Bitdefender İş Çözümleri
Grubu Hakkında

Bitdefender Business Solutions Group, dünya çapındaki sektörlerde 40.000’den fazla işletme, devlet kurumu ve kar amacı gütmeyen kuruluşa sınıfının en iyisi tehdit önleme, algılama ve yanıt çözümleri sunar. Birleşik uç nokta güvenliği ve analitik platformumuz ve yönetilen hizmetlerimiz, kuruluşların herhangi bir ortamda (istemci, sunucu, şirket içi, bulut veya hibrit) siber dayanıklılık sağlar.


İş Çözümleri Grubu Hakkında
İş Çözümleri Grubu Hakkında

Tehdit ortamı gelişiyor ve profesyonel saldırganlar, ortamları ihlal etmenin ve kuruluşlar arasında fark edilmeden hareket etmenin yeni yollarını bulmak için yorulmadan çalışıyor. Her bağlantı noktası, yama uygulanmamış uygulama, çalışan e-postası ve güvenli olmayan DevOps projesi, şirket varlıklarına açılan bir kapı görevi görür. Modern siber güvenlik çözümlerimiz benzersiz bir önleme sunar ve güvenlik analistlerimiz 7/24 işletmenizi gözetler.

Bitdefender, kuruluşların profesyonel saldırıları profesyonel bir yanıtla karşılamasını sağlar. 20 yıllık tarihimizde kötü amaçlı yazılımdan koruma, davranışsal analitik, makine öğrenimi ve yapay zeka alanlarında çığır açan yeniliklere öncülük ettik ve şu anda dünyanın en tanınmış 150’den fazla teknoloji ve siber güvenlik markası tarafından lisanslandık. Kuantum sonrası kriptografi ve diğer gelişmekte olan alanlar dahil olmak üzere sürekli araştırma ve geliştirmeye yapılan derin yatırımlarla, hem şimdi hem de gelecekte kuruluşları korumada ön saflarda yer alıyoruz.

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Birleşik uç nokta güvenliği ve analitiği, saldırı önleme, 7/24 güvenlik operasyonları ve gelişmiş tehdit istihbaratı aracılığıyla işletmenizin nasıl daha siber dirençli hale gelebileceğini öğrenin.
Siber saldırganların 7 gün 24 saat zarar vermeye çalıştığı ve kuruluşların öngörülemeyen risklerle karşı karşıya olduğu hiper bağlantılı bir dünyada, dayanıklılık için inşa edilmenin ne anlama geldiğini anlayın.
Bu açıklayıcı video, personeli artırmanıza veya birden çok satıcıdan araç ve hizmet satın almanıza gerek kalmadan siber güvenlik riskini azaltmanın ve dayanıklılığınızı artırmanın yollarını paylaşıyor.

İş Çözümleri Grubu ekibi şunlardır

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Uzmanlar

Siber güvenlik konusundaki bilgi ve yetkinliğimizi oluşturma ve sürdürme konusunda tutkulu.

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Özgün

Kendimizi ve mümkün olanı yeniden tanımlıyoruz; statükoya meydan okuyoruz.

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Cesur

Müşterilerimizi beklenmedik bir cesaret ve kararlılıkla korumak için birlikte yükseliyoruz.

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Güçlü

Engelleri aşmak ve büyük başarılar elde etmek için rakipsiz gücü kullanıyoruz.

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Becerikli

Hedeflere ulaşmak ve zorlukların üstesinden gelmek için yaratıcı yollar buluyoruz.

İş Çözümleri Grubu Hakkında

Çeşitli

Çeşitliliğe değer veriyoruz ve bunun müşteriler ve şirketimiz için daha fazla değer sağladığına inanıyoruz.

Bitdefender dayanıklılık için tasarlandı


Siber saldırganların 7/24 zarar vermeye çalıştığı ve kuruluşların öngörülemeyen risklerle karşı karşıya olduğu hiper bağlantılı bir dünyada; aşağıdakileri sağlıyoruz:

Bugün siber saldırılara daha dirençli bir işletme olun

İşletmeniz için doğru çözümü veya hizmeti seçmenize yardımcı olmak için buradayız

İş Çözümleri Grubu Hakkında