Bitdefender Laboratuvarları Hakkında

260 Araştırmacı

Beş araştırma merkezinde

400
Tehdit

Her dakika keşfedildi ve işlendi

30
Milyar

Dünya çapında yüz milyonlarca sensörden günlük tehdit sorguları

392+

Gelişmekte olan teknolojilerde ve makine öğreniminde yenilik yapan çalışanlar

Araştırma

Siber Güvenlikte 20 Yıllık Sürekli Yenilik

Araştırma
“Birinci sınıf güvenlik araştırmacıları, Bitdefender ürünlerinin kalbidir. 20 yılı aşkın araştırma uzmanlığıyla Bitdefender Labs ekibi, yüzlerce soruşturma yürüttü ve belgeledi ve kötü üne sahip siber suç örgütlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı oldu.”
Araştırma
“Adli tıp ekibi, dünyanın en zor tehditlerini izlemek için özel kuruluşlar ve kolluk kuvvetleriyle yakın bir şekilde çalışır. ”
Araştırma
“ 2015'ten beri Bitdefender Labs, IoT güvenlik açıklarına ve gizliliğe odaklanan özel bir araştırma kolu işletmektedir.”
Araştırma
“Tüm uç noktalarınızdaki yapılandırma risklerini gidermek için sertleştirme eylemlerini ortaya çıkarmak, önceliklerini belirlemek ve otomatik olarak etkinleştirmek için yüzlerce faktörü kullanarak riski sürekli olarak analiz edin. Güvenli olmayan web sitelerinde oturum açma, zayıf parola yönetimi ve güvenliği ihlal edilmiş USB kullanımı dahil olmak üzere kuruluşunuz için güvenlik riski oluşturan kullanıcı davranışlarını belirleyin.”
Araştırma
“San Antonio, Teksas Güvenlik Operasyonları Merkezimizde günün her saati 25'ten fazla tehdit avcısı ve güvenlik analisti mevcuttur. ”

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Araştırma