background
1 dakika

RADICATI, BITDEFENDER’İ UÇ NOKTA GÜVENLİĞİNDE EN İYİ OYUNCU SEÇTİ

Bitdefender Türkiye

17 Mart 2022

Fırsat Tüm cihazlarınızı yavaşlatmadan korayan lider antivirüs programını ücretsiz deneyin!
Ücretsiz Antivirüs sayfamızdan cihazınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.
RADICATI, BITDEFENDER’İ UÇ NOKTA GÜVENLİĞİNDE EN İYİ OYUNCU SEÇTİ

Bitdefender, analist şirketi Radicati tarafından ürünlerinin “işlevselliği” ve “geleceğe yönelik sağlam vizyonu” nedeniyle Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu seçildi.

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender, ürünlerinin “işlevselliği” ile “geleceğe yönelik sağlam vizyonu” nedeniyle analist şirketi Radicati tarafından Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu seçildi.
a
Ünlü pazar araştırma şirketi Radicati, Market Quadrant 2020 Uç Nokta Koruması Raporu’nda Bitdefender’ı, En İyi Oyuncular arasında yalnızca altı şirketten biri olarak yerleştirdi.– RADICATI, BITDEFENDER’İ UÇ NOKTA GÜVENLİĞİNDE EN İYİ OYUNCU SEÇTİ

En İyi Oyuncular Kategorisi Pazarı Şekillendiren Şirketlerden Oluşuyor

Şirketleri pazarlarındaki üstünlüklerine ve ürünlerinin kalitesine göre sıralayan Radicati Market Quadrant; dağıtım seçenekleri, platform desteği, kötü amaçlı yazılım algılama, antivirüs temizleme araçları, güvenlik duvarı, URL filtreleme, yönetilen algılama ve yanıt, şifreleme ve diğer birçok özellikler de dahil olmak üzere farklı kriterler kullanıyor. En İyi Oyuncular kategorisi, ‘teknolojileri ve stratejik vizyonları ile pazarı şekillendiren’ şirketlerden oluşuyor.

– RADICATI, BITDEFENDER’İ UÇ NOKTA GÜVENLİĞİNDE EN İYİ OYUNCU SEÇTİ

“Bitdefender Her Açıdan Değerini Kanıtladı!”

“Bitdefender; uç noktalar, bulut kaynakları ve ağa bağlı cihazlar için risk analitiği, güçlendirme, önleme ve EDR sunan, her boyuttaki kuruluş tarafından kolayca devreye alınan entegre bir platformdur. Bitdefender’ın teknolojisi ve vizyonu onu En İyi Oyuncu olarak konumlandırıyor.” diyen Radicati Group CEO’su Sara Radicati, “Seçim kriterlerimiz katı ve kapsamlı ancak Bitdefender, ölçebildiğimiz her açıdan değerini tam olarak kanıtladı.” ifadelerinde bulundu.

“Bitdefender 19 Yıllık Tarihi Boyunca İnovasyona Odaklandı”

Bitdefender İş Çözümleri Grubu Başkanı ve Genel Müdürü Steve Kelley, “Bitdefender 19 yıllık tarihi boyunca inovasyona ve teknolojik atılımlara odaklandı. Bunun bize getirdiği başarı, bizi pazarın zirvesine taşıyan kritik bir kitleye ulaştığımız için son yıllarda ivme kazandı. Radicati’nin benzersiz kalitesi ve itibarı ile bir kuruluş tarafından bunun kabul edildiğini görmek onur vericidir.” açıklamasında bulundu.

Radicati Market Quadrantları ve Bitdefender’ın En İyi Oyuncu olarak konumlandırılması hakkında daha fazla bilgi edinmek için Radicati Market Quadrant for Endpoint Security 2020‘nin ücretsiz bir kopyasını edinin.


İlgili İçerikler

Yıl Sonuna Özel Tüm Bireysel Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kuponu: BTDFNDR5