Kurumsal Siber Güvenlik Dayanıklılık İçin Üretildi

Ödüllü Tehdit Önleme, Tespit ve Müdahale Platformu ve Yönetilen Güvenlik Hizmetleri

Kurumsal Antivirüs

Bitdefender, “…sağlam, etkili” EDR teklifiyle dikkat çeken Güçlü Performansçı olarak adlandırıldı

Bitdefender, Siber Dayanıklılığı Artırmak için GravityZone Genişletilmiş Algılama ve Yanıtını (XDR) Başlattı

Kurumsal Antivirüs

Haberler

Öngörülemeyen siber risklere sahip hiper bağlantılı bir dünyada, daha dirençli bir siber işletme olmak için güvenlik platformumuzu veya yönetilen hizmetimizi seçin. Şunları sunuyoruz: Kolay yönetim ile uç noktalar ve hibrit iş yükleri genelinde birleşik uç nokta güvenliği ve analitiği Eşsiz saldırı önleme – yapay zekâ modelleri ve teknolojileri kullanarak daha fazla saldırıyı keşfeder ve durdurur Sorumlu olabilecek uzmanlar – 7/24 önceden tanımlanmış playbooklar ile koruma Gelişmiş tehdit istihbaratı- kolluk kuvvetleri ve akademisyenlerle iş birliği yaparak ön saflardan yerleşik tehdit araştırması Daha iyi yatırım getirisi – düşük maliyetle riski azaltmak için güvenlik karmaşıklığını güvenliğin dışına çıkarın

Siber Saldırılara Karşı Hazır Olun

Kurumsal Antivirüs

 

Kuruluşunuzun siber tehditlere dayanma yeteneğini geliştirmek, iş sürekliliği için hayati önem taşır.

Karmaşık siber saldırılar artık yaygın bir gerçekliktir ve işinizin başarısı, saldırılarla karşılaştığınızda çalışmaya devam etme yeteneğine de bağlıdır. Bitdefender GravityZone, kuruluşunuzun siber direncini sağlamak için risk analizini sertleştirme, tehdit önleme, algılama ve yanıt verme yetenekleriyle bütünleştirir.

Kurumsal Antivirüs

 

Teknolojiler ve veri güvenliği düzenlemeleri geliştikçe, uyumluluk çabalarınızı mümkün kılacak siber güvenlik teknolojisine sahip olmak hayati önem taşır.

HIPAA uyumluluğu veya GDPR güvenlik standartları söz konusu olduğunda, Bitdefender işleri kolaylaştırır. Bitdefender, güvenlik uyumluluğunu daha basit ve daha etkili hale getirmek için gerekli kontrolleri, görünürlüğü ve veri saklamayı sağlar.

Kurumsal Antivirüs

 

Yönetilen güvenlik hizmetlerine yönelik artan talepten yararlanın. En gelişmiş güvenlik teknolojisinden yararlanın ve karınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak basit, uygun maliyetli bir iş modeline güvenin

Bitdefender GravityZone, pazar lideri yönetilen güvenlik hizmetleri sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz basitliği ve esnekliği sunar. Bu tek, entegre çözüm, merkezi bir gösterge panosundan olağanüstü sertleştirme, önleme ve algılama sağlar. Verimlilik, yüksek yanıt hızı ve kaynak sıkıntısı olmadan çok çeşitli varlıkları ve ortamları kapsama gücüne sahipsiniz.

Kurumsal Antivirüs

 

İşletmelerin %80'i bir hibrit bulut stratejisi benimsemiştir. Endüstri analizi firması Gartner'ın vurguladığı gibi, “Çevik, verimli altyapı veri merkezinizle başlar. Günümüzün yazılım tanımlı veri merkezlerinden entegre bir hibrit bulut yaklaşımına kadar, etkin veri merkezi risk koruması ve güvenliği, esneklik ve rekabet gücü sağlar."

Bitdefender'ın veri merkezi güvenlik çözümleriyle, sunucularınızı ve sanal masaüstlerinizi herhangi bir bulutta etkin ve tutarlı bir şekilde koruyabilirsiniz. Güvenlik otomasyonu aracılığıyla kazanılan çeviklik, güvenliği yönetmek için harcadığınız süreyi günlerden saatlere indirmenize yardımcı olabilir. Ve geleneksel uç nokta güvenliğinden farklı olarak, Bitdefender yaklaşımı, merkezi taramanın önemli kaynakları serbest bırakan özel depolama sanal araçlarına (SVA) aktarılmasını içerir. Testler, %55'e kadar daha yüksek sanallaştırma yoğunluğu ve %36'ya kadar daha hızlı uygulama performansı göstermiştir.

Kurumsal Antivirüs

 

Güvenliği ihlal edilen uç noktalar, veri ihlallerinin yarısından fazlasına neden olur. Uç nokta saldırı yüzeyinizin karmaşıklığı arttıkça, uç nokta güvenliğinizi modernleştirmek, gelişmiş tehditlere karşı koyabilmenizi sağlayacaktır.

Bitdefender'ın uç noktalara yönelik tam yığın koruması, uç nokta güvenlik stratejinizi ve mimarinizi geliştirmenize yardımcı olur. Tüm saldırı zincirini kesintiye uğratan çok katmanlı uç nokta korumasının yanı sıra hızlı iyileştirme yetenekleri sağlarken aynı zamanda kuruluşunuz genelinde insan kaynaklı riskleri de ele alır.

full mail flow control

 

Yönetimi kolay ve sizin için uygun bir fiyata lider bir güvenlik çözümüyle işletmenizi siber tehditlere karşı koruyun.

Bitdefender'ın son teknoloji ürünü küçük işletme siber güvenlik çözümü, sistemlerinizi yavaşlatabilecek veya işinizi riske atabilecek bir güvenlik ihlali tehdidini en aza indirir. GravityZone ile uç noktalarınız kapsanır ve geleneksel KOBİ güvenlik araçlarından sürekli olarak daha iyi performans gösteren bir çözümle gelen güvene sahip olursunuz.

full mail flow control

 

Sektör lideri güvenlik teknolojilerini 24 saat modern bir güvenlik operasyonuyla birleştiren bir hizmetle BT ve Güvenlik ekiplerinizin üzerindeki baskıyı azaltın.

Bitdefender Yönetilen Algılama ve Müdahale (MDR), yılın her günü, günün 24 saati siber güvenlik operasyonları sağlar. MDR hizmetlerimiz, uç noktalar için siber güvenliğin yanı sıra ağ ve güvenlik analitiğini, küresel istihbarat teşkilatlarından güvenlik analistlerinden oluşan bir SOC'un tehdit avı uzmanlığı ile birleştirir.

Bitdefender Dayanıklılık İçin Üretildi
Kurumsal Antivirüs

Birleştirilmiş Uç Nokta Güvenliği ve Analitiği

Bitdefender GravityZone, yüksek verimli analitik, çoklu güvenlik fonksiyonları ve kolay yönetim ile uç noktalarda ve hibrit iş yüklerinde çalışır.

Kurumsal Antivirüs

Benzersiz Saldırı
Önleme

Bitdefender önleme teknolojileri ve makine öğrenimi modelleri daha fazla saldırıyı tanımlar ve durdurur; biz sadece gerçeği tespit edip yanıt vermeyiz.

Kurumsal Antivirüs

Genişletilmiş Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı

Güvenlik görünürlüğünü iş istasyonları, şirket içi sunucular, sanal ortamlar ve bulut iş yükleri arasında genişletin. Siber tehditlerin tam yelpazesini belirlemek için çapraz uç nokta analitiği ve olay korelasyonunu kullanır.

Kurumsal Antivirüs

Sorumlu Tutabileceğiniz Uzmanlar

Güvenlik Operasyonları Merkezimiz (SOC) sizin için 365 gün 24 saat çalışıyor – saldırganlar asla uyumaz, biz de uyumayız; eğer sizi saat 3'te ararsak, sadece bir bilet değil, bir eylem planımız olacak.

Birleşik uç nokta güvenliği ve analitiği, saldırı önleme, 7 gün 24 saat güvenlik operasyonları ve gelişmiş tehdit istihbaratı aracılığıyla işletmenizin nasıl siber saldırılara daha dayanıklı hale gelebileceğini öğrenin.

Siber saldırganların 7/24 zarar vermeye çalıştığı ve kuruluşların öngörülemeyen risklerle karşı karşıya olduğu süper hızlı bir dünyada, dayanıklılık için inşa edilmenin ne demek olduğunu anlayın.

Bu açıklayıcı video, personeli artırmanıza veya birden fazla satıcıdan araç ve hizmet satın almanıza gerek kalmadan siber güvenlik riskini azaltmanın ve esnekliğinizi artırmanın yollarını paylaşıyor.

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Siber Saldırılara Karşı Dayanıklılık için Bitdefender GravityZone

Kurumsal Antivirüs

Güvenlik Paketleri

İhtiyaçlarınıza uygun Güvenlik Paketi ile güvenlik mimarinizi basitleştirin. Güçlü ancak tam otomatik koruma için basit ve uygun maliyetli bir güvenlik çözümü veya duruş yönetimi, gelişmiş önleme ve EDR dahil tam yığın uç nokta güvenliği mi arıyorsunuz?

Kurumsal Antivirüs
Kurumsal Antivirüs

Hizmet Olarak Güvenlik

Bitdefender MDR, 7/24 güvenlik izleme, gelişmiş saldırı önleme, algılama ve iyileştirme ve tam kadrolu bir SOC’ın tehdit avlama uzmanlığı ile işletmeleri güvende tutar.
Kurumsal Antivirüs

Güvenlik Ürünleri

Fiziksel, sanal ve bulut ortamlarına yönelik güvenlik çözümleri, güvenlik mimarinizi optimize etmek için güvenlik teknolojilerini seçmenizi sağlar.

Kanıtlanmış Siber Güvenlik Yönetimi

Kurumsal Antivirüs

1600+

Dünya çapında çalışanlar 2001 yılında kuruldu, 170 ülkede müşteriler, 440 patent (artmaya devam ediyor)

Kurumsal Antivirüs

400+

Dakikada bir keşfedilen tehditler

Kurumsal Antivirüs

150

Dünyanın en tanınmış teknoloji markalarından lisanslıdır

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, endüstri analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından bir siber güvenlik lideri olarak tanınmaktadır.
Kurumsal Antivirüs
Kurumsal Antivirüs
Kurumsal Antivirüs
Kurumsal Antivirüs
Kurumsal Antivirüs
Kurumsal Antivirüs

Kaynaklar

Covid-19 Döneminde Artış Gösteren En Yaygın 5 Siber Tehdit

Bitdefender Antivirüs'ten 2021 Siber Güvenlik Öngörüleri

2022'de Dünyayı Bekleyen 6 Siber Tehdit

Siber Güvenlik Nedir? Veri Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Bugün siber saldırılara karşı daha dayanıklı olun

İşletmeniz için doğru olan çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

Kurumsal Antivirüs