fbpx
background
2 dakika

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA’YI TAVSİYE ETTİ

Bitdefender Türkiye

17 Mart 2022

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA’YI TAVSİYE ETTİ

GELİŞMİŞ UÇ NOKTA KORUMA TESTİ’NİN TAVSİYE EDİLEN ÜRÜNÜ: BITDEFENDER GRAVITYZONE ULTRA

NSS LABORATUVARLARI ŞİRKETLERE BITDEFENDER ANTİVİRÜS’Ü TAVSİYE ETTİ

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, NSS Laboratuvarlarında yapılan 2019 Gelişmiş Uç Nokta Koruma (AEP) testinde “Tavsiye Edilen” derecesini aldığını açıkladı.

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, NSS Laboratuvarları’nda yapılan 2019 Gelişmiş Uç Nokta Koruma Testinde (AEP), “Tavsiye Edilen” derecesini aldığını açıkladı. NSS Laboratuvarları, 2019 AEP 3.0 Grup Açık Testinde güvenlik etkinliği, tehdit olayı bildirimi, performans ve toplam sahip olma maliyeti konusunda pazar lideri 19 ürünü değerlendirdi. NSS Laboratuvarları Bitdefender Antivirüs’ü, Gelişmiş Uç Nokta Koruma (AEP) 3.0 testindeki performansı için ödüllendirdi.

Siber güvenlik rehberliği için küresel bir lider ve güvenilir bir kaynak olan NSS Laboratuvarları, şirketlerin güvenlik ürünlerini ve hizmetlerini satın alma ve optimize etme konusunda kararlar almalarını sağlayarak deneysel veri ve objektif grup testi sonuçları sağlamayı taahhüt ediyor. Herhangi bir katılım ücretinin olmadığı grup testlerinde, şeffaflık sağlamak ve işletmelerin test sonuçlarının arkasındaki faktörleri anlamalarına yardımcı olmak için test metodolojisi de kamuya açık gözlemlenebiliyor.

“Bitdefender ile Şirketlerin Dijital Varlıkları Daha İyi Korunuyor”

NSS Laboratuvarları’ndan alınan “Tavsiye Edilen” derecesinin, kurumsal müşterilerin Bitdefender Antivirüs çözümleri hakkındaki güvenlik etkinliğinin değerini ve yüksek yatırım geri dönüşünü doğruladığını belirten Bitdefender Kurumsal Çözümler Genel Müdürü Harish Agastya, “Bitdefender GravityZone Ultra’nın önleme, otomatik algılama, soruşturma ve yanıtlama araçları sağlama yeteneğinin, müşterilerin dijital varlıklarını daha iyi korumalarını ve gelişmiş tehditlere yanıt vermelerini sağlıyor” ifadelerinde bulundu.

Bitdefender GravityZone Ultra, işletmeleri zorlayıcı siber tehditlere karşı bile tam olarak koruyan bir platformda kullanımı kolay son nokta algılama ve yanıtlama (EDR) ile yeni nesil uç nokta korumasını (EPP) birbirine entegre ediyor.

Dünya Genelindeki Güvenlik Çözümlerinin %38’inde Bitdefender İmzası

Günümüzde dünya genelindeki güvenlik çözümlerinin %38’inden fazlasında kullanılan Bitdefender Antivirüs teknolojisi ve tehdit istihbaratına dayanan Bitdefender GravityZone Ultra, organizasyonların karmaşık altyapılarla başa çıkmasına koruma, algılama ve yönetilebilir müdahale sağlayarak yardımcı oluyor. Bitdefender GravityZone Ultra, fiziksel ve sanal altyapılar, veri merkezleri ve genel bulut ortamlarında Windows, Linux ve Mac dahil olmak üzere tüm uç noktalar için dağıtım ve işlemleri basitleştirerek birden fazla araca olan ihtiyacı ortadan da kaldırıyor.


İlgili İçerikler