Bitdefender ile kariyerinizi geliştirin

Hayatınızın misyonunu üstlenin: dijital dünyayı daha güvenli hale getirmek. Bitdefender’da yeni bir pozisyonda gelişmenize yardımcı olmaya hazırız.

Bir işten daha fazlası, dijital dünyayı daha güvenli hale getirmek bir görevdir

Siber güvenlikte küresel bir lider:

Bitdefender’da siber güvenlikte çığır açan yeniliklere öncülük eden, dünya çapında milyonlarca tüketiciyi ve binlerce işletmeyi koruyan öncülerden oluşan bir ekibin parçası olun.

Kariyer

Bitdefender CEO’su Florin Talpes, 2001 yılında şirketi kuran öncü ekibiyle siber güvenliğin geleceğini şekillendiren uzun bir yolculuğun başlangıcı oldu.

Kariyer

İnovasyon tarafından yönlendirilen:

Bitdefender’ın teknolojimize yaptığı yatırımlar, güvenlik endüstrisinde büyük ilerlemeler sağlıyor. Sürekli olarak bağımsız testler yürütüyoruz ve büyük endüstri analist firmaları ve önemli medya kuruluşları tarafından tanındık. Parlak zekalardan oluşan ekibimiz 440 patentin güvence altına alınmasına ve sayılmasına yardımcı oldu ve teknolojimiz dünyanın en tanınmış 150’den fazla teknoloji markası tarafından lisanslandı.

Gelecek için araştırma ve mühendislik:

1.600’den fazla mühendislik ve araştırma çalışanımızın yarısı ile Bitdefender, dijital dünyanın geleceğini güvence altına almada çok önemli bir role sahiptir. Güvenlik laboratuvarları ekibimiz siber suçla mücadelenin ön saflarında yer alır ve sık sık büyük tehdit keşifleriyle ilgili haberlerde yer alır ve sektör etkinlikleri ve konferanslarında öne çıkan konuşmacılar arasında yer alır.

Kariyer
Kariyer

Çalışan Perspektifleri

Bitdefender'da profesyonel olarak çok büyüdüm ve çalışmalarım pek çok insan üzerinde gerçek bir etki yarattı. Siber suçla mücadeledeki işim, çevrimiçi dünyayı hem işletmeler hem de internette gezinen insanlar için daha üzücü bir yer haline getirmeye yardımcı oluyor. Onları korumaya yardımcı olmak beni her sabah işimi yapmak için motive ediyor.

Cristina Vatamanu

Kıdemli Ekip Lideri, Siber Tehdit İstihbarat Laboratuvarı