Teknoloji Endüstrisi için
Siber Güvenlik

Ekiplerinize, dünyayı ileriye taşıyan teknolojiler geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları korumayı sağlayın. Bitdefender ile performans yavaşlamalarından kaçının, çeşitli ortamları güvenceye alın ve cesurca büyümek için güven kazanın. Bitdefender ile cesurca büyüme güveni.

Teknoloji Sektörü Güvenlik Çözümleri

Tehditlere Karşı Güvenle Koruyun

Uç nokta güvenlik açıklarını hedefleyen siber tehditleri önlemek için riskleri değerlendirin, önceliklendirin ve ele alın. Bitdefender’ın katmanlı, pazar lideri güvenlik teknolojileri, bulut ve şirket içi altyapı korumasıyla karmaşık tehditleri engeller. Çekirdek düzeyindeki açıklardan yararlanmalardan ve rootkitlerden ihlal girişimlerine kadar her zaman güvence altındasınız. Bitdefender ile, dahili güvenlik ekiplerinizi proaktif tehdit avı ve kök neden analizi ile meşgul ve motive tutarken Bitdefender, sistemleri güvende tutmak için temel güvenlik işlevlerini otomatikleştirir. Eklenen 24×7 kapsama alanı için Bitdefender’ın yönetilen algılama ve yanıt (MDR) hizmetlerinden yararlanın.

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Kaynaklarınızdan En İyi Şekilde Yararlanın

Basitleştirilmiş dağıtım ve güvenlik işlemleri, ilkeler oluşturma, uç noktaları dağıtma, olayları yükseltme, raporları çıkarma ve gözden geçirme ile güvenlik personelinizi serbest bırakın. Kullanışlı Bitdefender konsolu, görevleri devretmeyi ve bulut iş yükü güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmayı kolaylaştırır. Ayrıca Bitdefender, minimum altyapı kaynakları kullanır ve tam sistem taramalarını daha hızlı çalıştırarak kullanıcı üretkenliği üzerinde farkedilmez bir etki yaratır.

Siber Güvenlik Uzmanlığından Yararlanın

Bitdefender hizmetleri ve desteğiyle ekibinizin güvenlik uzmanlığını genişletin. Profesyonel Hizmetlerimiz uzman planlama, tasarım ve konfigürasyon sağlar. Bitdefender e-öğrenme seçenekleri, ekiplerinizi eğitmeyi kolaylaştırır. Ve Yönetilen Tespit ve Müdahale Hizmetleri (MDR) ile deneyimli analistlerden oluşan bir güvenlik operasyonları merkezinin tam tehdit avı uzmanlığına sahip olursunuz. Sizi saldırganların önünde tutan şey 365 gün 24 saat dikkattir.

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Siber saldırganların önünde olun

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Yönetimi Basitleştirerek Zaman Kazanın

Tüm ortamlarınızı ve uç noktalarınızı tek bir konsoldan merkezi olarak yönetme yeteneğiyle BT ekibinizi güçlendirin. Politikaları tutarlı bir şekilde uygulamayı kolaylaştırın ve temel nedenleri daha hızlı belirlemek ve sorunları daha etkin bir şekilde çözmek için raporlamayı basitleştirin. Bitdefender, çoğu güvenlik yöneticisi görevini otomatikleştirir ve veri erişimini inanılmaz derecede verimli hale getirir.
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Güvenliği Artırın ve Performans Etkisini Azaltın

Güvenlikle ilgili verilere ve performans ölçümlerine erişimi basitleştirin. Bitdefender, güvenlik taramalarıyla ilişkili performans yavaşlamalarını azaltır ve tarama günlüklerine ve karantina raporlarına kolayca erişilmesini sağlar. Kötü amaçlı yazılım saldırıları, ihlaller, engellenen olaylar ve daha geniş altyapı yanıt hızı hakkında kapsamlı ölçümlerle ekibiniz çalışmalarının etkisini artırabilir.
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Korumanıza Güveni Arttırın

Sürekli gelişen bir siber güvenlik çözümü ile genişleyen saldırı yüzeyleri ve agresif tehditlere karşı korumayı yönetin. Bitdefender, kuruluşunuzu tüm uç noktalarda ve konumlarda korumak için dünya çapındaki milyonlarca sensörden gelen milyarlarca günlük tehdit sorgusunu yönetir. Bitdefender, sanallaştırılmış ortamlardan eski sistemlere kadar, fidye yazılımlarını, tedarik zinciri saldırılarını ve diğer yıkıcı tehditleri durdurmak için pazar lideri zekayı kullanır.

Teknoloji Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Siber Güvenlik Çözümleri

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

GravityZone Business Security Premium

Güvenlik olayı ve olay görünürlüğü ile en yüksek düzeyde önleme, genişletilmiş algılama ve yanıt (uç noktalar arası korelasyon) elde edin.

MDR
Hizmetleri

7 gün 24 saat izleme, algılama ve önleme ile otomatik iyileştirme için küresel istihbarata ve uzman tehdit avcılarına güvenin.

Sektör Tanıma

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik
Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu. lerimizin kilitli kalmasına yardımcı olur.”

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Proaktif Korumayı ve Gelişmiş Algılamayı Artırmak İçin MDR Hizmetini Geiştiriyor

Siber Güvenlik Nedir ?

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik