Exploit Savunması

Bitdefender’ın gelişmiş exploit önleme teknolojisi, kaçamak istismarların üstesinden gelir ve yazılım açıklarından yararlanan zero-day saldırılarını durdurur.

Modern Tehditleri Karşı Savunma

Exploit Savunması

Bitdefender’ın gelişmiş anti-exploit teknolojileri, zero-day tehditlerine karşı koruma sağlar ve tarayıcılar, belge okuyucular, medya dosyaları ve runtime (yani Flash, Java) gibi bellek ve savunmasız uygulamalardan yararlanan saldırılara karşı kullanıcılara ekstra bir koruma katmanı sağlar.

Gelişmiş anti-exploit teknolojisi, makine öğrenimi ile birlikte savunmasız uygulamaları güçlendirir ve saldırı yüzeyini azaltır.

Exploit Savunması
Gelişmiş anti-exploit, istismardan kaçınma tekniklerini önleyen ve tespit eden proaktif yeni bir teknolojidir. Güvenlik ihlallerini önlemek için uygulama veya süreç düzeyindeki güvenlik açıklarını hızla farkındalık yaratır. Kritik verileriniz tehlikeye atılmadan önce siber suç faaliyetleri hızla durdurulabilir.
Exploit Savunması
Gelişmiş anti-exploit teknolojisi, önemli execution noktaları sırasında yapısal analiz yaptığı bellekte yapılan işlemleri sürekli olarak izler. Siber suçluların ayrıcalık kazanmasını ve bellek alanında saldırıları başlatmasını engeller. Advanced Anti-Exploit, etkinlik hakkında rapor verebilir veya saldırgan hedeflerine ulaşmadan önce kötü amaçlı süreci hemen durdurabilir.
Exploit Savunması
Gelişmiş anti-exploit, güvenliği güçlendiren ve tehdit aktörleri tarafından düşmanca bir ele geçirmeyi önleyen modüler kontroller sağlar. Herhangi bir güncel zero-day güvenlik açığı veya yayınlanmış bir CVE, geri dönüş odaklı programlama (ROP) veya Shellcode Execution girişimleri gibi tekniklere karşı agresif kontroller ayarlanarak hızla ele alınır ve engellenir.
Exploit Savunması

Güçlendirilmiş Savunma

Bitdefender, özellikle web ve e-posta dahil olmak üzere zero-day tehditlere karşı korumada, birden fazla bağımsız teste göre güvenlik lideri algılama başarısını sürdürüyor. Algılamalar, güvenlik olaylarıyla ilişkilendirilir ve gelişmiş görünürlük için Uç Nokta Algılama ve Yanıtına (EDR) aktarılır.

Arttırılmış Güvenlik

Bitdefender, birden fazla patente sahiptir ve tüm üçüncü parti bağımsız testlerde 1 numaradır. Üstün makine öğrenimimiz, ağ kaynaklarına barikat kurar ve siber saldırganlara bir zaafiyet oluşturmasını engeller. Katmanlı güvenlik modeli, derinlemesine incelemeler gerçekleştirir ve herhangi bir kötü niyetli ele geçirme girişimini önler. Bitdefender, modern saldırılara karşı savunmayı güçlendirmek için geliştirilmiş gerçek dünya testlerinde rakiplerini geride bırakıyor.

Exploit Savunması

Sektör Tanıma

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Exploit Savunması
Exploit Savunması
Exploit Savunması
Exploit Savunması
Exploit Savunması
Exploit Savunması

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Veri İhlallerinin %60'ı Yaması Yapılmayan Güvenlik Açıklarından Kaynaklanıyor

Bitdefender Antivirüs Intel İşlemcilerde Yeni Bir Açık Keşfetti

Cihazlardan Hackerleri Uzak Tutmanın Yolu

Uçtan Uca Şifreleme Nedir ?

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Exploit Savunması