Bitdefender Yorumları

Yorumlarınıza Önem Veriyoruz

Sizden Gelen Yorumlar

Harika Koruma!

Birçok anti-virüs programı kullandım ve Bitdefender`ın en iyisi olduğunu söylemeliyim. Kullanıcı arayüzü modern ancak kullanımı basittir. Bitdefender arka planda çalışırken sistem kaynaklarını tüketmiyor. İşletim sisteminde fark edilebilir veya algılanan bir gecikme olmaksızın, uygulamadan uygulamaya ve internette sayfadan sayfaya sorunsuz bir şekilde geçebiliyorum. Güvenlik duvarını, Parolaları, istenmeyen postaları ve güvenlik açıklarını kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bitdefender ayrıca mobil cihazlara da yüklenebilir. Bu antivirüs programı tüm cihazlarınızı güvende tutar.

K**** A**** - İSTANBUL

Mükemmel Antivirüs

Dizüstü bilgisayarıma Bitdefender`ı çok hızlı yükledim. Kurulum sırasında sisteminizi tarıyor. Verilerinizi fidye için şifreleyen fidye yazılımlarına karşı korumak istiyorsanız, "fidye yazılımı düzeltme" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor. Dizüstü bilgisayarımda çok oyun oynadığım için otomatik profilleri de etkinleştirdim, böylece oyun oynayıp oynamadığınızı otomatik olarak algılar ve sizi mesajlar veya kesintilerle rahatsız etmez.

S*** M*** - İZMİR

Bitdefender Internet Security

Diğerlerini denedim ve Bitdefender çok daha iyi. Bilgisayarınızı yavaşlatmaz ve herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız.

E**** S**** G**** - İSTANBUL

Online Alışveriş için Mükemmel!

Bu antivirüs yazılımı gerçekten iyi iş çıkarıyor. Çevrimiçi ödeme yaparken ekstra koruma sağlıyor.

Ö**** G**** - ANKARA

Mükemmel koruma, kolay yönetim

Bitdefender`ı ilk kez kullanıyorum. Kullanıcı arayüzünü gerçekten çok sevdim ve Bitdefender bağımsız test sitelerinde yüksek puanlar alıyor. Şimdiye kadar çok iyi, herhangi bir sorun yaşamadım.

A**** A**** - BALIKESİR

Bitdefender ile Yeniliyorum

Bitdefender'ı geçen yıl ilk kez satın aldım ve çok memnun kaldım. Yenileme dönemim gelince etrafta arama yapmama gerek olmadığına karar verdim, bu yüzden daha fazlası ve mükemmel bir ürün için geri döndüm.

N**** E**** G**** - İSTANBUL

En iyi çok katmanlı savunma

Bitdefender Total Security 2021 ürününden çok etkilendim. Bitdefender, en iyi koruma özelliklerine sahip. Sevdiğim özelliklerden biri de size parolaları değiştirmenizi hatırlatan Güvenlik Açığı ayarı. Şimdiye kadar, antivirüs, güvenlik duvarı, değerli belgelere erişimi koruyan dosyaları kaydetme ve anti-spam çevrimiçi tehdit önleme ile mükemmel bir iş çıkardı. Fidye yazılımı düzeltme özelliği, şifrelenmiş dosyalar varsa otomatik olarak geri yükleniyor. Tüm bu modüller, Bitdefender Total Security`in herhangi bir bilgisayar için en iyi çok katmanlı güvenlik sağlar. VPN özelliği, internette özgürce dolaşmanızı sağlayarak bu ürünü bir artı haline getiriyor.

H**** D**** - İSTANBUL

Antivirüs'de En İyi

Bir BT uzmanı olarak birçok farklı antivirüs programı kullandım. Küçük bir işletme iseniz veya kişisel cihazınız var ise piyasadaki en iyi antivirüs korumasıdır. Tutarlı, güvenilir ve harika çalışıyor... Bu ürünle içinizin rahat olmasına sevineceksiniz.

C*** M**** - İSTANBUL

Bence En iyi Virüs Koruması!

Yıllar boyunca birçok farklı anti virüs yazılımı kullandım. Bence Bitdefender en iyisi. Bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olmak için farklı araçlara sahip farklı paketler sunarlar. Müşteri Hizmetleri de harika.

M**** A**** - KOCAELİ

İnternet Güvenliği

Her zaman bu markayı kullanıyorum, güvenilir ve kurulumu kolay.

A**** K**** - ESKİŞEHİR

En iyi yazılım, VPN hizmeti ve kolay kurulum

Bitdefender Total Security, Windows, Mac, Android ve iOS cihazlarını korumak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi içeren üst düzey bir güvenlik paketi. Windows sürümünü yüklemek, antivirüs, güvenlik duvarı, spam filtresi, kötü amaçlı web sitesi engelleme, bankacılık koruması, ebeveyn denetimleri, bir parola yöneticisi, dosya şifreleme, güvenli dosya silme, bilgisayar temizleme ve optimizasyon içerir .... VPN hizmeti ücretsiz, fakat sadece günlük 200MB için Dahil edilen Ransomware Remediation, fidye yazılımı etkinliklerini tespit etmeye yardımcı olan ve kötü amaçlı işlemler kapatılıncaya kadar hedeflenen dosyaları yedekleyen koruyucu bir katmandır. Ağ Tehdit Önleme, saldırıları başlatmak için kötü amaçlı yazılımların cihazınızdaki güvenlik açıklarından yararlanmasını önlemeyi amaçlayan yeni bir teknolojidir. Bitdefender'ın Otopilot sistemi artık daha akıllıdır ve cihazlarınızı kullanma şeklinize göre korumayı optimize etmek için akıllı öneriler sunar. Yeni bir kontrol paneli, kurulumu oldukça basit ve kullanımı daha kolay hale getirir. Genel olarak beğendim, özellikle mobil cihazlarımdaki yazılım paketini seviyorum. Güvenlik özelliklerini faaliyetlerimi yavaşlatmadan yapıyor.

S**** E**** - İSTANBUL

Talep Formu

Bize Ulaşın.

Talep formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.