fbpx
background
3 dakika

AV-TEST’TEN BITDEFENDER’E 6 ÖDÜL BİRDEN!

Bitdefender Türkiye

18 Mart 2024

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
AV-TEST’TEN BITDEFENDER’E 6 ÖDÜL BİRDEN!

Almanya merkezli bağımsız güvenlik değerlendirme kuruluşu AV-TEST’in yıl boyunca gerçekleştirdiği testler sonucunda, Bitdefender Antivirüs çözümleri 6 farklı kategoride ödüllendirildi. Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, kurumsal çözümler arasında En İyi Performans, kurumsal ürünler için iki En İyi Koruma ve bireysel kullanıcı ürünü için bir En İyi Koruma, Mac ve Android ürünleri için ise En İyi Android Güvenliği ve En İyi Mac Güvenliği ödüllerine layık görüldü.

Global siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs test kuruluşu AV-TEST tarafından yapılan testler sonucunda kurumsal çözümler arasında En İyi Performans, kurumsal ürünler için iki En İyi Koruma ve bireysel kullanıcı ürünü için bir En İyi Koruma, Mac ve Android ürünleri için ise En İyi Android Güvenliği ve En İyi Mac Güvenliği ödüllerine layık görüldü. Bitdefender Antivirüs çözümleri, bir yıl boyunca gerçek dünya senaryoları kullanılarak titizlikle test edildi ve tehdit koruması, ürün performansı ve kullanılabilirlik kriterlerinde en yüksek puanları topladı.

Bitdefender Lider Konumunu Daha da Güçlendiriyor

AV-TEST CEO’su Maik Morgenstern, “Bu yıl, Bitdefender çözümlerinin titizlikle test edildiği yirmi yıllık tarihi bir dönüm noktasındayız. Testlerimiz on iki aylık bir süre boyunca gerçekleştiriliyor ve değerlendirmeler Windows, MacOS ve Android ortamlarında hem gelişmiş hem de yaygın kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı ürün etkinliğini inceliyor. Bitdefender her yıl hem kurumsal hem de tüketici ortamlarındaki tehditleri önleme, tespit etme ve durdurma konusundaki mükemmelliğini kanıtlayarak siber güvenlik sektöründeki lider konumunu daha da güçlendiriyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Hem Bireysel Hem de Kurumsal Kullanıcılar İçin En İyi Antivirüs Koruması

Bitdefender yalnızca Android sistemleri için güvenlik sağlamıyor. Aynı zamanda MacOS için de güçlü bir performans sergiliyor. Bu nedenle Mac için Bitdefender Antivirus, MacOS kapsamındaki en yeni tehditlere karşı sağlam savunması nedeniyle Bireysel Kullanıcılar için En İyi MacOS Güvenlik Ödülü’nü de kazandı.

Bitdefender, güvenlik uygulamasıyla Android sistemlere sahip özel kullanıcılar için de mükemmel koruma sağlıyor. Uygulama, 2023 yılında gerçekleştirilen testlerde binlerce virüslü uygulamaya karşı savunmada ve mobil sistemleri hasara karşı korumada en yüksek puanları elde etti. Bu performansın ışığında Bireysel Kullanıcılara Yönelik En İyi Android Güvenliği Ödülü, Bitdefender Mobile Security’ye verildi.

Gelişmiş Tehdit İstihbaratı ve Ürün Kullanılabilirliğine Öncelik Veriyoruz

“Saldırı alanı büyüdükçe ve kötü amaçlı yazılımlar tespitten kaçmak için kendilerini geliştirdikçe, ev, kurumsal ve bulut ortamlarında güçlü tehdit önlemelerin, tespit ve müdahalelerin önemi yadsınamaz oldu” diyen Bitdefender Siber Tehdit İstihbaratı Direktörü Dragos Gavrilut, “Gelişen siber güvenlik zorlukları karşısında, mühendislik inovasyonu, gelişmiş tehdit istihbaratı ve ürün kullanılabilirliğine öncelik verme konusundaki kararlılığımız devam ediyor. AV-TEST’ten tek bir yılda altı ‘En İyi’ ödülü elde etmek, binlerce işletmenin ve her gün korumak için güvendiğimiz milyonlarca tüketicinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan etkili güvenlik çözümleri sunma konusundaki kararlılığımızın bir kanıtıdır.” ifadelerinde bulundu.


İlgili İçerikler