararlanın.

 

Silo halindeki verileri eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürün ve kuruluşunuzun tamamının yanı sıra tek tek uç noktalar genelinde bir görünüm elde ederek sorunsuz tespit ve müdahaleye olanak tanıyın.

cyber threats detection

Tespit, Müdahale, Önleme

Tüm saldırı yaşam döngüsünün, kurum üzerindeki etkisinin ve ilişkili olayların grafiksel, sezgisel bir görünümü ile bir olayı anlayın.

 

Güvenlik protokollerini tanımlamak ve gelecekte benzer saldırıları önlemek için analizlerle kök nedeni hızla belirleyin.

cyber incident response

Single-Click Response

İçgörüleri ortamınız genelinde eyleme dönüştürün.​

 

Müdahale çerçevesi, akıllı olay müdahalesini hızlı bir şekilde yürütmek için kılavuzlu müdahale eylemleri sunar.

Yetenekler & Avantajlar

Pattern
XDR security software for endpoints, cloud, email, identity, and network.
Pattern
Customizable automated XDR detection setup​
Pattern
Actionable security insights
Pattern
Efficient automated security response actions
GravityZone XDR cybersecurity software

GravityZone eXtended Detection and Response (XDR), fiziksel ve IoT cihazları, hibrit, çoklu bulut platformları ve buluta özgü iş yükleri ve hizmetler dahil olmak üzere tüm kuruluşunuzdaki saldırıları yerel olarak algılar.

XDR, farklı sistemlerden gelen sinyalleri bir araya getirerek ve bunları herkesin anlamlandırabileceği bir formatta sunarak otomatik tehdit algılama ve kök neden analizini birleştirir. Güvenlik ekiplerinin manuel analiz yapmasına gerek kalmaz ve bunun yerine kimlik, ağ, e-posta, bulut ve uç noktalardaki olaylara hızla yanıt vermeye odaklanabilir.

Daha Fazla

Tek bir entegre XDR platformu​

pattern_grid

Entegre, tek tedarikçili çözüm

Şirket içi ve bulut altyapılarına dağıtılan anahtar teslim sensör entegrasyonlarına sahip yerel XDR çözümü.

Sezgisel Güvenlik

Karmaşık saldırıları erken tespit etmek ve insan tarafından okunabilir bir formatta 360 derece görünürlük ve kontrol sağlamak için ortamınıza özgü bağlamla birleştirilmiş son derece etkili bulut tabanlı analizler.

Gelişmiş Tehdit Tespiti ve Olay Müdahalesi

Küresel olarak yüz milyonlarca sistemi koruyan Küresel Koruyucu Ağ (GPN) aracılığıyla toplanan ilk elden, eyleme geçirilebilir tehdit istihbaratı GravityZone XDR'ye entegre edilmiştir.

Yönetilen Tespit ve Müdahale​

Bitdefender GravityZone XDR'den yararlanan Bitdefender MDR, 7x24 güvenlik izleme, gelişmiş saldırı önleme, tespit ve iyileştirme, hedefli ve risk tabanlı tehdit avcılığı ile kurumları güvende tutar.

GravityZone XDR'yi çalışırken görün

See GravityZone XDR in action

GravityZone XDR, uç noktalar, kimlik, ağ, bulut ve üretkenlik uygulamaları dahil olmak üzere birden fazla sensörde birinci sınıf uç nokta önleme kontrollerinin üzerine inşa edilmiştir. Siz işinizi hallederken biz de tüm siber tehditlerinizi halledeceğiz.

Daha Fazla

Bitdefender XDR Nasıl Çalışır?

GravityZone XDR software - "how XDR works" diagram
 GravityZone XDR testimonial

“GravityZone XDR ağımız genelinde mükemmel görünürlük sağlıyor ve uygun önlemleri alabilmemiz için bizi potansiyel tehditlere karşı hızlı bir şekilde uyarıyor. Yakından izlediğimiz ve risk seviyemizi düşük tutmak için gerektiğinde değişiklikler yaptığımız gerçek zamanlı bir risk puanı alıyoruz.” 

Sabu Kamarudeen

BT Altyapı Müdürü, ENPI

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, sektör analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından siber güvenlik lideri olarak kabul edilmektedir.

  • Gartner logo
  • Forrester
  • Gartner Customer Choice 2023
  • Mitre Engenuity
  • AV Test
  • AV Comparatives

GravityZone Extended Detection and Response (XDR) ne için kullanılır?

GravityZone XDR, zaman içinde farklı, dağınık araçlardan gelen sinyalleri birbirine bağlayarak ve otomatik kanıt toplama, kök neden analizi ve önerilen yanıt eylemleri aracılığıyla daha derin bir bağlam sunarak, gizli veya başka türlü siber saldırıların tüm kapsamını ortaya çıkarır.

GravityZone XDR'nin temel bileşenleri nelerdir?

GravityZone XDR, uç nokta, ağ, bulut ve kimlik sensörlerini kullanarak tam tehdit tespiti ve yanıtı sunar. Daha geniş GravityZone platformu ayrıca mobil güvenlik yaması, uç nokta ve bulut iş yükü koruması gibi önleme ve koruma çözümleri de sunar.

GravityZone XDR nasıl çalışır?

Merkezi korelasyon motorumuz, uç nokta, bulut, kimlik ve üretkenlik uygulama kaynakları genelinde sensörlerimizden toplanan etkilenen sistemler, nesneler ve olaylar arasındaki ilişkileri tanımlamak için makine öğrenimi algoritmalarını kullanır. Bu bilgiler daha sonra güvenlik olayının etkileşimli, grafiksel bir temsilini oluşturmak ve tehditleri düzeltmek ve kontrol altına almak için müdahale eylemleri önermek için kullanılır.

GravityZone XDR'yi kullanmak için gerekli teknik beceri düzeyi nedir?

GravityZone XDR, beceri düzeyinizden bağımsız olarak değerli bilgiler sağlar. Her genişletilmiş güvenlik olayı, kuruluşunuzda neler olduğuna ve önerilen yanıtlara ilişkin eyleme geçirilebilir bir görünümle birlikte insan tarafından okunabilir bir açıklama sağlar.

GravityZone XDR nasıl lisanslanır?

Her ortam benzersiz olduğundan, GravityZone XDR, GravityZone Business Security Enterprise ve her sensör kategorisi (Ağ, Kimlik, Bulut, Üretkenlik Uygulamaları) için ayrı olarak satın alınabilen bir eklentiyi birleştirerek müşterilerimiz için doğru kapsamı ve görünürlüğü seçmeye olanak tanır.

Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5