fbpx
background
4 dakika

Bitdefender, EMEA’daki Uç Nokta Koruma Platformları için 2023 Gartner Peer Insights™ Müşterilerinin Seçimi

Bitdefender Türkiye

19 Eylül 2023

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
Bitdefender, EMEA’daki Uç Nokta Koruma Platformları için 2023 Gartner Peer Insights™ Müşterilerinin Seçimi

19 SEPTEMBER 2023

Distinctions on Product Capabilities, Deployment Experience, and Support Are Based on Explicit Customer Feedback from Real-World Deployments

BUCHAREST, Romanya ve SANTA CLARA, Kaliforniya – Küresel bir siber güvenlik lideri olan Bitdefender, 2023 Gartner® Peer Insights Voice of the Customer for Endpoint Protection Platforms (EPP) raporunda EMEA bölgesinde Müşterilerin Seçimi seçildi.¹ Ayrıca şirket, EPP genel değerlendirmelerinde ve Kuzey Amerika (bölgeye göre) ve Orta Ölçekli İşletme ve Kamu Sektörü, Hükümetler, Eğitim (şirket büyüklüğüne göre) için Güçlü Performans Gösteren olarak seçildi.

Gartner Peer Insights, BT profesyonelleri, CISO’lar, siber güvenlik yöneticileri ve diğer teknoloji karar vericileri tarafından yazılan ve okunan BT yazılım ve hizmetlerinin derecelendirme ve incelemelerinden oluşan çevrimiçi bir platformdur. Müşterinin Sesi, belirli bir pazar segmentine ilişkin akran değerlendirmelerini bir araya getiren ve gerçek dağıtımlardan elde edilen anlayışlı, tarafsız ve doğrulanmış müşteri geri bildirimlerine dayalı satın alma kararlarına yardımcı olabilecek bir belgedir.

2023 Gartner Peer Insights ‘Müşterinin Sesi’: Uç Nokta Koruma Platformları arasında öne çıkanlar:

– Bitdefender, EPP için EMEA Müşterilerinin Tercihi seçildi.

– Bitdefender, EPP için genel olarak ve Kuzey Amerika (bölgeye göre) ve Orta Ölçekli İşletme ve Kamu Sektörü, Hükümetler, Eğitim (şirket büyüklüğüne göre) için Güçlü Performans Gösteren olarak seçildi.

– Bitdefender müşterilerinin yüzde doksan dördü EPP platformunu tavsiye ediyor.*

– Bitdefender değerlendirmelerinin yüzde 96’sı dört veya beş yıldız (beş üzerinden) aldı.*

– Bitdefender EPP, genel olarak 4,6 (beş üzerinden) puan aldı. *

*Haziran 2023 itibariyle Gartner Peer Insights’ta Uç Nokta Koruma Platformları pazarında sunulan 91 derecelendirmeye dayanmaktadır

Gartner Peer Insights değerlendirmeleri, fiziksel, sanal ve çoklu bulut ortamları için gelişmiş EPP, Uç Nokta Tespit ve Yanıt (EDR), Genişletilmiş Tespit ve Yanıt (XDR) ve bulut güvenliği sunan birleşik bir risk ve güvenlik analizi platformu olan Bitdefender GravityZone Platformunu temel aldı.

Bitdefender Business Solutions Group Genel Müdür Yardımcısı ve Ürünlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrei Florescu, “Bitdefender’ın Uç Nokta Koruma Platformları için Gartner Peer Insights EMEA Müşteri Tercihi olarak seçilmesinin, yalnızca dünyanın dört bir yanındaki endüstrilere öncü tehdit önleme, tespit ve müdahale teknolojileri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda siber dayanıklılıklarını güçlendirmeye yardımcı olmak için müşterilerimizin benzersiz siber güvenlik zorluklarını anlamaya olan derin bağlılığımızı gösterdiğine inanıyoruz” dedi. “Bu takdirden gurur duyuyoruz ve bunun üstün teknolojiye, dağıtım kolaylığına ve mükemmel desteğe olan keskin odaklanmamızın bir kanıtı olduğunu düşünüyoruz.”

Bitdefender EPP müşterilerinden Müşterilerin Seçimi ayrıcalığına katkıda bulunan alıntılar:

“Rekabetin Üstünde”

“Satıcı (Bitdefender) ile çalışmak çok kolay. Yorumlarımızı ve endişelerimizi dinliyorlar ve iyileştirmek veya uygulamak için aktif olarak çalışıyorlar.”

Siber Güvenlik Direktörü, Üretim

“Olağanüstü Çözüm”

“Bitdefender, işe alım sürecinde ve ürünlerinin satış sonrasında olağanüstü bir performans gösterdi. MDR çözümü de gerçekten verimli ve bize çok yardımcı oldu.”

CISO, Sigorta

“Birlikte İlerliyoruz”

“2017’den beri Bitdefender müşterisiyiz, çözümü EPP’den yönetilen EDR’ye geliştirmek için harika bir işbirliği yaptık.”

BT Yöneticisi, Eğitim

“Etkin Güvenlik. Para için Yüksek Değer”

“Güzel genişletilmiş EDR özelliklerine sahip sınıfının en iyisi uç nokta koruma çözümü. AV motoru en iyisi, NGAV özellikleri çok iyi ve etkili. Risk yönetimi özelliği, uç noktalardaki yanlış yapılandırmalardan veya güvenlik açıklarından kaynaklanan riskleri kontrol altında tutmak için çok kullanışlıdır. Satış öncesi mühendisten, uygulamadan sonra bile mükemmel destek.”

BT Güvenlik Müdürü, Üretim

¹Gartner, Gartner Peer Insights ‘Voice of the Customer’: Endpoint Protection Platforms, Peer Contributors, 15 Eylül 2023

Gartner® ve Peer Insights™, Gartner, Inc. ve/veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Gartner® Peer InsightsTM içeriği, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayanan görüşlerinden oluşur ve gerçek beyanları olarak yorumlanmamalı veya Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmemelidir. Gartner, bu içerikte tasvir edilen herhangi bir satıcı, ürün veya hizmeti desteklememekte ve bu içerikle ilgili olarak, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere, doğruluğu veya eksiksizliği hakkında açık veya zımni herhangi bir garanti vermemektedir.


Keşfet Önerilen İçerikler

Bizi Takip Et! Sosyal Medya


İlgili İçerikler

AV-TEST’TEN BITDEFENDER’E 6 ÖDÜL BİRDEN!

AV-TEST’TEN BITDEFENDER’E 6 ÖDÜL BİRDEN!

Bitdefender Türkiye

18 Mart 2024