Finansal Hizmetler
Siber Güvenlik Çözümleri

Bitdefender’ın finansal hizmetler için önde gelen siber güvenlik çözümleri ile katı düzenlemelere ayak uydurun ve saldırganları zekâsıyla alt edin. Rekabetçi kalmak ve büyümeyi desteklemek için güvenlik performansı cezasını ortadan kaldırın.

Bankacılıkta Siber Güvenlik

Güvenliği ve Performansı İyileştirin

Performansı etkilemeden esnekliği artırın ve büyümek için nefes alma alanı kazanın. Bulut ve sanallaştırma güvenliği, tam disk şifreleme, Sandbox Analyzer ve HyperDetect dahil olmak üzere 30’dan fazla gelişmiş koruma katmanıyla Bitdefender, minimum CPU kaynakları kullanırken saldırıların %99’unu otomatik olarak önler. Ayrıca, arka planda sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece dağıtım, taramalar ve güncellemeler sırasında ekiplerinizin üretkenliğini sürdürebilirsiniz.

Finansal Hizmetler
Finansal Hizmetler

Tam Görünürlük ile Uyumluluğu Basitleştirin

Gelişen finans sektörü düzenlemelerine ayak uydurmayı kolaylaştırın. Hızla büyüyen sanallaştırılmış ortamınızı, her şeyi kapsayan ve denetimler için raporlamayı kolaylaştıran yüksek performanslı bir güvenlik kurulumuyla koruyun. Bitdefender, sektör lideri etkinlikle gelişmiş saldırıları ve sıfırıncı gün tehditlerini tespit ederek altyapı ve uç noktalarda finansal verileri korur.

Esnek Çözümlerle BT İş Yüklerini Hafifletin

Stratejik girişimlere odaklanabilmeleri için BT ekibinizi serbest bırakın. Mevcut denetimlerin otomatik olarak kaldırılması ve Active Directory ile sorunsuz entegrasyon dahil olmak üzere hızlı ve kolay dağıtım sayesinde, ek yük olmadan güvenliği artırabilirsiniz. Şifrelemeyi dakikalar içinde kullanıma açın ve tek bir konsoldan ek sertleştirme katmanlarını birleştirin. Ölçekledikçe faydalar birleşir — yönetim basit kalır.

Finansal Hizmetler

Finansal Kurumlar için Gelişmiş Siber Güvenlik

Finansal Hizmetler

Perspektifi Genişletin, Araştırmaları İyileştirin

Daha hızlı araştırmak, raporlamak ve düzeltmek için saldırı öldürme zincirini görselleştirin. Bitdefender, temel nedeni bulmak ve önleyici tedbirleri güçlendirmek için bir olaydan önce ve sonra ne olduğunu görmenizi sağlar. Ayrıca, eğitim ve iyileştirmeye öncelik verebilmeniz için risk altındaki kullanıcıları ve cihazları tanımlar.

Finansal Hizmetler

Siber Güvenliği Merkezileştirin ve Kolaylaştırın

Birden fazla güvenlik çözümünü bir araya getirmek, korumanızda kör noktalar oluşturur ve ekstra iş ekler. Ayrıca, ölçekledikçe yeni araçları entegre etmek karmaşıklığı artırarak BT ekiplerini yavaşlatır. Bitdefender, tüm ortamınızı yönetmek için tüm bunları tek bir konsolla çözer. Güçlü, merkezi bir çözümle boşlukları kapatın, gürültüyü azaltın ve maliyetleri kontrol edin.

Finansal Hizmetler

Proaktif Katmanlarla Dayanıklılık Oluşturun

Bankacılık işlemleri şubelerden buluta geçerken büyüyen saldırı yüzeyinizi koruyun. Bitdefender, sizi motive olmuş siber suçluların ve gelişen tehditlerin önünde proaktif olarak tutmak için arka planda sürekli risk değerlendirmeleri yürütür. En gelişmiş saldırıların en yüksek performanslı tespitine güvenin ve zaman alan yanlış pozitifleri en aza indirin.

Kapsamlı Finansal Siber Güvenlik Çözümleri

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

İş İstasyonları için GravityZone Güvenliği

Makine öğrenimi ile güçlendirilmiş katmanlı bir mimariyle gelişmiş tehditleri önleyin, tespit edin ve otomatik olarak engelleyin.

Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı

Genişletilmiş tehdit algılama, odaklanmış soruşturma ve etkili müdahale ile motive olmuş siber suçlulardan bir adım önde olun.

Sektör Tanıma

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Finansal Hizmetler
Finansal Hizmetler
Finansal Hizmetler
Finansal Hizmetler
Finansal Hizmetler
Finansal Hizmetler

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bankaların Başı Veri İhlalleriyle Dertte

Kobi Çalışanları Kimlik Avı Dolandırıcılığına Karşı Savunmasız

Yapı Kredi ve Bitdefender Antivirüs'ten Kob'lere Siber Güvenlik Dopingi

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Finansal Hizmetler