Sertifikalar

Sertifikalar

ISO 9001: Kalite yönetim sistemleri

ISO 9001, iş uygulamalarını standart hale getirmek ve iş performansını iyileştirmek için dünya çapında milyonlarca işletme tarafından kullanılan en iyi uygulama yönetimi çerçevesidir. Bu standart, kuruluşların müşteri ve geçerli yasal ve düzenleyici gereksinimleri karşılayan ürünleri tutarlı bir şekilde sağlama yeteneklerini göstermelerine yardımcı olur ve aynı zamanda etkin uygulama yoluyla müşteri memnuniyetini artırmayı…
Sertifikalar

SOC2 Tip 2 Uyumlu

Bitdefender, Hizmet Organizasyonu Kontrolü 2 (SOC2) Tip 2 sertifikasına sahiptir ve satıcının müşteri verilerini operasyonel olarak etkili bir şekilde yakından koruma taahhüdünü kanıtlamaktadır. Güvenlik kontrollerimiz, Güvenlik, Gizlilik ve Kullanılabilirlik ilkelerine ilişkin AICPA SSAE-16 SOC 2 yönergeleri izlenerek her yıl denetlenir. 

Sertifikalar

ISO 9001: Kalite yönetim sistemleri

ISO 9001, iş uygulamalarını standart hale getirmek ve iş performansını iyileştirmek için dünya çapında milyonlarca işletme tarafından kullanılan en iyi uygulama yönetimi çerçevesidir.

Bu standart, kuruluşların müşteri ve geçerli yasal ve düzenleyici gereksinimleri karşılayan ürünleri tutarlı bir şekilde sağlama yeteneklerini göstermelerine yardımcı olur ve ayrıca sistemin sürekli iyileştirilmesine yönelik süreçler ve standartlara uygunluk güvencesi de dahil olmak üzere sistemin etkin bir şekilde uygulanması yoluyla müşteri memnuniyetini artırmayı amaçlar. 

Sertifikalar

VMware ready

Bitdefender GravityZone, VMware Ready – Networking and Security olarak onaylanmıştır ve aşağıdakiler için doğrulanmıştır:

Sertifikalar

CITRIX READY®

Bitdefender tarafından Citrix XenServer® ve Citrix XenDesktop® ile Sanallaştırılmış Ortamlar için Güvenliğin Citrix Ready doğrulaması, müşterilere sanallaştırılmış veri merkezleri için kapsamlı güvenlik çözümü sağlar.

Citrix Alliance Pazarlama Başkan Yardımcısı Aimee Catalano, “Bitdefender’ın Citrix Ready programına üye olması, iş ortaklarımıza ve onların müşterilerine Citrix ortamı için optimize edilmiş güvenlik çözümleri sunma çabalarımızda önemli bir adımdır” dedi. “Bitdefender teklifi, kolayca dağıtılan ve yönetilen daha kapsamlı güvenlik yaklaşımlarına yönelik artan talebi karşılamaya yardımcı olacak.”

Sertifikalar

FARONICS DERİN DONDURMA İLE UYUMLU

Faronics, çok kullanıcılı bilgi işlem ortamlarının yönetilmesine, basitleştirilmesine ve güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan yazılımlar sunar.
Bitdefender Endpoint Security //enterprise.bitdefender.com/support/Configuring-Faronics-Deep-Freeze-to-work-along-with-Endpoint-Security-1190.html, anında çalışan çekirdek düzeyinde yazılım yardımcı programı Deep Freeze ile uyumludur.
Her yeniden başlatma ile bir bilgisayarı orijinal yapılandırmasına geri yükler.
Daha fazla oku
Sertifikalar

MICROSOFT® WINDOWS 8 İLE UYUMLU

“Uyumlu – Windows 8 Logosu”, bu ürünlerin Microsoft’un kurulum, performans, güvenilirlik ve güvenliği kapsayan Windows 8 uyumluluk testlerini geçtiği anlamına gelir.

Sertifikalar

MICROSOFT® WINDOWS 7 İLE UYUMLU

“Uyumlu – Windows 7 Logosu”, bu ürünün Microsoft’un 64-bit ve 32-bit Windows 7 için uyumluluk testlerini geçtiği anlamına gelir. “Windows 7 ile Uyumlu” logosunu kazanmak için yazılım ve donanım, Microsoft tarafından tasarlanan kurulum, performans, güvenilirlik, ve güvenlik testleri sayesinde bu ürünlerin Windows 7 ile uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz.

Sertifikalar

MICROSOFT® WINDOWS 2008 R2 VE EXCHANGE 2010 İÇİN SERTİFİKALI

Windows 2008 R2 sertifikası, uygulamanın platformdaki en iyi uygulamalar için Microsoft’un teknik çıtasını karşıladığını ve kritik görev ortamları için hazır olduğunu gösterir. Aşağıdaki sertifikalı çözümler: Exchange 3.5 için Bitdefender Güvenliği, Posta Sunucuları 3.5 için Bitdefender Güvenliği, SharePoint 3.5 için Bitdefender Güvenliği. Ayrıca Bitdefender Security for Exchange 3.5, Exchange 2010 Sertifikalı bir çözümdür.

Sertifikalar

Nutanix AHV Ready

Bitdefender GravityZone, Nutanix tarafından şu şekilde onaylanmıştır:

Sertifikalar

OPSWAT BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK SERTİFİKALI 2013

OPSWAT Sertifikasyonu, güvenlik uygulamalarının önde gelen ağ ve teknoloji çözümleriyle uyumlu olduğunu doğrular

Bitdefender Endpoint Security 5.x, Kimlik Avına Karşı Koruma, Casus Yazılımdan Koruma, Antivirüs, Güvenlik Duvarı ve URL Filtreleme kategorileri için Altın OPSWAT sertifikası aldı.

Bitdefender Business Client 3.x, Antiphishing, Antispyware, Antivirus, Backup Client ve Firewall kategorileri için Gold OPSWAT sertifikası almıştır.

OPSWAT çerçevesinin entegrasyonuna dayalı olarak Bitdefender Endpoint Security 5.x ve Bitdefender Business Client 3.x, diğer satıcıların çözümlerinde de sertifikalandırılmıştır. Örneğin:

Cisco NAC sertifikalı – Daha fazla bilgi edinin

Cisco NAC – Daha fazla bilgi edinin

Juniper Host Checker – Daha fazla bilgi edinin

F5 BIG-IP – Daha fazla bilgi

Sertifikalar

HIPAA Uyumlu

Bitdefender, 2009 tarihli Ekonomik ve Klinik Sağlık için Sağlık Bilgi Teknolojisi (HITECH) Yasası ve Omnibus Kuralı tarafından resmileştirilen HIPAA Güvenlik Kuralı gerekliliklerini ve HIPAA İhlal Bildirimi Kuralı gerekliliklerini karşılamak üzere onaylanmış Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasasıdır (HIPAA) Güvenlik kontrollerimiz, Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası hükümlerine göre her yıl denetlenmektedir.

Coalfire HIPAA Uyumluluk Raporunun tamamına buradan erişin