fbpx
enterprise cybersecurity solutions

Kurumsal Siber Güvenlik
Dayanıklılık İçin Üretildi

Ödüllü Tehdit Önleme, Tespit ve Müdahale Platformu ve Yönetilen Güvenlik Hizmetleri

We build a case - Video

Siber saldırganların 7/24 zarar vermeye çalıştığı ve organizasyonların öngörülemeyen risklerle karşı karşıya kaldığı bir hiperbağlantılı dünyada, Bitdefender dayanıklılık için inşa edilmiştir.

Sunuyoruz:

Birleşik uç nokta güvenliği ve analitik – uç noktalar ve karma iş yükleri boyunca kolay yönetim ile

Eşsiz saldırı önleme – daha fazla oku saldırıyı tespit etmek ve durdurmak için teknolojiler ve makine öğrenme modelleri

Hesap verebilir uzmanlar – önceden tanımlanmış yanıt oyun kitaplarına sahip 7/24 güvenlik operasyonları

Dahili gelişmiş tehdit istihbaratı – ön cepheden tehdit araştırması, kolluk kuvvetleri ve akademisyenlerle işbirliği yapma

Yatırım getirisini artırma – güvenlik karmaşıklığını azaltmak ve riski daha düşük bir toplam maliyetle azaltmak için mühendislik

Siber Saldırılara Karşı Hazır Olun

Siber saldırılara karşı dayanıklı bir işletme olmak için güvenlik platformumuzu veya yönetilen hizmetimizi seçin.

Pattern
Cyber Resilience

Karmaşık siber saldırılar artık yaygın bir gerçekliktir ve işinizin başarısı, saldırılarla karşılaştığınızda çalışmaya devam etme yeteneğine de bağlıdır. Bitdefender GravityZone, kuruluşunuzun siber direncini sağlamak için risk analizini sertleştirme, tehdit önleme, algılama ve yanıt verme yetenekleriyle bütünleştirir.

Pattern
cybersecurity compliance

HIPAA uyumluluğu veya GDPR güvenlik standartları söz konusu olduğunda, Bitdefender işleri kolaylaştırır. Bitdefender, güvenlik uyumluluğunu daha basit ve daha etkili hale getirmek için gerekli kontrolleri, görünürlüğü ve veri saklamayı sağlar.

Pattern
Managed Cyber Security Services

Bitdefender GravityZone, pazar lideri yönetilen güvenlik hizmetleri sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz basitliği ve esnekliği sunar. Bu tek, entegre çözüm, merkezi bir gösterge panosundan olağanüstü sertleştirme, önleme ve algılama sağlar. Verimlilik, yüksek yanıt hızı ve kaynak sıkıntısı olmadan çok çeşitli varlıkları ve ortamları kapsama gücüne sahipsiniz.

Pattern
Secure Cloud Workloads

Bitdefender, kapsamlı entegrasyonlarla yüksek performanslı bulut iş yükü güvenliği (CWS) ve otomasyon sağlayarak, sunucu iş yükü koruması ve bulut yerel uygulama güvenliğinin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için özel olarak oluşturulmuş bir çözüm sunar. Hibrit, çoklu bulut ortamları, Linux, Windows ve konteynerler arasında konsolide güvenlik yönetimi ile ortam yayılmasını ele almaya yardımcı olur.

Pattern
Datacenter cybersecurity

Bitdefender'ın veri merkezi güvenlik çözümleriyle, sunucularınızı ve sanal masaüstlerinizi herhangi bir bulutta etkin ve tutarlı bir şekilde koruyabilirsiniz. Güvenlik otomasyonu aracılığıyla kazanılan çeviklik, güvenliği yönetmek için harcadığınız süreyi günlerden saatlere indirmenize yardımcı olabilir. Ve geleneksel uç nokta güvenliğinden farklı olarak, Bitdefender yaklaşımı, merkezi taramanın önemli kaynakları serbest bırakan özel depolama sanal araçlarına (SVA) aktarılmasını içerir. Testler, %55'e kadar daha yüksek sanallaştırma yoğunluğu ve %36'ya kadar daha hızlı uygulama performansı göstermiştir.

Pattern
Advanced endpoint security solutions

Bitdefender'ın uç noktalara yönelik tam yığın koruması, uç nokta güvenlik stratejinizi ve mimarinizi geliştirmenize yardımcı olur. Tüm saldırı zincirini kesintiye uğratan çok katmanlı uç nokta korumasının yanı sıra hızlı iyileştirme yetenekleri sağlarken aynı zamanda kuruluşunuz genelinde insan kaynaklı riskleri de ele alır.

Pattern
Cybersecurity for Small to Medium Business

Bitdefender'ın son teknoloji ürünü küçük işletme siber güvenlik çözümü, sistemlerinizi yavaşlatabilecek veya işinizi riske atabilecek bir güvenlik ihlali tehdidini en aza indirir. GravityZone ile uç noktalarınız kapsanır ve geleneksel KOBİ güvenlik araçlarından sürekli olarak daha iyi performans gösteren bir çözümle gelen güvene sahip olursunuz.

Pattern
cybersecurity operations

Bitdefender Yönetilen Algılama ve Müdahale (MDR), yılın her günü, günün 24 saati siber güvenlik operasyonları sağlar. MDR hizmetlerimiz, uç noktalar için siber güvenliğin yanı sıra ağ ve güvenlik analitiğini, küresel istihbarat teşkilatlarından güvenlik analistlerinden oluşan bir SOC'un tehdit avı uzmanlığı ile birleştirir.

Bitdefender Dayanıklılık İçin Üretildi

pattern_grid

Birleştirilmiş Uç Nokta Güvenliği ve Analitiği

Bitdefender GravityZone, yüksek verimli analitik, çoklu güvenlik fonksiyonları ve kolay yönetim ile uç noktalarda ve hibrit iş yüklerinde çalışır.

Benzersiz Saldırı Önleme

Bitdefender önleme teknolojileri ve makine öğrenimi modelleri daha fazla saldırıyı tanımlar ve durdurur; biz sadece gerçeği tespit edip yanıt vermeyiz.

Genişletilmiş Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı

Güvenlik görünürlüğünü iş istasyonları, şirket içi sunucular, sanal ortamlar ve bulut iş yükleri arasında genişletin. Siber tehditlerin tam yelpazesini belirlemek için çapraz uç nokta analitiği ve olay korelasyonunu kullanır.

Sorumlu Tutabileceğiniz Uzmanlar

Güvenlik Operasyonları Merkezimiz (SOC) sizin için 365 gün 24 saat çalışıyor – saldırganlar asla uyumaz, biz de uyumayız; eğer sizi saat 3'te ararsak, sadece bir bilet değil, bir eylem planımız olacak.

How to become a more cyber resilient business - Video

Birleşik uç nokta güvenliği ve analitiği, saldırı önleme, 7 gün 24 saat güvenlik operasyonları ve gelişmiş tehdit istihbaratı aracılığıyla işletmenizin nasıl siber saldırılara daha dayanıklı hale gelebileceğini öğrenin.

Siber saldırganların 7/24 zarar vermeye çalıştığı ve kuruluşların öngörülemeyen risklerle karşı karşıya olduğu süper hızlı bir dünyada, dayanıklılık için inşa edilmenin ne demek olduğunu anlayın.

Bu açıklayıcı video, personeli artırmanıza veya birden fazla satıcıdan araç ve hizmet satın almanıza gerek kalmadan siber güvenlik riskini azaltmanın ve esnekliğinizi artırmanın yollarını paylaşıyor. 

Daha Fazla oku Gör

“Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.”

Yunus Emre Taş

IT Manager, Akkanat Holding

Kanıtlanmış Siber Güvenlik Yönetimi

1600+

Dünya çapında

çalışanlar 2001 yılında kuruldu, 170 ülkede müşteriler, 440 patent (artmaya devam ediyor)

400+

Dakikada bir keşfedilen tehditler

180

Dünyanın en tanınmış teknoloji markalarından lisanslıdır

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, sektör analist firmaları ve medya kuruluşları tarafından siber güvenlik lideri olarak kabul edilmektedir.

  • Gartner logo
  • Forrester
  • Gartner Customer Choice 2023
  • Mitre Engenuity
  • AV Test
  • AV Comparatives
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku