UÇ NOKTALAR İÇİN GRAVITYZONE GÜVENLİĞİ

Katmanlı Uç Nokta Güvenliği ile Gelişmiş Tehditleri Durdurun

DEMO TALEP FORMU

En İyi Koruma ve Performans

Bitdefender’ın GravityZone Endpoints Güvenliği, uyarlanabilir, katmanlı yeni nesil yaklaşımı kullanarak gelişmiş ve karmaşık tehditleri yeniyor.
Davranışı izleme ve saldırı tekniklerini tespit etme becerisiyle birleştirilmiş patentli makine öğrenme teknolojileri, GravityZone'un hem geleneksel son nokta hem de “yeni nesil AV” savunmasının kaçırdığı tehditleri önlemesini, tespit etmesini ve engellemesini sağlar.
Ardından, kötü niyetli değişiklikleri geri almak da dahil olmak üzere işletmeleri normal bir şekilde çalışmaya devam ettirmek için otomatik olarak işlem yapar.

Kapsamlı Katmanlı Yeni Nesil Güvenlik Yaklaşımı

Makine Öğrenmesi, Yararlanmayı Önleme, Uygulama ve İçerik Kontrolü veya Süreç Denetçisi dahil olmak üzere kapsamlı teknolojiler kümesiyle daha önce hiç görülmemiş tehditleri belirleyin ve önleyin.

Yavaşlama Olmadan Tehditleri Belirleme

10 yıldan uzun süredir geliştirilmiş en büyük küresel zeka bulutu ve makine öğrenme teknolojilerini kullanan Bitdefender, kullanıcılar için yavaşlamalara neden olmadan tehditleri önler ve algılar.

Basitleştirilmiş Güvenlik Yönetimi

Sanal bir cihaz olarak sunulan GravityZone Kontrol Merkezi, hızlı ve kullanılabilirliği yüksek herhangi bir sayıda uç noktayı korumak için kolayca kurulur ve kolayca ölçeklenir.

MAKİNE ÖĞRENME PREDİKLERİ VE GELİŞMİŞ TEHDİTLERİ BLOKLAMA

Bitdefender, tüm portföyünde makine öğrenimini arttırır. Tarama motoru, HyperDetect, Sandbox Analyzer, İçerik Kontrolü, Global Koruyucu Ağ, makine öğrenmesinden faydalanan Bitdefender teknolojisinin sadece birkaç örneğidir.

HYPERDETECT™ ATAKLARI UYGULAMA ÖNCESİNDE BLOKLAR

Bitdefender HyperDetect, makine öğrenme modelleri ve gizli saldırı tespit teknolojisi içerir. Özellikle, yürütme öncesi aşamadaki gelişmiş saldırıları ve şüpheli etkinlikleri tespit etmek için tasarlanmış ek bir güvenlik katmanı oluşturur.

SANDBOX ANALYZER HEDEF SALDIRI ALGILAMALARINI GELİŞTİRİR

Bitdefender Sandbox Analyzer, bulut sanal alanına daha fazla analiz gerektiren dosyaları otomatik olarak gönderir ve karara dayanarak düzeltme eylemi gerçekleştirerek gelişmiş saldırıların uygulama öncesi tespitini sağlar.

İŞLEM DENETÇİSİ DOSYASIZ ATAKLARI FARK EDER VE DURDURUR

Bitdefender İşlem Denetçisi, yürütme aşamasında daha önce hiç görülmemiş tehditlere karşı koruma sağlayan bir davranış anomali tespit teknolojisidir.

UÇ NOKTA KONTROL VE ETKİSİZLEŞTİRME

Birçok özellik saldırı yüzeyini azaltmak için birlikte çalışır: Yama Yönetimi, Tam Disk Şifreleme, Web Tehdit Koruması, Güvenlik Duvarı, Uygulama ve Cihaz Kontrolü.

GELİŞMİŞ ANTI‑EXPLOIT

Bitdefender Bellek Koruma katmanı, yürütme aşamasında tarayıcıyı ve uygulama açıklarını hedef alan bilinen ve bilinmeyen istismarlara karşı koruma sağlar.

Sizin için buradayız

Telefon, web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum sırasında veya sorularınızda size yardımcı olmak için buradadır.

DESTEK

HyperDetect™ Atakları Uygulama Öncesinde Bloklar

GravityZone Security for Endpoints, özel yerel makine modelleri, bilgisayar korsanlığı araçlarını tespit etmek için eğitilmiş davranış analizi teknikleri, istismarlar ve kötü amaçlı yazılım şaşırtma teknikleri kullanan, yeni nesil bir katman olan HyperDetect ile birlikte gelir. Hem geleneksel son nokta hem de “yeni nesil AV” savunmasının kaçırdığı saldırıları etkili bir şekilde engeller.

  • İstismar
  • Powershell ve diğer script tabanlı saldırılar
  • Kimlik Avı
  • Dosyasız saldırılar
  • Ransomware
  • Bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlar