BITDEFENDER ÜCRETSİZ ANTİVİRÜS ARAÇLARI

Masaüstü ve mobil cihazlar için temel ücretsiz antivirüs programları ve güvenlik araçları.

Bitdefender Antivirüs Ücretsiz Versiyonu

Bilgisayar virüslerine ve diğer tüm kötü amaçlı yazılım türlerine karşı temel koruma sağlar. En iyi antivirüs teknolojisi kullanılarak, siber tehditleri yavaşlamalara neden olmadan algılar ve temizler.

PLATFORMLAR:
 

Hemen İndir

Bitdefender Home Scanner

Bitdefender Home Scanner, savunmasız aygıtları ve şifreleri arar
ve ev ağınız için ayrıntılı güvenlik önerileri sunar.
Tüm bu güvenlik önerileri tabi ki ücretsiz!

PLATFORMLAR:

Hemen İndir

Bitdefender TrafficLight

Bitdefender TrafficLight, tam çevrimiçi güvenlik kavramını yeni bir seviyeye getiren bir tarayıcı uzantısıdır. Tüm Web trafiğini engeller, işler ve filtreler, size ulaşmadan önce zararlı olabilecek içeriği engeller.

PLATFORMLAR:
 

Hemen İndir

Bitdefender Virus Scanner For Mac

Mac'ler bile İnternet'ten rahatsız edici adware programları alabilir. Aracımız, reklam yazılımınızı Mac'inizden hızla ortadan kaldıran ücretsiz bir uygulamadır. Geçerli sürüm, Genieo'yu algılar ve kaldırır.

PLATFORMLAR:

Hemen İndir

Ücretsiz Antivirüs Araçları

Bitdefender ücretsiz antivirüs araçları, teknoloji dünyası içerisinde kullanım araçlarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Günümüzde gerek ticari gerekse kişisel bilgiler bilgisayar, tablet ve telefon üzerinde kayıtlı tutulmaktadır.  Oluşturulan bu bilgiler neticesinde istenmeyen virüslerle birlikte bilgi kayıpları ve çalınmaları ortaya çıkabilmektedir.
Zararlı yazılımlar, teknolojinin ortaya çıkmasıyla birlikte var olmuştur. Özellikle kurumsal şirketlerin bilgileri özenle korunması gerekenler arasına bu yüzden girmektedir. Zararlı yazılımlar neticesinde var olan tüm bilgilerin çok kısa sürede fark edilmeden çalınması mümkün olmaktadır. Google gibi çok büyük şirketlerin bile bu tarz tehditlerle karşı karşıya kaldığı bilinmektedir. Antivirüs araçları ile istenmeyen durumlara karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Bitdefender Türkiye Ücretsiz Antivirüs Aracı Nedir?

Bilgisayar ve telefonlarda yer alabilecek zararlı virüslere karşı koruma sağlamanması adına Türkiye ve dünya genelinde virüs programları geliştirilmektedir. Bitdefender ücretsiz antivirüs araçları bu konuda oldukça iddialıdır. Oluşturulan araçlar ile kullanıcıların kişisel ve kurumsal bilgileri güvence altına alınır. Dışarıdan gelecek tehditlere karşı böylece koruma kısa sürede sağlanır.

Bitdefender Kullanımı Ne İşe Yarar?

Bilgisayar ya da telefonlarınızda temin edeceğiniz bu antivirüs programının birçok avantajı bulunmaktadır. Elde edilmesi ve kullanılmasıyla birlikte korumayı ileri düzeyde sağlar. Antivirüs kullanımıyla:

  • Zararlı yazılımları saptamak,
  • Güvenlik için öneriler sunmak,
  • Oluşan virüsleri belirtmek,
  • Virüsleri bilgisayardan silmek,
  • Bilgisayar ya da telefon açığını saptamak gibi birçok işlem gerçekleştirilir.

Ücretsiz antivirüs programı, güvenlik duvarı oluşturur ve böylece fidye yazılımı ya da farklı kötü yazılımlara karşı Windows için ya da farklı modeller için koruma sağlar.

Bilgisayarlarda Total Security 2020 Yılında Rekor Kırdı!

Virüslere karşı koruma sağlamak amacıyla kullanılan ücretsiz Bitdefender antivirüs araçları, kişilere 2020 yılında büyük destek sağladı. Sadece belirli sitelere karşı değil, total yani genel koruma sağlayarak gelecek tehditlere engel oldu. Böylece kişiler, güvenli bir şekilde bilgisayar ya da tablet kullanımına 2021 yılında da devam etmiştir.
Bitdefender ücretsiz antivirüs araçları tercih edilmesinde etkili olan birçok avantaja sahiptir. Bunların arasında sorunsuz bir şekilde sürekli olarak kullanım sağlamak bulunur. Temelde birçok antivirüs programı koruma vaat etse de bunu gerçekleştirmede yetersiz kalmaktadır. Halbuki bu program vaat ettiği tüm koşulları sağlamanın yanı sıra uzun süreli kullanım imkânına sahiptir.

Bitdefender Ücretsiz Antivirüs Araçları Bilgisayarda Tam Koruma Sağlar mı?

Bitdefender antivirüs araçları en çok bilgisayarda koruma sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Kişiler ilk olarak bilgisayarda tercih etse de Bitdefender Mobile Security mobil koruma da oluşturabilmektedir. Burada kişilerin en çok kullandığı ya da koruma sağlamak istediği alana göre tercih etmesi önem taşımaktadır.
Bitdefender ücretsiz antivirüs araçları, bilgisayar ve telefonlarda ileri koruma sağlamaktadır. Oluşabilen açıklara karşı kullanıcıları uyarmakta böylece virüslerin bilgisayar ortamında bulunmasına engel olmaktadır. Kullanan kişilerin yaptığı virüs taramaları ile doğru saptamalar yaptığı görülmektedir. Oluşan bu saptamalar neticesinde virüsler bilgisayardan temizlenmektedir.

Bitdefender Ücretsiz Kullanılabilir mi? Bitdefender Ücretsiz Deneme İmkânı!

Bitdefender ücretsiz olarak kullanım imkânı sağlayarak kullanıcıların tercihlerinde ilk sırada yer alıyor. Gerek kişisel gerekse kurumsal olarak koruma sağlamak isteyenlerin bir numarası olarak günümüzde yer alıyor. Ücretsiz olarak kullanım fırsatları da kullanıcıların karar esnasında rahat karar vermesinde yardımcı oluyor.
Ücretsiz kullanım imkânını programın elde edilmesi ile ortaya çıkar. 15 günlük ücretsiz kullanım imkânı sonrası satın alma oranları oldukça yüksektir. Bitdefender ücretsiz antivirüs araçları, kullanıcılara kendisini ispatlayarak bu oranları elde etmiştir. İleri düzey virüs korumasını oluşturması ile güven sağlamakla birlikte bilgisayar ve tabletlerin uzun süreli kullanımını mümkün kılmaktadır. Bitdefender antivirus plus iyi bir gerçek zamanlı korumayı sağlar.

Bitdefender Giriş Nasıl Yapılır? Ücretsiz Antivirüs Aracı Nasıl Kullanılır?

Bitdefender kullanmaya karar vermek isteyenlerin büyük bir çaba harcamasına gerek yoktur. İnternet aracılığı ile kısa sürede programı elde etmeniz mümkün olacaktır. Arama yaparak internet sitesine erişiniz. Daha sonra buradan programı indirmeniz kısa sürede kullanım için sizlere imkân sunacaktır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur.
Bitdefender Internet security ya da bilgisayar koruma sağlamak isteyenlerin antivirüs araçları kullanmak için internet üzerinden indirme işlemi yaptığı bilinir. Bitdefender ücretsiz antivirüs araçları temin etmek için doğru internet sitesinden programı temin etmelisiniz. Farklı sitelerde bulunan antivirüs programları bilgisayarınız için tehdit edici kötü amaçlı yazılım gibi unsurlara sahip olabilmektedir. Bu yüzden bizzat programın sitesi olan ve ücretsiz antivirüs programlarını inceleyebileceğiniz https://bitdefender.com.tr/ucretsiz-antivirus/ adresinden programı talep etmelisiniz. Böylece kısa sürede bilgisayar ve kişisel bilgilerinizi korumaya başlayabilirsiniz.