background
2 dakika

BITDEFENDER ANTİVİRÜS, VMWARE NSX-T VERİ MERKEZİ MÜŞTERİLERİNİ AJANSIZ KORUYACAK

Bitdefender Türkiye

17 Mart 2022

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
BITDEFENDER ANTİVİRÜS, VMWARE NSX-T VERİ MERKEZİ MÜŞTERİLERİNİ AJANSIZ KORUYACAK

BITDEFENDER ANTİVİRÜS VE VMWARE

DEV BİR İŞ BİRLİĞİNE İMZA ATTI

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs ile VMware önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Bitdefender Antivirüs, GravityZone hizmeti ile VMware NSX-T Veri Merkezi müşterilerine ajansız bir güvenlik sunmaya başlayacak.

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender Antivirüs,Bitdefender GravityZone Sanallaştırılmış Ortamlar İçin Güvenlik (SVE) hizmeti ile VMware NSX-T Veri Merkezi’nin birlikte çalışılacağını açıkladı. Bitdefender Antivirüs, VMware NSX-T Veri Merkezi ile çalışan müşteriler için ajansız bir güvenlik çözümü sunacak.

Kuruluşların yeni teknolojileri benimsemesiyle heterojen hale gelen veri merkezlerindeki genel bulut sistemlerinde iş yükü yüzdesi artıyor. Bu nedenle, yazılım tanımlı ağ (SDN) çözümleri, yerel olarak bu ortamlarda geniş bir yelpazede ağ ve güvenlik hizmetleri sunmak için genişlemelidir.

Buna karşılık olarak VMware, çoklu bulut ve çoklu hiper yönetici ortamlarını desteklemek için VMware NSX-T Veri Merkezi’ni tasarladı.

“Bitdefender Antivirüs Kanıtlanmış Bir Güvenlik Çözümü Sunuyor”

Müşterilerin, VMware NSX tarafından desteklenen hibrit bulut ortamları oluşturmasıyla benzersiz güvenlik gereksinimlerini karşılamak için mümkün olan en geniş çözüm ekosistemine ihtiyaçları olduğunu açıklayan VMware Ar-Ge, Ağ ve Güvenlik İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Umesh Mahajan, “Bitdefender Antivirüs, VMware NSX uygulamasının ihtiyaç duyduğu her yerde katmanlı güvenlik sağlamak için kanıtlanmış bir güvenlik çözümü sunuyor.“ ifadelerinde bulundu.

Bitdefender GravityZone, VMware NSX müşterilerine; HyperDetect ayarlanabilir makine öğrenimi ile gelişmiş tehditlere karşı daha iyi koruma, yerel NSX ve VMware vCenter entegrasyonu ile daha fazla operasyonel verimlilik ve çeviklik, yüksek konsolidasyon oranları ve daha hızlı performans nedeniyle daha yüksek altyapı yatırım getirisi avantajları sunacak.

“VMware Müşterilerinin Güvenliğini Sağlamaktan Onur Duyuyoruz”

VMware müşterilerine, ajansız güvenliğin avantajlarını sağlamaktan ve ayarlanabilen makine öğrenmesi ile gelişmiş tehditlere karşı koruyan tek sağlayıcı olmaktan onur duyduklarını belirten Bitdefender Antivirüs Veri Merkezi ve Ağ Güvenliği Ürünleri Başkan Yardımcısı Gavin Hill, “VMware ile devam eden ortaklığımıza ve müşteri hizmetleri ile inovasyona olan bağlılıklarına değer veriyoruz.” açıklamalarında bulundu.


Keşfet Önerilen İçerikler

Fidye Virüsü Nedir?
Güvenlik Önerileri

Fidye Virüsü Nedir?

17 Mart 2022

Exchange koruması nasıl yüklenir?
Kurumsal SSS

Exchange koruması nasıl yüklenir?

13 Haziran 2022

Bizi Takip Et! Sosyal Medya


İlgili İçerikler

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5