gravityzone security for storage

Depolama için GravityZone Güvenliği

Ağa bağlı depolama (NAS) ve dosya paylaşım sistemleri için makine öğrenimi tabanlı koruma.

Güvenli Paylaşımlı Depolama Sistemleri

secure shared storage systems

İşyerinde daha fazla işbirliğine duyulan ihtiyaç, artan dijital dönüşümle birlikte, paylaşılan depolama sistemlerine olan talebi artırıyor. Aynı zamanda karmaşık ve üretken siber tehditler, derinlemesine bir savunma gerektirir.

GravityZone Security for Storage, ICAP uyumlu dosya paylaşımı ve yönetimi kolay ağ depolama sistemleri için kanıtlanmış koruma sağlar.

Daha Fazla
network-attached storage

Ağa Bağlı Depolama

GravityZone Security for Storage, Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® ve diğerlerinin ICAP uyumlu NAS depolama çözümlerini destekler.

nutanix files

Nutanix Dosyaları (AFS)

Depolama için GravityZone Security, daha önce Acropolis Dosya Hizmetleri (AFS) olarak adlandırılan Nutanix Dosyaları ile onaylanmıştır.

citrix share file

Citrix Paylaşım Dosyası

GravityZone Security for Storage, Citrix ShareFile sertifikasına sahiptir.

Yetenekler & Anantajlar

Pattern
unmatched protection

GravityZone Security for Storage, Bitdefender'ın ödüllü güvenlik teknolojisinden yararlanır ve sıfır gün veya gelişmiş saldırıların parçası olabilecek bilinen ve bilinmeyen dosya tabanlı enfeksiyonlara karşı çok sayıda savunma katmanı (makine öğrenimi, buluşsal yöntem, imzalar ve bulut arama dahil) sağlar.

Pattern
efficient management

Depolama Güvenliğini diğer GravityZone çözümleriyle aynı merkezi konsoldan yönetebilir, böylece dağıtımını hızlı ve kolay yönetilebilir hale getirebilirsiniz. Depolama Güvenliği de son derece yapılandırılabilir olduğundan, politikaları ve hariç tutmaları hızlı bir şekilde tanımlayabilir, varsayılan eylemleri ayarlayabilir, özel raporlar oluşturabilir ve kuruluşunuzun gereksinimlerine uyacak şekilde gerçek zamanlı bildirimleri tetikleyebilirsiniz.

Pattern
unlimited scalability

GravityZone'un modüler mimarisi, kuruluşunuzun iş gücü ve verileri büyüdükçe artan sayıda tarama isteğini desteklemek için isteğe bağlı olarak neredeyse sınırsız sayıda ICAP sunucusu eklemenizi sağlar.

Pattern
high availability

GravityZone platformunun yedekli tasarımı yüksek kullanılabilirlik sağlar. ICAP sunucuları arasında ilke tabanlı yük dengeleme, sistem düzeyinde tek arıza noktalarını ortadan kaldırarak ICAP istemcisi tarafından yapılandırıldığı ve kontrol edildiği şekilde kesintisiz güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik sağlar.

Pattern
broad compatibility

Security for Storage; Dell, EMC, IBM, Hitachi, HPE, Oracle ve diğerlerinin Nutanix Files (AFS), Citrix ShareFile ve ICAP uyumlu NAS çözümlerini destekler. Kuruluşunuzda çeşitli ICAP uyumlu cihazlar varsa GravityZone, çok sağlayıcılı NAS varlığınızı aynı dağıtımdan koruyarak depolama güvenliği altyapısının maliyetini azaltabilir.

Endüstri Övgüleri

Bitdefender, endüstri ödüllerini sık sık kazanan ve bağımsız test kuruluşları ve endüstri analist firmaları tarafından siber güvenlikte lider olarak tanınmaktadır.

  • forrester
  • Mitre att&ck
  • best protection
  • Av comparatives
  • innovators
  • the radicati
Kurumsal SSS

Karantinaya alınan bir dosya nereden görüntülenir ve nasıl geri yüklenir?

GravityZone’da Karantina nasıl kullanılır? Bitdefender GravityZone , kuruluşların genel güvenlik duruşuna, küresel güvenlik tehditlerine..

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Statik IP Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bilgisayar üzerindeki cihazların (USB , Bluetooth , CD-Rom vs) yönetimi nasıl sağlanır?

Daha fazla oku
Kurumsal SSS

Bir policy nasıl default olarak ayarlanır?

Daha fazla oku

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5