fbpx

Bitdefender ile kariyerinizi geliştirin

Hayatınızın misyonunu üstlenin: dijital dünyayı daha güvenli hale getirmek. Küresel fırsatlar ve sınırsız büyüme potansiyeli ile Bitdefender'da yeni bir pozisyonda başarılı olmanıza yardımcı olmaya hazırız.

Bir işten daha fazlası, dijital dünyayı daha güvenli hale getirme misyonu

Siber güvenlik alanında küresel bir lider:

Bitdefender'da siber güvenlik alanında çığır açan yeniliklere öncülük eden, dünya çapında milyonlarca tüketiciyi ve binlerce işletmeyi koruyan öncü bir ekibe katılın

İnovasyon tarafından yönlendirilir:

Bitdefender'ın çalışanlarımıza ve teknolojimize yaptığı yatırımlar, güvenlik endüstrisinde büyük ilerlemelere yol açıyor. Sürekli olarak bağımsız testlerde liderlik ediyoruz ve büyük endüstri analist firmaları ve önemli medya kuruluşları tarafından tanınıyoruz. Parlak beyinlerden oluşan ekibimiz 440 patentin güvence altına alınmasına yardımcı oldu ve teknolojimiz dünyanın en tanınmış 150'den fazla teknoloji markası tarafından lisanslandı.

Gelecek için araştırma ve mühendislik:

1.600'den fazla çalışanımızın yarısı mühendislik ve araştırma alanında çalışan Bitdefender, dijital dünyanın geleceğini güvence altına almada çok önemli bir role sahiptir. Güvenlik laboratuvarları ekibimiz, siber suçlarla mücadelenin ön saflarında yer alıyor ve büyük tehdit keşifleri için sık sık haberlerde yer alıyor ve endüstri etkinliklerinde ve konferanslarda konuşmacı olarak öne çıkıyor.

Pattern
double patttern

Çalışan Bakış Açıları

Bitdefender'da profesyonel olarak çok büyüdüm ve işimin pek çok insan üzerinde gerçek bir etkisi oldu. Siber suçlarla mücadele konusundaki çalışmalarım, çevrimiçi dünyayı hem işletmeler hem de internette gezinen insanlar için daha güvenli bir yer haline getirmeye yardımcı oluyor. Onları korumaya yardımcı olmak beni her sabah işimi yapmak için motive ediyor.
Cristina Vatamanu Kıdemli Ekip Lideri, Siber Tehdit İstihbarat Laboratuvarı