Bitdefender GravityZone Ultra Security

Uç noktalarınızı korumak için en iyi çözüm: gelişmiş önleme, genişletilmiş algılama, etkili yanıt ve risk analitiği.

DEMO TALEP FORMU

Her Kuruluş için Birleşik Son Nokta Önleme, Tespit, Tepki ve Risk Analizi

Zayıf önleme ile işletmeleri gürültülü ve karmaşık hale getiren diğer uç nokta güvenlik çözümlerinin aksine, Bitdefender, tüm uç noktalarınız için 30'un üzerinde koruma katmanı geliştirmiştir ve dünyanın dört bir yanındaki düşük EDR ve Endpoint Risk Analizi (ERA) ile entegre edilmiş en etkili korumayı sunmaktadır. tek ajan, tek konsol mimarisi. GravityZone Ultra ile, entegre güvenlik yığını aracılığıyla tehditlere cevap vermek için gereken süreyi sıkıştırarak satıcı sayısını azaltabilirsiniz.

integrated_enterprise_security_platform
integrated_enterprise_security_platform

Dünyanın En Etkili Uç Nokta Koruması

Dünyanın en iyi önleme yığını, ilk temastan, kötüye kullanımdan, sebat etmekten ve kötü niyetli faaliyetlerden korunmak için tehdit ömrü boyunca önleme sağlamak için 30 katman makine öğrenimi ve diğer gelişmiş yeteneklerden yararlanır. Davranış anomalisi tüm yaşam döngüleri boyunca aktif uygulamaları ve süreçleri izler ve eylemlere ve içeriğe dayalı kötü amaçlı yazılımlara özgü davranışları tespit eder. Tek bir ajan, tek bir konsolda EDR, Risk Analizi ve Sertleştirme teknolojileri ile birleşik

integrated_enterprise_security_platform

Düşük Tepegöz Tespit ve Tepki

GravityZone Ultra, piyasadaki en düşük sahip olma maliyetini sunarken, geleneksel kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımlarından kaçan saldırıları önleyerek, algılayarak ve bunlara yanıt vererek, saf oyun EDR ürünlerinin çok karmaşık ve gürültülü olduğunu öne çıkarır. Önleme ile algılama ve yanıtlama teknolojilerini birleştiren GravityZone Ultra, uzlaşma öncesi ve sonrası görünürlük, kök neden analizi, inceleme, tehdit avlama ve iyileştirme araçları ile uç nokta korumasını genişletir.

integrated_enterprise_security_platform

Risk-analitik odaklı Sertleştirme

Bitdefender’ın risk analitik motoru, öncelikli güvenlik ayarlarını ve ayarlarını, kolay anlaşılır, öncelikli bir liste ile sürekli olarak değerlendirmenize ve sertleştirmenize olanak sağlar. Gravityzone’un entegre EDR ve sertleştirme araçlarından yararlanan güvenlik ekipleri, gelecekteki tehditlere karşı koruma sağlamak için her soruşturmadan elde edilen bilgileri kolayca uygulayabilir Güvenlik işlemlerini basitleştirerek ve otomatikleştirerek ve saldırı yüzeyinizi sürekli olarak azaltarak, en düşük sahip olma maliyeti ile en yüksek koruma düzeylerini elde edebilirsiniz.

OLAY İNCELEME VE SORUMLULUK
Saldırı zaman çizelgesi ve sanal alan çıktısı kullanarak hızlı alarm triyajı ve olay araştırması, olay müdahale ekiplerinin hızlı tepki vermesini ve devam eden saldırıları durdurmasını sağlar (yanıt vermek için tek tıkla).

ENTEGRE ENDPOINT RİSK ANALİTİĞİ
Otomatik sertleştirme işlemlerini mümkün kılan konfigürasyon risklerini tüm uç noktalarınız için ortaya çıkarmak ve önceliklendirmek için yüzlerce faktörü kullanarak riski sürekli olarak analiz edin.

MODÜLER KAZANAN SAVUNMA
Gelişmiş yerel ve bulut makinesi öğrenmesi, davranış analizi teknolojileri, entegre sanal alan ve cihaz sertleştirme dahil olmak üzere imza içermeyen teknolojiler, karmaşık tehditlere karşı oldukça etkili bir katmanlı koruma görevi görür.

END-TO-END SALDIRI İNCELEMESİ
Ön ve Sonrası uzlaşma saldırı görünürlüğü, güvenlik analistlerinin hem engellenen saldırılarda hem de devam eden şüpheli faaliyetlerde kök neden analizi yapmalarını sağlar.

ÇAPRAZ PLATFORM KAPSAMI VE 3’ÜNCÜ PARTİ ENTEGRASYON UYGULAMASI
Fiziksel, sanallaştırılmış veya bulut altyapılarında Windows, Linux veya Mac çalıştıran ve tüm altyapıda tutarlı güvenlik sağlayan tüm kurumsal uç noktaları kapsar. Önceden var olan güvenlik işlemleri araçları (SIEMS, örneğin Splunk) ve veri merkezine özgü teknolojilerle (pazardaki tüm büyük hipervizörler) entegrasyonu destekler.

TEKLİ AJAN / TEK KONSOL
Kurumsal uç noktaları etkin bir şekilde savunmak ve tüm siber tehditleri durdurmak için gereken tüm teknolojileri içeren tek bir ajan / tek konsol çözümü olarak temelden inşa edilmiştir. Birden fazla aracı çalıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır ve dağıtım ve işlemleri önemli ölçüde kolaylaştırır.

ENTEGRE SECOPS
BT ve Güvenlik işlemleri arasındaki boşluğu azaltmaya yardımcı olacak modüller içerir. Saldırı yüzeyini azaltarak siber riski en aza indirmek için gereken operasyonel çabayı azaltır: uygulama kontrolü, cihaz kontrolü, yama yönetimi.ENTEGRE SECOPS

OTOMATİK ÇÖZELTME İLE DOĞRU SONRAKİ GEN ÖNLEME VE TESPİT EDİN
Dünyanın en iyi önleme yığını ve yürütme davranışına dayalı algılama yetenekleri, kurumsal altyapıda gelişmiş tehditlerin önlenmesini önler ve durdurur. Aktif bir tehdit tespit edildiğinde, daha fazla hasarı veya yanal hareketleri engellemek için otomatik cevap devreye giriyor

Sizin için buradayız

İster telefonla, ister web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum, kurulum ve diğer sorularınız için size yardımcı olmak için burada.

DESTEK

Koruma, müdahale, sertleşme ve risk Analitiğini birleştiren DÜŞÜK AŞIRI EDR

Geleneksel EPP işlevselliklerinin ötesine geçen GravityZone Ultra, güvenlik analistlerine ve olay müdahale ekiplerine kurum genelinde risk faktörlerini sürekli izlerken şüpheli etkinlikleri tetiklemek ve araştırmak için gereken araçları sağlar.

  • Gerçek zamanlı algılama ve otomatik düzeltme
  • Hızlı olay triyaj, soruşturma ve cevap
  • Şüpheli etkinlik tespiti
  • Yapılandırma risk analitiği
  • Tek tıkla olay yanıtı
  • Uzlaşma Öncesi ve Sonrası Adli Tıp (Kök Sebep Analizi)
  • Tehdit avı için güncel ve tarihi veri araması
  • Otomatik sertleştirme
  • MITRE etiketleri

integrated_enterprise_security_platform