GravityZone Güvenlik Ürünleri

Fiziksel, sanal ve bulut ortamları için tek bir güvenlik çözümü. Tam lisanslama esnekliği.

GravityZone Güvenlik Ürünleri

GravityZone Güvenlik Ürünleri Lisansı, kuruluşların hangi güvenlik hizmetlerini dağıtacaklarını seçme esnekliği ile veri merkezleri, fiziksel uç noktalar, mobil cihazlar ve Exchange posta kutuları için özel koruma sağlamasına olanak tanır. Tüm hizmetler, şirket içi GravityZone Kontrol Merkezi konsolundan sorunsuz bir şekilde yönetilir.

Esnek Çözüm

İstediğiniz sayıda uç nokta veya posta kutusu için korumayı yönetmek ve dağıtmak istediğiniz güvenlik hizmetlerini tek bir şirket içi GravityZone Control Center konsolundan seçin.

En iyi performans 

Bitdefender, kullanıcı deneyimini ve konsolidasyon oranlarını iyileştiren minimum kaynak gereksinimleriyle işletmeler ve veri merkezleri için lider koruma sağlar.

Basitleştirilmiş Yönetim

Sanal bir cihaz olarak sunulan GravityZone Control Center konsolunun kurulumu hızlıdır ve yerleşik yedeklilik ve yüksek kullanılabilirlik ile herhangi bir sayıda uç noktayı korumak için kolayca ölçeklenir.

GravityZone Güvenlik Ürünleri
GravityZone Güvenlik Ürünleri

Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı

Saldırı zaman çizelgesini ve korumalı alan çıktısını kullanarak hızlı uyarı triyajı ve olay araştırması, olay müdahale ekiplerinin hızlı tepki vermesini ve devam eden saldırıları durdurmasını sağlar.

GravityZone Güvenlik Ürünleri

GravityZone Yama Yönetimi (Eklenti)

İş istasyonları, fiziksel sunucular ve sanal sunucular olmak üzere tüm Windows tabanında işletim sistemini ve uygulamaları güncel tutar.

GravityZone Güvenlik Ürünleri

GravityZone Bulut ve Sunucu Güvenliği

Sanallaştırılmış ve bulut altyapıları için özel olarak oluşturulmuş koruma, en iyi altyapı konsolidasyon oranlarını ve düşük uygulama yanıt sürelerini sunar.

GravityZone Güvenlik Ürünleri

Mobil Cihazlar için GravityZone Güvenliği

GravityZone’a sıkı bir şekilde entegre edilmiş mobil güvenlik çözümü, BT müdahalesi ihtiyacını en aza indirirken kuruluşların uyumluluğu sürdürmesine yardımcı olur.

GravityZone Güvenlik Ürünleri

GravityZone Tam Disk Şifreleme (Eklenti)

Windows (BitLocker) ve Mac (FileVault) tarafından sağlanan şifreleme mekanizmalarından yararlanarak tüm uç nokta sabit diski için verileri korur.

Şirket olarak GravityZone’u kullandığımızdan beri IT ekibimiz, güvenlik yönetimine daha az zaman harcarken, Akkanat Holding’in veri varlıklarının korunmasına ve katma değerli iş üretmeye daha fazla zaman ayırdı. GravityZone her yönden olumlu bir deneyim oldu.

Yunus Emre Taş

Akkanat Holding IT Sorumlusu

Kaynaklar

Bitdefender Antivirüs En Yenilikçi Güvenlik Şirketi Seçildi

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, İngiltere merkezli siber güvenlik dergisi SC Media tarafından 2018’in en yenilikçi güvenlik şirketi seçildi. Güvenlik altyapısı dalında Hypervisor ..

Bitdefender Antivirüs'ten 2021Siber Güvenlik Öngörüleri

Radicati, Bitdegender'i Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu Seçti

Av-Comparatives En Yüksek Performans

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

GravityZone Güvenlik Ürünleri