Bitdefender Ebeveyn Kontrolü, çocuğunuzun İnternet’e ve belirli uygulamalara erişimini sınırlamanıza izin verir, böylece etrafta olmadığınızda uygunsuz içerikleri görüntülemelerini önler.

Android mobil cihazınıza yüklemek için aşağıda ayrıntıları verilen adımları izleyin:


 1. Mobil cihazınızdan Google Play Store uygulamasına erişin.
 2. Ekranın üst kısmında bulunan arama çubuğuna Bitdefender Ebeveyn Kontrolü yazın.

 3. Bitdefender Ebeveyn Danışmanı dokunun ve daha sonra Yükle seçeneğini tıklayın.
 4. Uygulamayı açtıktan sonra kısa bir yönlendirme başlanacaktır. Sonraki üzerine dokunun. Yönlendirmenin sonunda, Giriş Yap üzerine dokunun.

 5. “Abonelik sözleşmesini kabul ediyorum, ardından Devam üzerine dokunun.

 6. Oturumu bunlara karşılık gelen kutulara e-posta adresi ve şifre yazıp tıklayarak Central hesabınız giriş yapın.
 7. Bitdefender Ebeveyn Kontrolü’nü iyi şekilde yararlanmak için gerekli tüm izinleri vermenizi öneririz. İlk olarak Erişilebilirliği Açmanız gerekir.
 8. Erişilebilirlik ekranında, Ebeveyn Kontrolü, yanındaki anahtarı dokunun seçin dokunun ve Bitdefender için izin verin. Bundan sonra Ebeveyn Kontrolü uygulamasına geri dönün.
 9. Ardından, kullanım erişimine izin vermeniz gerekir. Ebeveyn Kontrolü’nün çocuğunuz tarafından kullanılan uygulamaları izlemesi için bu gereklidir. İzin ver’in üzerine dokunun.
 10. Kullanım Erişimi ekranında, Ebeveyn Kontrolü‘nü seçin, daha sonra erişim izni vermek için yanındaki düğmeye dokunun. Ebeveyn uygulamasına dönün.
 11. Şimdi cihaz yöneticisi özelliğini etkinleştirmeniz gerekecek. Etkinleştir üzerine dokunun ve sonraki ekranda Ebeveyn Kontrolü için Aygıt Yöneticisi’ni etkinleştirin.
 12. Şimdi, gerekli tüm izinleri vermelisiniz. İzin Ver üzerine dokunun. ‘Beş’ izin vermeniz istenecektir. Her biri için İzin Ver üzerine dokunun.

 13. Ardından Ebeveyn Kontrolünü varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak ayarlamak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Bunu yapmak için Değiştir üzerine dokunun, ardından Ebeveyn Kontrolü’nü varsayılan SMS uygulaması olarak ayarlayın (adımlar telefon modelinize bağlı olarak değişebilir).

NOT: Eğer varsayılan SMS uygulaması olarak Ebeveyn Kontrolü kullanmak istemiyorsanız, sadece dokunun Değil İlgilendiren.

 1. Son olarak, cihazın atanacağı bir çocuk seçin, ardından İleri üzerine dokunun. Tamam üzerine dokunun.
 2. Ebeveyn Kontrolü artık başarıyla kuruldu.