MOBİL İÇİN GRAVITYZONE GÜVENLİĞİ

Birleştirilmiş güvenlik, cihazlarınızı platform ve konumdan bağımsız olarak korur

DEMO TALEP FORMU

Mobil İçin Güvenlik

Mobil için Bitdefender güvenliği, BYOD deneyiminde BT müdahalesini ve çabasını en aza indirirken kuruluşların uyumluluğunu korumalarına yardımcı olan bütünsel bir mobil güvenlik yaklaşımı sunar. GravityZone Kontrol Merkezine sıkıca entegre olan Bitdefender Security for Mobile, sanallaştırılmış ve fiziksel uç noktalarda güvenliği kontrol etmek için kullanılan aynı yönetim platformundan, ek altyapıya sahip olmayan mobil cihazlar için güvenlik politikalarını uygulamanıza olanak tanır. Mobil güvenlik hizmetleri, Bitdefender GravityZone'un eşsiz mimarisinin tüm faydalarını devralır.

İdari Yükü Azaltmak için Birleşik Güvenlik

Sanallaştırılmış ve fiziksel uç noktaları yönetmek için kullanılan aynı web tabanlı konsol üzerinden kolay yönetim sağlar.

İOS ve Android Mobil Cihazlarını Korur ve Yönetir

Birleşik güvenlik, platformdan bağımsız olarak cihazlarınızı tek bir kontrol noktasından korur.

1 Numaralı Antimalware Teknolojisi

Android cihazlar için gerçek zamanlı ve isteğe bağlı anti-malware taraması, zararlı kodlardan arınmış olmalarını sağlar.

İDARİ AŞAMIDAKİ İDAREYİ EN AZA İNDİRMEK İÇİN BİRLEŞMİŞ GÜVENLİK

Bitdefender’ın çözümü, tüm kullanıcıların cihazlarında tutarlı bir şekilde güvenlik politikaları uygulayarak kendi cihazınızı getirin (BYOD) konseptinin kontrollü bir şekilde benimsenmesini desteklemek için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, mobil cihazlar kontrol edilir ve üzerlerindeki hassas işletme bilgileri korunur. İdari yük, uyumlu ve uyumlu olmayan cihazların her zaman güncel durumu ile azaltılır.

1 NUMARALI ANTIMALWARE TEKNOLOJİSİ

İsteğe bağlı kötü amaçlı yazılımdan koruma taraması, kötü amaçlı kod bulunmadığından emin olmak için Android cihazlara dahil edilmiştir. Tarama, çıkarılabilir bir depolama aygıtı takıldığında ya da her yeni uygulama yüklendiğinde otomatik olarak tetiklenir. Tarama, Android kötü amaçlı yazılımlarını algılar ve mobil kullanıcıların virüslü dosyaları kuruluş içindeki veya dışındaki diğer kullanıcılara dağıtmalarını önler.

KENDİ CİHAZINI GETİR (BYOD) KORUMASI

Bitdefender, iPhone, iPad ve Android cihazların merkezi güvenlik politikası yönetimi ile uyumlu olmayan cihazlar için önceden tanımlanmış eylemler, örneğin şirket hizmetlerine erişimi reddetmek, cihazı kalıcı olarak kilitlemek veya hatta çalınması durumunda silmek gibi merkezi güvenlik politikası yönetimi ile desteklemektedir.

BASİT AMA ETKİLİ EKRAN KİLİT VE YETKİLENDİRME

Mobil cihaz kullanıcıları, kimlik doğrulama ile cep telefonu veya tablet kullanımlarını rahatsız eden ekran kilidini bulabilirler, ancak hiç kimse dizüstü bilgisayarlarında şifre ihtiyacını sorgulayamaz. Bitdefender, tüm kullanıcı cihazlarına tutarlı güvenlik politikaları uygulamayı ve katılımsız telefonlara veya tabletlere istenmeyen erişimi engellemeyi basitleştirir.

KAYIP VEYA ÇALINMIŞ CİHAZLARIN KULLANIMI ÖNLEME

Bitdefender, mevcut Apple iOS ve Android işletim sistemlerini işletmeler tarafından en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan güvenlik özellikleriyle geliştirir. Bu anahtar özelliklerden biri, özel bilgilerin yanlış ellere geçmesini önlemek için kaybolan veya çalınan cihazların merkezi olarak yönetilmesidir.

MESLEKİ VE KİŞİSEL YAŞAMIN ARASINDAKİ GÜVENLİĞE UYUM

Bitdefender, mobil cihazların hem profesyonel hem de kişisel yaşam için güvenlik gereksinimlerini dikkate alır. Hem şirkete ait mobil cihazlar hem de Kendi Cihazını Getir (BYOD) için eşit derecede uygulanabilir olan, kullanıcıların, kullanıcının ihtiyaç duyduğu hizmetleri temel alarak bağlantı ve şifreleme (VPN) ayarlarını kapsayan profilleri hızlı bir şekilde değiştirmelerini sağlar.

Sizin için buradayız

Telefon, web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum sırasında veya sorularınızda size yardımcı olmak için buradadır.

DESTEK