Sertifikalar

SOC2 Type 2 Uyumlu

SOC2 Tip 2 Uyumlu

Bitdefender, Hizmet Organizasyonu Kontrol 2 (SOC2) Tip 2 sertifikasına sahiptir ve müşteri verilerini yakından koruma taahhüdünü işletme etkin bir şekilde kanıtlamaktadır.

Güvenlik kontrollerimiz her yıl denetlenir ve Güvenlik, Gizlilik ve Erişilebilirlik ilkeleri için AICPA SSAE-16 SOC 2 kılavuzlarına uyarlar. 

Raporun ilk sayfası burada bulunabilir ve tam rapor talep üzerine temin edilebilir.

HIPAA Uyumlu

HIPAA Uyumlu

Bitdefender, Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası (HIPAA) gerekliliklerini yerine getirmek üzere HIPAA Güvenlik Kuralı ve HIPAA Veri İhlali Bildirim Kuralı gerekliliklerini yerine getirerek HIPAA sertifikasına sahiptir. Bu, 2009 Sağlık Bilgi Teknolojileri ve Ekonomik ve Klinik Sağlık (HITECH) Yasası ve 2013 Omnibus Kuralı tarafından resmileştirilmiştir.

Güvenlik kontrollerimiz her yıl Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası hükümlerini takip eder. 

Raporun ilk sayfası burada bulunabilir ve tam rapor talep üzerine temin edilebilir.

ISO 27001: Bilgi güvenliği yönetimi

ISO 27001: Bilgi güvenliği yönetimi

ISO 27000 ailesi standartları, organizasyonların bilgi varlıklarını güvende tutmalarına yardımcı olur.

Standart, organizasyonların finansal bilgi, fikri mülkiyet, çalışan bilgileri veya üçüncü taraflar tarafından emanet edilen bilgi gibi varlıkların güvenliğini yönetmelerine yardımcı olur.

Sertifika burada bulunabilir.

ISO 27017: Bulut güvenliği kontrolleri için uygulama kılavuzu

ISO 27017: Bulut güvenliği kontrolleri için uygulama kılavuzu

ISO 27017, bulut hizmet sağlayıcıları ve kullanıcıları için daha güvenli bir bulut tabanlı ortam oluşturmak ve güvenlik sorunlarının riskini azaltmak amacıyla geliştirilen bir güvenlik standardıdır. Bu, bilgi güvenliği yönetimi hakkında en iyi uygulama önerileri sunan ISO/IEC 27000 ailesinin bir parçasıdır. 

Sertifika burada bulunabilir.

ISO 9001: Kalite yönetim sistemleri

ISO 9001: Kalite yönetim sistemleri

ISO 9001, dünya genelinde milyonlarca işletme tarafından kullanılan en iyi uygulama yönetim çerçevesidir ve iş uygulamalarını standartlaştırmak ve iş performansını iyileştirmek için kullanılır.

Bu standart, organizasyonların müşteri ve ilgili yasal ve düzenleyici gereksinimlere sürekli olarak uygun ürünler sunma yeteneklerini göstermelerine yardımcı olur ve ayrıca müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlar, bunu sistem etkin bir şekilde uygulayarak, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve müşteri ve ilgili yasal ve düzenleyici gereksinimlere uygunluğun güvencesi dahil. 

Sertifika burada bulunabilir.

VMware uyumlu

VMware uyumlu

Bitdefender GravityZone, VMware Ready - Networking and Security olarak sertifikalandı ve aşağıdaki için doğrulandı:

CITRIX READY®

CITRIX READY®

Bitdefender'in Citrix XenServer® ve Citrix XenDesktop® ile uyumlu olduğunu onaylayan Citrix Ready onayı, sanal veri merkezleri için kapsamlı bir güvenlik çözümünü müşterilere sağlar.

“Bitdefender'ın Citrix Ready programının bir üyesi olması, Citrix ortamı için optimize edilmiş güvenlik çözümleri sunma çabalarımızın önemli bir adımıdır,” dedi Aimee Catalano, Citrix İttifak Pazarlama Başkan Yardımcısı. “Bitdefender teklifi, daha kolay bir şekilde dağıtılabilen ve yönetilebilen daha kapsamlı güvenlik yaklaşımlarına olan artan talebi karşılamaya yardımcı olacaktır.”

OPSWAT UYUMLULUK SERTİFİKALI 2013

OPSWAT UYUMLULUK SERTİFİKALI 2013

OPSWAT Sertifikasyonu, güvenlik uygulamalarının önde gelen ağ ve teknoloji çözümleri ile uyumlu olduğunu doğrular.

Bitdefender Endpoint Security 5.x, Antiphishing, Antispyware, Antivirus, Firewall ve URL Filtreleme kategorileri için Gold OPSWAT sertifikası almıştır.

Bitdefender Business Client 3.x, Antiphishing, Antispyware, Antivirus, Yedekleme İstemcisi ve Güvenlik Duvarı kategorileri için Gold OPSWAT sertifikası almıştır.

OPSWAT çerçevesinin entegrasyonuna dayanarak, Bitdefender Endpoint Security 5.x ve Bitdefender Business Client 3.x, diğer üreticilerin çözümleri üzerinde de sertifikalıdır. Örneğin:

Cisco NAC sertifikalıdır - Daha fazla bilgi

Cisco NAC - Daha fazla bilgi

Juniper Host Checker - Daha fazla bilgi

F5 BIG-IP - Daha fazla bilgi

FARONICS DEEP FREEZE UYUMLU

FARONICS DEEP FREEZE UYUMLU

Faronics, çoklu kullanıcı bilgisayar ortamlarını yönetmeye, basitleştirmeye ve güvence altına almaya yardımcı olan yazılımlar sunar. Bitdefender Endpoint Security, her yeniden başlatmada bir bilgisayarı orijinal yapılandırmasına anında geri getiren çekirdek düzeyde bir yazılım olan Deep Freeze ile uyumlu olarak çalışır.

MICROSOFT® WINDOWS 8 İLE UYUMLU

MICROSOFT® WINDOWS 8 İLE UYUMLU

"Uyumlu - Windows 8 Logosu", bu ürünlerin Windows 8 için kurulum, performans, güvenilirlik ve güvenlik kapsayan Microsoft uyumluluk testlerini başarıyla geçtiği anlamına gelir.

MICROSOFT® WINDOWS 7 İLE UYUMLU

MICROSOFT® WINDOWS 7 İLE UYUMLU

"Uyumlu - Windows 7 Logosu", bu ürünün 64-bit ve 32-bit Windows 7 için Microsoft tarafından tasarlanan kurulum, performans, güvenilirlik ve güvenlik testlerini başarıyla geçtiği anlamına gelir. "Windows 7 ile Uyumlu" logosunu kazanmak için yazılım ve donanım, Windows 7 ile uyumlu olduklarını doğrulamak için Microsoft tarafından tasarlanmış kurulum, performans, güvenilirlik ve güvenlik testlerini geçmelidir, bu nedenle bu ürünlerin Windows 7 ile uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz.

MICROSOFT® WINDOWS 2008 R2 VE EXCHANGE 2010 İÇİN ONAYLI

MICROSOFT® WINDOWS 2008 R2 VE EXCHANGE 2010 İÇİN ONAYLI

Windows 2008 R2 için sertifikalı, uygulamanın platform üzerindeki en iyi uygulamalar için Microsoft'un teknik standartlarını karşıladığını ve kritik görev ortamları için hazır olduğunu gösterir. Sertifikalı olan aşağıdaki çözümler bulunmaktadır: Bitdefender Security for Exchange 3.5, Bitdefender Security for Mail Servers 3.5, Bitdefender Security for SharePoint 3.5. Ayrıca, Bitdefender Security for Exchange 3.5 Exchange 2010 Onaylı bir çözümdür.

Nutanix AHV Ready

Nutanix AHV Hazır

Bitdefender GravityZone, Nutanix tarafından şu şekilde onaylanmıştır:

  • Nutanix Hazır ve Entegre - AHV
  • Nutanix Hazır - Blueprint
  • Nutanix Hazır - Dosyalar

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5