Cybersecurity software for manufacturing sector

Endüstriyel ve Üretim için Siber Güvenlik

CFidye yazılımı gibi siber saldırılar, kritik endüstriyel ve üretim operasyonlarını durma noktasına getirebilir. Bitdefender, veri ihlali risklerini en aza indirir ve güçlü üretim güvenliği için otomatik, katmanlı korumayla uç noktalarınızı tamamen çalışır durumda tutar.

Pazar Lideri Uç Nokta Güvenliği

endpoint security software for industrial sector

Ağdaki Tüm Uç Noktaları Kapsama

Saldırıların %99'unu durduran uyarlanabilir güvenlikle tüm konumlardaki varlıkları koruyun. Bitdefender, fiziksel ve sanallaştırılmış kaynaklar için uç nokta koruma, algılama, yanıt ve risk analitiğini entegre eder. Ayrıca, iş e-postasının ele geçirilmesine (BEC) ve kimlik avı e-posta tehditlerine karşı koruma sağlar. Artık riskli davranışların belirlenmesi ve eğitimi ile insan katmanına hitap ederken varlıkları sağlamlaştırabilir ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Dedicated cybersecurity and automation for industrial sector

Daha Hızlı Yanıt Verin, Daha Akıllı Güvenlik Sağlayın

Engellenen tehditlere ilişkin görünürlüğü artırın ve soruşturma verimliliğini artırın. Bitdefender'ın bulut tabanlı konsolu, daha yüksek doğrulukla hızlı yanıt verilmesini sağlar. Ayrıntılı detaya inme seçenekleri, karar alma ve iyileştirmeyi hızlandırmak için bağlam ve yararlı korelasyonlar sağlar. Otomatik yama uygulama ve tam disk şifreleme yönetimi kolaylaştırırken HyperDetect gelişmiş, gizli saldırıları keşfetmek için makine öğrenimini kullanır.

Scalable cybersecurity solutions for manufacturing

Karmaşıklık Olmadan Ölçeklendirme

Sizinle birlikte büyüyen entegre üretim güvenliği çözümlerini edinin. Bitdefender çözümleri, tehdit yaşam döngüsünün tamamını ele alırken çalıştırdığınız araç ve manuel komut dosyalarının sayısını minimumda tutmanıza yardımcı olur. Maliyetleri ve karmaşıklığı azaltın, çakışmaları önleyin ve güvenle ölçeklendirin. Bitdefender, ekibinizin yüksek etkili güvenlik ve uyumluluk önceliklerine odaklanmasını sağlar.

Endüstriyel Siber Saldırılara Karşı Koruma

  • Performans Yavaşlamaları
  • Gereksiz Karmaşıklık
  • Yetersiz Görünürlük
Prevent work disruption due to cyber attacks

İş Akışı Kesintilerinden Kaçının

Ekibinize tehditlere hızlı ve doğru bir şekilde yanıt verebilecek araçları verin. İş istasyonlarını yavaşlatan ve gereksiz yükseltmelere neden olan performans sorunlarından kaçının. İş akışlarını kesintiye uğratan ve BT personeline yük oluşturan yanlış pozitifleri azaltarak herkesin görevde kalmasını sağlayın. Saldırıların %99'unu durdurmak için günlük 30 milyar tehdit sorgusunu kullanan Bitdefender'ın uyarlanabilir, katmanlı korumasına güvenin.

Simplified security solutions

Uçtan Uca Korumayı Basitleştirin

Koruma açıklarını ortadan kaldıran tek bir çözümle yazılımınızı ve ekipmanınızı güvende tutun. Bitdefender ile, nokta çözümlerini bir araya getirmek gibi manuel işlerden kurtulursunuz ve çok fazla ayrı güvenlik aracı kullanmanın getirdiği uç nokta performans zorluklarını azaltırsınız.

Granular visibility and reporting on cybersecurity incidents

Her Seviyede Daha Fazla Açıklık

Parçalı görünürlük ve güçlü raporlamayla olay araştırmasını kolaylaştırın. Birleşik Bitdefender konsolu, sorunları derinlemesine incelemeyi ve ne olduğunu ve nedenini hızlı bir şekilde anlayarak anında müdahale başlatmayı kolaylaştırır. Kullanımı kolay raporlama sayesinde üst düzey yönetim daha hızlı içgörüler sağlar ve uyumluluk için her zaman denetlenebilir bir veri ayak izine sahiptir.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • Mitre att&ck
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
Energizer Holding - manufacturing sector customer testimonial

“Bitdefender'ın pazarlama cümlelerinden şüphe duymanıza gerek yok. Kötü amaçlı yazılımları, fidye yazılımlarını ve gelişmiş kalıcı tehditleri dışarıda tutma sözlerini yerine getiriyorlar.”

Craig Rodenberg, Bilgi Güvenliği Mimarı

Energizer Holdings, Inc.
IRSAP - manufacturing sector customer testimonial

‘‘Şüpheli bir şey gördüğümüzde, Bitdefender Sandbox Analyzer'ı kullanarak dosyayı izole edebilir ve güvenli bir şekilde test edebiliriz. Yapılan testler sayesinde potansiyel riskler hakkında bilgi ediniyor ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini öğreniyoruz.’’

Marco Broetto, BT Müdürü ve SAP Proje Yöneticisi

IRSAP
Marchesini Group - manufacturing sector customer testimonial

‘‘GravityZone çevremizi çok iyi korudu ve manuel görevleri otomatikleştirdiği için güvenlik yönetimine harcadığımız zamanı yaklaşık %20-30 oranında azalttık. Haftalık yüzlerce yanlış pozitiften yılda hiç yanlış pozitife sahip olmama durumuna geçtik.’’

Maurizio Bertasi, Bilgi Teknolojileri Yöneticisi

Marchesini Group
INglass S.p.A. -  manufacturing sector customer testimonial

‘‘Bitdefender uç nokta risk analitiği ile güvenlik performansının etkinliğini değerlendirebilir ve daha yüksek risk gördüğümüz uç noktalarda düzeltici önlemler alabilir ve güçlendirebiliriz. Ayrıca, üst düzey yönetim için güvenlik etkililiği üzerine raporlar oluşturmak için kullanıyoruz.’’

Davide Gastaldon, Siber Güvenlik Yöneticisi

INglass S.p.A.
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5