Business Solution Group cybersecurity team analyzing performance data on charts

Bitdefender İş Çözümleri Grubu,dünya çapındaki sektörlerdeki 40.000'den fazla işletmeye, devlet kurumuna ve kar amacı gütmeyen kuruluşa sınıfının en iyisi tehdit önleme, tespit ve yanıt çözümleri sunmaktadır. Birleşik uç nokta güvenliği ve analiz platformumuz ve yönetilen hizmetlerimiz, kuruluşların istemci, sunucu, şirket içi, bulut veya hibrit gibi her ortamda siber dirençli olmalarına yardımcı olur.

CISO happy with the enterprise cybersecurity solution used.

Tehdit ortamı gelişiyor ve profesyonel saldırganlar, ortamları aşmanın ve kuruluşlar arasında fark edilmeden ilerlemenin yeni yollarını bulmak için yorulmadan çalışıyor. Her bağlantı noktası, yama yapılmamış uygulama, çalışan e-postası ve güvenli olmayan DevOps projesi, şirket varlıklarına açılan bir kapı görevi görür. Modern siber güvenlik çözümlerimiz benzersiz bir koruma sunar ve güvenlik analistlerimiz işletmenizi 7x24/365 takip eder.

Bitdefender representative working with the customer

Bitdefender, kuruluşların profesyonel saldırılara profesyonel bir yanıtla karşılık vermelerini sağlar. 20 yıllık geçmişimizde, kötü amaçlı yazılımdan koruma, davranışsal analiz, makine öğrenimi ve yapay zeka alanlarında çığır açan yeniliklere öncülük ettik ve şu anda dünyanın en tanınmış 150'den fazla teknoloji ve siber güvenlik markası tarafından lisanslandık. Kuantum sonrası kriptografi ve diğer gelişmekte olan alanlar da dahil olmak üzere sürekli araştırma ve geliştirmeye yapılan derin yatırımlarla, kuruluşları şimdi ve gelecekte korumanın ön saflarında yer alıyoruz.

experts improving organizational cyber resilience

Birleşik uç nokta güvenliği ve analitiği, saldırı önleme, 7x24 güvenlik operasyonları ve gelişmiş tehdit istihbaratı sayesinde işletmenizin siber tehdide karşı nasıl daha dirençli hale gelebileceğini öğrenin.

Siber saldırganların 7 gün 24 saat zarar vermeye çalıştığı ve kuruluşların öngörülemeyen risklerle karşı karşıya kaldığı hiper bağlantılı bir dünyada, dirençli olmanın ne anlama geldiğini anlayın.

Bu açıklayıcı video, personelinizi artırmanıza veya birden fazla tedarikçiden araç ve hizmet satın almanıza gerek kalmadan siber güvenlik riskini azaltmanın ve dayanıklılığınızı artırmanın yollarını paylaşıyor.  

Daha Fazla
Competece icon

Uzmanlar

Siber güvenlik alanındaki bilgi ve yetkinliğimizi oluşturma ve sürdürme konusunda tutkuluyuz.

Innovative  icon

Yaratıcı

Kendimizi ve mümkün olanı yeniden tanımlıyoruz; statükoya meydan okuyoruz.

Fearless Icon

Cesur

Müşterilerimizi beklenmedik bir cesaret ve kararlılıkla korumak için birlikte yükseliyoruz.

Tenacious icon

Güçlü

Engelleri aşmak ve büyük başarılara imza atmak için rakipsiz bir güce sahibiz.

Capable icon

Becerikli

Hedeflere ulaşmanın ve zorlukların üstesinden gelmenin yaratıcı yollarını buluyoruz.

Diversity icon

Çeşitlilik

Çeşitliliğe değer veriyoruz ve bunun müşterilerimiz ve şirketimiz için daha fazla değer sağladığına inanıyoruz.

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5