Cybersecurity solutions for tech industry

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik

Teknoloji Endüstrisi için Siber Güvenlik Ekiplerinize, dünyayı ileriye taşıyan teknolojiler geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları korumayı sağlayın.

Bitdefender ile performans yavaşlamalarından kaçının, çeşitli ortamları güvenceye alın ve cesurca büyümek için güven kazanın. Bitdefender ile cesurca büyüme güveni.

Teknoloji Sektörü Güvenlik Çözümleri

protect data confidentiality

Tehditlere Karşı Güvenle Koruyun

Uç nokta güvenlik açıklarını hedefleyen siber tehditleri önlemek için riskleri değerlendirin, önceliklendirin ve ele alın. Bitdefender’ın katmanlı, pazar lideri güvenlik teknolojileri, bulut ve şirket içi altyapı korumasıyla karmaşık tehditleri engeller. Çekirdek düzeyindeki açıklardan yararlanmalardan ve rootkitlerden ihlal girişimlerine kadar her zaman güvence altındasınız. Bitdefender ile, dahili güvenlik ekiplerinizi proaktif tehdit avı ve kök neden analizi ile meşgul ve motive tutarken Bitdefender, sistemleri güvende tutmak için temel güvenlik işlevlerini otomatikleştirir. Eklenen 24×7 kapsama alanı için Bitdefender’ın yönetilen algılama ve yanıt (MDR) hizmetlerinden yararlanın.

optimized cybersecurity resources

Kaynaklarınızdan En İyi Şekilde Yararlanın

Basitleştirilmiş dağıtım ve güvenlik işlemleri, ilkeler oluşturma, uç noktaları dağıtma, olayları yükseltme, raporları çıkarma ve gözden geçirme ile güvenlik personelinizi serbest bırakın. Kullanışlı Bitdefender konsolu, görevleri devretmeyi ve bulut iş yükü güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmayı kolaylaştırır. Ayrıca Bitdefender, minimum altyapı kaynakları kullanır ve tam sistem taramalarını daha hızlı çalıştırarak kullanıcı üretkenliği üzerinde farkedilmez bir etki yaratır.

enterprise cybersecurity softwares

Siber Güvenlik Uzmanlığından Yararlanın

 

 

Bitdefender hizmetleri ve desteğiyle ekibinizin güvenlik uzmanlığını genişletin. Profesyonel Hizmetlerimiz uzman planlama, tasarım ve konfigürasyon sağlar. Bitdefender e-öğrenme seçenekleri, ekiplerinizi eğitmeyi kolaylaştırır. Ve Yönetilen Tespit ve Müdahale Hizmetleri (MDR) ile deneyimli analistlerden oluşan bir güvenlik operasyonları merkezinin tam tehdit avı uzmanlığına sahip olursunuz. Sizi saldırganların önünde tutan şey 365 gün 24 saat dikkattir.

Siber saldırganların önünde olun

  • BT Yoğunluğu
  • Sınırlı Görünürlük
  • Sürdürülebilirlik
Powerfull cybersecurity software tools

Yönetimi Basitleştirerek Zaman Kazanın

Tüm ortamlarınızı ve uç noktalarınızı tek bir konsoldan merkezi olarak yönetme yeteneğiyle BT ekibinizi güçlendirin. Politikaları tutarlı bir şekilde uygulamayı kolaylaştırın ve temel nedenleri daha hızlı belirlemek ve sorunları daha etkin bir şekilde çözmek için raporlamayı basitleştirin. Bitdefender, çoğu güvenlik yöneticisi görevini otomatikleştirir ve veri erişimini inanılmaz derecede verimli hale getirir.

Improved visibility and performance

Güvenliği Artırın ve Performans Etkisini Azaltın

Güvenlikle ilgili verilere ve performans ölçümlerine erişimi basitleştirin. Bitdefender, güvenlik taramalarıyla ilişkili performans yavaşlamalarını azaltır ve tarama günlüklerine ve karantina raporlarına kolayca erişilmesini sağlar. Kötü amaçlı yazılım saldırıları, ihlaller, engellenen olaylar ve daha geniş altyapı yanıt hızı hakkında kapsamlı ölçümlerle ekibiniz çalışmalarının etkisini artırabilir.

Keeping Up

Korumanıza Güveni Arttırın

Sürekli gelişen bir siber güvenlik çözümü ile genişleyen saldırı yüzeyleri ve agresif tehditlere karşı korumayı yönetin. Bitdefender, kuruluşunuzu tüm uç noktalarda ve konumlarda korumak için dünya çapındaki milyonlarca sensörden gelen milyarlarca günlük tehdit sorgusunu yönetir. Bitdefender, sanallaştırılmış ortamlardan eski sistemlere kadar, fidye yazılımlarını, tedarik zinciri saldırılarını ve diğer yıkıcı tehditleri durdurmak için pazar lideri zekayı kullanır.

Teknoloji Sektörünün İhtiyaç Duyduğu Siber Güvenlik Çözümleri

Cloud and server security solution for companies in technology sector

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

GravityZone Business Security Enterprise - dedicated platform for medium-sized enterprises in tech

GravityZone Business Security Enterprise

Güvenlik olayı ve olay görünürlüğü ile en yüksek düzeyde önleme, genişletilmiş algılama ve yanıt (uç noktalar arası korelasyon) elde edin.

Managed Detection and Response Services dedicated to GravityZone Business Security Premium - dedicated platform enterprises in tech industry

MDR Hizmetleri

7 gün 24 saat izleme, algılama ve önleme ile otomatik iyileştirme için küresel istihbarata ve uzman tehdit avcılarına güvenin.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
Citrix - technology customer testimonial

"Bitdefender, altyapımıza sızmaya yönelik girişimleri %100 başarıyla engelledi. En tehlikelisi bilinmeyendir. Bitdefender, sürekli evrilen teknolojisi aracılığıyla, farkında bile olmadığımız tehditlerden bizi korur. Bu, sistemlerimizi güvende tutmamıza yardımcı oluyor."

John Carver

Citrix Satış Öncesi Direktörü
Mentor - technology customer testimonial

"Çünkü GravityZone sunucularımız üzerindeki yükü büyük ölçüde hafifletti, performans destek talepleri neredeyse kayboldu. Nadiren geldiklerinde, artık kök nedeni güvenliğe izlemiyoruz. Bu, kullanıcı ve yönetici deneyimi açısından daha iyi bir durum sunuyor."

Brian Alexander

Sistem Mimarısı, Mentor
Brian Alexander

"GravityZone bize bütünlüklü bir görünüm ve derin içgörüler sağlıyor. Her şeyin şifrelenmiş olduğunu ve en güncel kötü amaçlı yazılım tanımlamalarına sahip olduğunu doğrulayabiliriz. Binlerce mil uzanan 8.000 sanal sunucumuz ve fiziksel cihazımız üzerinde merkezi bir görünüm son derece değerlidir."

Dan Leming

Tyler Technologies, Son Kullanıcı Hizmetleri, IT Yöneticisi
SeSa -  - technology customer testimonial

"GravityZone'ı kullanmaya başladığımızdan beri başarılı bir saldırı görmüş değiliz. Hatta sıfır gün saldırıları gerçekleştiğinde, ki bunların imzaları yoktur, GravityZone davranışı analiz eder ve neredeyse anında kötü amaçlı yazılımı engeller."

Alberto Santini

SeSa, Baş Bilgi Güvenliği Sorumlusu
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5