MSP'LER İÇİN BITDEFENDER BULUT GÜVENLİĞİ

1. sırada MSP Güvenlik Paketi

En İyi Koruma ve En İyi Performans. Sürekli.

WannaCry gibi sıfır gün ve fidye yazılım saldırıları, Bitdefender hariç, neredeyse tüm AV/Endpoint güvenliğini ve "yeni nesil" denilen çözümleri ortadan kaldırdı. 10 yılı aşkın bir süredir kusursuz hale getirilmiş makine öğrenmesi algoritmalarıyla desteklenen Bitdefender, koruma, performans ve kullanılabilirlik açısından bağımsız testlerde ilk sırada yer almaktadır. Mart 2018'de Bitdefender, maksimum tespit skoruna ulaşmak ve yıl boyunca yapılan her testte korumalı makineler üzerindeki en düşük etkiyi göstermek için prestijli AV-Test En İyi Koruma 2017 ve AV-Test En İyi Performans 2017 ödüllerini aldı.

Kanıtlanmış 1 Numaralı Koruma ve Performans

Bitdefender, en az hatalı pozitif ve korunan sistemler üzerinde en düşük performans etkisine sahip siber tehditlere karşı en iyi korumayı göstermek için sürekli olarak büyük bağımsız testlerde birinci sırada yer almaktadır.

Kapsamlı Katmanlı Güvenlik Yaklaşımı

MSP için Bitdefender Cloud Security, yalnızca Antivirüs ve Zararlı Yazılım Önleme yazılımlarını değil, aynı zamanda Sömürmeyi Önleme, Gelişmiş Makine Öğrenimi, İçerik ve Aygıt Denetimi'ni de içerir. İlave isteğe bağlı güvenlik katmanları aynı konsoldan da temin edilebilir.

Basitleştirilmiş yönetim ve aylık faturalandırma

Tüm müşteriler için korumayı, aylık faturalandırmalı ve ek donanım olmadan tek bir bulut barındırılan konsoldan yönetin. Ana RMM / PSA platformlarıyla API entegrasyonlarını kullanarak işleri otomatikleştirin ve yönetimi kolaylaştırın.

Entegrasyon ve teknoloji ortakları

Diğer güvenlik sağlayıcılarından daha entegre çözümlerle, Bitdefender MSP topluluğunu anlamaktan daha fazlasını yapar. Biz
bunun bir parçasıyız. Her gün kullandığınız araçlarla çalışıyoruz.

Sizin için buradayız

Telefon, web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum sırasında veya sorularınızda size yardımcı olmak için buradadır.

DESTEK