fbpx

Scuderia Ferrari ile Bitdefender işbirliği

Yüksek performans ve teknolojik yenilik tutkusundan doğan bir ortaklık.

Mükemmellik için birlikte çalışan veri, insan ve makinelerin gücü

İster yarış pistinde ister siber ortamda olsun, sadece en iyiler önde kalır. Bitdefender, milyonlarca tüketici ve işletme müşterisini gelişen tehditlerden koruyan 20 yılı aşkın deneyime sahip küresel bir siber güvenlik lideridir. Başarısının anahtarı asla yerinde durmamak, her zaman yenilik yapmak ve bir sonraki tehdidi öngörmektir.

Bu amansız yenilik ve hız arayışı, Bitdefender'ı en ikonik Formula 1 takımı olan Scuderia Ferrari'ye çeken şeydir. Enzo Ferrari tarafından kurulan "Prancing Horse" takımı, 1950'den bu yana her dünya şampiyonasında yarıştı ve tutkulu bir küresel hayran kitlesi, ateşli "Tifosi" ve hayattan daha büyük bir şöhret inşa etti. Bitdefender'ın Scuderia Ferrari ile olan çok yıllı ortaklığının, performansta mükemmelliğe ve güvenlik kültürüne değer veren iki şirket arasında doğal bir uyum olduğuna inanıyoruz.

F1 car
Bitdefender'ın Scuderia Ferrari'nin siber güvenlik global ortağı olmasından dolayı mutluyum. Her zaman bir adım önde olmak için çabaladığımız bu sürekli performans yarışında birlikte olduğumuz için mutluyum. Yüksek performans ve inovasyon gibi birçok ortak değeri paylaşıyoruz.
Carlos Sainz

Scuderia Ferrari Pilotu

F1 Pilotu

Pistte her milisaniye önemlidir

Siber güvenlikte ve Formula 1'de her milisaniye önemlidir. Teknoloji, avantajı kimin elde ettiğinde büyük fark yaratır. Bitdefender araştırmacıları, güvenlik analistleri ve mühendisleri, milyonlarca izlenen ve korunan uç noktasının ağından tehdit ve davranışsal analitikler geliştirerek tehditlere daha hızlı önlem almak, tespit etmek ve yanıtlamak konusunda siber güvenlikte öncüdür.

Her saniye önemli olduğunda, sadece en gelişmiş arabalar pist yarışlarını kazanır ve sadece en gelişmiş teknoloji, siber saldırıları etkili bir şekilde önlemek, savunmak ve yanıtlamak için güce sahiptir. Scuderia Ferrari, en ikonik Formula 1 takımıyla işbirliği yapmak, Bitdefender için doğal bir uyumdur ve dünya genelinde müşterilerimize öncü siber güvenlik koruması sunmaya odaklandığımızı gösterirken marka bilinirliğimizi artırmayı dört gözle bekliyoruz. Florin Talpes

Kurucu Ortak ve CEO, Bitdefender

Bu sezon Bitdefender logosu, sürücü kasklarının ve SF-23 tek kişilik yarış arabasının halo çubuğunun üzerinde yer alacak. Bu, sürücüleri korumak için tasarlanmış en kritik güvenlik unsurlarından ikisi olup Bitdefender için anlamlı bir konumlandırmadır, çünkü Bitdefender, müşterilerimizin verilerini korumaya ve onları siber suçlardan korumaya bağlıdır.
Bogdan Irina

COO ve Genel Müdür, Tüketici Çözümleri Grubu, Bitdefender

F1 sürücüsü

Performans elde etmek için yetenek ve taahhüt gereklidir

Olağanüstü teknoloji önemlidir, ancak sizi finiş çizgisine ulaştıran yetenek ve bağlılıkla ilgilidir. Bitdefender güvenlik analistleri ve araştırmacıları, Scuderia Ferrari takımı gibi ortak bir vizyonu paylaşırlar. Yetenek ve bağlılık, Scuderia Ferrari'yi yönlendirirken, Bitdefender'ı siber tehditleri öngörmeye, rakipleri saf dışı bırakmaya ve saldırıları durdurmaya sevk eder. İnsanlar + Teknoloji.
Bitdefender