financial services cybersecurity solutions

Finansal Hizmetler Siber Güvenlik Çözümleri

Bitdefender'ın finansal hizmetlere yönelik önde gelen siber güvenlik çözümleriyle katı düzenlemelere ayak uydurun ve saldırganları zekice alt edin. Rekabetçi kalmak ve büyümeyi teşvik etmek için güvenlik performansı cezasını ortadan kaldırın.

Bankacılıkta Siber Güvenlik

banking cybersecurity solutions

Güvenliği ve Performansı Artırın

Performansı etkilemeden dayanıklılığı artırın ve büyümek için nefes alma alanı kazanın. Bulut ve sanallaştırma güvenliği, tam disk şifreleme, Sandbox Analizörü ve HyperDetect dahil olmak üzere 30'dan fazla gelişmiş koruma katmanıyla Bitdefender, minimum CPU kaynağı kullanarak saldırıların %99'unu otomatik olarak önler. Ayrıca arka planda sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece dağıtım, tarama ve güncellemeler sırasında ekiplerinizin üretken kalmasını sağlayabilirsiniz.

improved banking devices and data security

Tam Görünürlükle Uyumluluğu Basitleştirin

Gelişen finans sektörü düzenlemelerine ayak uydurmayı kolaylaştırın. Hızla büyüyen sanallaştırılmış ortamınızı, her şeyi kapsayan ve denetim raporlamasını kolaylaştıran yüksek performanslı bir güvenlik kurulumuyla koruyun. Bitdefender, gelişmiş saldırıları ve sıfır gün tehditlerini sektör lideri etkinlikle tespit ederek altyapı ve uç noktalardaki finansal verileri korur.

 

financial data safety

Esnek Çözümlerle BT İş Yüklerini Hafifletin

Stratejik girişimlere odaklanabilmeleri için BT ekibinize zaman kazandırın. Mevcut kontrollerin otomatik olarak kaldırılması ve Active Directory ile sorunsuz entegrasyonun da dahil olduğu hızlı ve kolay dağıtım sayesinde, ek yük olmadan güvenliği artırabilirsiniz. Şifrelemeyi dakikalar içinde kullanıma alın ve tek bir konsoldan ek sağlamlaştırma katmanları ekleyin. Ölçeklendikçe avantajlar artar; yönetim basit kalır.

Finansal Kurumlar için Gelişmiş Siber Güvenlik

  • Görünürlük Boşlukları
  • Maliyetler ve Karmaşıklık
  • Gelişen Tehditler
Atack kill chain visualization

Perspektifi Genişletin, Araştırmaları İyileştirin

Daha hızlı araştırmak, raporlamak ve düzeltmek için saldırı öldürme zincirini görselleştirin. Bitdefender, temel nedeni bulmak ve önleyici tedbirleri güçlendirmek için bir olaydan önce ve sonra ne olduğunu görmenizi sağlar. Ayrıca risk altındaki kullanıcıları ve cihazları tespit ederek eğitim ve iyileştirmeye öncelik verebilirsiniz.       

cost efective financial services cybersecurity solutions

Siber Güvenliği Merkezileştirin ve Kolaylaştırın

Birden fazla güvenlik çözümünün bir araya getirilmesi, korumanızda kör noktalar oluşturur ve ekstra iş gerektirir. Ayrıca, ölçeklendikçe yeni araçların entegre edilmesi karmaşıklığı artırarak BT ekiplerini yavaşlatır. Bitdefender, tüm ortamınızı yönetebileceğiniz tek bir konsolla tüm bunları çözer. Güçlü, merkezi bir çözümle boşlukları kapatın, gürültüyü azaltın ve maliyetleri kontrol edin.

financial data security

Proaktif Katmanlarla Dayanıklılık Oluşturun

Bankacılık işlemleri şubelerden buluta geçerken büyüyen saldırı yüzeyinizi koruyun. Bitdefender, sizi motive olmuş siber suçluların ve gelişen tehditlerin önünde proaktif olarak önde tutmak için arka planda sürekli risk değerlendirmeleri yürütür. En gelişmiş saldırıların en iyi performansla tespit edilmesine güvenin ve zaman alan hatalı tespitleri en aza indirin.  

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
W&W Informatik GmbH - customer testimonial

"Bitdefender, altyapımıza bir güvenlik vergisi uygulamadan sanal ortamımızı koruyor. Donanım üzerinde ROI'yi önemli ölçüde artırdık ve uygulama performansıyla son kullanıcı memnuniyetini artırdık. Ve şimdi IT ekibimiz stratejik projelere ve müşterilere odaklanacak zamanı buluyor."

Björn Beigl, Sistem Mühendisi, W&W Informatik GmbH

Wüstenrot & Württembergische Group
Commerce State Bank -customer testimonial

"Bitdefender otomatik olarak kötü amaçlı yazılımları veya casus yazılımları yakalar ve kaldırır. Web filtreleri ve sezgisel analizlerle, GravityZone HyperDetect kötü amaçlı yazılımların davranışını olay anında öğrenir, daha sonra bir kural veya imza oluşturmaktan ziyade, çok güçlü bir özellik."

Peter Garancis, Başkan Vekili, Information Technology

Commerce State Bank
Creditsafe Group - customer testimonial

"Şifreleme dağıtımı zorlayıcı bir görev olabilir. Sadece birkaç tıklamayla, şifrelemeyi sadece 30 dakikada uyguladık ve kullanıcılar bunu bile fark etmediler. Proje bizim için büyük bir başarıydı."

Dan Crofts, Kıdemli Altyapı Mühendisi

Creditsafe Group

"Bitdefender'ın yerinde konsolu ile tüm ortamı yönetmek kolay ve açıktır. Filtreleme ve raporlama araçları bize çok fazla görünürlük sağlıyor."

Simon Gassman, CIO ve Genel müdür

Quilvest (Switzerland) Ltd.
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5