SANAL ORTAMLAR İÇİN GRAVITYZONE GÜVENLİĞİ

VMware® NSX-T Veri Merkezi ile Ajanssız Güvenliği Sağlayın

DEMO TALEP FORMU

Yeni nesil altyapı için güvenlik

Dijital dönüşüm, bulut tabanlı iş modelleri ve pazara çıkış zamanları, işletmelerde tektonik bir kaymaya neden oluyor. Devam etmek için Bilişim Teknolojileri rolünü kontrol etmekten iş girişimlerini kolaylaştıran hizmetler sağlamaya kadar değişiyor. Bilişim Teknolojileri modernizasyonunun bir ayağı olan veri merkezi, Bilişim Teknolojileri'ne işletmeyi desteklemek için ihtiyaç duyduğu güçlü ancak esnek bilgi işlem, depolama ve ağ kaynaklarını sağlamak için gelişmektedir.

bitdefender-virtualization-security
bitdefender-virtualization-security

Yazılım Tanımlı Veri Merkezi

Yazılım tanımlı altyapının işletme verimliliğini yineleyen GravityZone, otomatik tedarik, merkezi yönetim ve VMware, Citrix, Nutanix ve diğer yazılım tanımlı veri merkezi platformlarıyla derin entegrasyon sunar.

bitdefender-virtualization-security

Aşırı Yakınsak Altyapı

Nutanix ve diğer HCIS'lerde kullanıldığında GravityZone, kolay yönetilebilirlik sağlar, sanallaştırma yoğunluğunu ve altyapı performansını en üst düzeye çıkarır, doğrusal ve verimli bir şekilde ölçeklenir ve tek bir kurulumdan heterojen sanal ortamları destekler.

bitdefender-virtualization-security

Hibrit Bulut

Hibrit çok bulutlu ortamlarda (AWS® ve Microsoft Azure®) GravityZone, tutarlı bir güvenlik politikası yönetimi, tek ekrandan görünürlük ve uyumluluk raporlaması ve VM'ler bulutlar arasında hareket ederken kesintisiz koruma sağlar.

ÖDÜLLÜ YENİ JENERASYON KORUMASI

GELİŞMİŞ GÜVENLİK VERİMLİLİĞİ GravityZone, gelişmiş tehditlere ve düşük hatalı pozitiflere karşı etkinlik için bağımsız testlerde sürekli olarak üst sıralarda yer almaktadır.

KATMANLI YENİ NESİL SAVUNMA GravityZone, saldırı yüzeyini azaltmak ve bilinen ve bilinmeyen tehditleri tespit etmek, araştırmak ve düzeltmek için uygulama kontrolü, yama yönetimi, ayarlanabilir makine öğrenmesi, ağ sanal alanı ve diğer teknolojileri kullanır.

ENTEGRE YAMA YÖNETİMİ Yama Yönetimi ile geliştirilmiş GravityZone, güvenlik açığı ve işletim sistemleri, üçüncü taraf uygulamalar ve altın görüntüler için en geniş yama yelpazesinin otomatik olarak keşfedilmesini ve karakterize edilmesini sağlayan altyapı esnekliğini artırır.

SANAL VE BULUT ALTYAPI İLE GÖRÜLMEMİŞ UYUM

UNIVERSAL UYUMLULUĞU GravityZone, VMware® ESXi, Microsoft® Hyper-V, Citrix® XenServer, Nutanix AHV, KVM, RedHat® Kurumsal Sanallaştırma veya başka bir sanallaştırma çözümü üzerine inşa edilmiş olup, tüm veri merkezi ortamlarını benzersiz şekilde destekler. Ayrıca, AWS® ve Azure® gibi çoklu bulut OSs platformlarıyla uyumludur. En önemlisi, GravityZone birden fazla hiper yönetici, bulut ve konuk işletim sistemini aynı dağıtımdan koruyabilir, bu da heterojen karma ortamlar için en uygun bulut-iş yükü güvenlik çözümü olur.

ÇEVİK VE VERİMLİ GÜVENLİK İŞLEMLERİ

BASİT MERKEZİ YÖNETİLEBİLİRLİK Tek bir ajans, tek konsollu bir çözüm olan GravityZone, hibrit bulut üzerinde her yerde görünürlük ve tutarlı politika uygulama olanağı sağlayan güvenlik yönetimini birleştirir.

OTOMASYON DESTEKLİ ÇEVİKLİK GravityZone, dağıtımı hızlandırır ve AWS EC2, Citrix® XenServer, Nutanix® Prizma ve VMware® vCenter Server gibi altyapı yönetimi araçlarıyla entegrasyon yoluyla ölçeklendirilmiş güvenlik iş akışlarını otomatik hale getirir.

GÜVENLİK YATIRIMINDA YÜKSEK YATIRIM GETİRİSİ

GİZLİ MALİYETLER YOK GravityZone, örneğin ek veritabanı lisansları satın almak zorunda kalmadan güvenlik çözümünü dağıtmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

CPU TABANLI LİSANS SEÇENEĞİ Sanal masaüstü altyapısı (VDI) gibi yüksek yoğunluklu ortamlarda güvenlik maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için GravityZone, VM tabanlı modele kıyasla önemli tasarruf sağlayan CPU tabanlı lisanslama sunar.

BITDEFENDER YÖNETİMLİ BULUT KONSOLU GravityZone Kontrol Merkezini koruma konusunda mali ve teknik kaynaklardan tasarruf etmek için Bitdefender, ek bir ücret ödemeden bulut konsolunda barındırma ve yükseltme sağlar.

TAŞIYICI SINIFI HAZIRLIK VE GÜVENLİK

SINIRSIZ DOĞRUSAL ÖLÇEKLENEBİLİRLİK GravityZone’in modüler web ölçekli mimarisi, taşıyıcı sınıfı dağıtımları güvence altına almak için ölçeklenebilirlik sağlar. Platform, isteğe bağlı olarak Security Virtual Appliances (SVA) ekleyerek veya gerekirse Control Center sunucu rollerini çoğaltarak doğrusal ve verimli bir şekilde isteğe bağlı olarak genişletilebilir.

YÜKSEK KULLANILABİLİRLİK VE GÜVENLİK GravityZone platformunun tasarımı (yerleşik fazlalık olan birden fazla veritabanı, iletişim ve web sunucusu örneğine dayanarak), kendi kendine esnekliğini sağlar. Ayrıca, SVA’lar arasında otomatik politika temelli yük dağılımı, sistem düzeyinde tek bir arıza noktasını ortadan kaldırarak kesintisiz güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik sağlar (tek bir konsoldan yapılandırılmış ve kontrol edilmiştir).

EN İYİ ALTYAPI PERFORMANSI VE SON KULLANICI DENEYİMİ

HIZLI ÇALIŞTIRMA, HIZLI GİRİŞLER, HIZLI UYGULAMA YANITI GravityZone, birleşik bir tüy ağırlık ajanı, patentli kötü amaçlı yazılım önleme sezgisi ve önbellekleme algoritmasını daha az kaynak tüketen daha az maliyetli hale getiren VM içindeki ayak izini en aza indirir. Sonuç olarak, uygulamaların çalışması için daha fazla CPU, bellek ve çalışacak IOPS kaynakları vardır; bu da gecikmeyi büyük ölçüde azaltır ve son kullanıcı deneyimini geliştirir.

MAKSİMUM ALTYAPI KULLANIMI VE YATIRIM GETİRİSİ

YALIN VE ETKİLİ MİMARLIK Sanallaştırılmış ve bulut ortamları için temelden inşa edilen GravityZone, birden fazla ağır eski ajan yerine tek bir misafir ağırlığına dayanıklı güvenlik aracı kullanır. Kaynak yoğun görevler, merkezi tehdit analizi yapan ve birden fazla VM için algılama algoritmalarını koruyan ve güvenlik çabalarını ortadan kaldıran özel bir Güvenlik Sanal Uygulamasına (SVA) yüklenir. Tarama boşaltma, patentli önbellek algoritmaları ve sezgisel tarama ile birlikte, altyapı kaynaklarındaki güvenlik “vergisini” en aza indirir.

% 35 YÜKSEK GEREÇLENDİRME YOĞUNLUK GravityZone, kaynak yoğun işleri özel bir güvenlik sunucusuna yükleyerek CPU, bellek, giriş / çıkış ve her ana bilgisayarda daha fazla sanal makineye izin vermek için ağ kapasitesini serbest bırakır.

Sizin için buradayız

Telefon, web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum sırasında veya sorularınızda size yardımcı olmak için buradadır.

DESTEK