fbpx
cybersecurity solutions for companies in healthcare industry

Sağlık Hizmetleri Siber Güvenlik Çözümleri

Sağlık hizmetleri kayıtları, onları önemli bir hedef haline getiren değerli kişisel bilgiler içerir. Bitdefender’ın önde gelen sağlık hizmeti siber güvenlik çözümleri ile tüm kuruluşunuzdaki cihazları ve verileri ek BT yükü olmadan güvenli hale getirin.

Sağlık siber güvenliği nedir?
Veriler, cihazlar ve süreçler için hayati koruma.

patient data security

Hasta verilerini fidye yazılımlarından koruyun

Gelişmiş makine öğrenimi ve otomasyonla desteklenen uç nokta algılama ve yanıt ve yama yönetimi ile güvenli elektronik sağlık ve tıbbi kayıtlarınız (EHR/EMR) güvencede. Bitdefender’ın 30’dan fazla önleme ve tespit teknolojisi katmanı, sağlık kuruluşlarını fidye yazılımlarına, dosyasız kötü amaçlı yazılımlara ve diğer modern saldırılara karşı korur ve HIPAA, PCI ve NST dahil olmak üzere temel düzenleyici gereksinimlerle uyumluluğu kolaylaştırır.

medical devices security

Özel tıbbi cihazlarınızı koruyun

Tek bir platformla tüm altyapınızda tutarlı sağlık siber güvenlik standartları sağlayın. Dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları, tabletleri, akıllı telefonları ve sunucuları ve ayrıca genel bulut dağıtımlarını siber saldırılarına karşı koruyun. Kapsamlı çözümlerimiz, uzun vadeli yatırımınızı korumak için internete bağlı insülin pompaları ve MRI tarayıcıları gibi özel tıbbi ekipmanları bile güvence altına alır.

complete security software for healthcare

İş akışlarını entegre edin ve ek yükü azaltın

BT ekibinizin temel sağlık hizmeti bilgi güvenliği sorunlarına daha hızlı yanıt vermesini sağlayarak, yinelenen görevleri otomatikleştirin. Merkezi konsolumuzla dağıtım, yönetim ve raporlama süresini en aza indirin. Fiziksel, sanal ve bulut iş yüklerinizi tek bir görünümde entegre edin. Onaylanmış sağlık hizmetleri siber güvenlik tehditlerine otomatik olarak yanıt verin, doğrulanmamış tehditlerden kaynaklanan gürültüyü azaltın, riskleri belirlemek ve önceliklendirmek için güçlü ağ trafiği analitiği kullanın ve daha iyi kararlar alın.

Siber saldırganların bir adım önünde olun

  • Dikkat Çekici Veriler
  • Genişleyen Saldırı Yüzeyi
  • Sınırlı Kaynaklar
automated security for patient's data and medical devices

Yanıtı otomatikleştirin ve hızlandırın

Sağlık hizmetleri kayıtları, siber suçluların son derece değerli olduğunu düşündüğü 50'den fazla kişisel ayrıntı içerir. Bu nedenle sektör, tüm veri ihlallerinin %27'sinden sorumludur ve bu, diğerlerinden daha fazladır. Lider uç nokta güvenliği ile giderek daha karmaşık ve sık yapılan saldırıların bir adım önünde olun. Bitdefender, gelişmiş fidye yazılımlarına, polimorfik ve dosyasız kötü amaçlı yazılımlara ve veri hırsızlığına veya kaybolmasına yol açan diğer kötü niyetli bilgisayar korsanlığı taktiklerine karşı katmanlı algılama ve önleme sağlar.

full vizibility over cybersecurity incidents

Görünürlüğü ve kontrolü merkezileştirin

Dijital dönüşüm ile IoT ve glikoz, insülin monitörleri ve görüntüleme ekipmanları gibi bağlı cihazlarla saldırı yüzeyi büyür ve riskiniz de artar. Teletıp, maruziyeti daha da artıran bulut iş yüklerinden yararlanır. Hastalarınızı, kuruluşunuzu ve yatırımınızı korumak için tüm saldırı yüzeyinizi koruyan tek bir merkezi sağlık hizmeti siber güvenlik çözümüne ihtiyacınız var. Bitdefender, bilgisayarlar ve tabletler gibi geleneksel uç noktaların yanı sıra değişen hasta beklentilerine ve bulut iş yüklerine yönelik yüksek değerli ekipmanları da korur.

Optimized cybersecurity solutions for healthcare companies

İş akışlarını kolaylaştırın ve ek yükü azaltın

BT ekibinize aşırı yük bindirmeden veya sağlık hizmeti güvenliği bütçenizi boşa harcamadan siber saldırılara ayak uydurmak zordur. Yıllık siber saldırı kayıpları yalnızca 2019'da toplam 25 milyar doları buldu. Yetersiz otomasyon araçları, uç noktalar, ağ ve bulut altyapısı arasında görünürlük boşluklarına yol açar. Makine öğrenimi tüm farkı yaratır. Bitdefender, riskleri otomatik olarak belirlemek ve önceliklendirmek için güçlü analitik kullanır ve güvenlikten ödün vermeden BT ek yükünü önemli ölçüde azaltır.

Dipnot

1 Bashe Attack: Global infection by contagious malware’, report by Cyber Risk Management (CyRiM).

Tam bir gönül rahatlığı için kapsamlı çözümler

Cloud and server security for healthcare enterprises

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

GravityZone Business Security Enterprise - for enterprises in the healthcare industry

GravityZone Business Security Enterprise

EDR ile güvenlik etkinliklerinde ve en yüksek düzeyde önleme, genişletilmiş algılama ve olay görünürlüğü elde edin.

Managed Detection and Response services for businesses in the healthcare industry

Yönetilen Algılama ve Yanıt (MDR)

7 gün 24 saat izleme, algılama ve önleme ile otomatik iyileştirme için küresel istihbarata ve uzman tehdit avcılarına güvenin. 

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
  • mitre att&ck - highest detection score
  • AV Test 2020 - best protection awards
  • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
  • CRN - 2020 technology innovators winner
  • Radicati Group - 2021 APT market quadrant top player
 University Hospital - testimonial bitdefender cybersecurity

"GravityZone'dan daha iyi bir bulut iş yükü koruma çözümü yok, bu yüzden bu önemli bir unsur olmaya devam edecek."

 

James Slaven, Bilgi İşlem Başkanı

Luton and Dunstable (L&D) University Hospital
Tauernklinikum GMBH - testimonial bitdefender cybersecurity

"Bitdefender sürekli olarak dayanıklılık ve güvenlik sağladığı için, tıbbi tesislerimizde Covid-19 hastalarında bir artış yaşandığı sırada bile verilerimizin ve sistemlerimizin korunacağından emindik. Güvenimiz yerindeydi çünkü herhangi bir sorun yaşamadık."

Mario Fersterer, Yardımcı Chief, IT ve IT Altyapı Başkanı

Tauernklinikum GMBH
Louisiana Orthopedic Specialist - testimonial bitdefender cybersecurity

"Bitdefender, herhangi bir kötü amaçlı yazılımı veya tehdidi makinelerimize ulaşmadan önce başarılı bir şekilde engelliyor. Uç noktalar arasında işlemlerde küçük bir gecikme olsa bile, Bitdefender hızlı bir şekilde beni uyarıyor, böylece sorunu hızlı bir şekilde tespit edip çözebilirim."

Jimmy Blanco, Sistem Yöneticisi

Louisiana Ortopedik Uzmanlar
Government Employees Health Association - testimonial bitdefender cybersecurity

"Bitdefender, çok yüksek etkinlikle şeyleri engelleyebilir. Kurulumu ve çalıştırması çok kolaydır. İş istasyonlarını ve sunucuları bir araya getirdik - her şey merkezi ve korunuyor. Ve konsol, daha önce kullandığımız her şeyden çok daha kolay."

 

Josh Gilliland, Güvenlik Analisti Takım Lideri

Government Employees Health Association
Great Expressions Dental Centers - testimonial bitdefender cybersecurity

"Bitdefender, işletmemizi güvenilir bir şekilde korurken, önceki güvenlik çözümünün altyapımıza getirdiği 'performans vergisi'ni ortadan kaldırıyor. Ayrıca, IT personelimizin güvenlik yönetiminde zaman kazanmasına yardımcı olarak, stratejik projelere odaklanmalarına olanak tanır."

Kevin Schokorka, IT Operasyonları Direktörü

Great Expressions Dental Centers
Saint Francis Healthcare

"WannaCry ve Petya saldırıları başladığında, Bitdefender'dan saldırıların haberini almak için proaktif bir e-posta aldık ve virüs tanımlamalarının zaten güncellendiği ve korunduğumuz konusunda uyarıldık. Bu, özellikle diğer hastanelerde yaşanan tüm ihlallerle birlikte, buradaki herkes için çok daha fazla iç huzuru sağladı."

—Phillip Yarbo, Ağ Sistemleri Mühendisi, Saint Francis Healthcare System

Saint Francis Healthcare

Louisiana Orthopedic Specialist - testimonial bitdefender cybersecurity

"Tüm bu yıllar boyunca Bitdefender ile kalmamızı sağlayan sadece kolaylık değil. Koruma etkinliğine olan en yüksek güvenimizi yerleştiriyoruz."

—Marcel Übachs, Bilgi İşlem Başkanı, Lebenshilfe Heinsberg e.V.

Lebenshilfe Heinsberg e.V.

Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku