Bitdefender Antivirus for Mac

macOS:  mac

Mac ile ilgili tehditlere karşı anti virüs koruması

Mac’iniz için tam koruma ve maksimum hız sunan anti virüs çözümünü seçin

%30
İNDİRİM

Mac için tasarlanmış mutlak korumayı elde edin!

Aylık ödeme fırsatıyla düşük bir ücrete sahip olun

1-Yıllık Plan

Cihaz Sayısı


2-Yıllık Plan

Cihaz Sayısı


3-Yıllık Plan

Cihaz Sayısı


Bitdefender Antivirus for Mac

AV-Comparatives 2019

Bitdefender Antivirus for Mac

“Üstün Bir Mac Koruyucusu”

PC Mag Ağustos 2020

Mutlak Koruma. Mac için tasarlanmıştır.

Bitdefender
Avast
AVG
Avira

Toplamda en yüksek puan, 18 puan. Toplam puan, Koruma (en fazla 6 puan), Performans (en fazla 6 puan) ve Kullanılabilirlik (en fazla 6 puan) kategorilerini içerir.

18.0

16.5

16.5

15.5

Bitdefender. Uzmanların Kullandıklarını Seçin.

Dünyanın her yerinde en son siber tehditleri bile öngören, önleyen, tespit eden ve düzelten en yenilikçi teknolojilere sahip olursunuz.

Bitdefender Antivirus for Mac
Bitdefender Antivirus for Mac

“macOS” için Mutlak Koruma

Mac için Bitdefender Antivirus, hız veya performans üzerinde hiçbir etkisi olmadan size mutlak koruma sağlar. Bu güçlü çözüm, ücretsiz VPN, fidye yazılımına karşı koruma ve reklam yazılımı temizleme özelliklerini içerir.

Bitdefender Antivirus for Mac

Koruma

Bitdefender’ın rakipsiz koruması, macOS cihazlarınızı tüm yeni ve mevcut tehditlerden korur.

“Bitdefender Güvenli Dosyalar ile en önemli dosyalarınızda yetkisiz değişiklikleri önleyebilirsiniz. Klasörleri izleme listesine eklemeniz yeterlidir; Bitdefender, içinde depolanan dosyaları fidye yazılımlarına ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Yalnızca açıkça güvendiğiniz uygulamalar Güvenli Dosyalarınıza erişebilir.”

“Dosyalarınızı yedeklemek için Time Machine kullanıyorsanız, bu ekstra güvenlik katmanının karmaşık fidye yazılımı saldırılarından korunmasını istersiniz. Son derece tehlikeli bir kötü amaçlı yazılım türü olan fidye yazılımı, resimler, videolar ve diğer belgeler gibi değerli dosyaları şifreleyerek kullanılamaz hale getirerek hareket eder. Bu karmaşık özellik sayesinde Mac kullanıcıları, fidye ödemek zorunda kalmadan dosyalarını geri yükleyebilir. Zaman Makinesi Koruması yedeklerinizi şifrelemeye veya yok etmeye çalışan kötü amaçlı yazılımlara karşı size avantaj sağlar.”

“Tarayıcınızda ortaya çıkan istenmeyen reklamlar hoş değildir ve Mac’ler bile odağınızı başka yöne çeviren ve sizi yavaşlatan bu araya giren reklam yazılımı enfeksiyonlarını yakalayamaz. Bitdefender Antivirus for Mac, reklam yazılımlarını, kötü niyetli korsan programlarını, istenmeyen araç çubuklarını ve diğer can sıkıcı tarayıcı eklentilerini algılar ve kaldırır, böylece Mac’inizin keyfini maksimum düzeyde çıkarabilirsiniz.”

Mac’iniz Windows için tasarlanmış kötü amaçlı içeriğe karşı güvende olabilir, ancak onu alıp PC kullanıcılarına vermediğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Bitdefender Antivirus for Mac, hem macOS’u hedefleyen kötü amaçlı yazılımları hem de Windows için yapılan tehditleri algılar ve kaldırır, böylece başkalarına gönderdiğiniz dosyaların güvenliğinin ihlal edilmediğini bilirsiniz.

Mac için Bitdefender Antivirus, çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemleriniz de dahil olmak üzere tüm tarama işlemleriniz için koruma sağlar ve uygunsuz içeriği filtreleyebilir. Otomatik koruma açıkken, yapay zekâ sistemimiz siz daha tıklamadan tüm bağlantıları tarar, böylece farkında olmadan zararlı web sayfaları açmazsınız.

Çevrimiçi dolandırıcılık artıyor, ancak gelişmiş kimlik avına karşı korumamız sizi tehlikelerden uzak tutuyor. Mac için Bitdefender Antivirus, parolalar veya kredi kartı numaraları gibi finansal verileri çalmak için güvenilir gibi görünen web sitelerini algılar ve engeller.

Tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılar, böylece önemsiz şeylerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Açıldığında, Mac’inizin hızı ve performansı üzerinde hiçbir olumsuz etki yaratmadan herhangi bir tehdidi otomatik olarak algılamak ve ortadan kaldırmak için bir dizi yenilikçi tescilli teknolojiyi birleştirir. Açın ve unutun.

Bitdefender Antivirus for Mac

Performans

Bitdefender Antivirus for Mac, sisteminizin performansından ödün vermeden çevrimiçi tehditlere anında tepki verir.

Bitdefender Autopilot, bir Güvenlik Danışmanı olarak hareket etmek ve güvenlik durumunuz hakkında size daha derin bilgiler vermek üzere tasarlanmıştır. Akıllı yetenekleri, sistem ihtiyaçlarınız ve kullanım modelleriniz bağlamında güvenlik eylemleri önerebileceği anlamına gelir.

Zırhlı koruma harikadır, ancak rakipsiz hız ve performansla geldiğinde daha da iyidir. Mac için Bitdefender Antivirus, doğruluk ve hızı bir araya getirerek ultra hızlı taramalar ve sektördeki en iyi algılama oranını elde etmenizi sağlar.

Kalıcı güncellemeler sayesinde Bitdefender Antivirus for Mac, Zero-day saldırılarının her zaman farkındadır. Dünyanın her yerinde size anında koruma sağlamak için nereden gelirse gelsin e-tehditleri tespit edip ortadan kaldırmak için inanılmaz derecede güçlü Bulut tabanlı teknolojiler kullanıyoruz. Ağır işler Bulutta yapıldığından, Mac’inizin kaynakları üzerinde herhangi bir zorlama olmaz ve kişisel bilgileriniz bilgisayarınızda güvenle saklanmaya devam eder.

 
Bitdefender Antivirus for Mac

Gizlilik

Bitdefender Antivirus for Mac, çevrimiçi gizliliğiniz ve kişisel bilgilerinizle ilgilenir.

Bitdefender VPN ile web ‘deki gizlilik hakkında endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Tüm İnternet trafiğini şifreleyerek çevrimiçi varlığınızı korur. Bitdefender Antivirus for Mac, macOS cihazları için günde 200 MB’a kadar şifreli trafik sağlamaktadır.

Anti-tracker uzantısı, verilerinizi toplayan izleyicileri engeller ve ziyaret ettiğiniz her web sitesinde bu bilgileri görüntülemenize ve yönetmenize olanak tanır. Web sayfalarını daha hızlı yükleyerek tarama verilerinizi gizli tutar ve performansı artırır.

Sistem Gereksinimleri

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: macOS X Yosemite (10.10) ve Sonrası

Kullanılabilir Boş Sabit Disk Alanı: 1 GB 

Tarayıcı Desteği: Safari, Firefox, Google Chrome

*Bitdefender VPN’i yalnızca macOS Sierra (10.12 veya üstü) olan cihazlara yükleyebilirsiniz.

TARAYICI GEREKSİNİMLERİ

Chrome 56 and later

Firefox 52 and later

Safari 10.0 and later

Sıkça Sorulan Sorular

“Bitdefender Antivirus for Mac, aşağıdakiler dahil her türlü kötü amaçlı yazılımı (“malware”) engelleyebilen, algılayabilen ve kaldırabilen güçlü bir virüsten koruma yazılımıdır:

– Fidye yazılımı

– Reklam yazılımı

– Virüsler

– Casus yazılım

– Truva atları

– Keylogger’lar

– Solucanlar

Kurulumu ve kullanımı kolay olan Bitdefender Antivirus for Mac, sisteminizin performansından ödün vermeden virüslere ve diğer e-tehditlere anında tepki verir. Yalnızca Mac kötü amaçlı yazılımlarını değil, aynı zamanda Windows kötü amaçlı içeriğini de algılar ve kaldırır, böylece bilgisayar kullanan ailenize, arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza yanlışlıkla virüslü dosyalar göndermenizi önler.”

“Fidye yazılımı, saldırgana bir miktar para ödenene kadar bilgisayarınızdaki kişisel dosyalara erişimi engellemek için tasarlanmış kötü amaçlı yazılımdır.

Bitdefender Antivirus for Mac, belgelerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı bilinen ve ortaya çıkan tüm siber tehditlerden koruyan rakipsiz fidye yazılımı koruması sunar.

Bu anti virüs çözümü, saldırının çeşitli aşamalarında kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için tasarlanmış birden çok koruma katmanı kullanarak en yeni fidye yazılımı ailelerini bile tanımlayabilir.”

Kötü amaçlı yazılımların hızlı gelişimi ile Mac’ler giderek daha savunmasız hale geldi. Bu nedenle güvenliği her zaman uzmanların ellerine bırakmanız önerilir. Bitdefender Antivirus for Mac, Mac’inizin tüm yeni ve mevcut siber tehditlerden korunmasını sağlar.

If you need unlimited traffic, add Bitdefender Premium VPN to your Bitdefender subscription.

Tüm işletim sistemleri için güvenliğe mi ihtiyacınız var? Bitdefender Total Security, 10 cihaza kadar Android veya iOS çalıştıran Windows PC’leri, Mac’leri, Akıllı Telefonları ve Tabletleri kapsayan çapraz platform koruması sunar. 

Daha fazla cihaza mı ihtiyacınız var? Bitdefender Aile Paketi, 15 cihaza kadar Bitdefender Total Security içerir. Sınırsız VPN trafiğine mi ihtiyacınız var? Bitdefender Premium Security, Bitdefender Total Security, Sınırsız Trafik için Bitdefender Premium VPN ve Premium Desteği içerir.

Mac için Bitdefender Antivirus, büyük miktarda trafik (günde 200 MB, toplam 6 GB/ay) içeren ücretsiz bir Bitdefender VPN temel sürümüyle birlikte gelir.

Sınırsız trafiğe ihtiyacınız varsa Bitdefender aboneliğinize Bitdefender Premium VPN ekleyin.

Satın almadan önce her zaman deneyebilirsiniz. Bitdefender Antivirus for Mac’in 30 günlük ücretsiz tam deneme sürümünü indirin ve kredi kartı gerekmeden eksiksiz paketi test edin.

Satın alma işleminizden sonra e-postanıza gidin ve bir Bitdefender Merkezi Hesabı oluşturmak ve aboneliğinizi etkinleştirmek için adımları izleyin. Bitdefender Hesabınızda aboneliğiniz aktif olduğunda, cihazlarınızı kurmaya ve korumaya başlayabilirsiniz.

Bitdefender Central hesabınıza giriş yapın, Cihazlarıma gidin ve yeni cihazınıza Bitdefender’ı kurmaya başlayın. Eski bilgisayar artık kullanımda değilse, aboneliğinizde ek bir yuvaya ihtiyacınız olmayacaktır.

Korunmanıza yardımcı olmak için Mac için Bitdefender Antivirus, satın alma sırasında kaydolduysanız otomatik olarak yenilenecek bir abonelik olarak satın alınabilir.

Aboneliği satın almak için kullandığınız e-posta adresiyle etkinleştirdiyseniz, Merkezi Hesabınızda (Aboneliklerim-> Ödemelerim) durumu istediğiniz zaman kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz.

Mac için Bitdefender Anti virüsü satın aldıysanız, aboneliğinizde kalan süreye bağlı olarak erken yenilemeyi veya sona erme tarihine yakın bir yıl daha satın almayı (veya yükseltmeyi) seçebilirsiniz.

Her durumda, sona erme tarihinden 30 gün önce başlayarak, aboneliğinizin sona ermek üzere olduğunu bildiren ve sonraki adımları açıklayan e-postalar alacaksınız.

Onay e-postaları genellikle sipariş verildikten kısa bir süre sonra alınır. E-posta istemciniz e-postaları otomatik olarak kategorilere ayırıyorsa, Promosyonlar ve İstenmeyen Posta klasörlerinizi de kontrol ettiğinizden emin olun. Daha fazla bilgi için bu Destek makalesine bakın. Aradığınızı bulamadınız mı?

Mac için Bitdefender Antivirus aboneliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bitdefender Central’da Bitdefender hesabınızda oturum açın (video eğitimleri dahildir).

Bitdefender Destek Merkezi’nde de faydalı makaleler bulunmaktadır.

Bitdefender Central

Gittiğiniz Her Yerde

Bitdefender Central hakkında bilmeniz gereken her şey

Mobil Uygulamayı İndirin