fbpx

Ferrari'nin
Siber Güvenlik Ortağı

Bitdefender, Siber Tehditlere Karşı Tespit ve Müdahaleyi Geliştirmek İçin Ferrari'yi Gelişmiş Tehdit İstihbaratı ile Destekliyor

Güven ve yenilik üzerine kurulan bir işbirliği - Bitdefender, Ferrari'ye Gelişmiş Tehdit İstihbaratı ile siber tehditlere karşı algılama ve yanıtı iyileştirmeye destek oluyor

Evrilen küresel siber tehdit manzarasıyla başa çıkma baskısı yüksektir. Ferrari, en güncel ve doğru tehdit istihbaratına erişimle siber tehditleri daha hızlı tespit etmek ve yanıtlamak için Bitdefender Gelişmiş Tehdit İstihbaratını iş operasyonlarına entegre etmiştir.

F1 yarışı gibi, siber saldırıları önleme ve durdurma konusunda her saniye önemlidir. Eyleme geçilebilir tehdit istihbaratı, modern güvenlik operasyonları ekibi için tehdit manzarasına daha fazla görünürlük kazandırma ve yanıt hızını artırma konusunda kritiktir. Ferrari ile işbirliğimizi kritik bilgilerini korumalarına yardımcı olmak için genişlettik ve onlara siber suçla mücadelede güvenilir bir müttefik olmayı dört gözle bekliyoruz.
Florin Talpes

Kurucu Ortak ve CEO, Bitdefender

F1 driver
Bitdefender Tehdit İstihbaratı, bize doğada bulunan gizli tehditleri tespit etme ve önleme zorluğunda yardımcı olur, daha hızlı yanıt vermemizi sağlar ve saldırganların kullandığı taktiklere olan farkındalığımızı artırır.
Luca Pierro

Ferrari Siber Güvenlik Sorumlusu

Siber güvenlik ortakları konusunda, zorlukları yönetmek için yenilikçi ve siber güvenlik alanında öncü olanları arıyoruz. Bitdefender ile çalışırken, güçlü ve işbirlikçi bir ilişki için tüm koşulların olduğunu görüyoruz ve Ferrari'nin siber güvenlik stratejisini güçlendirmek için Bitdefender'ın deneyimine, profesyonelliğine ve güvenilir araçlarına güveneceğiz.
Silvia Gabrielli

Ferrari Baş Dijital ve Veri Sorumlusu

F1 driver
Bitdefender