fbpx
background
2 dakika

BITDEFENDER’E BAĞIMSIZ TEST KURULUŞLARINDAN ÖDÜL YAĞDI

Bitdefender Türkiye

17 Mart 2022

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
BITDEFENDER’E BAĞIMSIZ TEST KURULUŞLARINDAN ÖDÜL YAĞDI

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, bağımsız test kuruluşu AV-TEST’in En İyi Koruma, En İyi Performans ve En İyi İyileştirme ödüllerini ve bağımsız antivirüs değerlendirme kuruluşu AV-Comparatives’in 2018 Üstün Ürün Ödülü’nü kazandı.

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs, lider test kuruluşları AV-TEST ve AV-Comparatives tarafından ödüllendirilerek en yüksek koruma ve performans sunan yenilikçi siber güvenlik çözümleri sağlayıcısı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bitdefender tüketici güvenliği teknolojisi, tüm yıl süren titiz testlerden sonra, dünyanın önde gelen bağımsız analiz ve test firması AV-TEST’in en önemli üç ödülünü almaya hak kazandı. Bitdefender Antivirüs ayrıca AV-Comparatives tarafından 2018’de yapılan yedi testin tümünde en yüksek puanı alarak Üstün Ürün Ödülü ile de onurlandırıldı.

“Ödüller, Kaliteli Ürünler Sunmaya Odaklandığımızı Kanıtlıyor”

“Bu iki kuruluştan da en önemli ödülleri aldığımız için çok heyecanlıyız.“ ifadelerinde bulunan Bitdefender Tüketici Çözümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ciprian Istrate, “İki kuruluşun uyguladığı testler, dünyada bu alanda uygulanan testler arasında en zorları. Bitdefender Antivirüs olarak ikisinden de bu ödülleri almak, inovasyona odaklandığımızı ve kendimizi kullanıcılarımıza her yıl en kaliteli ürünleri sunmaya adadığımızı bir kez daha kanıtlıyor.“ diyerek Bitdefender Antivirüs’ün başarısını özetliyor.

Bitdefender Internet Security’e 3 Ödül Birden!

Bitdefender Internet Security, yılın en iyilerinin seçildiği beş AV-TEST kategorisinin üçünde ödül alarak testlerdeki tutarlı üstünlüğünü gösterdi. AV-TEST, ödülleri duyururken yaptığı açıklamada “Bir yıllık test süreci boyunca üstün performans gösteren ve böylece IT güvenliği sektöründeki yeni standartları belirleyen en etkili güvenlik ürünleri ödüllendiriliyor. Bitdefender, koruma kabiliyetindeki üstün performans ile En İyi Koruma Ödülü’nü, güçlü korumayı sistem performansını en aza düşürerek sağlama kapasitesi ile En İyi Performans Ödülü’nü ve hasarlı sistemler ve dosyalardaki kontrolü sağlama becerisiyle de En İyi İyileştirme Ödülü’nü kazandı.

AV- Comparatives’ten Üstün Ürün Ödülü

Bitdefender, AV- Comparatives’ten Üstün Ürün Ödülü’nü kazanmanın dışında, ayrıca kuruluşun Gerçek Dünya Koruma Testi’nde altın madalya ve Yanlış Pozitif, Kötü Niyetli Yazılım Koruması ve Kötü Niyetli Yazılım Kaldırma testlerinde gümüş madalya kazandı.

Bitdefender, bağımsız test kuruluşları, otoriteleri ve eleştirmenlerden en önemli ödülleri düzenli olarak kazandı. Bitdefender ürünlerinin kalitesi, şirketin son beş yıldaki iş gücünün ve satışların üç katına çıkmasını sağladı.


İlgili İçerikler