email security

E-posta için GravityZone Güvenliği

Kuruluşlar ve yönetilen hizmet sağlayıcılar (MSP'ler) için çok katmanlı, bulut tabanlı e-posta güvenliği.

GravityZone Security for Email, tüm e-posta servis sağlayıcılarını korur ve Microsoft Exchange Server (şirket içi), Microsoft Exchange Online, Microsoft 365 veya Google Gmail kullanan hibrit ortamları destekler.

E-posta tabanlı tehditleri ağınıza girmeden önce durdurun

Watch GravityZone Security for Email video overview

E-posta için GravityZone Security, işletmelere kapsamlı e-posta güvenliği ve kimliğe bürünme saldırıları, Ticari E-posta Tehlikesi (BEC), CEO dolandırıcılığı, kimlik avı, fidye yazılımı ve daha fazlası dahil olmak üzere bilinen ve ortaya çıkan tehditlere karşı koruma sağlar.

MSP'ler için çoklu kiracılı yönetim özellikleri, aylık lisanslama ve kullanım raporları, görevlerin kolaylaştırılmasına ve operasyonel verimlilik sağlanmasına yardımcı olur.

Daha Fazla
email protection

Eksiksiz E-posta Güvenliği

Çoklu tarama motorları ve teknolojileri, her büyüklükteki işletmenin uygulaması ve yönetmesi kolay olan kurumsal sınıf tehdit algılamayı sağlar.

email fraud protection

Dolandırıcılığı Durdurur

Kimlik avı, BEC saldırıları, CEO dolandırıcılığı ve daha fazlası gibi kötü amaçlı yazılım olmayan tehditleri engeller.

Cybersecurity management

Tam kontrol

Posta akışı üzerinde tam kontrol sağlar, birden fazla e-posta sağlayıcısını destekler ve Microsoft 365 ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Yetenekler & Anantajlar

Pattern
multi-layered email security

Çoklu güvenlik motorları, spam'in yanı sıra daha karmaşık, hedefe yönelik kimlik avı ve kimliğe bürünme saldırılarını tespit etmek için gelişmiş teknolojilerin bir kombinasyonunu kullanır.

Pattern
Complete mail flow security

Güçlü bir politika motoru, boyut, kaynak, hedef, anahtar kelimeler ve daha fazlası gibi niteliklere dayalı olarak e-posta teslimi ve mesaj filtreleme üzerinde kontrol sağlar.

Pattern
suspect behavioral analysis

Güçlü tehdit tespiti ve önleme için her e-posta mesajından çıkarılan 130'dan fazla değişkeni analiz eden 10.000'den fazla algoritmayı içeren gelişmiş davranış analizinden yararlanır.

Pattern
real time security

Tıklama zamanı koruması, mesajlardaki bağlantıları yeniden yazar ve kullanıcıları kötü amaçlı bağlantılara karşı engelleyip uyararak çalışanları gerçek zamanlı olarak korur.

Pattern
Sent emails security

Giden filtreleme, IP'nin kara listeye alınmasını önlemek için giden iletilerdeki içeriğin kontrol edilmesine yardımcı olur.

Pattern
Complete control

Gelişmiş posta yönlendirme motoru, posta akışı üzerinde tam kontrol sağlar ve tümü tek bir alanda birden fazla e-posta sağlayıcısını destekler.

E-posta Mimarisi için GravityZone Güvenliği

Çözümümüz %100 bulut tabanlıdır ve dağıtımı kolaydır. Politika motorumuz, dosya eklerinin statik korumalı alana alınması da dahil olmak üzere birden fazla AV motorunu kullanır ve sınırsız anahtar kelime listeleri kullanarak gelen ve giden e-posta analizinin tam bir analizini sunar.

GravityZone Security for Email architecture - how it works

E-posta için GravityZone Güvenliği

İşletmeler ve MSP'ler için tüm işletme e-posta servis sağlayıcılarını koruyan çok katmanlı e-posta güvenliği.

pattern_grid

Gelişmiş Tehdit İstihbaratı

En üst düzey tehdit algılamayı sağlamak ve ağları hedeflenen e-posta saldırılarına karşı korumak için geleneksel kalıp mesajı niteliklerini ve karakteristik eşleştirmeyi algoritmik analizle birleştirir - neredeyse hiç hatalı pozitif sonuç olmadan.

Çok Katmanlı Tarama

Çoklu geleneksel imza ve davranış tabanlı AV ve anti-spam motorları, sıfırıncı gün çeşitleri de dahil olmak üzere tüm kötü amaçlı yazılım ve spam türlerini tespit edebilir.

Derin Analiz ve Denetim

Çoklu tarama motorları tarafından yapılan derin bir analiz, boyutları, içeriği, ekleri, başlıkları, göndereni, alıcıları ve bağlantıları dahil olmak üzere e-postaların tüm yönlerini inceler ve ardından e-postayı teslim etme, karantinaya alma, yeniden yönlendirme, bildirme veya reddetme gibi eylemleri otomatik olarak gerçekleştirir. .

Yönetim ve Kontrol

BT yöneticileri, postaların kuruma giriş ve çıkış şeklini özelleştirme, sınırsız anahtar kelime listeleri oluşturma ve mesajları analiz etmek ve gizli veya hassas bilgilere göre hareket etmek için kuralları kullanma konusunda tam kontrole sahiptir.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

 • Gartner Peer Insights - 2021 customer choice
 • Mitre Att&ck framework
 • AV Test 2020 - best protection awards
 • AV Comparatives - 2020 Enterprise ATP certification
 • CRN - 2020 technology innovators winner
 • Radicati Group - 2021 advanced threat protection top player
Andrew Black's (CIO) - testimonial email security

“Her şeyi düzenleme, basitleştirme ve genel olarak tutarlı hale getirme konusunda kararlıyım.
Bu nedenle, Bitdefender, fiziksel ve Azure bulut ortamlarımızda uç nokta ve e-posta güvenliğimizi tek bir konsoldan birleştirip yönetme harika bir fırsattı.”

 

Andrew Black

Bilgi İşlem Müdürü, A-Core Concrete Specialists

İşletmeler neden e-posta güvenliğine ihtiyaç duyar?

E-posta, fırsatçı ve hedefli saldırılar için en yaygın kanal olmanın yanı sıra önemli bir veri kaybı kaynağı olmaya devam ediyor. Radicati Group'un araştırmasına göre kötü amaçlı yazılımların yüzde 94'ü e-posta yoluyla alınıyor.

E-posta, bilgisayar korsanları tarafından saldırıları gerçekleştirmek için nasıl kullanılır?

Çoğu durumda, ilk teslim edilen e-postadır:

1.Bir istismar kitine veya kimlik avı web sitesine bağlantı biçimindeki ilk URL.

2.Damlalık veya yük şeklindeki ek.

3.BEC veya kimlik avı saldırıları gibi bir sosyal mühendislik saldırısının başlangıç ​​noktası.

Standart uç nokta koruması yeterli değil mi?

E-posta tehditleri, özellikle yalnızca standart antivirüs ve itibara dayanan geleneksel e-posta güvenlik teknolojileri tarafından tespit edilmekten kaçacak kadar karmaşık hale geldi. E-posta tehditleri aynı zamanda diğer tehditlerle de birleşiyor ve standart e-posta güvenlik çözümlerinden kaçmak ve kuruluşlara sızmak için sosyal mühendislik, kimlik aldatmacası, kimlik avı siteleri, kötü amaçlı yazılımlar ve istismarları birleştiriyor.

İş e-postasının ele geçirilmesi/CEO Dolandırıcılığı nedir?

Business email compromise (BEC), also known as CEO fraud, is when an attacker pretends to be someone they aren’t on email, typically a company executive or senior manager, to convince an employee to divert funds into a bank account controlled by the attacker or to trick them into sharing sensitive data with the attacker. These types of payroll diversion scams accounted for $8 million in fraud losses in 2019. 

E-posta için neden GravityZone Security'yi seçmeliyim?

GravityZone Security for Email, kimliğe bürünme ve sosyal mühendislik saldırılarına, hedef odaklı kimlik avına, kötü amaçlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına karşı en iyi korumayı sağlar.

Bulut tabanlı e-posta hizmetinizle entegre edildiğinde, GravityZone Security for Email, kuruluşunuzun e-postasını uç noktalarınıza ulaşmadan önce filtreler; bu, ilk etapta zararlı e-postaların ağınıza girmesini önleme olasılığını artırır.

E-posta için GravityZone Security'yi kullanmaya nasıl başlarım?

GravityZone Security for Email, GravityZone bulut konsoluna eklenti olarak mevcuttur. Gelen e-postayı Bitdefender'ın bulut e-posta güvenlik sunucuları üzerinden yeniden yönlendirmek için MX kayıtlarını değiştirmeniz yeterlidir.

Giden filtreleme için akıllı ana bilgisayarları e-postayı yeniden yönlendirecek şekilde yapılandırın. Daha fazla ayrıntı için kuruluşlara ve MSP'lere yönelik kurulum kılavuzlarımıza göz atın.

GravityZone Security for Email raporlama araçlarını içeriyor mu?

GravityZone Security for Email, spam özeti raporlarını, denetim raporlarını ve en iyi trend raporlarını içerir. Ayrıca rapor oluşturucu, yöneticilerin kaydedilebilecek ve dışarı aktarılabilecek kendi raporlarını tanımlamasına olanak tanır.

GravityZone Security for Email, kimliğe bürünme saldırılarına, sahtekarlığa ve CEO sahtekarlığına karşı nasıl koruma sağlar?

E-posta için GravityZone Security, SPF, DKIM ve DMARC gibi önemli gönderen kimlik doğrulama yöntemlerinden yararlanır ve gelişmiş kimliğe bürünme ve CEO dolandırıcılık saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için başlık ve zarf adresi alanlarında kullanıcıların gerçek adlarını tespit edebilen yönetici izleme listeleriyle birlikte kullanılır.

GravityZone Security for Email'den hangi filtreleme doğruluk oranlarını bekleyebilirim?

GravityZone Security for Email'in yüksek virüs ve spam filtreleme doğruluğuna sahip olduğu kanıtlanmıştır. Bitdefender güvenlik çözümlerinin sağladığı üstün koruma, bağımsız laboratuvar testleriyle desteklenmekte ve müşterilerimiz tarafından onaylanmaktadır.   

Gereksinimler

GravityZone Security for Email konfigürasyonuna hazırlık yapmak için aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekmektedir:

 • GravityZone Kontrol Merkezi'ne erişim
 • GravityZone Security for Email eklenti lisans anahtarı
 • Kurulum bilgilerini toplama:
  • Kurumsal posta kutuları
  • Gelen/Giden posta ile ilgili yönlendirme bilgileri
 • Desteklenen Tarayıcılar:
  • Microsoft Edge 17 ve üzeri
  • Google Chrome 60 ve üzeri
  • Mozilla Firefox 60 ve üzeri
  • Apple Safari 12 ve üzeri
 • Diğer gereksinimler:
  • JavaScript etkin olmalıdır.
  • Belirli bölümler için IFRAME desteği önerilir.

E-posta Güvenliği paneline erişirken Ad Blocker eklentilerinin devre dışı bırakılması önerilir.

AD Bağlantı Gereksinimleri

AD Connect kurulumu ve yapılandırması için hazırlık yapmak için aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekmektedir:

 • İşletim Sistemi:
  • Windows Server 2008 R2 (x64)
  • Windows Server 2012 (x64)
  • Windows Server 2012 R2 (x64)
  • Windows Server 2016 (x64)
  • Windows Server 2019
 • Diğer yazılım gereksinimleri:
  • Microsoft .NET Framework 4.5
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5