anti-exploit and zero-days security solutions

Exploit Savunması

Bitdefender’ın gelişmiş exploit önleme teknolojisi, kaçamak istismarların üstesinden gelir ve yazılım açıklarından yararlanan zero-day saldırılarını durdurur.

Modern Tehditleri Savuşturun

Blue pattern

Bitdefender'ın gelişmiş istismar önleme teknolojileri, sıfır gün tehditlerine karşı koruma sağlar ve müşterilere, tarayıcılar, belge okuyucular, medya dosyaları ve çalışma zamanı (örn. Flash, Java) gibi bellekten ve savunmasız uygulamalardan yararlanan saldırılara karşı ekstra bir koruma katmanı sağlar.


Gelişmiş istismar önleme teknolojisi ve makine öğrenimi, savunmasız uygulamaları güçlendirir ve saldırı yüzeyini azaltır.

Daha Fazla
  • İstismar Önleme
  • Bellek Koruması
  • Azaltılmış Saldırı Yüzeyi
Avoid exploits and zero-days before execution

Gelişmiş istismar önleme, kaçak istismar tekniklerini önleyen ve tespit eden proaktif yeni bir teknolojidir. Güvenlik ihlallerini önlemek için uygulama veya süreç düzeyindeki güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde yakınlaştırabilir.

Değerli varlıklar riske atılmadan önce siber suç faaliyetleri hızlı bir şekilde durdurulabilir.

disable memory malicious processes

Gelişmiş istismar önleme teknolojisi, önemli yürütme noktalarında yapısal analizin yürütüldüğü süreç belleğini sürekli olarak izler.

Siber suçluların ayrıcalıkları artırmasını ve hafıza alanına saldırılar gerçekleştirmesini engeller. Gelişmiş İstismar Önleme , etkinlik hakkında rapor verebilir veya saldırgan hedeflerine ulaşmadan önce kötü amaçlı süreci anında sonlandırabilir.

Green box with pattern

Gelişmiş istismar önleme, güvenliği güçlendiren ve tehdit aktörlerinin düşmanca ele geçirmesini önleyen modüler kontroller sağlar.

Yakın zamanda ortaya çıkan herhangi bir sıfır gün güvenlik açığı veya yayınlanmış bir CVE (Ortak Güvenlik Açıkları ve Etkilenmeler kataloğu), geri dönüş odaklı programlama (ROP) veya Kabuk Kodu Yürütme girişimleri gibi tekniklere karşı agresif kontroller ayarlanarak hızlı bir şekilde giderilebilir.

Girl with Ipad

Sertleştirilmiş Savunmalar

Bitdefender, bağımsız testlere göre endüstri lideri tespitler sunmaya devam ediyor, özellikle sıfır gün tehditlerine karşı koruma alanında, web ve e-posta dahil. Tespitler, güvenlik olaylarıyla ilişkilendirilir ve artırılmış görünürlük için Uç Nokta Tespit ve Tepki (EDR)'ye sağlanır.

best exploit protection in independet tests

Yükseltilmiş güvenlik

Bitdefender birden fazla patente sahiptir ve tüm üçüncü taraf bağımsız testlerde 1. sırada yer almaktadır . Üstün makine öğrenimimiz ağ kaynaklarına barikat kurar ve rakiplerin tutunmasını engeller. Katmanlı güvenlik modeli, derinlemesine araştırmalar gerçekleştirir ve her türlü düşmanca ele geçirme girişimini engeller. Bitdefender, modern saldırılara karşı savunmayı güçlendirmek için gelişmiş gerçek dünya testlerinde rakiplerini geride bırakıyor.

Anti-exploit and zero-day cyber attacks protection for SMBs

GravityZone Business Security

Merkezi yönetim, kolay dağıtım ve bulut ya da on-prem yönetim konsolu arasında seçim yapma özgürlüğü sunarken yüksek performans ve koruma sağlayan, kaynakları verimli kullanan bir güvenlik çözümü.

Anti-exploit and zero-day protection for enterprises and large organizations

GravityZone Business Security Premium

30'dan fazla makine öğrenimi odaklı güvenlik teknolojisi katmanıyla kuruluşunuzu Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT'ler) ve fidye yazılımları gibi karmaşık siber saldırılara karşı korur.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • 2019 Forrester Wave leader - cloud workload security
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
GravityZone - anti-exploit and zero-day protection - testimonial

"Bitdefender GravityZone, en iyi uç nokta güvenliğini sağladı ve güncel, iyi düzenlenmiş raporlama sunuyordu. Ayrıca GravityZone'un Windows, Mac, sanal ve bulut altyapımızda birleşik bir görünüm sunması oldukça güzel."

Randy Whitten

IT ve Operasyonlar Direktörü, SambaSafety
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5