Perakende için
Siber Güvenlik

Müşteri verilerinden finansal işlemlere kadar, perakende ve e-ticaret kuruluşları siber suçlular için kazançlı hedeflerdir. Bitdefender, çevrimiçi perakendecilerin çevrimiçi varlıklarını, korunmalarını ve satış akışını sürdürmeleri için kapsamlı siber güvenlik çözümleri sunar.

Perakende için Fidye Yazılımı Koruması

Perakende Operasyonlarını Devam Ettirin

Fidye yazılımı tehdidi çarpıcı biçimde artıyor. Bitdefender, kuruluşunuzu fidye yazılımı saldırılarından korumak ve çevrimiçi veya fiziksel kapılarınızı açık tutmak için iş istasyonlarından ve POS’tan sunuculara kadar ağınızdaki her cihazı korur. BT verimliliğinde ekstra güvenlik masrafına girilmesi gerekmez. Bitdefender, güvenlik açıklarını kapatarak ve öncelik sırasına koymayı ve verimli düzeltme gerçekleştirmeyi kolaylaştırarak, yavaşlamalar veya aşırı BT yükü olmadan güçlü koruma sağlar.     

Perakende
Perakende

Temiz Gör. Kararlı bir şekilde hareket et.

Saldırıları görme ve hızlı tepki verme yeteneği çok önemlidir. Tüm operasyonunuz genelinde görünürlüğü genişletin ve araştırma verimliliğini artırın. Bitdefender, daha güçlü koruma ve daha proaktif karar verme için daha derin istihbarat sağlamak üzere dünya çapında yüz milyonlarca sensörden günlük 30 milyar tehdit sorgusunu yönetir. Saldırı zincirinin tamamında olağanüstü bir bakış açısıyla, perakende veri güvenliğinizi her zaman hazır tutmak için ihtiyaç duyduğunuz içgörülere sahip olursunuz.

Doğruluğu ve Verimliliği Artırın

False positive’leri azaltmak ve zamandan tasarruf etmek için sağlam güvenlik katmanlarından ve otomasyondan yararlanın. Düşük maliyete ve esnek lisanslamaya sahip olan Bitdefender, önemli ölçüde tasarruf ve ölçeklenebilirlik sağlar. Ayrıca, güçlendirme modüllerini açma ve tek bir konsoldan politikalar atama özelliğiyle, güvenlik iş akışlarını optimize edebilir ve fidye yazılımı gibi zayıflatıcı salgınları önleyebilirsiniz.

Perakende

Perakende ve E-ticaret Güvenliği

Perakende

Satış Yavaşlamalarını Önleyin

Verimli taramalarla mağaza içi personeliniz için üretkenliği koruyun ve false positive’leri en aza indirerek BT ekiplerinin bunalmasını önleyin. Bitdefender'ın katmanlı güvenliği, kesintileri neredeyse ortadan kaldırmak ve veritabanı yavaşlamalarını önlemek için fidye yazılımları dahil saldırıların %99'unu durdurur. Daha fazla verimlilik ve artan tehdit perspektifi için otomasyon ile hacim ölçekleri ve tedarik zinciri altyapısı karmaşıklaştıkça satışlarınızı koruyabilirsiniz.
Perakende

Küresel Raporlama ile Uyumluluğu Kolaylaştırın    

GDPR gibi katı sektör düzenlemelerini karşılamayı kolaylaştırın veya pazar lideri güvenlik çözümü ile PCI DSS sertifikanızı alın. Bitdefender, tüm ortamınızda kanıt toplamayı otomatikleştiren entegre, kapsamlı raporlama sağlar. Otomatik pilotta ayarlanan uç nokta ve politika güncellemeleri ile en son yasal gerekliliklere uymak minimum çaba gerektirir.
Perakende

Güvenlik Açıklarını Proaktif Olarak Kapatın

Saldırıların %99'unu durduran 30'dan fazla uyarlanabilir katmanla güvenlik performansını her düzeyde en üst seviyeye çıkarın. Bitdefender'ın yama yönetimi, tedarik zinciri saldırılarının hedefi olabilecek üçüncü taraf POS yazılımı da dahil olmak üzere tüm altyapınızı kapsar. Bitdefender tarafından yönetilen hizmetlerle, saldırganların önünde kalmanızı ve fidye yazılımı salgınlarını önlemenize yardımcı olmak için 7/24 işinize odaklanan küresel güvenlik uzmanlarından oluşan bir ekibiniz olur.

E-Ticaret ve Perakende için Tasarlanmış Çözümler

Bulut ve Sunucu Güvenliği

Dinamik bulut ortamları için oluşturulmuş yüksek performanslı, platformdan bağımsız güvenlikle bulut iş yüklerini her yerde koruyun.

İş İstasyonları için GravityZone Security

Makine öğrenimi ile güçlendirilmiş katmanlı bir mimariyle gelişmiş tehditleri önleyin, tespit edin ve otomatik olarak engelleyin

GravityZone Business Security Enterprise

EDR ile güvenlik etkinliklerinde ve en yüksek düzeyde önleme, genişletilmiş algılama ve olay görünürlüğü elde edin.

Yönetilen Algılama ve Yanıt (MDR)

7 gün 24 saat izleme, algılama ve önleme ile otomatik iyileştirme için küresel istihbarata ve uzman tehdit avcılarına güvenin.

Sektör Tanınırlığı

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır. 

Perakende
Perakende
Perakende
Perakende
Perakende
Perakende

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Proaktif Korumayı ve Gelişmiş Algılamayı Artırmak İçin MDR Hizmetini Geiştiriyor

Siber Güvenlik Nedir ?

Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır ?

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Perakende