fbpx
gravity zone security for mobile

GravityZone Mobil Cihazlar için Güvenlik

Kuruluşunuzun mobil cihazlarını her platformda, herhangi bir konumdan koruyun. Kolayca güvenlik politikalarını iOS ve Android cihazlarının her birine genişletebilir, yetkisiz kullanım, riskli yazılımlar ve hassas veri kaybına karşı koruyabilirsiniz.

Her cihaz ve platform için uyumsuz mobil güvenlik

enterprise security for iOS and android mobile devices

GravityZone Mobil Cihazlar İçin Güvenlik, organizasyonların uyumluluğu sağlarken IT müdahalesini ve çabayı en aza indirmelerine yardımcı olur. Security for Mobile, ek altyapı olmadan mobil cihazlar için getir-kendi-cihaz (BYOD) politikalarını zorlamanıza olanak tanır.

Bitdefender GravityZone kontrol merkezi, fiziksel, sanal ve mobil tüm uç noktaları tek bir konsoldan kontrol etmenizi sağlar.

Daha Fazla
simplified security management

Yönetimsel İdari Giderleri En Aza İndirme

Fiziksel ve sanal uç noktaları yönetmek için zaten kullandığınız web tabanlı konsol aracılığıyla kolay mobil güvenlik yönetimi.

iOS and android mobile devices security

Mobil Cihazları Güvence Altına Alır ve Yönetir

Birleştirilmiş güvenlik, iOS ve Android cihazlarınızı tek bir kontrol noktasından korur.

best anti-malware technology

Bir Numaralı Sıralı Kötü Amaçlı Yazılım Koruması

Android cihazları için gerçek zamanlı ve isteğe bağlı kötü amaçlı yazılım taraması, cihazların kötü niyetli kodlardan arındığından emin olur.

Yetenekler & Anantajlar

Pattern
unified cyber security

BYOD uygulamasının kontrol edilmiş şekilde kabul edilmesini desteklemek için tasarlanmış olup, güvenlik politikalarını cihazlar arasında tutarlı bir şekilde uygulayarak Bitdefender, mobil cihazların güvenliğini sağlar ve hassas iş bilgilerinin korunmasını destekler. IT üzerindeki yönetimsel yük, uygun ve uygun olmayan cihazların durumunu her zaman güncel tutarak azaltılır.

Pattern
best anti malware technology

İstenildiğinde yapılan kötü amaçlı yazılım taraması, Android cihazlarının kötü niyetli yazılımlardan arındığından emin olur. Tarama, çıkarılabilir depolama cihazı takıldığında veya yeni bir uygulama yüklendiğinde otomatik olarak tetiklenir. Bitdefender, Android kötü amaçlı yazılımlarını tespit eder ve mobil kullanıcıların enfekte dosyaları kuruluşunuz içinde veya dışında diğer kullanıcılara dağıtmasını engeller.

Pattern
BYOD security

Bitdefender, uyumsuz cihazlar için önceden tanımlanmış eylemlerle (örneğin, kurumsal hizmetlere erişimi reddetme, cihazı kalıcı olarak kilitleme veya hatta kaybolmuş veya çalınmışsa cihazı silme gibi) iPhone'lar, iPad'ler ve Android cihazların merkezi güvenlik politikası yönetimi ile BYOD girişimlerini destekler.

Pattern
implement best security policies

Bitdefender, kullanıcı mobil cihazlarda istenmeyen erişimi engellemek için ekran kilidi ve kimlik doğrulama gibi kolay uygulanabilir, tutarlı güvenlik politikaları sağlar.

Pattern
lost stolen incident management

Bitdefender, işletmeler için en önemli güvenlik özellikleri ile mevcut Apple iOS ve Android işletim sistemlerini güçlendirir. Örneğin, Bitdefender kayıp veya çalınan cihazların merkezi yönetimini sunarak, özel bilgilerin yanlış ellere geçmesini engeller.

Pattern
mobile devices security

Bitdefender, kullanıcıların hem profesyonel hem de kişisel yaşamları için mobil cihazların güvenlik gereksinimlerini dikkate alır. Şirketin sahip olduğu mobil cihazlar ve BYOD için geçerli olan bu özellik sayesinde, kullanıcılar hızlı bir şekilde bağlantı ve şifreleme (VPN) ayarları için profilleri değiştirebilirler, ihtiyaçlarına göre.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
matt ulrich testimonial

“Bitdefender ile her yönden kazanıyoruz. İşimize destek olmak için gün içinde daha fazla zaman kazanırken, korunduğumuz konusunda içimiz rahat.”

Matt Ulrich, Ağ Yöneticisi

Speedway Motorsport

İşletim Sistemi Kapsamı ve Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Kapsamı Apple iPhone'ları ve iPad tabletleri (iOS 8.1'den iOS 11'e)

Google Android akıllı telefonları ve tabletleri (sürüm 4.0.3'ten sürüm 9'a)

Sistem Gereksinimleri

Security for Mobile, aşağıdaki türdeki mobil cihazları ve işletim sistemlerini destekler:

İşletim Sistemi Kapsamı Apple iPhone'ları ve iPad tabletleri (iOS 8.1'den iOS 11'e)

Google Android akıllı telefonları ve tabletleri (sürüm 4.0.3'ten sürüm 9'a)

Tüm Bitdefender GravityZone güvenlik hizmetleri, Kontrol Merkezi altyapısı ile desteklenmektedir. Mobil cihazlar için güvenlik hizmetlerini etkinleştirmek için geçerli bir lisans anahtarı girmeniz yeterlidir.

Eğer Mobil Güvenlik, ortamınızdaki ilk GravityZone hizmeti ise, kullanıcılar yönetim platformunu dağıtmalıdır.

GravityZone Kontrol Merkezi için gereksinimler burada bulunabilir:

GravityZone Kontrol Merkezi, aşağıdaki formatlarda paketlenmiş bir sanal cihaz olarak sunulur:

OVA (VMware vSphere, View ile uyumlu)
XVA (Citrix XenServer, XenDesktop ile uyumlu)
VHD (Microsoft Hyper-V ile uyumlu)
TAR.BZ2 arşivleri için KVM, Oracle veya RedHat Enterprise Virtualization ile uyumlu

Diğer formatlar ve sanallaştırma platformları için destek isteğe bağlı olarak sağlanabilir.
Minimum Donanım Gereksinimleri

GravityZone sanal cihazını aşağıdaki minimum donanım konfigürasyonu ile dağıtın:
CPU: Her biri 2 GHz olan 4 vCPU
Minimum RAM bellek: 6 GB önerilen
40 GB boş sabit disk alanı

İnternet Bağlantısı

GravityZone cihazının güncellemeler ve uzaktaki ve mobil uç noktalarla iletişim için İnternet erişimine ihtiyacı vardır.

Kontrol Merkezi Web Konsolu Gereksinimleri

Kontrol Merkezi web konsoluna erişim için aşağıdakiler gereklidir:
Internet Explorer 9+, Mozilla Firefox 14+, Google Chrome 15+, Safari 5+
Önerilen ekran çözünürlüğü: 1024x768 veya daha yüksek

Neden mobil cihaz güvenliği olmazsa olmazdır?

Mobil cihazlar bir işletmeye birçok fayda sağlayabilir, ancak güvenlik ekipleri için bazı baş ağrıları da yaratabilir. Kişisel telefonlar ve tabletler, genellikle şirket ağındaki hassas ve gizli verilere erişimleri olduğu için ana iş cihazları gibi ele alınmalıdır. Bu cihazlar, organizasyon ağının daha fazla erişim için bir basamak olarak da kullanılabilir.

Kendi Cihazını Getir (BYOD) nedir?

Kendi Cihazını Getir (BYOD), bir organizasyonun çalışanlarının kişisel cihazları kullanma uygulamasına atıfta bulunur. Bir organizasyonun çalışanları, kendi bilgisayarlarını, akıllı telefonlarını veya diğer cihazlarını kullanarak kuruluş ağlarına bağlanabilir ve işle ilgili sistemlere ve potansiyel olarak hassas veya gizli verilere erişebilir.

BYOD senaryosunda nasıl güvenlik sağlanabilir?

BYOD, cihazları sürdürmek ve uygulamanın şirket altyapısına gereksiz güvenlik açıklarını dahil etmemesi konusunda IT departmanlarına ek sorumluluklar getirir. BYOD güvenliği, kurumsal güvenlik gibi, riski ele almak ve müdahaleleri en aza indirgemek için çok katmanlı bir yaklaşım gerektirir.

Neden GravityZone Mobil Cihazlar için Güvenlik?

GravityZone Mobil Cihazlar için Güvenlik, yöneticinin yapılacaklar listesini aşan başka bir araç değildir. Kontrol Merkezi'ne tam entegre edilmiş olarak sunulan bu çözüm, ek altyapı olmadan mobil cihazlar için güvenlik politikalarını uygulamak için IT personeline olanak tanır; sanal ve fiziksel uç noktalarda güvenliği kontrol etmek için kullanılan aynı yönetim platformundan.

Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku