Sağlık Hizmetleri
Siber Güvenlik Çözümleri

Sağlık hizmetleri kayıtları, onları önemli bir hedef haline getiren değerli kişisel bilgiler içerir. Bitdefender’ın önde gelen sağlık hizmeti siber güvenlik çözümleri ile tüm kuruluşunuzdaki cihazları ve verileri ek BT yükü olmadan güvenli hale getirin.

Sağlık siber güvenliği nedir?
Veriler, cihazlar ve süreçler için hayati koruma.

Hasta verilerini fidye yazılımlarından koruyun

Gelişmiş makine öğrenimi ve otomasyonla desteklenen uç nokta algılama ve yanıt ve yama yönetimi ile güvenli elektronik sağlık ve tıbbi kayıtlarınız (EHR/EMR) güvencede. Bitdefender’ın 30’dan fazla önleme ve tespit teknolojisi katmanı, sağlık kuruluşlarını fidye yazılımlarına, dosyasız kötü amaçlı yazılımlara ve diğer modern saldırılara karşı korur ve HIPAA, PCI ve NST dahil olmak üzere temel düzenleyici gereksinimlerle uyumluluğu kolaylaştırır.

Sağlık Hizmeti
Sağlık Hizmeti

Özel tıbbi cihazlarınızı koruyun

Tek bir platformla tüm altyapınızda tutarlı sağlık siber güvenlik standartları sağlayın. Dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, tabletleri, akıllı telefonları ve sunucuları ve ayrıca genel bulut dağıtımlarını siber saldırılarına karşı koruyun. Kapsamlı çözümlerimiz, uzun vadeli yatırımınızı korumak için internete bağlı insülin pompaları ve MRI tarayıcıları gibi özel tıbbi ekipmanları bile güvence altına alır.

İş akışlarını entegre edin ve ek yükü azaltın

BT ekibinizin temel sağlık hizmeti bilgi güvenliği sorunlarına daha hızlı yanıt vermesini sağlayarak, yinelenen görevleri otomatikleştirin. Merkezi konsolumuzla dağıtım, yönetim ve raporlama süresini en aza indirin. Fiziksel, sanal ve bulut iş yüklerinizi tek bir görünümde entegre edin. Onaylanmış sağlık hizmetleri siber güvenlik tehditlerine otomatik olarak yanıt verin, doğrulanmamış tehditlerden kaynaklanan gürültüyü azaltın, riskleri belirlemek ve önceliklendirmek için güçlü ağ trafiği analitiği kullanın ve daha iyi kararlar alın.

Sağlık Hizmeti

Siber saldırganların bir adım önünde olun

Sağlık Hizmeti

Yanıtı otomatikleştirin ve hızlandırın

Sağlık hizmetleri kayıtları, siber suçluların son derece değerli olduğunu düşündüğü 50'den fazla kişisel ayrıntı içerir. Bu nedenle sektör, tüm veri ihlallerinin %27'sinden sorumludur ve bu, diğerlerinden daha fazladır. Lider uç nokta güvenliği ile giderek daha karmaşık ve sık yapılan saldırıların bir adım önünde olun. Bitdefender, gelişmiş fidye yazılımlarına, polimorfik ve dosyasız kötü amaçlı yazılımlara ve veri hırsızlığına veya kaybolmasına yol açan diğer kötü niyetli bilgisayar korsanlığı taktiklerine karşı katmanlı algılama ve önleme sağlar.

Sağlık Hizmeti

Görünürlüğü ve kontrolü merkezileştirin

Dijital dönüşüm ile IoT ve glikoz, insülin monitörleri ve görüntüleme ekipmanları gibi bağlı cihazlarla saldırı yüzeyi büyür ve riskiniz de artar. Teletıp, maruziyeti daha da artıran bulut iş yüklerinden yararlanır. Hastalarınızı, kuruluşunuzu ve yatırımınızı korumak için tüm saldırı yüzeyinizi koruyan tek bir merkezi sağlık hizmeti siber güvenlik çözümüne ihtiyacınız var. Bitdefender, bilgisayarlar ve tabletler gibi geleneksel uç noktaların yanı sıra değişen hasta beklentilerine ve bulut iş yüklerine yönelik yüksek değerli ekipmanları da korur.

Sağlık Hizmeti

İş akışlarını kolaylaştırın ve ek yükü azaltın

BT ekibinize aşırı yük bindirmeden veya sağlık hizmeti güvenliği bütçenizi boşa harcamadan siber saldırılara ayak uydurmak zordur. Yıllık siber saldırı kayıpları yalnızca 2019'da toplam 25 milyar doları buldu. Yetersiz otomasyon araçları, uç noktalar, ağ ve bulut altyapısı arasında görünürlük boşluklarına yol açar. Makine öğrenimi tüm farkı yaratır. Bitdefender, riskleri otomatik olarak belirlemek ve önceliklendirmek için güçlü analitik kullanır ve güvenlikten ödün vermeden BT ek yükünü önemli ölçüde azaltır.

Bashe Attack: Global infection by contagious malware’, report by Cyber Risk Management (CyRiM).

Tam bir gönül rahatlığı için kapsamlı çözümler

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

GravityZone Business Security Enterprise

EDR ile güvenlik etkinliklerinde ve en yüksek düzeyde önleme, genişletilmiş algılama ve olay görünürlüğü elde edin.

Yönetilen Algılama ve Yanıt (MDR)

7 gün 24 saat izleme, algılama ve önleme ile otomatik iyileştirme için küresel istihbarata ve uzman tehdit avcılarına güvenin.

Sektör Tanınırlığı

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.

Sağlık Hizmeti
Sağlık Hizmeti
Sağlık Hizmeti
Sağlık Hizmeti
Sağlık Hizmeti
Sağlık Hizmeti

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Siber Saldırı Ölüme Neden Oldu

Siber korsanların, Düsseldorf Üniversitesi Kliniği’nin sunucularına gerçekleştirdiği saldırı sonucu sağlık hizmetlerinin aksaması, bir kadın hastanın hayatını..

12 Milyon Hastanın Verileri Çalındı

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün daha siber dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Sağlık Hizmeti