fbpx
background
1 dakika

Bitdefender’da Bildirimler Ne İşe Yarar ?

Bitdefender Türkiye

17 Mart 2022

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
Bitdefender’da Bildirimler Ne İşe Yarar ?

Bildirimler, “Bitdefender Korumanızı” izlemek ve yönetmek için önemli bir araçtır. Örneğin, bir güncellemenin başarıyla gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım veya güvenlik açıklarının bulunup bulunmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bildirimler penceresine, Bitdefender arayüzünün sol tarafındaki sütunundan ulaşılabilirsiniz. Bitdefender, bilgisayarınızdaki kendi etkinliği ile ilgili olayların ayrıntılı bir kaydını tutar. Sisteminizin veya verilerinizin güvenliği ile ilgili bir şey olduğunda, gelen kutunuzda görünen yeni bir e-posta gibi Bitdefender Bildirimleri alanına yeni bir mesaj eklenir.

Kritik bir olay meydana geldiğinde, simgede bir sayaç fark edilebilir. Tip ve ciddiyete bağlı olarak bildirimler şu şekilde gruplanır:

• Kritik olaylar
Bunlar kritik sorunları gösterir. Hemen kontrol etmelisiniz.

• Uyarı olayları
Bunlar kritik olmayan sorunları gösterir. Zamanınız olduğunda bunları kontrol etmeli ve düzeltmelisiniz.

• Bilgi olayları
Bunlar başarılı operasyonları gösterir.

Oluşturulan etkinlikler hakkında daha fazla ayrıntı bulmak için her sekmeyi tıklayabilirsiniz. Kısa ayrıntılar, her etkinlik başlığına tek bir tıklamayla görüntülenir: kısa bir açıklama, Bitdefender gerçekleştiğinde gerçekleşen eylem ve gerçekleştiği tarih ve saat. Gerekirse daha fazla işlem yapılması için seçenekler sağlanabilir. Günlüğe kaydedilen etkinlikleri kolayca yönetmenize yardımcı olmak için Bildirimler penceresi, o bölümdeki tüm etkinlikleri silme veya okundu olarak işaretleme seçeneklerini de sunar.


Keşfet Önerilen İçerikler

Bizi Takip Et! Sosyal Medya


İlgili İçerikler

Virüslü Siteler Nasıl Belli Olur?

Virüslü Siteler Nasıl Belli Olur?

Bitdefender Türkiye

31 Ekim 2022