PREMIUM ÖDÜLLERE

HOŞGELDİNİZ

MITRE ATTACK LOGO

2020 MITRE ATT&CK® Değerlendirmesini Başarıyla Tamamladı

MITER ATT&CK Değerlendirmesi'ne ilk katılımında, Bitdefender, meşhur APT 29 siber suçlu grubuna karşı 19 saldırı aşamasının tümünü kapsadıktan sonra titiz testi başarıyla tamamladı. Bitdefender ayrıca tüm anahtar zincirinde çok sayıda teknik, taktik ve genel tespitin yanı sıra orta ölçekli kuruluşlar için eyleme geçirilebilir uyarılar sunar.

» DAHA FAZLA

Forrester Logo

“Dikkate almadığınız, ancak sahip almanız gereken en büyük EDR satıcısı”

The Forrester® Wave ™: Enterprise Detection and Response, Q1 2020'ye ilk katılımında Bitdefender, performans, güvenlik analitiği, olay yanıtı ve basitleştirilmiş yönetim özellikleri nedeniyle övgüyle karşılandı ve prestijli raporda önemli bir güçlü performans sergileyen kişi oldu.

» DAHA FAZLA

AV Test 2019 Award Image

En İyi Koruma 2019 Ödülü

“Bitdefender Endpoint Security (Ultra), tutarlı bir kötü amaçlı yazılım tespit oranıyla sektör ortalamasının çok üzerinde olduğu için, en iyi kurumsal koruma ödülünü hak ediyor“
AV-TEST CEO'su Andreas Marx.

» DAHA FAZLA

Forrester - Wave Leader 2018  EPP Security Suite Award Image

Lider, Forrester WaveTM: Bulut İş Yükü Güvenliği, 4. Çeyrek 2019

Önde gelen endüstri analiz şirketi Forrester®, kapsamlı bir bulut iş yükü güvenlik sağlayıcıları listesinden seçilen 13 üst satıcıyı değerlendirirken Bitdefender'ı yalnızca üç Liderden biri olarak belirledi.

» DAHA FAZLA

Forrester - Wave Leader 2018  EPP Security Suite Award Image

ALGILAMA VE PERFORMANSDA 6/6

Temmuz / Ağustos 2019 arasında en son AV-Test turunda Endpoint Security ürünü için hem koruma hem de performansta maksimum puan

Forrester - Wave Leader 2018  EPP Security Suite Award Image

GERÇEK DÜNYA TEHDİTLERİNE KARŞI% 100 ALGILAMA

Ağustos / Eylül 2019 arasında 371 test vakasından (kötü amaçlı URL'ler gibi) oluşan test kümesine göre gerçek dünya korumasında 1. sırada

Forrester - Wave Leader 2018  EPP Security Suite Award Image

En İyi 50 Ödül Sahibi

Ödül, 2019'da Bitdefender'ın Kurumsal Güvenlik Çözümleri portföyünde Ağ Trafik Güvenliği Analitiği'nin (NTSA) başarıyla tanıtıldığını kabul ediyor. Bitdefender NTSA, gelişmiş tehditleri gerçek zamanlı olarak algılar ve olay yanıtını iyileştirmek için uyarı triyajını otomatikleştirir.

» DAHA FAZLA

Forrester - Wave Leader 2018  EPP Security Suite Award Image

Forrester Wave TM : Endpoint Security Suites, 2. Çeyrek 2018

Bitdefender, Forrester'ın Forrester Wave ™: Endpoint Security Suites, 2. Çeyrek 2018 değerlendirmesine katılmaya davet ettiği seçkin şirketler arasındaydı.
Bu değerlendirmede Bitdefender, Endpoint Security Suites'te Lider olarak gösterildi. Bulgular mevcut teklif, strateji ve pazarın varlığına dayanıyordu.

» DAHA FAZLA

VIRUS BULLETIN’S VB100 March 2019

VIRUS BULLETIN VB100 Mart 2019

Bitdefender Posta Sunucusu Güvenliği

VB100 ödülü, Virüs Bülteni'nin geniş ve düzenli olarak güncellenen temiz dosya koleksiyonunu tararken yanlış pozitif üretmezken, WildList'teki tüm dosyaları (güvenlik uzmanları tarafından vahşi doğada görüldüğü bildirilen kötü amaçlı yazılım) engelleyen ürünler tarafından kazanılır.

» DAHA FAZLA

AV Comparatives Performance Test 2018 Award Image

GERÇEK DÜNYA KORUMA TESTİ MART - NİSAN 2018

Bu testin sonuçları, Mart başından Nisan ayının sonuna kadar test edilen 620 test vakasından (kötü amaçlı URL'ler gibi) oluşan bir test kümesine dayanmaktadır.

AV Comparatives Malware Protection April 2018 Award Image

KÖTÜ AMAÇLI KORUMA TESTİ NİSAN 2018

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruma Testi, bir güvenlik programının bir sistemi yürütmeden önce, yürütme sırasında veya yürütmeden sonra kötü amaçlı dosyaların bulaşmasına karşı koruma yeteneğini değerlendirir. Bu test için 1.470 yeni kötü amaçlı yazılım örneği kullanıldı.

AV  Test best performance 2017 Award

AV-TEST EN İYİ PERFORMANS 2017 YILLIK ÖDÜLÜ

Son dört yıldır, yıllık AV-TEST, Bitdefender'ın sürekli olarak en yüksek seviyede koruma ve performans sunma yeteneğini yeniden teyit etti. Bu başarılar, müşterilerimizi korumaya ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için ötesine geçen ürünler sunmaya olan bağlılığımızın bir kanıtıdır.

AV  Test best protection 2017 Award

AV-TEST EN İYİ KORUMA 2017 YILLIK ÖDÜL

Bitdefender Endpoint Security, daha önce görülmemiş olanlar da dahil olmak üzere her türlü kötü amaçlı yazılımı önleme ve engelleme özelliği nedeniyle AV-TEST’in En İyi Koruma kategorisinde en yüksek puanı aldı. Kötü amaçlı yazılımları ve diğer çevrimiçi tehditleri tespit etmek için makine öğrenme algoritmalarına ait altıdan fazla patentle, derin öğrenme ve anomali tabanlı algılama teknikleri, yeni ve bilinmeyen tehditlerle proaktif olarak mücadelede hayati bir rol oynamaktadır.

AV  Test best protection 2017 Award

AV-KARŞILAŞTIRMALAR ONAYLANMIŞ İŞ ÜRÜN ÖDÜLÜ 2017

(GravityZone Advanced Business Security)

İş güvenliği ürünlerinin sertifikasyonunun bir parçası olarak AV Comparatives, kendi Gerçek Dünya Test Çerçevesini kullanarak bir Gerçek Dünya Koruma Testi gerçekleştirdi. Onaylı İş Ürünü Ödülünü almak için, incelenen iş ürünlerinin en az% 90'lık bir koruma oranına ulaşması gerekiyordu ve işle ilgili yazılımlar üzerinde yanlış bir pozitif sonuç yoktu. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security, Onaylı Kurumsal Ürün ödülü ile birlikte bir kez daha çok yüksek bir genel standart elde etti.

AV Comparatives approved business product 2017

AV-TEST Windows Client Business Kullanıcısı için en iyi antivirüs yazılımı

(Bitdefender Endpoint Security Version 6.2, Windows 7)

Ocak ve Şubat 2017 boyunca satıcı tarafından sağlanan ayarları kullanarak 13 uç nokta koruma ürününü sürekli olarak değerlendirdik. [...] Gerçekçi test senaryolarına odaklandık ve ürünleri gerçek dünyadaki tehditlere karşı sorguladık. Ürünler, tüm bileşenleri ve koruma katmanlarını kullanarak yeteneklerini göstermek zorundaydı.

» DAHA FAZLA

AVTest - Approuved Corporate Endpoint Protection for Windows

AV-TEST EN İYİ PERFORMANS 2016 YILLIK ÖDÜLÜ

(Bitdefender Endpoint Security Version 6.2)

Bitdefender Endpoint Security bazı etkileyici özelliklere sahiptir

Bitdefender koruma çözümü tarafından elde edilen üstün performans puanları ile 2016 yılında koruma açısından mükemmel test sonuçları ile altı test tamamlandı. Günlük rutinleri yönetirken, test sistemleri Endpoint Security tarafından yavaşlatılmaz ve ürün, performans ve kullanılabilirlik test kategorilerinde de dikkate değer sonuçlar elde etti.

"Korunan sistemlerde hız için iyi koruma takas etmenize gerek olmaması, Bitdefender'ın Endpoint Security çözümü tarafından yıllık yıl süren testlerimizde etkileyici bir şekilde gösterildi." - Guido Habicht, CEO AV-TEST GmbH

» DAHA FAZLA

AVTest Award  - Best 2016 Endpoint Security

VIRUS BULLETIN VB100 HAZİRAN 2017

(Bitdefender Endpoint Security)

VB100 ödülü, Virüs Bülteni'nin geniş ve düzenli olarak güncellenen temiz dosya koleksiyonunu tararken yanlış pozitif üretmezken, WildList'teki tüm dosyaları (güvenlik uzmanları tarafından vahşi doğada görüldüğü bildirilen kötü amaçlı yazılım) engelleyen ürünler tarafından kazanılır.

» DAHA FAZLA

Virus bulletin’s vb100 june 2017

VIRUS BULLETIN VB100 ŞUBAT 2017

(Bitdefender Endpoint Security Version 6.2, Ubuntu Linux Server Edition)

Kararlılık kusursuzdu, hiçbir sorun kaydedilmedi, [...] ve faaliyetlerimiz üzerinde çok az etkisi oldu. Tespit her zamanki gibi güçlüydü ve genel puanlarda iyi puanlar elde etti ve sertifikasyon setlerinde bir başka iyi gösteri Bitdefender'a başka bir VB100 ödülü kazandı.

» DAHA FAZLA

Virus bulletin’s vb100 february 2016

VIRUS BULLETIN VB100 ŞUBAT 2016

(Bitdefender Security for Samba Linux)

Algılama mükemmeldi [...] ve her yerde iyi puanlar elde etti ve ürünün VB100 sertifikası kazanmada bir sorunu yoktu.

» DAHA FAZLA

AV-Test Top Product 2016 february 2016 award

AV-TEST "EN İYİ ÜRÜN" WINDOWS 10, 8 AND 8.1 TESTİNDEN - ŞUBAT 2016

(Bitdefender Endpoint security)

Bitdefender çözümü yeni piyasaya sürülen Windows Test kategorisinde “En İyi Ürün” ünvanını aldı. 18 puandan 17,5 veya 18'ine ulaşan ürünler TOP PRODUCT rozetini takmaya uygundur.

» DAHA FAZLA

PC MAG's Excellent Award

PC MAG "MÜKEMMEL" ÖDÜLÜ - OCAK 2016

(Bitdefender gravityzone business security)

Bitdefender GravityZone Business Security olağanüstü kötü amaçlı yazılımdan koruma, kötü amaçlı URL ve kimlik avı koruması korumasını son derece özelleştirilebilir bir yönetim konsoluyla birleştirir. - PC Mag

Virus bulletin vbspam+ award - jan 2016

VIRUS BULLETIN VBSPAM+ ÖDÜLÜ - OCAK 2016

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Bitdefender'ın bu testlerde uzun bir geçmişi var ve Mayıs 2009'da ilk VBSpam testine kadar uzanıyor ve ürün her birinde iyi performans gösterdi. Ancak daha önce hiç bu kadar iyi bir performans göstermedi: sadece dört spam e-postasını kaçırmak ve tek bir bülteni tek bir yanlış pozitif olarak engellemek. Etkileyici bir yüksek puanla, Bitdefender geliştiricileri koleksiyonlarına eklemek için bir VBSpam+ ödülü daha kazanıyor. - Virus Bulletin

AV-Test best performance 2015 annual award

AV-TEST EN İYİ PERFORMANS 2015 FAALİYET ÖDÜLÜ

(Bitdefender Endpoint Security 5.3, Windows 7)

"Bitdefender çözümüne güvenen şirketler, sadece güvenli bir çözüm değil, aynı zamanda düşük sistem yükü açısından örnek özelliklere sahip bir ürün olarak da güven duydukları için alıyorlar." - Guido Habicht, CEO AV-TEST GmbH

Bitdefender Endpoint Security bazı etkileyici özelliklere sahiptir. Sertifika için yapılan altı ayrı testte, çözüm, Windows istemci kaynaklarının akıllıca işlendiğini ve aynı zamanda çok yüksek bir güvenlik düzeyini koruduğunu kanıtladı. Test için, istemcilerde yüklü çözümle günlük rutinler gerçekleştirildi: web sitelerinin başlatılması, İnternet'ten yazılım indirilmesi, dosya kopyalanması ve kurulumların tamamlanması.

AV-Test best performance 2014 award

AV-TEST EN İYİ PERFORMANS 2014 ÖDÜLÜ

(Bitdefender Endpoint Security)

"Bitdefender Endpoint Security, kolay kullanıma ek olarak üstün kurumsal koruma sağlayan göze batmayan bir koruma çözümüdür." - Maik Morgenstern, CTO AV-TEST GmbH

Tüm 2014 sertifikasyon testlerinde, güçlü bir koruma işlevi sağlama yüksekliğindeki Bitdefender Endpoint Security, günlük kullanım sırasında istemci bilgisayarın hızı üzerinde olumsuz bir etki göstermedi. Bu performans için Bitdefender, AV-TEST BEST PERFORMANS 2014 ÖDÜLÜ'nü alıyor.

AV-Test july - august 2014

AV-TEST TEMMUZ - AĞUSTOS 2014

(Bitdefender Endpoint Security 5.3, Windows 7)

Temmuz ve Ağustos 2014 boyunca, satıcı tarafından sağlanan ayarları kullanarak 9 uç nokta koruma ürününü sürekli olarak değerlendirdik. Test için her zaman tüm ürünlerin halka açık en güncel sürümünü kullandık. Gerçekçi test senaryolarına odaklandık ve ürünleri gerçek dünyadaki tehditlere karşı sorguladık. Ürünler, tüm bileşenleri ve koruma katmanlarını kullanarak yeteneklerini göstermek zorundaydı.

AV-Test march - april 2014

AV-TEST MART - NİSAN 2014

(Bitdefender Endpoint Security 5.3, Windows 8.1)

Test için her zaman tüm ürünlerin halka açık en güncel sürümünü kullandık. İstedikleri zaman kendilerini güncellemelerine ve buluttaki hizmetlerini sorgulamalarına izin verildi. Gerçekçi test senaryolarına odaklandık ve ürünleri gerçek dünyadaki tehditlere karşı sorguladık. Ürünler, tüm bileşenleri ve koruma katmanlarını kullanarak yeteneklerini göstermek zorundaydı.

AV-Test january – february 2014

AV-TEST OCAK - ŞUBAT 2014

(Bitdefender Endpoint Security 5.3)

Ocak ve Şubat 2014 boyunca, satıcı tarafından sağlanan ayarları kullanarak 9 uç nokta koruma ürününü sürekli olarak değerlendirdik. Gerçekçi test senaryolarına odaklandık ve ürünleri gerçek dünyadaki tehditlere karşı sorguladık. Ürünler, tüm bileşenleri ve koruma katmanlarını kullanarak yeteneklerini göstermek zorundaydı.

AV-Comparatives - top rated product 2013 real world protection test

AV-COMPARATIVES - En Çok Oylanan Ürün 2013 Gerçek Dünya Koruma Testi

(Internet Security 2014)

Tam ürün uzun vadeli dinamik test raporları. Suitlerin "gerçek dünya" koruma özelliklerini varsayılan ayarlarla kapsamlı bir şekilde değerlendiriyoruz. Aylık sonuçlar ve iki adet 4 aylık genel bakış raporu. Çerçeve bilgisayar biliminde bir yenilik olarak kabul edilmektedir.

AV-Comparatives - gold - proactive protection 2013

AV-COMPARATIVES - Gold - Proaktif Koruma 2013

Dosya Algılama Testi, bir antivirüs motorunun etkinliğini değerlendirmek için en belirleyici faktörlerden biridir.

Virus bulletin’s vbspam+, november 2013

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, Kasım 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Bitdefender Antispam laboratuvarları, Kasım ayında Bitdefender Güvenliği% 99,96 ve sıfır hatalı pozitif algılama oranı gösterdiğinden, çıtayı bir kez daha yükseltti.

“Bu testte Bitdefender tarafından yalnızca 29 spam e-posta kaçırıldı, böylece spam yakalama oranı% 99,96 gibi etkileyici bir orana çıkarıldı. Bir kez daha, çözüm tüm meşru e-postaları doğru bir şekilde tanımladı, bu da 2013'te kesintisiz bir VBSpam+ ödülü dizisini tamamlayarak bir VBSpam+ ödülü kazandığı anlamına geliyor. ”

AV-Test september – october 2013

AV-TEST EYLÜK – EKİM 2013

(Bitdefender Endpoint Security 5.x)

AV-TEST Enstitüsü, BT güvenliği ve virüsten koruma araştırmaları alanında önde gelen uluslararası ve bağımsız bir hizmet sağlayıcıdır. AV-TEST tarafından yürütülen araştırma çalışmasının amacı, en son kötü amaçlı yazılımları doğrudan tespit etmek, en son yöntemleri kullanarak analiz etmek ve müşterilerimize elde edilen en kaliteli sonuçlar hakkında bilgi vermektir.

Virus bulletin’s vbspam VB100 2013

VIRUS BULLETIN’S VB100 EKİM 2013

(Bitdefender Endpoint Security 5.x)

VB100 karşılaştırmalı test, kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümlerinin düzenli olarak bağımsız bir karşılaştırmasıdır. Her test raporu benzersiz VB100 sertifikasyon şemasını bir dizi ölçekte ürün performansının derinlemesine analiziyle birleştirir.

Virus bulletin’s vbspam+, september 2013

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, Eylül 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

“Ürün her zaman iyi performans gösterdi ve son 26 testin her birinde, VBSpam + ödüllerinin 2013 yılı boyunca kesintisiz bir dizi ile bir VBSpam ödülü aldı. Başarı, ürünün ardışık beşinci VBSpam+ ödülüne ulaştığı bu testte devam ediyor.”

Virus bulletin’s vbspam+, july 2013

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, Temmuz 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Bir VBSpam + ödülü kazanmak için bir ürünün% 99,50'den daha yüksek bir spam yakalama oranı ve sıfır hatalı pozitif alması gerekir. Temmuz testinde, Bitdefender en iyi ikinci tespit oranına (% 99.94) ve VBSpam + ödülüne sahip ürünlerin en yüksekine sahipti.

“Bitdefender, gerçekleştirdiğimiz 26 testin her birini kazanarak elde edilen en yüksek sayıda VBSpam ödülü için kaydını tutuyor. Ancak Rumen satıcısının başka bir kaydı daha var: 2013'ün tamamında tek bir meşru e-postayı kaçırmadan, şimdi arka arkaya dört VBSpam + ödülü kazandı. ”

Virus bulletin’s vbspam+, may 2013

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, Mayıs 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Posta Sunucuları için Bitdefender Güvenliği, yüksek spam yakalama oranı ve üstün algılaması nedeniyle üst üste üçüncü VBSpam + ödülü aldı. Bu en iyi 22. ödül ve 0 başarısızlık ile Bitdefender, en iyi kötü amaçlı yazılımdan koruma korumasını sağlamadaki etkinliğini ve bağlılığını yeniden doğrular.

"Her VBSpam testine katılan ve her seferinde bir VBSpam ödülü alan tek ürün olan Bitdefender'ın VBSpam test kaydından gurur duymak için iyi bir nedeni var."

Virus bulletin’s vbspam+, march 2013

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, Mart 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Virüs Bülteni, Posta Sunucuları için Bitdefender Güvenliği 3.1.2'ye yüksek spam yakalama oranı ve üstün algılama nedeniyle VBSpam + ödülü verdi. Bu ödülle Bitdefender, her VBSpam testine dört tam yıllık katılımı işaret ediyor ve sürekli olarak yüksek dereceli sonuçlar elde ediyor.

Virüs Bülteni raporuna dayanarak, Bitdefender ürünü "hiçbir zaman bir VBSpam ödülü alamadı ve düzenli olarak testteki daha iyi performans gösterenler arasında yer aldı .... Aslında, yanlış pozitiflerle birlikte ürünün yüksek spam yakalama oranı kazandığını görüyor üst üste ikinci VBSpam+ ödülü, bu testte en yüksek ikinci puanla. "

AV Ccomparatives – Product of the year

AV-COMPARATIVES – 2012 Yılın Ürünü

(Bitdefender Antivirus)

"Bitdefender açıkça sektörde öncülük etti. Bu ödülü gerçekten hak ediyor." - Ocak 2013 | CEO Andreas Clementi AV-Karşılaştırıcılar.

AV-Comparatives – approved corporate product 2012

AV-COMPARATIVES – ONAYLI Kurumsal Ürün 2012

(Bitdefender Security for Virtualized Environments)

"Uç Noktalar için Bitdefender Cloud Security'nin küçük işletme ağlarına çok uygun olduğunu gördük. İlk e-posta, kurulumu çok basit ve net bir şekilde başlatmak için gerekli bilgileri ve bağlantıları sağlar. Dağıtım, izleme ve yönetimin çok basit olduğunu gördük."

AV-Comparatives – approved corporate product 2012

AV-COMPARATIVES – ONAYLI Kurumsal Ürün 2012

(Bitdefender Cloud Security for Endpoints)

"Uç Noktalar için Bitdefender Cloud Security'nin küçük işletme ağlarına çok uygun olduğunu gördük. İlk e-posta, kurulumu çok basit ve net bir şekilde başlatmak için gerekli bilgileri ve bağlantıları sağlar. Dağıtım, izleme ve yönetimin çok basit olduğunu gördük."

AV-Test best protection 2012 annual award

AV-TEST'İN EN İYİ KORUMA 2012 YILLIK ÖDÜLÜ

(Bitdefender Internet Security 2012/2013)

Bitdefender 2013, koruma, onarım ve kullanılabilirlik konusunda en yüksek genel skora ulaşarak en üst konumunu doğrular ve zorlu AV-Test sonuçlarına hükmeder.

AV-Test best protection 2011 annual award

AV-TEST'İN EN İYİ KORUMA 2011 YILLIK ÖDÜLÜ

(Bitdefender Internet Security 2011/2012)

AV-TEST CEO'su Andreas Marx, “Bitdefender bizi 2011 boyunca tekrar tekrar etkiledi” dedi. “Yarışma yıl boyunca oldukça sertti ama net bir kazananla sonuçlandık. Bu, ev kullanıcısı En İyi Koruma için ilk yıllık ödülümüzü Bitdefender'a sunmaktan mutluluk duyuyor. ”

Ödül, ortak algılama teknolojisini kullanan hem ev hem de iş ürünlerinde koruma kalitesini doğrulamaktadır. Bu ayrım AV-TEST Enstitüsü, Magedeburg, Almanya merkezli Bitdefender ve tüm rakipler tarafından bir otorite olarak tanınan güvenlik yazılımı analiz firması tarafından verilen yıllık ödüllerin başlangıcıdır. 2011 boyunca Bitdefender'ı koruma seviyesindeki tüm rakiplerin önüne geçiren bir dizi ödülün ardından geldi.

CRN security product of the year 2011 Award

2011 YILIN GÜVENLİK ÜRÜNÜ

(Bitdefender Business Solutions 3.5)

Bu ürünün, Active Directory yüklemesi olmayan yönetilmeyen bilgisayarlarda bile ağ üzerinden virüsten koruma ve güvenlik yazılımı yükleme yeteneğini beğendik. Ayrıca: Bitdefender'ın yaklaşımı iki kat daha fazla: KOBİ'leri bu ürünle hedefliyor, ancak VAR'ları daha agresif bir şekilde kullanmaya başladı. Kanal fırsatı olan iyi bir ürün.”

CRN’nin seçkin “Yılın Ürünleri” listesi 2011'in en etkileyici yeni ürünlerini tanıyor. Bu yılki listeyi belirlemek için CRN editörleri pazara girmek için en son ürünleri değerlendirmek üzere CRN Test Merkezi ile işbirliği yaptı. Yargıçlar yüzlerce yenilikçi ürünü gözden geçirdi ve listeyi, çözüm sağlayıcı topluluğu üzerinde anında etki yaratırken son kullanıcı topluluğuna önemli değer katan ürünlere ayırdı.

Virus bulletin’s vb100 august 2018

VIRUS BULLETIN’S VB100 Ağustos 2018

(Bitdefender Endpoint Security)

Son nokta güvenlik pazarı hızla değişiyor ve pazarlama departmanları, genellikle bir tür makine öğrenimi kullanarak yeni nesil (veya yeni nesil) teknolojisi hakkında çok fazla gürültü yapmaktan hoşlanıyor. Bunlar önemli gelişmelerdir, ancak her ürünün özünde, dosya verildiğinde kötü amaçlı olup olmadığını belirleyen bir motordur.

VB100 sertifikasyon raporları, bu motorun ve dolayısıyla ürünün minimum bir standardı karşılayıp karşılamadığını kontrol eder: yeni bir uç nokta güvenlik ürünü satın almak için sürekli olarak VB100 sertifikası alan bir ürün aramanızı öneririz.

Virus bulletin’s vb100 august 2018

VIRUS BULLETIN’S VBSPAM

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.0.2)

Virüs bülteninin vb100 Ağustos 2018'i, toplam yanlış pozitif eksikliğe kadar, ürün bu ayın ikinci en yüksek final puanına ulaştı. ” Mart 2012'deki testten sonra Bitdefender arka arkaya toplam 18 VBSpam ödülü kazandı.])

Bitdefender’ın antispam çözümleri, ilk anti-spam testinden bu yana Virus Bulletin’in (VB) test laboratuarı tarafından test edildi. Bitdefender’ın çözümü, her bir VBSpam testinde ödül kazanan tek çözümdür, spam yakalama oranını sürekli olarak artıran çok az sayıda yanlış pozitif ile her zaman en iyi sonuçlara yol açmaktadır.

AV-Comparatives – approved corporate product 2011

AV-COMPARATIVES – ONAYLI Kurumsal Ürün 2011

(Bitdefender Client Security 3.5, Bitdefender Security for File Servers 3.5, Bitdefender Security for Exchange 3.5)